Omdat hij journalist is?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 11:29 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Waarom zou hij objectief moeten zijn ?
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 11:51 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Hoe het ook alweer het liedje onder het cancellara filmpje?
Kijk, thanks!quote:
Dries Roelvink is een zanger, maar zingen doet hij niet.quote:
quote:Op dinsdag 10 juli 2012 12:16 schreef Lagrinta het volgende:
http://www.rtl.nl/xl/#/u/658ba32a-8aeb-47f7-86f3-df2fbe683f76
Wie kent de muziek uit het begin van dit fimpje?
Ah oke, je kijkt het voor de eerste keerquote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:50 schreef freaky40 het volgende:
Maar geen verkapt stemadvies geven, daar is dat programma niet voor. Wel een beetje objectief blijven natuurlijk.
Nee, maar ik weet dat Derksen vervent rechts denkend is, en dat hij nu op D66 gaat stemmen. Dan is het wel erg makkelijk om af te geven op iets wat SP gezegd zou hebben, wat ook nog niet eens de waarheid is, naar nu blijkt.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:04 schreef Maryn. het volgende:
[..]
Ah oke, je kijkt het voor de eerste keer
Klopt, altijd dat zure vingertje richting links.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:19 schreef Dreassic het volgende:
Daar hebben ze bij rechts wel vaker last van hoor.
Dat snap ik, maar ik ben toch zéér benieuwd hoe ze erbij komen dat de SP clubs wil verplichten tot enkel één-jarige contracten met spelers.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 16:22 schreef Marcoss het volgende:
Dat verhaal over de SP komt niet van Derksen zelf natuurlijk, dat komt van zijn redacteuren die dat uitgezocht hebben. Derksen vertelt het alleen op tv. Enige dat van Derksen komt is het stemadvies (op basis van diezelfde info)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |