ik ook.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:41 schreef Tism het volgende:
Ik ben toe aan warme chille zomer weer, want ik heb een nieuwe zonnebril, godverdomme!..
Die van mij is gewoon voor tegen het felle licht, moet wel nog ff testen of die werkt, dat lukt nu niet op deze manier..quote:Op maandag 16 juli 2012 20:43 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ik ook.
een ray ban op sterkte nog wel
Ik heb mijn vakantie helaas al in mei achter de rugquote:
APK keuring hoeft ook niet duur te zijn, al kost het 50 Euro en is er niks mis mee verder, dan is het wat mij betreft toch weggegooid geld..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:41 schreef Metalfreak het volgende:
Een APK keuring hoeft helemaal niet duur te zijnSowieso altijd eerst zelf even nalopen op de standaardcontrolepunten, dan hoeft het je geen onverwacht geld te kosten.
Die van mij hoeft niet eens om het jaar.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:33 schreef Tism het volgende:
Kut RDW, auto moet weer op keuring, dat ding loopt als een tiet, niks mis mee, wedden dat ze toch weer iets vinden..![]()
Dat ding kan ook om de 5 jaar gekeurd worden, is net zo veilig, goftedomme!..![]()
Wat een onzin om dat elk jaar te moeten doen..![]()
Moet ik weer geld uitgeven als het eigenlijk helemaal niet nodig is..
Als je ziet welke idioten er op de weg zitten, is het niet zo gek dat er eens per jaar gecontroleerd wordt op veiligheidsaspecten van de auto... Die idioten zullen het dan ook niet zo nauw nemen met die veiligheid en die zullen door hun laksheid jou maar aanrijden. En 50 euro is inderdaad teveel voor een keuringquote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:51 schreef Tism het volgende:
[..]
APK keuring hoeft ook niet duur te zijn, al kost het 50 Euro en is er niks mis mee verder, dan is het wat mij betreft toch weggegooid geld..
wacht maar, binnenkort is die van jou ook de klos..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:52 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Die van mij hoeft niet eens om het jaar.
Vanaf 2013 inderdaad.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:54 schreef Tism het volgende:
[..]
wacht maar, binnenkort is die van jou ook de klos..
waren het maar alleen de veiligheidsaspecten van de auto waarop ze controleren, het gaat tegenwoordig ook om het milieu en shit, boeie!..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:53 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Als je ziet welke idioten er op de weg zitten, is het niet zo gek dat er eens per jaar gecontroleerd wordt op veiligheidsaspecten van de auto... Die idioten zullen het dan ook niet zo nauw nemen met die veiligheid en die zullen door hun laksheid jou maar aanrijden. En 50 euro is inderdaad teveel voor een keuring
Daar zijn trucjes voor, met de CRX liet ik die destijds altijd van tevoren even goed uit, lekker tot in de 7200 toeren doortrekken, een flesje incjectorreiniger door de tank en indien nodig even een tank 98 erin gooien. Ik zat altijd heel ver beneden de wettelijk toegestane limietquote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:01 schreef Tism het volgende:
[..]
waren het maar alleen de veiligheidsaspecten van de auto waarop ze controleren, het gaat tegenwoordig ook om het milieu en shit, boeie!..Iets teveel uitstoot van dittem of te weinig van dattum en hij komt niet meer door de APK heen tegenwoordig, al dat gezeik enzo ben ik in mijn geval bang voor, jeweets..
Ik rij voornamelijk op gas, maar er kan ook benzine in, dat is sowieso altijd Euro 98, vorig jaar hadden ze op die manier ook het probleem verholpen..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:03 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Daar zijn trucjes voor, met de CRX liet ik die destijds altijd van tevoren even goed uit, lekker tot in de 7200 toeren doortrekken, een flesje incjectorreiniger door de tank en indien nodig even een tank 98 erin gooien. Ik zat altijd heel ver beneden de wettelijk toegestane limiet
Gewoon de motor eens even goed zijn werk laten doen
12 Dagen all-inclusive naar Turkijequote:
Ja, stil jij!..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:13 schreef maen het volgende:
En het Limburgtopic is weer veranderd in het autotopic...
Jajaja, Kan niet altijd over breien gaan, "auto" is gewoon een veel besproken onderwerp, overal ter wereld en ook in het ons bekende Limburg-reeks topics..quote:
volgens mij hebben we het hier nog nooit over breien gehad!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:20 schreef Tism het volgende:
[..]
Jajaja, Kan niet altijd over breien gaan, "auto" is gewoon een veel besproken onderwerp, overal ter wereld en ook in het ons bekende Limburg-reeks topics..
All-in is wel fijn. Als je tenminste in een goed hotel zit waar het eten gewoon warm geserveerd wordt.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 13:13 schreef nattermann het volgende:
[..]
12 Dagen all-inclusive naar Turkije
Nog nooit in Turkije geweest, nog nooit all-inclusive geweest, dat moet ik eens meemaken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |