fragmentje uit het gastenboek:
"Afzender: Martin van der merks (geen e-mail) - maandag, 2 oktober 2000 om 12:46
Jongens....? Jullie hebben helemaal gelijk.. ik heb vorig jaar nog een scharrel met hem gehad, hij is niks, het is een verschrikkelijk smerig ventje! hij heeft helemaal geen vriendin, hij heeft net een nieuwe vriend ! ik ben blij dat ik van hem af ben, zoals hij er uit ziet, zo is hij ook afschuwelijk!!!"
LOL
[Dit bericht is gewijzigd door BigDick op 02-10-2000 12:51]
Aan het begin van Big Brother vertelde Leo al tegen Annet en Jolanda dat hij al enkele keren op televisie was geweest. Toen was hij daar nog geheimzinning over. Vandaag vertelt hij meer. Als onderdeel van de quiz. "Wie was de tegenspeler van Thom Hoffman op de golfbaan?", vraagt hij. Leo en Ferdi peinzen, maar weten het antwoord niet. "Ik!", roept Leo trots.
ZoZo.. Big-L heeft ambities in de filmwereld !
---------------------------------------------
Leo vindt het een leuke uitdaging. "Eindelijk lekker je hersens gebruiken", zegt hij. "Maar we moeten niet teveel inzetten."
---------------------------------------------
Is deze man nou zo walgelijk arrogant dat hij denkt dat hij het zelf wel kan, maar zijn medebewoners niet en daarom niet veel wil inzetten? Of twijfelt hij net zo erg aan zichzelf als wij aan hem?
quote:Dat ie arrogant is blijkt wel uit het feit dat ie zich zakenman noemt.
Op 02 oktober 2000 17:19 schreef weathergirl het volgende:
Kwootje van de officiële BB site:---------------------------------------------
Leo vindt het een leuke uitdaging. "Eindelijk lekker je hersens gebruiken", zegt hij. "Maar we moeten niet teveel inzetten."
---------------------------------------------Is deze man nou zo walgelijk arrogant dat hij denkt dat hij het zelf wel kan, maar zijn medebewoners niet en daarom niet veel wil inzetten? Of twijfelt hij net zo erg aan zichzelf als wij aan hem?
om deze externe inhoud weer te geven is het noodzakelijk dat je toestemming geeft voor het gebruik van tracking en social mediacookies.Ja toon me deze inhoudmeer informatie
ik accepteer de cookies.
Klooster?
tell me
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop