abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 4 juli 2012 @ 15:44:09 #1
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113763628


quote:
Processor
Het formaat van het scherm en deze zelf kan nog zo naar je zin zijn, als de processor (CPU, Central Processing Unit) het laat afweten heb je er niks aan. Schermen die 'lag' vertonen, stotteren, applicaties die vastlopen, Android zelf dat niet meer reageert...

Met een goede singlecore processor kan een budget tablet nog een heel eind komen.
Het is aan te raden om minimaal voor een Cortex A8 (of hoger) processor te kiezen. Cortex staat voor de opbouw van de chip. De meeste procesoren die ouder zijn dan de A8 standaard draaien waarschijnlijk niet of slecht de nieuwere Android firmware/games en hebben matige video ondersteuning (hierbij kun je denken aan ARM9 of ARM11 processoren zoals: InfoTM, Via8650).
Voorbeelden van goede processoren zijn:

China processors: (op snelheid van laag naar hoog)
Rockchip RK2918 (A8) - Budget tablet processor
Allwinner A13 (A8) - Budget tablet processor - geen HDMI
Allwinner A10 (A8) - Mid range tablet processor
AmLogic Renessas AM8726-M3 (A9) - Nieuwe mid range tablet processor
Rockchip RK3066 (A9) - High end "CHina" Processor (DUALCORE - Laag geklokte 4 core GPU)
AmLogic Renessas AM8726-MX (A9) - High end "China" processor (DUALCORE - Hoog geklokte 2 core GPU)
Rockchip RK3066 (A9) - High end "CHina" Processor (DUALCORE - Laag geklokte 4 core GPU)

Westerse Processors:
Tegra2 (A9 dualcore)
Samsung Exynos 4210 (A9 Dualcore)
Tegra3 (A15 + A7 Quadcore + background core)

Natuurlijk zijn er ook nog andere processoren te vinden voordat je een tablet met zo'n processor koopt kan je hier natuurlijk altijd eerst advies vragen!
De processor is het kloppende hart van je tablet. Net als een echt hart kun je het een adrenalineshot geven: het overklokken van de CPU. Dit gaat echter ten koste van je accuduur en levensduur van de processor.
quote:
Werkgeheugen
Des te groter het werkgeheugen des te meer capaciteit heeft de tablet om bewerkingen uit te voeren, met name die bewerkingen die tegelijkertijd uitgevoerd moeten worden. Voldoende werkheugen is 512MB, idealerwijze beschikt een tablet aan 1024MB, ofwel 1GB, aan werkgeheugen.
quote:
GPU: Graphics Processing Unit (Videokaart)
De GPU is de videokaart van de tablet. bijna alle tablets bezitten een GPU maar het is handig om te weten wat voor GPU er in zit (en of die er in zit!). Als een tablet geen GPU heeft worden de films op de processor gedecodeerd, dit kan ervoor zorgen dat films stotteren, het is daarom aan te raden om een GPU in je tablet aan boord te hebben.
Tevens wordt deze GPU sinds Android 3.0 en hoger ook gebruikt voor het maken van de user interface, met een GPU behaal je nu dus nog meer voordeel.
Een voorbeeld van een GPU is:
Mali 400 (zijn verschillende versies met verschillende kloksnelheden en cores van - zit ook in de Samsung Galaxy SII)
Adreno 200 (ondertussen iets oudere GPU, maar kan over het algemeen nog redelijk meekomen
quote:
Merk/bouwkwaliteit en ondersteuning voor Android-versies
Tablets bedoelt voor de Westerse markt komen van de grote merknamen als Acer, Archos, Asus, Motorola, Samsung en Toshiba. De bouwkwaliteit verschilt, maar is in vrijwel alle gevallen ruim voldoende tot goed te noemen. Ook de ondersteuning van de fabrikant voor de firm- en software is redelijk tot goed. Er zijn maar weinig tablets die niet op de laatste versie 3.2/4.0 van Android draaien.

Firmware van China tabs is tegenwoordig vaak 4.0, en met minder moet je ook geen genoegen nemen, tevens zijn er vaak niet veel/geen updates (Al zijn er fabrikanten die redelijk tot goede ondersteuning bieden: Zenithink en Ainol bijvoorbeeld).
Verder zijn deze tablets vaker vervaardigd uit goedkopere materialen om de prijs te drukken maar de bouwkwaliteit is vaak ruim voldoende te noemen (Mindere kijkhoek van het scherm, geen vibratie, 0.3 MP camera, plastic gevoel). Als je bij de iets "duurdere" tablets uitkomt is de bouw kwaliteit vaak prima.
Tevens is de garantie in China anders geregeld (zelf opsturen).
quote:
Connectiviteit/Specificaties
Wifi: altijd aanwezig
3G: Optie (Bij Chinese tablets vaak ook externe dongels ondersteund)
GPS: Westerse tablets vaak aanwezig. Budget/China: optie of afwezig
Bluetooth: Westerse tablets vaak aanwezig. Budget/China: optie of afwezig
(mini) HDMI: Vaak aanwezig bij zowel westerse als chinese tablets.
(Miscro)SD(HC): Meestal aanwezig (Samsung tab niet)
USB full: Soms bij Chinese tablets
USB mini/Micro: Regelmatig op zowel Chinese als westerse tablets te vinden
[/i]Soms maken tablets ook gebruik van een eigen aansluiting (ASUS, Samsung, enkele Chinatabs)

Verder zijn er andere features die een verschil kunnen uitmaken. Denk hierbij aan een digitaal kompas, accelerometers/gyro, frontcam, backcam, ambient lightsensor, proximity sensor, barometer, hardwareknoppen, speakers en natuurlijk ook de ingebouwde opslagcapaciteit.


quote:
Acer Iconia Tab A100
7'' (1024x600) - Tegra2 @1GHz - 512MB RAM - 8GB ROM
quote:
Acer Iconia Tab A200
10.1'' (1280x800) - Tegra2 @1GHz - 1GB RAM - 8/16GB ROM - Skin: Ring
quote:
Acer Iconia Tab A500
10.1'' (1280x800) - Tegra2 @1GHz - 1GB RAM - 16/32GB ROM - USB
quote:
Acer Iconia Tab A510
10.1'' (1280x800) - Tegra3 @1GHz - 1GB RAM - 32 GB ROM - Optie 3G (A511) - Release: Q2
quote:
Acer Iconia Tab A700
10.1'' (1920x1200) - Tegra3 @1GHz - 1 GB RAM - 16GB ROM - Skin: Ring - Release: Q2


quote:
Archos 101 G9
10.1'' (1280x800) - OMAP 4430 (DC) @ 1.0GHz/1.2GHz/1.5GHz - 512MB RAM - 8/16/250GB ROM
quote:
Archos 80 G9
8.0'' (1024x768) - OMAP 4430 (DC) @ /1.2GHz/1.5GHz - 512MB RAM - 8/16/250GB ROM

quote:
Asus EEE pad Slider
10.1 (1280x800) Tegra2 (DC) @ 1.0GHz 1GB RAM 16/32/64 GB ROM met toetsenbord
quote:
Asus EEE pad Transformer (TF101)
10.1 (1280x800) Tegra2 (DC) @ 1.0GHz 1GB RAM 16/32/64 GB ROM met docking toetsenbord
quote:
Asus EEE pad Transformer Prime (TF201)
10.1 (1280x800) Tegra3 (DC) @ 1.0GHz 1GB RAM 32/64 GB ROM met docking toetsenbord
quote:
Asus EEE pad Transformer Infinity
10.1 (1920x1200) Qualcomm S4 @? 1GB RAM - ? ? ROM met docking toetsenbord. - Beschikbaar: Q2
quote:
Asus EEE pad Transformer 300
10.1 (1280x800) - Tegra3 (DC) @ 1.0GHz 1GB RAM 16/32/64GB ROM met docking toetsenbord. - Beschikbaar: Q2
quote:
Asus EEE pad MeMo
7'' (1280x800) - Tegra3 (DC) @ 1.0GHz - 1GB RAM - ?? - Beschikbaar: Q3
quote:
Asus Padfone
4.3/10.1'' - Tablet/telefoon/netbook Quallcomm S4 - keyboard docking - Beschikbaar Q2


quote:
HTC Flyer
7'' - Quallcomm S3 @ 1.5GHz - 1FB RAM - 32GB ROM - Android 3.2
quote:
HTC Jetstream
7'' (1280x800) - Qualcomm APQ8060 (DC) @1.5 GHz - 1GB RAM - 32GB ROM
quote:
HTC Quattro
9.7'' (1280x768) - Tegra 3 (Qc) @?? - 1GB RAM - 16GB ROM - Releasedatum onbekend.


quote:
LG Optimuspad V900
8.9'' (1280x768) - Tegra 2 @1.0Ghz - 1GB RAM - 32 GB ROM - 3D camera/weergave

SPOILER: Xoom
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

SPOILER: Galaxy Tab 10.1
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Galaxy tab 8.9
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Galaxy 7.7''
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

SPOILER: Sony S1
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Sony P
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.

Overige: Adam Notion Ink | Viewsonic | Creative ZiiO | Fujitsu | Huawei S7 Dell Streak 7 & Pro | Amazon Coyote & Hollywood | Packard Bell Liberty Tab

ChinaTabs: Teclast P76TI, Ainol Knight, Ainol Novo , Ramos W13HD, Zenithink ZT280/C91, Zenithink C71.

Enkele Chinese webshops:

In China kun je in de webshops zoeken via ChinaPrices en ChinaCheep.
Coupons
10%ebay110 = 10% korting bij Buyincoins | fokme = 5% korting bij MP4Nation | savings20 = $20 korting > $100-orders bij Lightinthebox | 15450 = 5% korting bij Pandawill

Non-China
Voor de tablets die in Nederland beschikbaar zijn kun je terecht op de officiële websites en bij de bekende elektronica winkels zoals BCC, Dixons, Dynabite, etc.
Natuurlijk kun je ook even kijken op check.fok.nl en pricewatch.
Europabreed op Geizhals of Amazon.co.uk.
Aantal apps & games in de Market, statistiek door AppBrain. Verdere statistiek: AndroLib)

Interessante sites
Nederlands:
| Tablets Magazine | TabletGuide | Tabletworld | Portablegear | Androidworld | Androidtablet |
Internationaal:
| Android Market | AppBrain | Engadget | Slashgear | DigiTimes | CNET | PC Magazine | Phone Arena | Tablet PC Review | Shenzai | BM Alpha | Applanet | Arctablet Blog | Modaco | XDA Developers |
Vorige delen
Android tablet discussie topic-keten

OP V1 door: Shiznuts
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
pi_113763767
Owja een tablet. Die moet ik ook nog kopen. Een Asus TF prime wil ik.

Volgende maand misschien; even kijken hoe ik/we dan met geld zitten :)
De oude oude layout was veel beter!!
vosss is de naam,
met dubbel s welteverstaan.
  woensdag 4 juli 2012 @ 15:54:58 #3
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113764098
Mijn Aurora II (tezamen met een paar andere items) ligt klaar om af te halen. :P Maar ik moet thuisblijven voor m'n UPS levering. :') Wat een ruksituatie. _O-

De wifi in de A7HD is eigenlijk alleen geschikt voor home-use en ik zit vaak ergens op een public/hotel WLAN, dus die neem ik eigenlijk niet meer mee al is het een prachtding verder. De Elf II is van m'n bureau plat op de grond gepletterd vorige week en in het lcd-panel zelf zit nu een scheur, dus daar heb ik weinig aan behalve als mediaplayer op de tv aangesloten of iets, m'n oude Archos 101IT daarvan doet het scherm/videokaart ook nog altijd maf, dus de Aurora II komt wel mooi uit.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113768108
Zojuist is hier de Trekpleister Tablet bezorgd.
Is bedoeld als verjaardagscadeau voor mijn 9-jarige dochter dus al te hoge eisen had ik niet.

Heb zelf nog nooit een tablet gebruikt dan kan 'm niet vergelijken

Eerste bevinding (ligt nu aan oplader):
Het switchen naar de verschillende apps kan volgens mij wel wat sneller. Kantelen van het scherm heb ik ook wel eens sneller gezien in demo's (van duurdere modellen).
De behuizing voelt stevig aan, echter zit er achter op een gevoelig randje. Zou opgelost kunnen zijn als je 'm in een etui o.i.d. stopt.
Groot nadeel wat ik tot nu bemerk: het scherm glanst enorm. Helderheid al bijgesteld naar maximaal maar de grote weerspiegeling maakt het bekijken van het scherm erg lastig. Lijkt mij dat je 'm buiten niet kunt gebruiken.
pi_113768453
Heeft iemand hier toevallig ervaring met archos tablets?
  woensdag 4 juli 2012 @ 17:38:30 #6
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113768558
Upd. Aurora II is er! *O* 16GB witte versie, straight van Ainol (.tmall.com, via mistertao).

Gelukkig had ik mét package besteld, die custom hoes is echt geniaal en mooi en nog wat accs.
Geen verdere charges. ;) Witte is een stuk mooier dan de zwarte Elf II (imho). Denk dat dit m'n nieuwe mattie is. :D Vanavond laat maar eens mee spelen.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 17:40:11 #7
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113768664
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 17:36 schreef Zwieber_de_Vos het volgende:
Heeft iemand hier toevallig ervaring met archos tablets?
Ja, ik, met een 101IT. Is wel een leuk apparaat, maar inderdaad wat plasticcy en bijvoorbeeld zo'n leg-/kickstand nogal fragiel en na verloop van tijd niet meer 100%, bij mij doet het scherm erg vaag verder en moest ik iets anders zoeken.

Er was wel iemand (ah, admiraal_anaal ) die een 101 G9 Turbo gehaald had en er volgens mij tevreden over was, moet je ff het topic doorzoeken.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 21:56:12 #8
367872 Ryan93
live it big
pi_113780597
haah shiznuts jij ook hier >:) nu ben ik echt totaal niet bekend met de tablets ik zie veel van ainol voorbij komen maar ook veel verschilende varianten zou je miss tips hebben als ik in de prijs klasse kijk van rond de 100,- ?
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:05:08 #9
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113781173
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 21:56 schreef Ryan93 het volgende:
haah shiznuts jij ook hier >:) nu ben ik echt totaal niet bekend met de tablets ik zie veel van ainol voorbij komen maar ook veel verschilende varianten zou je miss tips hebben als ik in de prijs klasse kijk van rond de 100,- ?
Ainol novo Elf II of de aurora II voor iets meer. Denk op dit moment de beste koop voor rond de 100 euro.
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:06:33 #10
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113781257
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 21:56 schreef Ryan93 het volgende:
haah shiznuts jij ook hier >:) nu ben ik echt totaal niet bekend met de tablets ik zie veel van ainol voorbij komen maar ook veel verschilende varianten zou je miss tips hebben als ik in de prijs klasse kijk van rond de 100,- ?
Hey man, wat een toeval, jij ook al hier. :D

Elf II & Aurora II zijn dual core en de snelste versies. Ze zijn gelijk aan elkaar en hebben een 7" display met 1024x600 resolutie, een Amlogic dualcore processor dus, met dubbele Mali400 videokaart, 1GB RAM, 2.0 MP frontfacing camera en HDMI-out. Het enige verschil tussen de Elf II en Aurora II ligt 'em in feite aan de schermtechnology die bij de Aurora II op IPS gebaseerd is en dus betere kijkhoeken en helderheid biedt, iets waarvan ik zou zeggen dat de meerprijs zeker verantwoordt, maar het is maar net of dat je überhaupt boeit.

De andere versies van Ainol zijn allen singlecore en dus niet zo rap en qua performance vergelijkbaar met de 'oude' Allwinner A10. Verder zijn ze wat 'dumbed down', dus zonder HDMI-poort, met maar 0.3 MP frontfacing camera en de ene (Tornado) heeft een 840x400 scherm en de ander (Mars) een 1024x600 scherm, non-IPS uiteraard.

Er zijn wel andere dualcore tablets zoals de Ramos W17Pro, maar die is in mijn ogen niet optimaal en zou je een Ainol: of de Elf II of de Aurora II aanraden. :Y
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:09:30 #11
367872 Ryan93
live it big
pi_113781446
wat een hulp wat een hulp _O_ wat zou ik toch zonder jullie moeten doen (een tablet komen bij de blokker zeker ;( haha) ik is even kijken voor de Aurora II , staat die ook op BIC of moet ik ergens anders zoeken :9
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:10:23 #12
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113781493
Find out: http://buyincoins.com search: 'aurora ii', tada: je weet het. :P
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:11:05 #13
367872 Ryan93
live it big
pi_113781529
haha ja ik vond hem al direct op de front page voor : $154.99 :Y
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:12:13 #14
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113781588
En uiteindelijk dus '$142.59' met coupon '8%SUMMER' daar. ;)
Kan je de witte aanraden, erg mooi vind ik 'em. :Y
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:13:22 #15
367872 Ryan93
live it big
pi_113781647
jij had de witte las ik ? kan je daar toevalig wat fotos van plaatsen O-) ?
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:15:56 #16
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113781818
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 22:13 schreef Ryan93 het volgende:
jij had de witte las ik ? kan je daar toevalig wat fotos van plaatsen O-) ?
Kan je daar toevallig een video van kijken? :P
Ff Fast forwarden naar 02:00 . ;)
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:20:53 #17
367872 Ryan93
live it big
pi_113782115
haha nog beter =D ! ziet er idd goed uit , wat heb jij er voor betaald bij mistertao ? nog andere tips om tegelijk er bij aan te schaffen ?
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:37:00 #18
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113783202
Heb 'em dus van de ainol.tmall.com-store (hoopte op een goede batch direct van de fabrikant + package) en dus gebruikgemaakt van de MisterTao-service waar ik 10% depositbonus kreeg (1e keer iets van Tmall/Taobao gehaald).

Ik had van m'n Paypal overgemaakt $166,40 , volgens mij die 6,40 Paypalkosten en dus 160 usd tegoed, + 16 usd bonus = 176 usd. Daarvan zijn nog $19.11 over (176 min eerste payment (artikel + shipping naar MisterTao: $136.80 min tweede payment $20.09 (service/verzending van MisterTao naar mij)). :P Dus uiteindelijk wat ik werkelijk betaald heb zijn 147,29 usd (166.40 - 19.11) en had ik erbij een custom hoes voor de Ainol Aurora II + adjustable stand + extra earphones + styluspen + OTG miniUSB to fullsize female USB cable + Ainol charger (non-EU) + een of andere imp3.net-boekenlegger of iets + Kingston 8GB class 4 microSD.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:53:48 #19
367872 Ryan93
live it big
pi_113784425
juist ja :{ ik hou het wel simpel bij BIC haha zat er een oplader bij ? of moet je die apart bestellen :9
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:57:51 #20
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113784738
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 22:53 schreef Ryan93 het volgende:
juist ja :{ ik hou het wel simpel bij BIC haha zat er een oplader bij ? of moet je die apart bestellen :9
Dat weet ik niet. :P Moet je bij de omschrijving kijken of navragen. Tada:
quote:
In the Box:
1 x Ainol Novo7 Aurora II 16GB Tablet PC
1 x Data Cable
1 x AC Power Adapter
1 x OTG Cable
1 x Earphone
't Leven kan soms zo eenvoudig zijn. Mogelijkerwijze wel non-EU, dus een HK->EU dinkie of is het US met twee van die platte dingen?
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 22:58:57 #21
367872 Ryan93
live it big
pi_113784810
al mee gespeeld trouwens ? hoe is de wifi ontvangst ?
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:01:06 #22
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113784957
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 22:58 schreef Ryan93 het volgende:
al mee gespeeld trouwens ? hoe is de wifi ontvangst ?
Nog niet echt. Ik heb echt 101 dingen die ik wil doen op een vrije dag en maar 24 uur de tijd en dan ook nog moeten slapen. :P

Het bereik is hetzelfde als de Elf II lijkt het, die weer beter is dan die van de Hyundai A7HD, de Elf II had alleen kuren en flikkerde de verbinding telkens weg, lijkt de Aurora II nul last van te hebben. Ausgezeichnet!
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:08:19 #23
367872 Ryan93
live it big
pi_113785473
nu al of nul (geen) last van te hebben haha ;p wifi is wel een van de belangrijkste dingen lijkt me anders is het al gauw saai ;p ben benieuwd wat nou zon vergelijkbaare tablet (maar dan niet van een chinees merk) bij de mediamarkt / nl shops zou kosten ;p
pi_113785812
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 22:15 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Kan je daar toevallig een video van kijken? :P
Ff Fast forwarden naar 02:00 . ;)
heb ook de witte, ziet wel leuker uit dan full black _O_
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:15:54 #25
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113785955
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:08 schreef Ryan93 het volgende:
nu al of nul (geen) last van te hebben haha ;p wifi is wel een van de belangrijkste dingen lijkt me anders is het al gauw saai ;p ben benieuwd wat nou zon vergelijkbaare tablet (maar dan niet van een chinees merk) bij de mediamarkt / nl shops zou kosten ;p
Nog niet beschikbaar (bij een MM of iets dergelijks) Wellicht wel voor een woekerprijs op Marktplaats ;)

Ga aankomende week mijn Bmorn maar verkopen :P atm iets te veel tablets :)
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:16:33 #26
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113785998
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:08 schreef Ryan93 het volgende:
nu al of nul (geen) last van te hebben haha ;p wifi is wel een van de belangrijkste dingen lijkt me anders is het al gauw saai ;p [..]
Ey seg! Gij bruut! :( Ik sta niet bekend om m'n grammaticale fouten of spelfouten.
Ik bedoelde daadwerkelijk 'nul' als in de waarde '0', als in 'geen'. ;)
quote:
[..] ben benieuwd wat nou zon vergelijkbaare tablet (maar dan niet van een chinees merk) bij de mediamarkt / nl shops zou kosten ;p
Het meest vergelijkbare is een Samsung Galaxy Tab 7" of een HTC Flyer, toegegeven die hebben 3G, maar verder doet zoiets imho niks onder voor zo'n andere tablet en dat voor een fractie van de prijs. _O_
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:13 schreef Syphixx het volgende:

[..]

heb ook de witte, ziet wel leuker uit dan full black _O_
Hear ye! Hear ye! _O_
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:19:24 #27
367872 Ryan93
live it big
pi_113786156
quote:
heb ook de witte, ziet wel leuker uit dan full black _O_
aha en hoe bevalt die aangezien jij hem dus wat langer heb als shiznuts ? bij bic besteld en zo ja zat daar de oplader bij

@ shiznuts haha just asking (A) aangezien jij 101 dingen op een dag wilt doen zou het begrijpelijk zijn dat de grammatica achter blijft haha.
pi_113786327
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:19 schreef Ryan93 het volgende:

[..]

aha en hoe bevalt die aangezien jij hem dus wat langer heb als shiznuts ? bij bic besteld en zo ja zat daar de oplader bij

@ shiznuts haha just asking (A) aangezien jij 101 dingen op een dag wilt doen zou het begrijpelijk zijn dat de grammatica achter blijft haha.
heb die pas enkele uurtje geleden besteld bij BIC.
heb al een volledige zwarte tablet maar als ik de beelden van shiz bekijk met wit heb ik de perfecte keuze gemaakt :7

er zit in de doos: 1 x Ainol Novo7 Aurora II 16GB Tablet PC
1 usb kabel
1 oplader ( maar hier moet je wss nog een tussenstuk kopen voor op europese stroomnet te steken )
1 OTG kable
1 set oordopjes

en ik ram steeds op F5 om Processing-1 status te zien veranderen terwijl ik weet dat het géén zin heeft :') voelt lekker aan na enkele maanden 'china-clean' te zijn, terug te shoppen haha
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:45:04 #29
367872 Ryan93
live it big
pi_113787392
is dit nog wat om erbij te bestelen http://www.buyincoins.com(...)-5m-product-311.html ? of is dat poep kwaliteid ;p
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:51:21 #30
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113787775
Je begrijpt hopelijk wel dat een tablet geen fullsize (maar mini-) HDMI-poort heeft hè?
En er is support voor 1.4, dus zou dan voor een 1.4-kabel gaan.
En die kun je overal wel halen tegenwoordig, een Action ofzo.
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:22 schreef Syphixx het volgende:

[..]

heb die pas enkele uurtje geleden besteld bij BIC.
heb al een volledige zwarte tablet maar als ik de beelden van shiz bekijk met wit heb ik de perfecte keuze gemaakt :7

[..]
Heb je nou wit of zwart besteld dus? :P

Hier btw een tof topic voor je A II: http://www.slatedroid.com(...)-roms-for-aurora-ii/

[ Bericht 35% gewijzigd door shiz op 05-07-2012 00:37:13 ]
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113787828
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:45 schreef Ryan93 het volgende:
is dit nog wat om erbij te bestelen http://www.buyincoins.com(...)-5m-product-311.html ? of is dat poep kwaliteid ;p
Bestelen LOL

Even serieus, die tablet van het filmpje ziet er goed uit. Alleen vind ik het tricky zoiets te kopen of valt dit mee?
  woensdag 4 juli 2012 @ 23:53:32 #32
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113787912
Ik denk dat >50% van dit topic over chinatabs gaat en >50% die hier komt een chinatab heeft... ;)
Wouldn't be so worried about it. Het is alleen zaak je erg goed in te lezen en research te doen.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113795809
quote:
0s.gif Op woensdag 4 juli 2012 23:53 schreef shiznuts het volgende:
Ik denk dat >50% van dit topic over chinatabs gaat en >50% die hier komt een chinatab heeft... ;)
Wouldn't be so worried about it. Het is alleen zaak je erg goed in te lezen en research te doen.
en dat >50% ook allemaal aanwezig is in het Chinese webshop topic _O_

nog steeds tevreden over mijn tablet, alleen gaat de accu met wifi ( ook na de verschillende tricks in de build.prop) redelijk snel leeg! ( maar het blijkt dat er maar een 2000 mAh ipv 3200 inzit :()
had ik kunnen verwachten met de chinese tablets, maar toch..

Daarin tegen wel een gedeeltelijke refund van 13$ gekregen van BIC :)
pi_113796123
Als ik nou een Chinese tablet kon proberen dan durfde ik het wel aan, zeker als ik hier lees over de ervaringen met bepaalde webshops. Kan niet iemand van hier een webshopje starten en tablets doorverkopen? ;) Ik heb er wel wat voor over als ik ze in NL zou kunnen kopen en bij eventueel niet goed terug kan sturen.
pi_113796353
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juli 2012 10:03 schreef WebBeestje het volgende:
Als ik nou een Chinese tablet kon proberen dan durfde ik het wel aan, zeker als ik hier lees over de ervaringen met bepaalde webshops. Kan niet iemand van hier een webshopje starten en tablets doorverkopen? ;) Ik heb er wel wat voor over als ik ze in NL zou kunnen kopen en bij eventueel niet goed terug kan sturen.
Daarvoor heb je toch winkels als een Mediamarkt, Kruidvat en Bartsmit + Intertoys..

Die verkopen tablets IN NL, en met garantie.. ( en zeker kruidvat komt met goede producten voor een hele goede prijs, zoals 2 weken terug boden ze een tablet aan die je zelfs voor die prijs Niet tot nauwelijks zal vinden in china.. en dan krijg je hem gelijk en nog 2 jaar garantie ook!)

Wat moet je dan nog met een chinese tablet van iemand met een webshopje zonder 'echte' garantie ?


Dat is nauw typisch iets voor tweakers; een chinese tablet..
vaak werkt niet alles out of de box, en je moet er mee hobby' en!
Garantie krijg je ook wel bij een chinese tablet, echter moet je hem dan zelf (duur) terugzenden maar china.. en is het maar de vraag wat zij er weer mee doen.

Oftwel:

Goedkope tablets met redelijke tot zeer goede performance kun je uit china halen als je er mee wil hobbieen en niet al te veel belang hebt bij 'garantie'

Wil je zekerheid van een goed werkend product(met garantie) en wil je hem snel, betaal je wat meer vaak..
maar dan haal je hem gewoon in NL


[ Bericht 9% gewijzigd door Downstar op 05-07-2012 10:16:12 ]
  donderdag 5 juli 2012 @ 14:24:39 #36
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113805865
Zo gisteren ff 2606 firmware op m'n Aurora II gemikt, geroot, als Samsung ingesteld, market opengegooid d.m.v. xml-files ( all-you-need ) meeste apps (nog altijd niet alles hoor) zoals YouTube e.d. werken nu, de A7HD wifi-optimalisation-settings erop gezet, m'n WLAN geconfigureerd naar channel 11, met Titanium backup Chinese meuk verwijderd.

Heerlijk is 'ie zo! Alleen de touchscreens van de Elf II en Aurora II zijn een beetje wack. Dan wil je iets verslepen en dan laat 'ie ergens los, of je wilt scrollen en in plaats daarvan klikt 'ie op iets, daar was de Hyundai wel beter hoor. Maar goed, gaat al beter als je eraan gewent. Staat nu al een tijdje aan, met TuneIn Pro met externe boxjes en is nog altijd 100%. De laatste ~20% gingen wel erg snel gisteren, maar mogelijk door de eerste acculading of gewoon tabletbehaviour. Gisteren tot diep in de nacht aangehad op accu, ging van 60% naar 15% in een uur of vier / vijf gok ik. Nèt schlechte!
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113820955
Ik ben aan het rondkijken voor een tablet en zie vaak de merken Archos en Yarvik voorbijkomen, is dat wat of is dat van die goedkope shit waar je niks aan hebt??
  vrijdag 6 juli 2012 @ 00:58:42 #38
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113834741
Yarvik is redelijk, meer info vind je eerder op de fora van tweakers.net denk ik. Veredelde chinatabs zijn dat eerder.

Archos is een speler met een groots verleden in de mediaspelerwereld. Maar nu Android een OS is dat overal op staat en andere bedrijven dure en toffe specs tablets uitbrengen, richt Archos zich meer om hun tablets te verkopen als multimedia devices en prijst deze ook een klasse onder de tablets die als pc ervaring-aanvulling dienen. Komt erop neer dat Archos een eigen plan trekt en in de recente G9-serie gebruik maakt van OMAP processors en niet de Nvidia-kant op is gegaan. Ze houden ook de productiekosten laag en de vervaardigde tablets voelen dan ook lichtelijk plasticky aan. Maar je kunt zo'n drie Archossen halen voor de prijs van een iPad, dus tja. 't Is maar net waar je voorkeuren liggen. Op zich prima tablets.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113856288
Ik zie bij de mediamarkt twee bijna gelijke Archos tablets waarvan degene met de oudste versie Android nog een paar tientjes duurder is.
http://www.mediamarkt.nl/(...)1%20g9%208gb%20turbo

Voor de rest lijkt de hardware wel hetzelfde, echt vaag.
  vrijdag 6 juli 2012 @ 16:39:26 #40
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113856638
De ene is de batch met Honeycomb erop, de andere met ICS?
Dat onderscheid maken ze hier ook: http://www.archos.com/manuals/G9home.htm .
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zaterdag 7 juli 2012 @ 13:00:06 #41
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113888356
Yes ik mijn elf 2 *O* *O* *O*

Maar nu wil ik hem direct updaten weet iemand hoe dat moet?
Of een custom rom er op zetten als dat beter is.

http://www.slatedroid.com(...)stom-rom-feiyu-0806/

http://www.slatedroid.com(...)-ainol-novo7-elf-ii/

Ik heb deze custom roms al gevonden maar kan iemand mijn helpen hoe ik hem kan flashen?
En welke rom is aan te raden ik wel vooral game's downloaden.

Ik hoefde trouwens maar 19,91 te betalen aan de deur die lamballen van de douane hebben ¤39,-geschat :')

[ Bericht 17% gewijzigd door Loll op 07-07-2012 13:40:38 ]
BAM dit is 3KB
pi_113888987
quote:
0s.gif Op donderdag 5 juli 2012 20:27 schreef soapie het volgende:
Ik ben aan het rondkijken voor een tablet en zie vaak de merken Archos en Yarvik voorbijkomen, is dat wat of is dat van die goedkope shit waar je niks aan hebt??
Heb zelf ook een Yarvick 7 inch, en dat ding is om te janken. Scherm reageert zwaar klote, en playstore werkt niet. Maar goed dat ik hem voor niks heb.
Tijd terug een samsung galaxy tab 2 10.1 gekocht, en die is _O_
  zaterdag 7 juli 2012 @ 17:34:14 #43
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113896899
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:00 schreef Loll het volgende:
Yes ik mijn elf 2 *O* *O* *O*

Maar nu wil ik hem direct updaten weet iemand hoe dat moet?
Of een custom rom er op zetten als dat beter is.

http://www.slatedroid.com(...)stom-rom-feiyu-0806/

http://www.slatedroid.com(...)-ainol-novo7-elf-ii/

Ik heb deze custom roms al gevonden maar kan iemand mijn helpen hoe ik hem kan flashen?
En welke rom is aan te raden ik wel vooral game's downloaden.

Ik hoefde trouwens maar 19,91 te betalen aan de deur die lamballen van de douane hebben ¤39,-geschat :')
Daar kom je toch wel zelf uit hoe dat moet? Tabletspecifieke dingen kun je beter ff op tabletspecifieke sites napluizen. Maar goed, je downloadt de firmware, zet de .zip ervan op je kaartje. Dan start je de tablet terwijl je volumeknop naast de aanknop beiden ingedrukt houdt, daarmee kom je in het flashmenu, format je data, cache en media, dan update je van de SDkaart je .zip-firmware, daarna eventueel de root.zip en gapps. Rebooten, tada! Daarna een idee om wat build.prop-zaken aan te passen en 3rd party markets te installeren als Applanet(.net) en BlackMart alpha(check hun facebook).

[ Bericht 3% gewijzigd door shiz op 07-07-2012 18:16:42 ]
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:12:10 #44
379408 MartijnBud
Ainol Novo 7 Aurora II
pi_113899943
Hallo mensen!

Ik ben nieuw op dit forum maar ik wilde even melden dat ik zojuist een Ainol novo 7 Aurora II heb besteld ! :)
Was dat een goede beslissing of had ik iets beters kunnen krijgen voor hetzelfde bedrag ($150)?
pi_113901108
Thanks shiznuts en fotostarter ik weet even genoeg en zoek nog even verder naar een tablet...... In ieder geval geen yarvik of archos!!!
  zaterdag 7 juli 2012 @ 19:55:45 #46
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_113901343
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:12 schreef MartijnBud het volgende:
Hallo mensen!

Ik ben nieuw op dit forum maar ik wilde even melden dat ik zojuist een Ainol novo 7 Aurora II heb besteld ! :)
Was dat een goede beslissing of had ik iets beters kunnen krijgen voor hetzelfde bedrag ($150)?
beetje laat om te vragen als je hem al besteld heb ;)
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  zaterdag 7 juli 2012 @ 20:42:44 #47
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113903044
ik heb nu de rom gedownload maar het flashen op mijn elf lukt nog niet echt omdat hij de update niet kan vinden op de SD kaart kan iemand me daarmee helpen?
BAM dit is 3KB
  zaterdag 7 juli 2012 @ 21:13:08 #48
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113904018
Update is het .zip-bestand, zoals ik al aangaf. De .rar dus uitpakken, niet de .zip utpakken en daarvan de contents op de SD-kaart zetten, dat gaat inderdaad niet werken zo, hij wil namelijk alleen .zips eten. Again: begrijp je er geen pepernoot van, check dan Slatedroid of google het... op de Facebook van Ainovo/Ainol is zelfs een .pdf-guide: m.facebook.com/photo.php?fbid=445199688834544&id=365640996790414&set=a.367514729936374.91613.365640996790414&_ft_=fbid.445199698834543 .
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zaterdag 7 juli 2012 @ 21:21:41 #49
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113904278
ok dus ik download nu dezo rom http://www.apad.tv/apadfo(...)r-Ainol-NOVO7-Elf-II wis alle data ik kijk dan op de SD moet ik de SD formateren naar fat32 of naar ntfs?
BAM dit is 3KB
  zaterdag 7 juli 2012 @ 21:34:35 #50
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113904667
Zucht, als je nou gewoon geluisterd had en even rondgesurfd had op Slatedroid en de facebooksite van Ainol, dan had je gelezen dat het fat32 moet zijn.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zaterdag 7 juli 2012 @ 21:48:29 #51
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113905102
aha daar lach de fout thnx voor de hulp shizz
ik gebruik liever Nederlandse instructies voelt toch wat vertrouwder thnx nogmaals.
BAM dit is 3KB
pi_113917042
Hoh... verkeerde topic...
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
pi_113917583
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 19:49 schreef soapie het volgende:
Thanks shiznuts en fotostarter ik weet even genoeg en zoek nog even verder naar een tablet...... In ieder geval geen yarvik of archos!!!
Wat wil je er voornamelijk mee doen?
pi_113918008
quote:
3s.gif Op zondag 8 juli 2012 10:55 schreef fotostarter het volgende:

[..]

Wat wil je er voornamelijk mee doen?
Beetje internetten en mailen en dat soort dingen, niet heel veel bijzonders...

Oh en leuke apps uitproberen...

[ Bericht 3% gewijzigd door soapie op 08-07-2012 12:56:40 ]
pi_113920439
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 juli 2012 13:00 schreef Loll het volgende:
Yes ik mijn elf 2 *O* *O* *O*

Maar nu wil ik hem direct updaten weet iemand hoe dat moet?
Of een custom rom er op zetten als dat beter is.

http://www.slatedroid.com(...)stom-rom-feiyu-0806/

http://www.slatedroid.com(...)-ainol-novo7-elf-ii/

Ik heb deze custom roms al gevonden maar kan iemand mijn helpen hoe ik hem kan flashen?
En welke rom is aan te raden ik wel vooral game's downloaden.

Ik hoefde trouwens maar 19,91 te betalen aan de deur die lamballen van de douane hebben ¤39,-geschat :')
Een chinatab kopen en niet eens weten hoe je moet flashen..... :')
Cuz I'm praying for rain, And I'm praying for tidal waves
I wanna see the ground give way.I wanna watch it all go down.
Mom please flush it all away.I wanna watch it go right in and down.
I wanna watch it go right in. Watch you flush it all away.
  zondag 8 juli 2012 @ 12:55:27 #56
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113920670
Ja, best treurig. :P
Wat een flashmop... ;(
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zondag 8 juli 2012 @ 13:19:57 #57
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113921493
@hoppahoppa klopt je hebt gelijk :@
BAM dit is 3KB
  zondag 8 juli 2012 @ 13:21:42 #58
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_113921568
quote:
1s.gif Op zondag 8 juli 2012 12:47 schreef Hoppahoppa het volgende:

[..]

Een chinatab kopen en niet eens weten hoe je moet flashen..... :')
Je moet ergens beginnen, mijn Chinese tab was ook het eerste apparaat wat ik flashde en een customrom op knalde
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
  zondag 8 juli 2012 @ 14:50:27 #59
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113925643
quote:
1s.gif Op zondag 8 juli 2012 13:21 schreef Klonk het volgende:

[..]

Je moet ergens beginnen, mijn Chinese tab was ook het eerste apparaat wat ik flashde en een customrom op knalde
Klopt :)
Maar met het minste beetje research had ie dit gevonden :)
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
pi_113932526
Zo'n Ainol Elf 2 is, na wat research, dus wel een verstandige koop?


Zag een beetje af van iPad en Samsung door de hoge prijs. Denk dat dit wel een leuk alternatief kan zijn als ik het zo bekijk. En dat voor nog geen 100 euro. :o

[ Bericht 97% gewijzigd door #ANONIEM op 08-07-2012 17:24:25 ]
  zondag 8 juli 2012 @ 17:41:57 #61
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113933232
quote:
7s.gif Op zondag 8 juli 2012 17:23 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Zo'n Ainol Elf 2 is, na wat research, dus wel een verstandige koop?

Zag een beetje af van iPad en Samsung door de hoge prijs. Denk dat dit wel een leuk alternatief kan zijn als ik het zo bekijk. En dat voor nog geen 100 euro. :o
Ik zou de aurora kopen, scherm is echt veel beter en je krijgt 8 gig meer opslag voor +-20 euro meer ;) Zal zo even een foto maken met de schermen naast elkaar. Kan je het verschil zien :)
Daarnaast is de Aurora II dunner :)

Edit: Op de foto's kan je het verschil niet zien helaas (geen goede camera), maar de kleuren op de Aurora II zijn veel sprekender. Daarnaast is de helderheid van de Aurora II veel hoger in te stellen :)

Toch wat foto's:

Kijkhoek van onderen

Kijkhoek van boven

Kijkhoek rechts

Verschil in max brightness

Verschil in kleur, geprobeerd zo goed mogelijk vast te leggen.

De Aurora II zit in de case, de Elf niet :)

[ Bericht 42% gewijzigd door RobertNL op 08-07-2012 18:35:56 ]
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
  zondag 8 juli 2012 @ 20:46:56 #62
304381 Loll
recommender bij BIC=goedkoop
pi_113941854
Heb ik weer eens een rom installeren doet mijn standaard camera het Niet meer.
BAM dit is 3KB
  zondag 8 juli 2012 @ 20:56:57 #63
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113942385
Je 'standaard camera'? Je bedoelt gewoon je tablet-camera (waarom verwoord je het zo raar? :P )?

Ik ben niet zo'n fan van pre-made builds. Leuk dat die lui wat aanmodderen, maar dat doe ik zelf wel. Ik pak gewoon de laatste officiële build en pas zelf handmatig allerlei veranderingen toe. Dat werkt voor mij probleemloos en het beste. Instructies en hulp hoe en wat ja, maar ben er niet zo van dat anderen mij vertellen hoe ik m'n spulletje ingericht moet hebben, een voorgekauwde ROM aanleveren en niet weet wat ze allemaal wel niet mee gedaan hebben. :+
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  zondag 8 juli 2012 @ 21:56:56 #64
302853 themole
graaft totaal door.
pi_113945963
Zojuist ook maar een Aurora 2 aangeschaft via Ali Express voor 130 euro inclusief verzenden. Ben benieuwd.
Niet altijd serieus
pi_113958472
quote:
0s.gif Op zondag 8 juli 2012 17:41 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Ik zou de aurora kopen, scherm is echt veel beter en je krijgt 8 gig meer opslag voor +-20 euro meer ;) Zal zo even een foto maken met de schermen naast elkaar. Kan je het verschil zien :)
Daarnaast is de Aurora II dunner :)

Edit: Op de foto's kan je het verschil niet zien helaas (geen goede camera), maar de kleuren op de Aurora II zijn veel sprekender. Daarnaast is de helderheid van de Aurora II veel hoger in te stellen :)

Toch wat foto's:
[ afbeelding ]
Kijkhoek van onderen
[ afbeelding ]
Kijkhoek van boven
[ afbeelding ]
Kijkhoek rechts
[ afbeelding ]
Verschil in max brightness
[ afbeelding ]
Verschil in kleur, geprobeerd zo goed mogelijk vast te leggen.

De Aurora II zit in de case, de Elf niet :)

Bedankt voor de foto's. Dan ga ik denk ik voor de Aurora II (weinig zin om me er heel erg in te gaan verdiepen).

quote:
14s.gif Op zondag 8 juli 2012 21:56 schreef themole het volgende:
Zojuist ook maar een Aurora 2 aangeschaft via Ali Express voor 130 euro inclusief verzenden. Ben benieuwd.
Hoe lang duurde het ongeveer voordat hij binnen was?
  maandag 9 juli 2012 @ 09:26:06 #66
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113958970
quote:
7s.gif Op maandag 9 juli 2012 08:43 schreef Lenny_Leonard het volgende:

[..]

Hoe lang duurde het ongeveer voordat hij binnen was?
Gezien je usericoon begrijp je deze uitroep wel: DOH! :|W
Als je de slaapjes goed uit je ogen gewreven had, had je gezien dat 'ie 'em niet niet binnen, maar net besteld had. :P

Chinashopping, dus neem je 'free shipping', ga dan uit van minimaal 5 dagen, doorgaans 2 weken of mogelijk meer dan 4 weken. Je kunt natuurlijk ook kiezen voor een Express service, zoals DHL of whatever, maar daar betaal je dan ook voor (haast dubbelop, want het risico op inklaringskosten wordt daarmee verhoogd).
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113959020
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 09:26 schreef shiznuts het volgende:

[..]

Gezien je usericoon begrijp je deze uitroep wel: DOH! :|W
Als je de slaapjes goed uit je ogen gewreven had, had je gezien dat 'ie 'em niet niet binnen, maar net besteld had. :P

Chinashopping, dus neem je 'free shipping', ga dan uit van minimaal 5 dagen, doorgaans 2 weken of mogelijk meer dan 4 weken. Je kunt natuurlijk ook kiezen voor een Express service, zoals DHL of whatever, maar daar betaal je dan ook voor (haast dubbelop, want het risico op inklaringskosten wordt daarmee verhoogd).
Zal aan het tijdstip liggen.had een nachtdienst gedraaid

Maar dan wordt het krap als ik hem voor vakantie wil hebben, ga over een kleine 3 weken al. :o
  maandag 9 juli 2012 @ 10:11:33 #68
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113959735
Ja, dat is zo'n beetje Russisch roulette. :P
Dat ging alleen nog maar over de verzendtijd, dan mag je hopen dat ze het binnen 24, 48 of 72 uur verzenden ook nog. Anders moet je ff RobertNL een PM-etje sturen. Misschien dat hij nog een leuk contactje heeft die probleemloos een express-service levert. ;)
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113965346
quote:
0s.gif Op zondag 8 juli 2012 11:16 schreef soapie het volgende:

[..]

Beetje internetten en mailen en dat soort dingen, niet heel veel bijzonders...

Oh en leuke apps uitproberen...
Dan zou ik niet de samsung pakken die ik heb. Die kan het wel, maarmet een goedkopere kun je dat ook. Bijvoorbeeld die van kruidvat schijnt ook wel goed te zijn :)
  maandag 9 juli 2012 @ 14:51:19 #70
73107 Sjabba
Cinderella man
pi_113968334
quote:
3s.gif Op maandag 9 juli 2012 13:27 schreef fotostarter het volgende:

[..]

Dan zou ik niet de samsung pakken die ik heb. Die kan het wel, maarmet een goedkopere kun je dat ook. Bijvoorbeeld die van kruidvat schijnt ook wel goed te zijn :)
Ik zoek dus ook een eenvoudige maar wel goede en stevige tablet. Die van Kruidvat is uitverkocht.
Zoek wel een 9 of 10 inch.
Iemand ideeën?
Fuck catching lightning, he struck it
screamed shut up at thunder, then flipped the world upside down
and made it rain upward
  maandag 9 juli 2012 @ 15:00:11 #71
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113968662
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 14:51 schreef Sjabba het volgende:

[..]

Ik zoek dus ook een eenvoudige maar wel goede en stevige tablet. Die van Kruidvat is uitverkocht.
Zoek wel een 9 of 10 inch.
Iemand ideeën?
Wachten op de volgende batch kruidvat tablets? toen de vorige was uitverkocht waren 2 weken later ook weer nieuwen verkrijgbaar ;)
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
pi_113983357
quote:
0s.gif Op zondag 8 juli 2012 17:41 schreef RobertNL het volgende:

[..]

...

De Aurora II zit in de case, de Elf niet :)

RobertNL: kun je een foto plaatsen van de case m.n. pasvorm om de slanke Aurora!
Ik ben nog opzoek naar een slanke case ter vervanging van het 'fluwelen' hoesje.
De bookcover van de SGT 8.9 van mijn vrouw is wel knap.
  maandag 9 juli 2012 @ 20:35:25 #73
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113983868
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  maandag 9 juli 2012 @ 20:39:21 #74
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113984508
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 20:39 schreef RobertNL het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
De jas is niet te groot? Aangezien een Elf er ook in moet passen.
  maandag 9 juli 2012 @ 20:59:53 #76
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113985320
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 20:45 schreef NameUnknown het volgende:

[..]

De jas is niet te groot? Aangezien een Elf er ook in moet passen.
En de Elf is een 10" tablet opeens? :P
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
  maandag 9 juli 2012 @ 21:03:08 #77
327191 RobertNL
For your gear.
pi_113985531
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 20:59 schreef shiznuts het volgende:

[..]

En de Elf is een 10" tablet opeens? :P
De dikte natuurlijk ;)
Valt mee, enige wat beter zou kunnen is het gaatje voor de camera (die zit niet helemaal goed),
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
pi_113985826
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 21:03 schreef RobertNL het volgende:

[..]

De dikte natuurlijk ;)
Valt mee, enige wat beter zou kunnen is het gaatje voor de camera (die zit niet helemaal goed),
Yep, as in slim fit and loose fit.

Dan gaan we deze maar eens bestellen. En wat dat gaatje betreft wie maakt er nu een plaatje van zichzelf kijkend naar een tablet 8)7
  maandag 9 juli 2012 @ 21:33:57 #79
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_113987303
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 21:03 schreef RobertNL het volgende:

[..]

De dikte natuurlijk ;)
Valt mee, enige wat beter zou kunnen is het gaatje voor de camera (die zit niet helemaal goed),
Dat was dan ook meer om aan te geven hoe je erop komt dat de Elf (II) en Aurora (II) dag en nacht met elkaar verschillen dat dat niet zou passen... :?
Camera-cut-out zit bij mijn custom case die bij de Ainol-store package kwam gewoon goed btw. :P
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_113992077
quote:
0s.gif Op maandag 9 juli 2012 21:07 schreef NameUnknown het volgende:

[..]

Yep, as in slim fit and loose fit.

Dan gaan we deze maar eens bestellen. En wat dat gaatje betreft wie maakt er nu een plaatje van zichzelf kijkend naar een tablet 8)7
Hoewel ik weet niet waar Shiznuts avatar naar kijkt ;)
pi_114030729
Stel, ik wil nu een Nexus tablet kopen, wat is daar voor nodig?
Via UK proxy lukt het om op google play tablet in mijn winkelmandje te gooien, maar verder kom ik niet. Snap ook nog wel dat je forward2me account moet aanmaken. Iemand ervaring mee?
  dinsdag 10 juli 2012 @ 21:04:19 #82
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_114031999
Dun't know. Heb eerder alleen van www.borderlinx.com en www.shipito.com gehoord.
(Ging toen om de HP Touchpad die lui wilden)
Enne.. je komt niet verder? Je Play-account is gebasseerd op een Nederlands geregistreerd persoon? Je wilt betalen met Nederlandse bankgegevens?
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_114032571
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juli 2012 21:04 schreef shiznuts het volgende:
Dun't know. Heb eerder alleen van www.borderlinx.com en www.shipito.com gehoord.
(Ging toen om de HP Touchpad die lui wilden)
Enne.. je komt niet verder? Je Play-account is gebasseerd op een Nederlands geregistreerd persoon? Je wilt betalen met Nederlandse bankgegevens?
Principe hetzelfde als forward2me, volgens mij.

Ik vermoed dat er in m'n Google account ergens staat dat ik uit Nederland kom. Ik kan niet vinden waar.

Wil inderdaad wel met Nederlandse bank betalen, heb geen creditcard, wel gare paypal :?

Misschien ben ik te vroeg, kan er nog niks over terug vinden (uh,met google)

Ook stom, zonder ingelogd te zijn is tekst van de shop in het Nederlands. ik mis duidelijk iets.



[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 10-07-2012 21:29:46 (iets toegevoegd) ]
  dinsdag 10 juli 2012 @ 21:29:11 #84
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_114033387
Idd, hier minimaal wat: http://www.androidworld.nl/forum/google-nexus-7/ misschien een plek om de vraag te stellen echter? Of op tweakers kijken: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1507336 ...

Geen idee verder, kon alleen bedenken dat het per internationaal geaccepteerde bankmethode en met een niet-Nederlandse Google-accountregistratie het misschien wel zou kunnen.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
pi_114033677
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 juli 2012 21:29 schreef shiznuts het volgende:
Idd, hier minimaal wat: http://www.androidworld.nl/forum/google-nexus-7/ misschien een plek om de vraag te stellen echter? Of op tweakers kijken: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1507336 ...

Geen idee verder, kon alleen bedenken dat het per internationaal geaccepteerde bankmethode en met een niet-Nederlandse Google-accountregistratie het misschien wel zou kunnen.
Dank! Ik ga daar eens een poging wagen. Lees dat redactie AndroidWorld er een besteld heeft. Dat is al heel wat *O*
pi_114038896
1. Amerikaanse Adres aanmaken bij myamericanshipper.
2. Credit card aanvragen bij ICS.
3. Mail sturen naar ICS om een notitie te maken voor je Amerikaanse adres
4. Google Wallet aanmaken en je Amerikaanse adres met je CC koppelen
5. Bestellen via een Amerikaanse proxy en laten verzenden naar je Amerikaanse adres
6. Vanuit daar dan weer laten verzenden naar NL (duurt ongeveer 5 dagen, wel met DHL doen)

Zo heb ik het gedaan.
  woensdag 11 juli 2012 @ 08:46:56 #87
302853 themole
graaft totaal door.
pi_114048890
Aurora 2 is vandaag verzonden. Ben benieuwd wanneer hij binnenkomt.
Niet altijd serieus
  woensdag 11 juli 2012 @ 09:13:45 #88
327191 RobertNL
For your gear.
pi_114049409
quote:
14s.gif Op dinsdag 10 juli 2012 23:01 schreef CaptainObvious39 het volgende:
1. Amerikaanse Adres aanmaken bij myamericanshipper.
2. Credit card aanvragen bij ICS.
3. Mail sturen naar ICS om een notitie te maken voor je Amerikaanse adres
4. Google Wallet aanmaken en je Amerikaanse adres met je CC koppelen
5. Bestellen via een Amerikaanse proxy en laten verzenden naar je Amerikaanse adres
6. Vanuit daar dan weer laten verzenden naar NL (duurt ongeveer 5 dagen, wel met DHL doen)

Zo heb ik het gedaan.
Waarom via USA? Hij is toch ook zeer snel in de UK? dat scheelt zeker alweer een groot deel importkosten ;)
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
  woensdag 11 juli 2012 @ 12:41:00 #89
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_114056194
Vind het trouwens jammer dat er voor de Sony tablet s nog geen custom roms zijn, heb een van de twee die we hadden gehouden in de hoop dat er wat mee te klooien viel, maar dat is jammer genoeg nog niet het geval...
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_114058768
Godver godver godver. Komt eindelijk m'n Aino Novo7 aan in Nederland, zit de klote PostNL no te kutten met de waarde van het pakket, dus of ik even de waarde en omschrijving van de goederen door kan geven.
Was allemaal nog niet zo erg geweest, ware het niet dat ik zaterdag as op vakantie vertrek

Stelletje kolerelijers.

Eerlijk gezegd mogen ze dat kloteding daar houden.

[ Bericht 8% gewijzigd door Rorsach op 11-07-2012 13:44:22 ]
pi_114060420
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 09:13 schreef RobertNL het volgende:

[..]

Waarom via USA? Hij is toch ook zeer snel in de UK? dat scheelt zeker alweer een groot deel importkosten ;)
Had ook gekund, maar ben al bekend met MAS, nooit problemen mee gehad.
  woensdag 11 juli 2012 @ 14:12:43 #92
327191 RobertNL
For your gear.
pi_114060526
quote:
0s.gif Op woensdag 11 juli 2012 13:38 schreef Rorsach het volgende:
Godver godver godver. Komt eindelijk m'n Aino Novo7 aan in Nederland, zit de klote PostNL no te kutten met de waarde van het pakket, dus of ik even de waarde en omschrijving van de goederen door kan geven.
Was allemaal nog niet zo erg geweest, ware het niet dat ik zaterdag as op vakantie vertrek

Stelletje kolerelijers.

Eerlijk gezegd mogen ze dat kloteding daar houden.
Ja, dat risico heb je genomen met het verzenden via Chinapost ipv DHL. Als iets haast heeft en het moet uit China komen dan duurt het altijd langer dan gepland.
MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
pi_114093460
quote:
Geachte Dhr. Prutzenberg,

Je bestelling heeft ons logistiek centrum verlaten. Je ontvangt het pakket naar verwachting binnen 2 werkdagen.

Producten
ANDROID 4.0 TM* 9.7’’ PROFESSIONAL TABLET PC
9.7 IPS TABLET KEYBOARDHOES

Met vriendelijke groet,
Kruidvat Online
Het heeft even geduurd maar morgen heb ik 'm! *O*

Ik ben benieuwd of het écht wat is.
Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
pi_114126089
De eerste indruk van de Kruidvat tablet (9,7") is goed.
Nieuwste firmware was al geïnstalleerd dus dat bespaarde mij weer tijd.
Het installeren van 45 apps (die stonden al klaar in Appbrain) trok wel de batterij van vol naar 40%. Even in de gaten houden dus. Hij ligt nu aan de kader. Straks weer verder testen...

Ik heb ook het hoesje met keyboard erbij gekregen maar het keyboard heb ik nog niet werkend gekregen. Iemand tips?
Op donderdag 6 september 2012 @ 21:41 schreef Shakkara het volgende:
Uiteraard is het volgens Rutte en consorten de schuld van een imaginair links kabinet dat we ooit ergens in het verleden gehad schijnen te hebben.
pi_114140845
Jeeej! Nexus 7 eindelijk onderweg naar collega in de UK! :) Happy! Dan moet hij hem daar nog even op de post dumpen richting NL! Ben benieuwd! Hoop dat hij er dinsdag dan wel is!
  vrijdag 13 juli 2012 @ 09:21:34 #96
73107 Sjabba
Cinderella man
pi_114142261
Heb maar een Galaxy tab 2 gekocht. Zag hem naast een Archos en de scherpte van het beeld deed het hem.
Fuck catching lightning, he struck it
screamed shut up at thunder, then flipped the world upside down
and made it rain upward
  vrijdag 13 juli 2012 @ 17:28:15 #97
367872 Ryan93
live it big
pi_114161605
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 21:08 schreef Prutzenberg het volgende:
De eerste indruk van de Kruidvat tablet (9,7") is goed.
Nieuwste firmware was al geïnstalleerd dus dat bespaarde mij weer tijd.
Het installeren van 45 apps (die stonden al klaar in Appbrain) trok wel de batterij van vol naar 40%. Even in de gaten houden dus. Hij ligt nu aan de kader. Straks weer verder testen...

Ik heb ook het hoesje met keyboard erbij gekregen maar het keyboard heb ik nog niet werkend gekregen. Iemand tips?
en hoe bevalt die verder? las op verschillende sites dat die bepaalde apps niet ondersteunde .. ik zie trouwens dat jullie verschillende roms op de ainol zetten bevalt die niet met de normale instellingen ? heb beetje zitten googelen wat dan eventueel het verschil zou zijn tussen normaal en met een rom maar ben er niet zo thuis in :{
  vrijdag 13 juli 2012 @ 21:42:38 #98
349086 ClapClapYourHands
Gurbansoltanedzhe
pi_114172851
Die Galaxy Tab 10.1 is best geil maar nog veel te duur :(
  vrijdag 13 juli 2012 @ 21:43:49 #99
349086 ClapClapYourHands
Gurbansoltanedzhe
pi_114172911
M'n ouders hebben trouwens die Tablet van de kruidvat ook gekocht (9,7") maar die valt continu uit. Zelfs na nieuwe firmware update met format. Bagger ding, tyfus traag :r
  vrijdag 13 juli 2012 @ 21:56:27 #100
195885 shiz
¯¯¯¯¯
pi_114173568
:P Je kunt berichten ook editten, he...

@Ryan93: het is als het tunen van je auto. Je kunt root-acces verkrijgen en daardoor allerlei instelling customizen. Zo kun je je tablet een andere vingerafdruk meegeben, zo denkt de Play markt bijvoorbeeld dat je een ander apparaat bent en heb je minder restrictieve toegang tot apps. Ook kun je performance tweaks doorvoeren e.d. . Zelf neem ik eigenlijk de laatste officiële firmware en root en configureer ik die zelf, en niet zo van de voorgekauwde ROM's.

Zit nu op mijn Aurora II en het is nu al mijn beste vriend, ideaal ook met die custom hoes. Supah.
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')