Klopt. En we moeten specifiek jou hebben. Gewoon, omdat het kan.quote:Op donderdag 5 juli 2012 16:33 schreef MichelWuyts het volgende:
En nog ontkennen ook!!!
Een zionistisch complot is het!!!
Dit. Gewoon aan de schijterij van de zenuwen en spanningen door de druk.quote:Op donderdag 5 juli 2012 18:50 schreef Ferdii het volgende:
Kittel is gewoon een lul
Beetje voordoen alsof hij het helemaal ging maken en dan met staart tussen de benen afhaken
Heb ik ook, Farrar kan denk ik niet eens sprinten.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 07:25 schreef Sjoerd102 het volgende:
Kittel, en Rojas uitgevallen.
Met: Goss, Farrar, Sagan, en Cavendish blijven er te weinig sprinters over
Beetje luxeprobleem idd. En ook een beetje overzichtelijk aangezien ik niet weet wie er nou zwaar gehavend is door die valpartij, en wie slechts opgehouden. Hesjedal zag ik met schaafwonden rondrijden, daarom twijfel ik of ik hem op moet stellen.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 15:55 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Heb ik ook, Farrar kan denk ik niet eens sprinten.
Daarentegen een luxe probleem bij de klimetappes. Wiggins en Evans moet je altijd samen opstellen en dan mag ik dagelijks nog 7 kiezen uit namen als Basso, Vanendert, VDB2, S. Sanchez, Taaramae, Valverde, Casar, Ruigh, Hoogerland, Hesjedal en Martin (als ie wat hersteld is).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |