Helikopters en jetski´s. De politie zet alles op alles om hem te vinden.quote:Op maandag 16 juli 2012 18:35 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Als ze nou een kwart ervan naar Nederland sturen
quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:43 schreef Bilge het volgende:
[..]
Helikopters en jetski´s. De politie zet alles op alles om hem te vinden.
Nog?quote:Op dinsdag 17 juli 2012 21:52 schreef Bilge het volgende:
Sturen/ ontvangen jullie nog postkaarten vanuit Turkije? Binnen onze familie blijft het gebruik om alle familieleden een kaartje te sturen. Ik vind het wel wat hebben.
Een brief is wat anders dan een ansichtkaart.quote:Op woensdag 18 juli 2012 00:12 schreef xaban06 het volgende:
Mijn grootouders komen uit de dorp maar zijn verhuisd naar de stad. Wij hebben een hechte band en mijn oma moet altijd huilen als wij weer vertrekken, maar werkelijk nog nooit aan brieven gedaan.
Jep, uiteraard.quote:Op woensdag 18 juli 2012 00:24 schreef Bilge het volgende:
[..]
Een brief is wat anders dan een ansichtkaart.
Kussen de jongeren voor vertrek/ bij aankomst de hand van hun ouderen bij jullie? Nemen de vakantiegangers cadeautjes mee voor de achterblijvers?
Hoe is het?quote:
Ook goed!quote:
Op een schaal van dorpeling en stedeling ben je dan toch redelijk conservatief. Links-elitaire kringen kotsen bij de gedachte van het kussen van de hand van een ouder familielid. Vreemd genoeg hebben ze minder problemen met het zoenen van vrouwenhanden...quote:
Blote voeten.quote:Op woensdag 18 juli 2012 00:35 schreef Bilge het volgende:
[..]
Op een schaal van dorpeling en stedeling ben je dan toch redelijk conservatief. Links-elitaire kringen kotsen bij de gedachte van het kussen van de hand van een ouder familielid. Vreemd genoeg hebben ze minder problemen met het zoenen van vrouwenhanden...
Loop je thuis op sokken of schoenen/ sandalen?
Niet zo fanatiek meer als vroeger, maar voor de rest erg herkenbaar. En Istanbul is niet bepaald platteland.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 23:59 schreef Bilge het volgende:
Hmmz. Misschien reizen jullie vaker waardoor jullie het niet meer als een grote happening zien. Wij zijn helaas geen jetsetters. Bij ons verzamelt zowat de hele familie zich om een vakantieganger uit te zwaaien, huilen de volwassen vrouwen (hoewel dat de laatste jaren wat minder is omdat ze bespot werden door de jongeren) en gooit iemand een kan water leeg achter de laatste auto. Ook bij terugkomst staat de hele familie paraat, en wordt er soms zelfs onderhuids gekibbeld om wie het feestmaal mag organiseren.
Ik vermoed dat jullie ouders afkomstig zijn uit stedelijke gebieden? Hechte familiebanden zijn overbodig in steden, omdat de overheid de orde handhaaft (ipv sociale controle) en zieken/ armen verzorgt (ipv familie). Toch houd ik tradities liever in ere, ook in de stad.![]()
![]()
Nee bij ons werkt alles prima, zulke middelen hebben wij gelukkig niet nodig.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |