Maar wat wel?quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:43 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Geen sociale netwerken in ieder geval.
heten FOK!meets, vaak van een bepaalde subforum of SCquote:
Pruis.quote:
O, zulke dingen. Ik zou daar echt nooit heen gaan.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:44 schreef leeell het volgende:
[..]
heten FOK!meets, vaak van een bepaalde subforum of SC
quote:
waarom niet ?quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:45 schreef Woelrat het volgende:
[..]
O, zulke dingen. Ik zou daar echt nooit heen gaan.
SMS dan?quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:45 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Nee, ik geef ook af op slimme telefoons.
Terecht.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:45 schreef Woelrat het volgende:
[..]
O, zulke dingen. Ik zou daar echt nooit heen gaan.
Kom op zeg, ontmoeten met wildvreemden. De enige connectie is een stompzinnig forum met idioten.quote:
Ja joh, hij geeft wildvreemden zo zijn telefoon. Verstandig toch?quote:
met zo'n instelling blijf je maagd vriend.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:46 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Kom op zeg, ontmoeten met wildvreemden. De enige connectie is een stompzinnig forum met idioten.
Ik ben geen maagd rare.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:46 schreef leeell het volgende:
[..]
met zo'n instelling blijf je maagd vriend.
Ach, beter dan onverwachts iemand bezoeken in een Albert Heijn.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:46 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Ja joh, hij geeft wildvreemden zo zijn telefoon. Verstandig toch?
Nee, ik vind jou een beetje opdringerig eigenlijk.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:47 schreef Etsu het volgende:
[..]
Mag ik je nummer? Ik wil je beter leren kennen.
Zolang je geen filmpje post waarin je een chick aan het ballen bent noemt leeell je een maagd. Leer er maar mee omgaan.quote:
Hihi. Altijd leuk als er een nieuwe jongen is.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:47 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Nee, ik vind jou een beetje opdringerig eigenlijk.
quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:47 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ach, beter dan onverwachts iemand bezoeken in een Albert Heijn.
Pff, FOK!-mentaliteit zeker. Leelll is zelf zeker zo maagdelijk als mijn witte schoenen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Zolang je geen filmpje post waarin je een chick aan het ballen bent noemt leeell je een maagd. Leer er maar mee omgaan.
Dat is in.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:48 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Moet je maar niet je werktijden zo neerplempen.
Nooit? Zou je verbazen hoe vaak nog.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:34 schreef Etsu het volgende:
[..]
Cosmo post hier nooit.
2happy4u post hier nooit en is bi volgens mij.
Lezen is wat anders dan posten.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:48 schreef Cosmo2.0 het volgende:
[..]
Nooit? Zou je verbazen hoe vaak nog..
Okee.quote:
Hij pocht vaak dat hij z'n vriendinnetje alle hoeken van de kamer laat zien, maar gezien zijn postuur en zijn gezicht zou het me niet verbazen als zijn apparaatje nog helemaal niet in staat is om te functioneren.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:48 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Pff, FOK!-mentaliteit zeker. Leelll is zelf zeker zo maagdelijk als mijn witte schoenen.
helaas, wordt wel beter , de pogingenquote:Op woensdag 4 juli 2012 00:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Hij pocht vaak dat hij z'n vriendinnetje alle hoeken van de kamer laat zien, maar gezien zijn postuur en zijn gezicht zou het me niet verbazen als zijn apparaatje nog helemaal niet in staat is om te functioneren.
Het woord heeft wel wat klinisch.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:49 schreef leeell het volgende:
he woelrat, vind jij penetratie geen vies begrip eigenlijk ?
Goh.quote:
nou gewoon, bahquote:Op woensdag 4 juli 2012 00:50 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Het woord heeft wel wat klinisch.Maar hoezo? Penetratie is toch normaal?
Ja.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:50 schreef Etsu het volgende:
Trouwens Cosmo, ooit meegemaakt dat een hetero jongen opgewonden raakt van homoseks in verhalen/beelden?
Hmm. Nu twijfel ik. Dastan was platonisch ingesteld.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:50 schreef Woelrat het volgende:
[..]
Ik vind seks een normale bezigheid. Plezierig tevens.
chapeau, als je uiterlijk nu net zo meegaand was als je berichten had je ooit nog seks kunnen krijgen.quote:Op woensdag 4 juli 2012 00:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik doe geen moeite, kun je nagaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |