Hallo,
Holenbeer ik snap inderdaad je gedachten erachter.
Waarschijnlijk heb je hier ook gelijk in. Dit moet ik zowiezo goed uitzoeken of dit de juiste plek is. Het voordeel is dat alle omliggende dorpen er binnen 10 minuten zijn. Ik zal hier de enige zijn dus ook de enige optie. Daarbij lig ik op 5 KM van de belgische grens af. Dit betekend dat ik mijn landenverbied wel vergroot.
Ik op 4 KM afstand van een dorp waar een discotheek of 8 zit. Deze worden ook alle 8 elk weekend weer volgekregen. Verder zit ik in een gebied waar de gemeente veel heeft veranderd om toeristen te trekken en ook daar weer enkele terassen en cafes die dagelijks volzitten.
Dit alles heeft mij aan het denken gezet dat het gebied aardig is. Het is een oplossing voor alle gamers in een straal van 10-15 KM aangezien overal snelwegen zijn die hier uit zullen komen. Via het openbaar vervoer ontzettend makkelijk te bereiken. En op 30 minuten afstand van Eindhoven.
Dit zijn mijn argumenten, maar dit is natuurlijk ook geen zekere zaak. Dit zijn allemaal gedachtes. Waar ik precies ga zitten moet ik nog uitzoeken, maar waar mijn voorkeur naar uit gaat is deze gemeente.
Anyways,
Ook al zou ik ergens anders gaan zitten weet ik hopelijk al wel onder welke categorie dit soort valt.
Maargoed, ben bang dat het weer lang gaat duren.. Heb 2 maal gebeld, ze ging het uitzoeken en zou me terugbellen.. Gemeentehuis is nu alweer gesloten dus zal wel weer geen antwoord krijgen..
Thanks voor het meedenken!
Daar heb je inderdaad een punt Holenbeer. Ik had in gedachten dat het juist tegen me zou werken omdat ze bang zijn voor overlast, maar zoals je het nu zegt klinkt het inderdaad wel beter. Ikzelf ben ook van mening dat gamers geen overlast zullen veroorzaken.. Tenminste ik neem aan dat ze komen om te gamen

.