Dit dus.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:07 schreef Gitank2 het volgende:
Gesink is een soort Robben, met het verschil dat het geen schwalbes zijn.
Gecombineerd met het feit dat hij zelden op de fiets blijft zitten. De beste jongen is gewoon niet gemaakt voor de Tour. Te hectisch, te veel gestress en geduw.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:07 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het bevestigt wel dat Gesink niet in staat is om te vallen zonder negatieve gevolgen. Geen onschuldige tuimelpartijen mogelijk blijkbaar.
Dit dus.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:07 schreef SaintOfKillers het volgende:
Het bevestigt wel dat Gesink niet in staat is om te vallen zonder negatieve gevolgen. Geen onschuldige tuimelpartijen mogelijk blijkbaar.
Vooral fysiek denk ik, zijn lichaam is gewoon erg kwetsbaar.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:08 schreef Pedroso het volgende:
Gesink is een klasserenner maar ben bang dat ie na een val mentaal er niet meer boven op komt.
Niet de eerste keer.
Het punt is net dat elke valpartij voor Gesink hard is.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:08 schreef groenen het volgende:
[..]
Hij kan blijkbaar niet met tegenslagen omgaan, Mollema was harder gevallen.
En dan weer in het geel uit de tour gooien, twee dagen voor Parijs.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Misschien kunnen ze Froome binnenhalen. Rasmussen #2
De conclusie is nu toch wel duidelijk: Roberts lichaam kan gewoon een klap van een valpartij niet aan. Niets meer en niets minder. Hij kan nooit zo zijn dat de helft van het peloton beter bergop rijdt onder normale omstandigheden. Dat bestaat gewoon niet.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:08 schreef Pedroso het volgende:
Gesink is een klasserenner maar ben bang dat ie na een val mentaal er niet meer boven op komt.
Niet de eerste keer.
Gesink is niet slecht. Hij is van glas.quote:
+1quote:Op zondag 8 juli 2012 14:09 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nee, laat het maar eens afgelopen zijn.
Ja man, hij kan er helemaal niks van.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:10 schreef Caland het volgende:
Gesink is gewoon een enorm overschat baggerrennertje.
quote:Op zondag 8 juli 2012 14:09 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Nee, laat het maar eens afgelopen zijn.
Dit dus. De eerste hectische Tourweek is niks voor Gesink.quote:Op zondag 8 juli 2012 14:10 schreef Mr_DG het volgende:
Gesink volgend jaar lekker Vuelta en Giro aub
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |