Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Rijstbal (Rijstbal)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
quote:Derium (Patje1987)
Duuc-nl (Duuc-nl)
KentdeBruin (detennismaster)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
c0sm0fifa (GuRBuH)
psvunited (zerokil)
Jesserdt (Lindgren.)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Pieter115 (wieisboos)
MaartenFM (MaartenFM)
mmootje (Poker4lifee)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
Sjineez (Rijst)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
Die heeft wel chille stats, maar dan zou ik Ronaldinho uit mijn team moeten halenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:05 schreef DutchSL het volgende:
Beste Braziliaanse vrije trappen komen van de voet van IF Thiago Neves
voor je ps3 is het ook nog vroegquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:14 schreef Toefjes het volgende:
Nu weer een complete playstation freeze tijdens een wedstrijd
Als ik vandaag geen potje kan spelen zonder lag of gekke dingen gaat dat ding bij het grof vuil.quote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:21 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als ik vandaag geen potje kan spelen zonder lag of gekke dingen gaat dat ding bij het grof vuil.
Haha sla je niet wat doorquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:21 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als ik vandaag geen potje kan spelen zonder lag of gekke dingen gaat dat ding bij het grof vuil.
Doe je toch nietquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:21 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als ik vandaag geen potje kan spelen zonder lag of gekke dingen gaat dat ding bij het grof vuil.
Zit me nu al een week te irriteren en te ergeren, en de PS is al ruim 4 jaar oud. Volgens mij zelfs 5. Zou best kunnen dat ie zijn langste tijd gehad heeft. Heb in elk geval de modem even gereset, en ga straks ook even H2H proberen, kijken of daar hetzelfde probleem is.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:22 schreef Thorb het volgende:
[..]
Haha sla je niet wat door
Wel een kut probleem natuurlijk.
eens, perfecte lm als je mansally al op lw hebt staan.quote:
Oduro/fucito?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:32 schreef Patje1987 het volgende:
[ afbeelding ]
Maar mijn CM is geblesseerd.
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:23 schreef OmniRocket het volgende:
kan de komende week wat meer clubs weer doen
Had geen geld voor maar ben voor nu even tevreden met dit team en wil even silver team afmaken om daar mee te beginnen dan kan ik wat meer coins binnenhalen. Heb nu 6k dus even wat reserve spelers kopen en/of wat pakjes openen.quote:
Hoezo reserves? Je hebt toch nog dat 2de teamquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:37 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Had geen geld voor maar ben voor nu even tevreden met dit team en wil even silver team afmaken om daar mee te beginnen dan kan ik wat meer coins binnenhalen. Heb nu 6k dus even wat reserve spelers kopen en/of wat pakjes openen.
Ja die heeft reserves nodig anders kan ik er niet mee spelenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:43 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Hoezo reserves? Je hebt toch nog dat 2de team
Je kunt het ene team op de bank zetten bij het andere team. Zo hoef je nooit fitness kaartjes te kopenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:50 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja die heeft reserves nodig anders kan ik er niet mee spelen
Hij bedoelt dat je jouw teams bij elkaar op de bank kan zetten.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:50 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja die heeft reserves nodig anders kan ik er niet mee spelen
Je bedoelt met je bronze team omdat er silvers op de bank waren?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:52 schreef Patje1987 het volgende:
Ja dat heb ik geprobeerd maar dat gaat niet omdat het een silver team is en ik wilde meedoen met een toernooi en dat ging niet omdat ze niet silver waren.
Dat wel natuurlijk, andersom is het makkelijker. Ik speel ook vaak nog met wissels omdat ik vaak spelers overhoud die ik tof vind.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:52 schreef Patje1987 het volgende:
Ja dat heb ik geprobeerd maar dat gaat niet omdat het een silver team is en ik wilde meedoen met een toernooi en dat ging niet omdat ze niet silver waren.
Nope. Andersom.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:55 schreef stoereboii het volgende:
[..]
Je bedoelt met je bronze team omdat er silvers op de bank waren?
Gewoon op de PS silver spelers selecteren en max bin 150. Staan best wel wat zilveren spelers op van 150 denk ik, kun je de rest gebruiken voor nuttige zaken.quote:
Ja ik heb net 3 pakjes gekocht met meeste rommel erinquote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:01 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Gewoon op de PS silver spelers selecteren en max bin 150. Staan best wel wat zilveren spelers op van 150 denk ik, kun je de rest gebruiken voor nuttige zaken.
ik zei het tochquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:49 schreef Toefjes het volgende:
TOTY Benzema heeft trouwens wel het hardste schot dat ik deze Fifa editie heb mogen ervaren, sterk en snel, als hij ook maar 5 centimeter los is, heeft de tegenstander een heel groot probleem
En zojuist een vrije trap gescoord met TIF Nenequote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:22 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
[..]
ik zei het toch
ronaldo schiet nog harder trouwens imho
jij speelt op de PS3 toch?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:30 schreef Toefjes het volgende:
[..]
En zojuist een vrije trap gescoord met TIF NeneDat wordt mijn eerste spaardoel: TOTY Nene, toch een heerlijk spelertje
Die fotoquote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:36 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
Leuke speler lijkt meen 5k onder de UDB prijs
Net iets harder, verschil is vooral dat Benzema een acceleration heeft van 94 (ter vergelijking: Agbonlahor 91), en strength 85quote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:30 schreef stoereboii het volgende:
Toefjes is het verschil met Ibra qua schot groot?
quote:
heb je ge-add, Maar ben bang voor jouw Benzemaquote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:34 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
[..]
jij speelt op de PS3 toch?
ja dus, heb je ff toegevoegd, ik ga ff douchen en misschien kunnen we straks een keer een potje spelen
Leuke speler wel dan.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:43 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Net iets harder, verschil is vooral dat Benzema een acceleration heeft van 94 (ter vergelijking: Agbonlahor 91), en strength 85
[..]
[..]
heb je ge-add, Maar ben bang voor jouw BenzemaNet een potje verloren gewoon met mijn zieke team, ik 9 schoten, hij 4: 2-3
Harris is nog zo'n tankquote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:37 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Had geen geld voor maar ben voor nu even tevreden met dit team en wil even silver team afmaken om daar mee te beginnen dan kan ik wat meer coins binnenhalen. Heb nu 6k dus even wat reserve spelers kopen en/of wat pakjes openen.
Ik heb m ook, nog niet echt veel mee gespeeld helaas.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:36 schreef wieisboos het volgende:
[ afbeelding ]
Leuke speler lijkt meen 5k onder de UDB prijs
Maak je geen zorgen, ik kan er niks vanquote:Op vrijdag 6 juli 2012 10:43 schreef Toefjes het volgende:
heb je ge-add, Maar ben bang voor jouw BenzemaNet een potje verloren gewoon met mijn zieke team, ik 9 schoten, hij 4: 2-3
Goed gegaan?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:06 schreef StijnDa het volgende:
[..]
JawelHad tentamen.
Normaal slaap ik langer.
Haha, okee, wordt een fijn potje aankloten danquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:14 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, ik kan er niks van
Wat een kutteam.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 09:12 schreef Thorb het volgende:
[ afbeelding ]
Speelt lekkerder dan dat ik had gedacht
Ja wel redelijk denk ikquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:16 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Goed gegaan?
[..]
Haha, okee, wordt een fijn potje aankloten dan
Nee Santana krijgt nu exact genoeg. T. Silva ernaast dan maarquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:23 schreef Rijst het volgende:
Stomme FUThead zat ernaast. Muntari krijgt 7 chemMexes zou het probleem oplossen toch? Maar ik weet niet zeker of Santana nog 9 chem krijgt.
[ afbeelding ]
Santana krijgt dan genoeg, twee links van 2,5 dus 5 totaal voor 5 linksquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:23 schreef Rijst het volgende:
Stomme FUThead zat ernaast. Muntari krijgt 7 chemMexes zou het probleem oplossen toch? Maar ik weet niet zeker of Santana nog 9 chem krijgt.
[ afbeelding ]
Vorsah is goed inderdaadquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:26 schreef Rijst het volgende:
Oke, wel jammer want die Vorsah lijkt me een Manne chille verdediger
Misschien Braafheid op links dan maar
Nee wieisboos heeft gelijk volgens mij.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:26 schreef Rijst het volgende:
Oke, wel jammer want die Vorsah lijkt me een Manne chille verdediger
Misschien Braafheid op links dan maar
was wel een hele leuke pot ja.. ik had na de eerste helft echt zoiets van.. wow ik moet echt wat degelijker gaan passen want t gaat echt heel slecht..quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:33 schreef Toefjes het volgende:
GK, was een leuke wedstrijdHad na de eerste helft niet het idee dat ik zou gaan verliezen, maar goed teruggeknokt en vooral goed de kansen benut
Haha, geeft niet, ik had zelf 12 schoten, 7 op doel, met zulk materiaal ben ik gewoon een josti als ik er maar 2 inschiet, jij bent efficient met je kansen omgegaan, dus verdiend gewonnen. En tegen Fokkers vind ik het trouwens ook nooit erg om te verliezen hoorquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:33 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
Toefjes, sorry dat al mn kansen er invlogen
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:35 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
[..]
was wel een hele leuke pot ja.. ik had na de eerste helft echt zoiets van.. wow ik moet echt wat degelijker gaan passen want t gaat echt heel slecht..
die laatste kans met benzema op de paal van een leeg doel
ik vind verliezen altijd erg, ondanks dat ik er nooit van uit ga dat k winquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Haha, geeft niet, ik had zelf 12 schoten, 7 op doel, met zulk materiaal ben ik gewoon een josti als ik er maar 2 inschiet, jij bent efficient met je kansen omgegaan, dus verdiend gewonnen. En tegen Fokkers vind ik het trouwens ook nooit erg om te verliezen hoor
Puyol staat op een of andere manier altijd op de goede plek, alleen bij een cross is ie kansloos als het op koppen aankomt..quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:37 schreef Toefjes het volgende:
[..]Ja, wel vanuit een moeilijke hoek. Heb je geen last van gebrek aan pace bij Puyol en Alonso? En mindere mate Cesc?
Kun je een hoop mee met dat elftal idd. Hummels, Pisczek (oid) , Kagawa, Santana zijn allemaal fijne spelers, als je die dan nog aan kunt vullen met een Robben, Ribery of Gomezquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:37 schreef DeGelaersdeKater het volgende:
[..]
ik vind verliezen altijd erg, ondanks dat ik er nooit van uit ga dat k win![]()
Ik ben nu een team aan t bouwen met allemaal spelers uit de Bundesliga.. vooral Borussia Dortmund
Götze, Podolski, Schurrle zijn ook nog heerlijke (goedkope, tenzij je IF Poldi neemt) spelersquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:46 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Kun je een hoop mee met dat elftal idd. Hummels, Pisczek (oid) , Kagawa, Santana zijn allemaal fijne spelers, als je die dan nog aan kunt vullen met een Robben, Ribery of Gomez![]()
Denk dat dat het nieuwe project wordt als ik dit elftal ooit zat raak, dat duurt bij mij meestal een week, dus in feite is dit elftal al over zijn houdbaarheidsdatum heen
Ik dus ookquote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:48 schreef Vijf_voor het volgende:
Ik probeer een team te maken op FUThead. Niet te doen
Welja joh gewoon inclusief de DLC.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:56 schreef Thorb het volgende:
Rijst kan ik beter GTA IV of de complete edition (15 euro duurder) kopen
Die is niet zoveel waard toch? Wel een goede speler.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:56 schreef Maver24 het volgende:
yeeeh, ff een silver pack geopend, die iranier met 88 dribbel uit de BBVA
Haha vet. Ik heb echt alleen nog maar troep gehad in mn silver packsquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:11 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Die is niet zoveel waard toch? Wel een goede speler.
Ik kan nu contracten wel weer voor 250 verkopen. Dit is best wel een bijzonder silver pack:
[ afbeelding ]
haha cool, formatie kaartje ,quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:11 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Die is niet zoveel waard toch? Wel een goede speler.
Ik kan nu contracten wel weer voor 250 verkopen. Dit is best wel een bijzonder silver pack:
[ afbeelding ]
Ik heb gisteren een stuk of 30 2.5k packs geopend en het beste was Foster (90 pace RB) en een free silver pack. Verder nog wel een paar leuke kits en een paar spelers die rond de 1k waard waren.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:12 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Haha vet. Ik heb echt alleen nog maar troep gehad in mn silver packs
Hij scoort meer dan mijn spitsenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:16 schreef Rijst het volgende:
Ja jezus die corner goals. Niet te verdedigen
haha idd. Je verdediging staat sowieso goed. Kom er echt moeilijk door. Het schil tussen onze teams is net zo groot als die van GJE en mij. Alleen bij jou kom ik er echt niet door en bij hem is het gatenkaasquote:
Ik weet nu wel hoe je speelt dat werkt wel in het voordeelquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:17 schreef Rijst het volgende:
[..]
haha idd. Je verdediging staat sowieso goed. Kom er echt moeilijk door. Het schil tussen onze teams is net zo groot als die van GJE en mij. Alleen bij jou kom ik er echt niet door en bij hem is het gatenkaas
Dat weet GJE onderhand ook welquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:20 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik weet nu wel hoe je speelt dat werkt wel in het voordeel
Jouw vrije trappen zijn ook niet te verdedigenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:16 schreef Rijst het volgende:
Ja jezus die corner goals. Niet te verdedigen
Nee ik ga eerst even etenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:22 schreef Rijst het volgende:
[..]
Dat weet GJE onderhand ook wel
Nog een potje. Ik stuur je invite
Met Gerrard kan iedereen scoren uit een vrije trapquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:22 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Jouw vrije trappen zijn ook niet te verdedigen
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:23 schreef Rijst het volgende:
[..]
Met Gerrard kan iedereen scoren uit een vrije trap
Als de bal op 20 a 25 meter van de goal ligt, dan lukt het meestal wel (mits met echte specialist), maar zo tegen de rand van het strafschopgebied aan lukt het me zeldenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:23 schreef Rijst het volgende:
[..]
Met Gerrard kan iedereen scoren uit een vrije trap
Power free kick in de korte hoek doe ik dan altijd (Als het echt tegen de rand aan is van de 16)quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:27 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als de bal op 20 a 25 meter van de goal ligt, dan lukt het meestal wel (mits met echte specialist), maar zo tegen de rand van het strafschopgebied aan lukt het me zelden
Lekker lepelenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:27 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Als de bal op 20 a 25 meter van de goal ligt, dan lukt het meestal wel (mits met echte specialist), maar zo tegen de rand van het strafschopgebied aan lukt het me zelden
Jammer, misschien wil ik nog 200K maar dan moet eerst even mijn TP leeg zijnquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:35 schreef Thorb het volgende:
Iemand zegt dat hij al mijn coins wil kopen, hopelijk gaat het door en doet hij straks niet dom
Ja man, ik had IF Ponzio eerst maar om de één of andere reden wil het voor mij gewoon niet lukken met cdm's met 2* skill moves en slechte dribblingquote:
Eerst maar eens zien dat hij eerst gaat betalenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:45 schreef vandermar het volgende:
[..]
Jammer, misschien wil ik nog 200K maar dan moet eerst even mijn TP leeg zijn
Erviti is 1m70, 57 strength en 63 DEFquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:46 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ja man, ik had IF Ponzio eerst maar om de één of andere reden wil het voor mij gewoon niet lukken met cdm's met 2* skill moves en slechte dribblingNu loopt het een stuk beter.
Ja, Anita is voor mij de ultieme CDMquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:49 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Erviti is 1m70, 57 strength en 63 DEFKnap dat je daarmee kunt verdedigen
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:49 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ja, Anita is voor mij de ultieme CDM
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:49 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ja, Anita is voor mij de ultieme CDM
10 euro.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:54 schreef Thorb het volgende:
Kan ik van iemand even 100k lenenSpelers staan nog op TP maar verkopen niet snel genoeg
srry
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:54 schreef Toefjes het volgende:
Gek, vorig jaar 2 weken vrij geweest, kwam ik op de zaak: bericht dat een directe collega ongeneeslijk ziek is. Nu 2 weken vrij geweest, vandaag de laatste dag: telefoontje dat collega overleden is
Strootman > Anita want Strootman is goudquote:
Ja maar het is Rijst he.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:56 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Nou enIk beweer toch ook niet dat Engelaar goed is.
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:54 schreef Toefjes het volgende:
Gek, vorig jaar 2 weken vrij geweest, kwam ik op de zaak: bericht dat een directe collega ongeneeslijk ziek is. Nu 2 weken vrij geweest, vandaag de laatste dag: telefoontje dat collega overleden is
Anita is sowieso de beste controleur van de Eredivisiequote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:56 schreef StijnDa het volgende:
[..]
Nou enIk beweer toch ook niet dat Engelaar goed is.
Jaquote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:57 schreef Rijst het volgende:
[..]
Anita is sowieso de beste controleur van de Eredivisie
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:57 schreef Rijst het volgende:
[..]
Anita is sowieso de beste controleur van de Eredivisie
Jonge, Rijst heeft gelijk hoor. Als controleur hoef je alleen maar te schoppen en voor de rest niets te kunnenquote:
Hij kan alles.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:59 schreef vandermar het volgende:
[..]
Jonge, Rijst heeft gelijk hoor. Als controleur hoef je alleen maar te schoppen en voor de rest niets te kunnen [ afbeelding ]
behalve voetballenquote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:02 schreef Thorb het volgende:
[..]
95 euries voor 1.2 miljoen. Ben ik er in een keer vanaf
Echt levenloos als je dat doetquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:02 schreef Thorb het volgende:
[..]
95 euries voor 1.2 miljoen. Ben ik er in een keer vanaf
Wel nice dat hij me vertrouwd, alleen ik zeg zet er een kaartje op en dat heeft hij nog niet gedaanquote:
Hahah offline van whatsapp gaan!quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:03 schreef Thorb het volgende:
Als ik nu een uurtje niets zeg, zal hij dan trippen
Ik wil Maikon Leite.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:04 schreef Rijst het volgende:
ps3'ers open even zilverpacks. Ik wil Braafheid.
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs te openen om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oidquote:
Heb geen coinsquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:04 schreef Rijst het volgende:
ps3'ers open even zilverpacks. Ik wil Braafheid.
Bij mij betaald de staat het (mits ik geen langstudeerder wordquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:06 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs te openen om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oid), dan om 1,2 miljoen te kopen van geld wat je in een weekend verdiend hebt
Brons packs openen doe ik alleen voordat ik naar school ga en voordat ik ga slapen even, verder handelen etcquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:06 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs opent om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oid), dan om 1,2 miljoen te kopen van geld wat je in een weekend verdiend hebt
Daarom heet het een spel, om zelf alles op te kunnen bouwen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:06 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs opent om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oid), dan om 1,2 miljoen te kopen van geld wat je in een weekend verdiend hebt
Je zegt wel no offense, maar ik ben nu wel gekwetstquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:06 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs te openen om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oid), dan om 1,2 miljoen te kopen van geld wat je in een weekend verdiend hebt
waarschijnlijk welquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:07 schreef vandermar het volgende:
[..]
Bij mij betaald de staat het (mits ik geen langstudeerder word)
SORRYquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:09 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Je zegt wel no offense, maar ik ben nu wel gekwetst
Snel de rest opkomen en verkopen voor 10K ofzo en dat mensen dan denken wow mensen kopen die voor 1,1 miljoenquote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:09 schreef vandermar het volgende:
[..]
Snel de rest opkomen en verkopen voor 10K ofzo en dat mensen dan denken wow mensen kopen die voor 1,1 miljoen
[ afbeelding ]
Doe het nu 2 weken en ik geef je helemaal gelijk, dit is niet vol te houden maandenlang zonder door te draaien.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:06 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Ik vind het eerder levenloos om maandenlang bronze packs te openen om 1,2 miljoen te krijgen (No offence tegen mensen die veel bronze packs openen oid), dan om 1,2 miljoen te kopen van geld wat je in een weekend verdiend hebt
Kuch Darksonic kuch.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:10 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Doe het nu 2 weken en ik geef je helemaal gelijk, dit is niet vol te houden maandenlang zonder door te draaien.
DarkSonic doet het ook slimmer dan de meeste hier. Hij zet veel minder erop en gebruikt minder cheatengine (wat nou eenmaal meer tijd kost). Ook kent hij alles uit zijn hoofd en verder handelt hij ook veelquote:
Tja, over de 1,2 miljoen en dagenlang pakjes open rukken. Ik pak als ik heel erg mijn best doe 50 tot 60K per dag. Die 1,2 miljoen zou je dan al lang en breed binnen een maand moeten kunnen hebben.quote:
Binnenkort ga ik weer JJ2 (Jazz Jackrabbit 2) spelen dus dan ga ik minder FUT doen. Ik heb het hier wel eens over JJ2 gehad, daar had ik dus vorig jaar een meeting van en op die meeting ging ik ook FUT doenquote:
xbox aanschaffenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:23 schreef Partyboy1991 het volgende:
Pff ik ben net begonnen met FUT.. Maar wat is nu een goeie manier om coins te verdienen behalve wedstrijden spelen. Wat ik doe is zeldzame zilveren van 72+ voor 250-300 kopen en voor 500-600 verkopen.. Maar op de PS3 zijn er zo weinig zeldzame zilveren van 72+ voor die prijs
Als je nolife FUT wilt spelen: Bronze packs openen, 4-5 items daaruit verkopen voor 150 coins, 200-350 coins winst per pakje maken. Met meerdere accounts.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:23 schreef Partyboy1991 het volgende:
Pff ik ben net begonnen met FUT.. Maar wat is nu een goeie manier om coins te verdienen behalve wedstrijden spelen. Wat ik doe is zeldzame zilveren van 72+ voor 250-300 kopen en voor 500-600 verkopen.. Maar op de PS3 zijn er zo weinig zeldzame zilveren van 72+ voor die prijs
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 12:54 schreef Toefjes het volgende:
Gek, vorig jaar 2 weken vrij geweest, kwam ik op de zaak: bericht dat een directe collega ongeneeslijk ziek is. Nu 2 weken vrij geweest, vandaag de laatste dag: telefoontje dat collega overleden is
grootquote:
nee hoor, 31 titels bitch!quote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:31 schreef vandermar het volgende:
Stoereboii betekent eiglijk gewoon gayboii
KSI die hem koopt om hem vervolgens te discardenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:33 schreef vandermar het volgende:
UP RvP is ook nog maar 30K ofzokomt ook alleen maar omdat hij niet heeft bijgetekend. Haters zijn het.
Dat vind ik wel grappigquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:33 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
KSI die hem koopt om hem vervolgens te discarden
moest ik ook meteen aan denkenquote:
quote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:40 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
-----
[ afbeelding ]
Mogelijk bazenteam. RCB kan elke willekeurige Braziliaanse CB, dus word denk ik iemand die iets defensiever is ingesteld.
UDB maar dat werkt ook niet echt. Futhead prijzen kloppen niet dus kan je net zo goed Chuzz team maken en dan zelf prijzen zoeken.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:44 schreef RavioliPunch het volgende:
Is er een andere site waar je teams in elkaar kan zetten en dan de prijs zien?
Futhead geeft je tenminste een indicatie.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:44 schreef Thorb het volgende:
[..]
UDB maar dat werkt ook niet echt. Futhead prijzen kloppen niet dus kan je net zo goed Chuzz team maken en dan zelf prijzen zoeken.
Je kan elke random braziliaanse RCDMquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:40 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
-----
[ afbeelding ]
Mogelijk bazenteam. RCB kan elke willekeurige Braziliaanse CB, dus word denk ik iemand die iets defensiever is ingesteld.
Feyenoord11!!11quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:48 schreef vandermar het volgende:
Mocht iemand zich vervelen
http://nl.twitch.tv/benagerlive
Goede commentator vind ik en goede skiller.
Ik ben even gekomen inderdaadquote:
Nice, ik kan er helemaal niet skillen ik loop altijd vastquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:48 schreef vandermar het volgende:
Mocht iemand zich vervelen
http://nl.twitch.tv/benagerlive
Goede commentator vind ik en goede skiller.
Nice, thanx!quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:45 schreef vandermar het volgende:
[..]
Je kan elke random braziliaanse RCDM
De webapp denkt die link tussen de CDM en de RM/LM erbij.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:51 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Nice, thanx!
Webapp faalt weer eens trouwens:
[ afbeelding ]
RM haalt ineens maar 7 terwijl die geeneens link heeft met CDM. Richarlyson RCDM krijgt 7 chem wat ook niet klopt.
Je wist toch wel al dat Webapp een link rekent tussen CDM en RM/LM?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:51 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Nice, thanx!
Webapp faalt weer eens trouwens:
[ afbeelding ]
RM haalt ineens maar 7 terwijl die geeneens link heeft met CDM. Richarlyson RCDM krijgt 7 chem wat ook niet klopt.
IK heb zo mijn momenten, of alles lukt of niets luktquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:50 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Nice, ik kan er helemaal niet skillen ik loop altijd vast
Ja schraal. Maarre...dus...iemand nog goede suggesties voor Bra C(D)M bronze/silver?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:51 schreef vandermar het volgende:
[..]
De webapp denkt die link tussen de CDM en de RM/LM erbij.
Richarlyson en anders Leo Gagoquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:53 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ja schraal. Maarre...dus...iemand nog goede suggesties voor Bra C(D)M bronze/silver?
Neuh heb wel vaker gezien dat het faalde, en weet ook wel dat het niet klopt. Niet echt verdiept in de redenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:52 schreef Thorb het volgende:
[..]
Je wist toch wel al dat Webapp een link rekent tussen CDM en RM/LM?
Ah oke, omdat jij best veel teams maakt. Dan weet je het nu in ieder gevalquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:53 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Neuh heb wel vaker gezien dat het faalde, en weet ook wel dat het niet klopt. Niet echt verdiept in de reden
Ik win bijna altijd van Wieisboosquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:58 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ah oke, omdat jij best veel teams maakt. Dan weet je het nu in ieder geval
@Rijst eindelijk gewonnen jonge?
Dit schotquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.gelukquote:
quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:00 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dit schotopen doel en hij krijgt het voor elkaar om hem 10 meter naast te schieten http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/125433164
Die mocht er wel in ja.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
gelukSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Speciale kaart van EA gekregenquote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:59 schreef GuRBuH het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, het heeft wat gekost maar dan heb je ook wat.
Ik zie het, Dostquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:10 schreef vandermar het volgende:
Hij wordt geraped door een eredivisie team
http://nl.twitch.tv/benagerlive
Tja, als je met trucjes speelt, dan kun je zulke wedstrijden krijgen...quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:10 schreef vandermar het volgende:
Hij wordt geraped door een eredivisie team
http://nl.twitch.tv/benagerlive
En terecht: tijdrekken, achterin rondspelen, sweaty goals en alles LB+Yquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:17 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Een 5 at the back Braziliaans team met 5-0 naar huis gestuurd
Krijg ik een berichtje: 'fuck you famly'![]()
!
Nouja als je een lekker nichtje hebt.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:17 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Een 5 at the back Braziliaans team met 5-0 naar huis gestuurd
Krijg ik een berichtje: 'fuck you famly'![]()
!
Krijg je ervan als je met 5atb krijgt.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:19 schreef Thorb het volgende:
[..]
En terecht: tijdrekken, achterin rondspelen, sweaty goals en alles LB+Y
Kloptquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:19 schreef Thorb het volgende:
[..]
En terecht: tijdrekken, achterin rondspelen, sweaty goals en alles LB+Y
Helaas.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:20 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Nouja als je een lekker nichtje hebt.
5atbquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:20 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Krijg je ervan als je met 5atb krijgt.
Ditquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:22 schreef vandermar het volgende:
Rijst, ga op de xbox en daag
http://nl.twitch.tv/benagerlive
uit
Die willen nooit tegen me spelen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:22 schreef vandermar het volgende:
Rijst, ga op de xbox en daag
http://nl.twitch.tv/benagerlive
uit
confettiquote:
Ik twijfelquote:
Jawel, hij speelt tegen iedereen die invite stuurt. Zeg dat je ook streamt op twitch dan wilt hij wel.quote:
Nicequote:Op vrijdag 6 juli 2012 13:59 schreef GuRBuH het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, het heeft wat gekost maar dan heb je ook wat.
Hij reageert elke dag welquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:25 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Heb hem al een DM gestuurd, maar nog geen reactie.
En die rode kaartquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:35 schreef Thorb het volgende:
Federer pakt trouwens eerste set.
Rijst je kreeg net wel een lekkere penalty mee
Ja eigen schuldquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:35 schreef Thorb het volgende:
Federer pakt trouwens eerste set.
Rijst je kreeg net wel een lekkere penalty mee
Ik kan niet alles betalen héquote:
Ik had ook Ronaldo maar ik geef de voorkeur aan Ribery en een mooi team daar om heen en nog een extra team voor de fitness.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:50 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik kan niet alles betalen hé
TP moet leeg zijn en dan moet ik nog 200K coins erbij zien te handelen of kopen
Dit kost 750K ofzo en als alles verkocht is heb ik tegen de 540 aan en de voorhoede heb ik al.
Ribery is goed maar Ronaldo vind ik veel beter en ik heb met beide veel potjes gespeeldquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:52 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Ik had ook Ronaldo maar ik geef de voorkeur aan Ribery en een mooi team daar om heen en nog een extra team voor de fitness.
Overigens heb ik nu geen team met Ribery maar dit http://www.ea.com/uk/foot(...)ow-off#jr0NGNj9bdQQsquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:52 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Ik had ook Ronaldo maar ik geef de voorkeur aan Ribery en een mooi team daar om heen en nog een extra team voor de fitness.
Walcott, Agbon, Young, Walker ik zie het alquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:53 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Overigens heb ik nu geen team met Ribery maar dit http://www.ea.com/uk/foot(...)ow-off#jr0NGNj9bdQQs
Hoezo heb je dan zo'n slechte ratio als je zo veel scoort?quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:53 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ribery is goed maar Ronaldo vind ik veel beter en ik heb met beide veel potjes gespeeldRonaldo liep bijna 2 op 1 als LW en Benzema en Hulk de overigen in de voorhoede liepen ook beter dan 1 op 1.
Keurig team al vind ik 4-2-3-1 niet zo fijn spelen met goud. Met zilver en bronze kan ik het prima maar met goud heb ik liever 4-3-2-1 of 3-5-2.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:53 schreef WezepAFCA het volgende:
[..]
Overigens heb ik nu geen team met Ribery maar dit http://www.ea.com/uk/foot(...)ow-off#jr0NGNj9bdQQs
Haha toevallig dat ik voor het eerst gisteren zo'n pacehoeren team heb aangemaakt als fitness team en die kutnoobs online eens terug te irriteren. Het stomme is dat ik daar meer mee win dan mijn eerste teamquote:Op vrijdag 6 juli 2012 14:54 schreef Thorb het volgende:
[..]
Walcott, Agbon, Young, Walker ik zie het al
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |