In Sofia naar Vitosha Mountain => http://www.tripadvisor.nl(...)_Mountain-Sofia.htmlquote:Op maandag 23 juli 2012 15:20 schreef hoj het volgende:
Nog twee weekjes! Iemand nog toffe todo's in Sofia of Belgrado?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand nog tips/dingetjes die je echt niet moet vergeten voor zn trip?Let me occupy your mind
As you do mine
quote:Op zondag 29 juli 2012 21:19 schreef WasMachinator het volgende:
Nog een weekje voordat we 22 dagen lang door Europa gaan scheuren!
onze route(zo ongeveer)
Ik zag op de interrail website wel een boodschap staan over Griekenland, er stan vanaf Griekenland, dus weet niet of het naar Griekenland ook is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand nog tips/dingetjes die je echt niet moet vergeten voor zn trip?En hou er rekening mee dat er werkzaamheden zijn in Turkije, er rijden gedeeltelijk bussen van en naar Istanbul.quote:Helaas heeft de Griekse nationale spoorwegmaatschappij OSE al het internationale treinverkeer voor onbepaalde tijd geannuleerd.
Dit betekent dat u niet met de trein van Griekenland naar Bulgarije, de VJRM (VJR Macedonië) of Turkije kunt reizen.
De binnenlandse treinen in Griekenland rijden momenteel niet allemaal.
Bron
Hier zijn we van op de hoogte en we weten gelukkig ook enkele alternatieven om toch op onze plek van bestemming to komenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 15:25 schreef wil-bert het volgende:
[..]
Ik zag op de interrail website wel een boodschap staan over Griekenland, er stan vanaf Griekenland, dus weet niet of het naar Griekenland ook is.
[..]
En hou er rekening mee dat er werkzaamheden zijn in Turkije, er rijden gedeeltelijk bussen van en naar Istanbul.
quote:Op zondag 29 juli 2012 21:19 schreef WasMachinator het volgende:
Nog een weekje voordat we 22 dagen lang door Europa gaan scheuren!
onze route(zo ongeveer)
Mooie route maar zitten wel gigantische afstanden tussen soms zegSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iemand nog tips/dingetjes die je echt niet moet vergeten voor zn trip?![]()
Dat klopt!quote:Op woensdag 1 augustus 2012 18:28 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Mooie route maar zitten wel gigantische afstanden tussen soms zeg
quote:Op zondag 29 juli 2012 21:19 schreef WasMachinator het volgende:
Nog een weekje voordat we 22 dagen lang door Europa gaan scheuren!
onze route(zo ongeveer)
Altijd je Interrail ticket invullen zoals beschreven staat op het ticket. Wij deden dat 2 jaar lang niet en in Bulgarije werden we ineens eruit getrapt op een station wat 1 krot was en verder wel een jungle leek. En alleen omdat wij die steden en tijden nooit invulden. De datum invullen op het ticket is niet genoeg dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Iemand nog tips/dingetjes die je echt niet moet vergeten voor zn trip?![]()
Wij hebben dat vorig jaar ook niet gedaan, drie weken lang goed gegaan, pas toen we terug waren in Nederland begon een conducteur daar over te zeuren. Vergeet ook niet een kaartje te kopen voor je treinreis in Nederland tot de grens(en de terugweg), dan is de interrail niet geldig.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 22:42 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Altijd je Interrail ticket invullen zoals beschreven staat op het ticket. Wij deden dat 2 jaar lang niet en in Bulgarije werden we ineens eruit getrapt op een station wat 1 krot was en verder wel een jungle leek. En alleen omdat wij die steden en tijden nooit invulden. De datum invullen op het ticket is niet genoeg dus.
Zo gaat dat in zowat elke nachttrein hoor. Ja, niet met je paspoort, maar wel dat ze je ticket pas de volgende ochtend teruggeven.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:12 schreef RacerDKB het volgende:
Oh en in de nachttreinen daar nemen ze gewoon je hele interrailticket in om die op hun eigen tempo te controleren, op de terugweg namen ze zelfs ticket + ID-kaart/paspoort inEcht niet fijn om dat af te geven aan iemand in een land waar ze met spiegels onder de trein kijken of er mensen aan hangen. Ochtend er na als ze je wekken kreeg je ze pas terug.
Oke nja ticket snap ik nog ook wel, maar van Amsterdam - Praag deden ze het nietquote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:22 schreef Igen het volgende:
[..]
Zo gaat dat in zowat elke nachttrein hoor. Ja, niet met je paspoort, maar wel dat ze je ticket pas de volgende ochtend teruggeven.
Van Boekerest naar Budapest hadden we het niet afgegeven, we werden 3 keer wakker gemaakt door kaart controle en nog 2 keer paspoortcontrole. Nou, dan geef ik het liever af... dan duren die 14 uur in een nachttrein wel heel langquote:Op donderdag 2 augustus 2012 23:35 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Oke nja ticket snap ik nog ook wel, maar van Amsterdam - Praag deden ze het nietDus daarom was het wel apart. ID-kaart innemen is tegen de EU-wetten in geloof ik zelfs, maar niet dat Kroatië een EU-land is.
Volgens mij was dat ook 3 maandenquote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:12 schreef Assassin92 het volgende:
Oke thanks! Wij vliegen naar Spanje en weer terug, dus met Frankrijk hebben wij niets te maken. Kan je nu ook alvast je Interrail kopen, en over een tijdje nog langs gaan bij de Treinreiswinkel om te reserveren?
Kan je in jullie geval niet beter losse kaartjes kopen?quote:Op dinsdag 5 februari 2013 12:12 schreef Assassin92 het volgende:
Oke thanks! Wij vliegen naar Spanje en weer terug, dus met Frankrijk hebben wij niets te maken. Kan je nu ook alvast je Interrail kopen, en over een tijdje nog langs gaan bij de Treinreiswinkel om te reserveren?
Interrail in Spanje is iets van 130 euro.quote:Op dinsdag 5 februari 2013 19:57 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Kan je in jullie geval niet beter losse kaartjes kopen?
Barcelona - Valencia zie ik al vanaf 20,40
Valencia - Madrid 26,50
Madrid - Malaga iets duurder, 90
Ben je in totaal voor 140 klaar, itt. 181 voor de goedkoopste interrail (excl. reserveringskosten).
Of verpest ik het zo allemaal
Ah vandaar.quote:Op woensdag 6 februari 2013 12:36 schreef Assassin92 het volgende:
[..]
Interrail in Spanje is iets van 130 euro.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |