Zijn vriend heet Bruno Bond en voldoet niet aan je beschrijving. Jij bedoelt Francesco D'Macho die gaat met Damien Crosse.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:48 schreef Moofasah het volgende:
Deed me denken aan dat vriendje van die andere pornoster met die haakneus en wijde ogen
Ja die inderdaad xDquote:Op maandag 2 juli 2012 20:55 schreef Gellarboy het volgende:
[..]
Zijn vriend heet Bruno Bond en voldoet niet aan je beschrijving. Jij bedoelt Francesco D'Macho die gaat met Damien Crosse.
Wat heeft iedereen altijd met dat ''trots''quote:Op maandag 2 juli 2012 21:01 schreef Renesite het volgende:
Hoe dan ook... ze bestaan en mogen wmb. trots zijn. Zelf val ik er alleen niet op. Waarom niet? Andere interesses en way of life
In dit geval doel ik op: zichzelf zijn, hun eigen ding doen etc etc etc. Maar juist dát vind ik te afgezaagd...quote:Op maandag 2 juli 2012 21:03 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Wat heeft iedereen altijd met dat ''trots''
Trots om mijn afkomst, trots op mijn seksualiteit. Zijn allemaal dingen waar je geen invloed op hebt, dus waarom trots zijn?
Omdat het overgrote deel van de maatschappij ze in elkaar wil slaan om wie ze zijn.quote:Op maandag 2 juli 2012 21:03 schreef Moofasah het volgende:
Wat heeft iedereen altijd met dat ''trots''
''Trots om mijn afkomst'', ''trots op mijn seksualiteit''. Zijn allemaal dingen waar je geen invloed op hebt, dus waarom trots zijn?
Net als een auto met een allergie voor benzine/diesel/gas.quote:
quote:
Voor mensen die op de achterste hoeven staan als ze bevooroordeeld worden hebben jullie nogal wat vooroordelenquote:Op maandag 2 juli 2012 21:08 schreef Renesite het volgende:
[..]
Net als een auto met een allergie voor benzine/diesel/gas.
ik ben Sws Trots, GrunnigsTrotsquote:Op maandag 2 juli 2012 21:03 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Wat heeft iedereen altijd met dat ''trots''
''Trots om mijn afkomst'', ''trots op mijn seksualiteit''. Zijn allemaal dingen waar je geen invloed op hebt, dus waarom trots zijn?
Wat heeft dit met het topic vandoen?quote:Op maandag 2 juli 2012 21:27 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Het gaat er niet om waar je vandaan komt, het gaat erom waar je heen wilt.
Waar ben je nou mee bezig? Ik heb toch al eerder gezegd dat ik er lol aan heb?quote:Op maandag 2 juli 2012 20:47 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Aha, nu komt de aap uit de mouw. Je vind het zelf dus leuk. Dan zeg dat gewoon eerlijk.
Net zoals ik er lol in heb als ik voor een fotograaf en klant een supermacho moet uithangen voor een paar uur. Ik vind het ook leuk om die kant de losse teugel te geven.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:17 schreef Cavalinho het volgende:
Ik ben bij haar gewoon mijzelf, maar ik ga ook wel door als een "hetero" begeleiding op social gatherings, en als een "jonger zusje" als we gaan shoppen. Omdat ze dat leuk vindt en omdat ik haar graag een plezier doe en er ook best lol in heb. Het is een rol voor een paar uurtjes en niet gedrag dat ik moet volhouden voor haar ofzo!
Het boeit mij verder ook niet. Je komt inderdaad heel verwijfd over, dus ik geloof best dat je er lol in hebt. Maar het valt me ook op dat jij je erg snel aangevallen voelt.quote:Op maandag 2 juli 2012 22:25 schreef Cavalinho het volgende:
[..]
Waar ben je nou mee bezig? Ik heb toch al eerder gezegd dat ik er lol aan heb?
[..]
Net zoals ik er lol in heb als ik voor een fotograaf en klant een supermacho moet uithangen voor een paar uur. Ik vind het ook leuk om die kant de losse teugel te geven.
Ik heb geen enkele moeite met elke kant van mij soms de losse teugel te geven. Waarom doe je net of ik wat verberg?
Je lijkt die vriend wel die laatst aan me vroeg of ik wel echt van snelle wagens hield of maar deed alsof omdat het hoort bij mannen...![]()
Ik geil op een brullende Ferrari. Mag ik? Of ben ik dan plots eigenlijk een hetero?
Ik ben gewoon een jongen met meidenmanieren die ik soms met plezier extra ten toon stel wannneer mijn vriendin dat leuk vindt. En soms hang ik de hetero uit bij haar. Gek genoeg heb je daar niks over te zeggen en dat is net zo goed een rol voor haar waar ik zelf ook lol aan heb.
Verkeerd beeld..? Tja, je zou het ook meningsverschil kunnen noemen.quote:Op maandag 2 juli 2012 22:32 schreef Cavalinho het volgende:
Ik heb er een hekel aan als mensen een verkeerd beeld van dingen hebben of scheppen en wil dan graag verduidelijken.
Ik vind verwijfde homo's vaak erg overdreven, en in heel veel gevallen twijfel ik aan de echtheid van hun manier vandoen. Velen gedragen zich namelijk nog vrouwelijker dan een daadwerkelijke doorsnee vrouw. Er zijn ook homo's waaraan je hele duidelijke trekjes ziet, maar waarvan je toch het gevoel hebt dat ze oprecht zijn en het niet een spelletje ''hoe gedraag ik me zo verwijfd mogelijk'' is.quote:Op maandag 2 juli 2012 22:47 schreef Cavalinho het volgende:
Noem het hoe je wilt. Het ging om onwaarheden/onduidelijkheden uit de weg ruimen en dat heb ik nu gedaan.
Ik wil hier best een en ander vanuit mijn standpunt als verwijfde homo vertellen, maar het draait natuurlijk verder niet om mij persoonlijk.
Hoe sta jij tegenover verwijfde homo's want dat heb je geloof ik nog niet gemeld?
Zelf val ik trouwens ook op verwijfde homo's. Of op z'n minst een echt mietje. Omdat ik een man al snel er te bedreigend uit vind zien. Ze moeten dus iets jongensachtigs/meisjesachtigs of liefs hebben. (Liefst alles)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 2 juli 2012 23:04 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ik vind verwijfde homo's vaak erg overdreven, en in heel veel gevallen twijfel ik aan de echtheid van hun manier vandoen. Velen gedragen zich namelijk nog vrouwelijker dan een daadwerkelijke doorsnee vrouw. Er zijn ook homo's waaraan je hele duidelijke trekjes ziet, maar waarvan je toch het gevoel hebt dat ze oprecht zijn en het niet een spelletje ''hoe gedraag ik me zo verwijfd mogelijk'' is.
Zelf val ik op mannen die geen trekjes whatsoever hebben. Eigenlijk gewoon op hetero's dus. Hoe breder ze zijn hoe beter, en ik houd ook niet van lieve gladde snoetjes. Gezichtsbeharing is een pree.daar wil je toch niet naast wakker worden?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zou er niet eens naast in slaap durven vallen, bang dat ik niet meer op zou staan
doe dan maar een lief snoetje
bitch maar tegen een ander
"If Jezus had a gun,he would be alive today!" Homer J. Simpson - 2013
En of ik daarnaast wakker zou willen worden. Vind het echt een prachtige vent!quote:Op maandag 2 juli 2012 23:08 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
daar wil je toch niet naast wakker worden?
zou er niet eens naast in slaap durven vallen, bang dat ik niet meer op zou staan
doe dan maar een lief snoetje
Vertel het eens Roosquote:Op maandag 2 juli 2012 23:13 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Omg, ik versta weer iets heel anders onder schattige mannen.
De verhalen over jouw vriend deden me altijd denken aan een dad. Dit verpest een beetje de fantasie. No offencequote:Op maandag 2 juli 2012 23:16 schreef Cavalinho het volgende:
Ieder zijn meug. Gelukkig maar. Hoeven we er niet om te vechten.
Dat van die overdreven maniertjes vindt iedereen wel erg denk ik, behalve die het doen? Ik weet ook niet waarom ze dat doen, eigenlijk. Zal het eens vragen. Ik moet zeggen dat ik dat zelf alleen ben tegen gekomen in zwarte drags. En thuis zijn ze dan weer heel "normaal".
De andere verwijfden die ik ken ZIJN gewoon zo. Mijn vriend is ook verwijfd. Gek genoeg vallen meiden ook op hem. Op mij ook trouwens. Ik weet niet wat dat is. We zijn toch echt wel duidelijk homo...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |