Dat ligt dan aan jouw internetquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:20 schreef shaderon het volgende:
is het al veilig om van stream te veranderen?
roeien werkt nu eindelijk, anders hapert die straks weer
Omdat ze te laat uit de reclame warenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:22 schreef beantherio het volgende:
Waarom zend NOS de race met Nederland niet live uit?
er moet gewoon een slowchat komen voor allesquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:27 schreef TheArt het volgende:
Mensen, we hebben gewoon een zwemtopic hoor
I.p.v. alles wat op tv komt hier te bespreken
Aparte topics voor de sporten werkt veruit het best hebben we gemerkt 4 jaar geleden.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:28 schreef shaderon het volgende:
[..]
er moet gewoon een slowchat komen voor alles
Er is een SCquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:28 schreef shaderon het volgende:
[..]
er moet gewoon een slowchat komen voor alles
Nu doet hij het dus niet meerquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:32 schreef Thas het volgende:
[..]
Dus daarom staat er "door een storing"?
Heb paardensport aangezet en ondertussen de video van Epke gekeken (staat eronder), streams bleven het doen.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:34 schreef megamandy het volgende:
Nu helemaal dood inderdaadProbeerde het paardrijden te bekijken maar dat lukt mij al een uur niet.
Zometeen wel weer Epke op de BBC (geen idee wat de NOS nu aan het uitzenden is?)
Aah nu doet hij het ookquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:42 schreef Nober het volgende:
[..]
Heb paardensport aangezet en ondertussen de video van Epke gekeken (staat eronder), streams bleven het doen.
Denk het wel.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:50 schreef JohnDDD het volgende:
Mensen is het nou normaal dat ik geen commentaar heb? Want had net even Mart Smeets bij het wielrennen maar nu al een uur niet meer! Of is hij eralleen als wielrennen ook op Nederland 1 te zien is?
Er is alleen commentaar als je naar Ned 1 gaat. Alle streams hebben geen Nederlands commentaar. Ik had vanochtend wel met boogschieten dat er Engels commentaar was.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:50 schreef JohnDDD het volgende:
Mensen is het nou normaal dat ik geen commentaar heb? Want had net even Mart Smeets bij het wielrennen maar nu al een uur niet meer! Of is hij eralleen als wielrennen ook op Nederland 1 te zien is?
Welke kritiek?quote:Op zaterdag 28 juli 2012 14:21 schreef Slobeend het volgende:
Jack net op de radio. Hij baalt er van dat hij veel kritiek heeft gekregen over gisteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |