Omdat je 99% voorbij ziet lopen / niet aantrekkelijk vindt / niet aanspreekt / niet boeiend vindt / niet een beetje mee gepraten hebt.quote:Op maandag 2 juli 2012 19:59 schreef Fascination het volgende:
[..]
Hoezo komen 99 van de 100 vrouwen niet in aanmerking voor een date bij jou?
Het vervelende schijnt te zijn dat je die wanhoop kan uitstralen, en dat schijnt dan ook weer erg negatief te zijn.quote:Op maandag 2 juli 2012 19:58 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Tis niet zozeer dat ik hem nu wil hebben eigenlijk, maar tis meer dat de mogelijkheid ertoe nooit geweest is waardoor er een soort ''het zal mij nooit overkomen'' idee heerst in mijn hoofd.
Ik snap het hele gebeuren dus gewoon niet wat dat betrefd.
Zo'n rekensom heb ik ookquote:Op maandag 2 juli 2012 19:49 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nou... Ik weet het niet...
Ik verwacht eerlijk gezegd dat 3/5 vrouwen waarmee ik zou daten afvalt wat betrefd relatie...
Maar 9/10 van de vrouwen wilt niet eens daten...
En 99/100 vrouwen komt niet in aanmerking voor een date vanuit mijn kant.
Schiet niet op ehh 3/5000 vrouwen zou ik reen relatie mee kunnen krijgen (Na korte rekensom)
Over een mogelijke relatie.quote:Op maandag 2 juli 2012 19:49 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Sorry, maar heb je het hier over een mogelijke relatie of over het volgen van therapie?
Ik straal het niet uit.... Dus ach... Ik denk dat ik eerder een ONS voor de voeten gegooid krijg van een of andere MILF dan dat ik een relatie krijg serieus.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:01 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Het vervelende schijnt te zijn dat je die wanhoop kan uitstralen, en dat schijnt dan ook weer erg negatief te zijn.
Maar je kan je gedachten ook niet makkelijk stoppen.
Later zou je altijd lid kunnen worden van een datingsite, ik geloof zeker wel dat er voor iedereen iemand is.
Je bent veel te negatief ingesteld. Jij gaat echt nog wel een relatie krijgen, hoor.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Omdat je 99% voorbij ziet lopen / niet aantrekkelijk vindt / niet aanspreekt / niet boeiend vindt / niet een beetje mee gepraten hebt.
Zal wel meevallen toch? Ik zeg gewoon dat de kans immens klein is dat er opeens iemand voor je voeten valt, die je aantrekkelijk en boeiend vindt... En waar je gezellig mee gepraat hebt...quote:Op maandag 2 juli 2012 20:02 schreef Fascination het volgende:
[..]
Je bent veel te negatief ingesteld. Jij gaat echt nog wel een relatie krijgen, hoor.
Nee 1 maar en wat eenmalige gesprekken met verschillende maatschappelijk werkers. Die gesprekken met de psych vormden trouwens de psychotherapie. Ik vond het een verspilling van mijn tijd en wist niet hoe snel ik weg moest zijn. Maar waarschijnlijk wil je aansturen op het feit dat andere psychologen anders zijn en jij ook hebt moeten zoeken en...quote:Op maandag 2 juli 2012 19:52 schreef Fascination het volgende:
[..]
Je hebt al heel wat psychologen afgewerkt?
Ja. Het probleem is dat ik een uitstekende zelfreflectie heb en toch vaak excentriek gevonden wordt zonder dat ik het van mezelf doorheb. De laatste tijd lijkt het erger geworden. Soms paste ik gewoon niet in een groep, maar boeien, ik ben verder best wel een tof en sociaal persoon vind ik zelf. Maar nu hoorde ik laatst plotseling van een werkgever dat ik 'iets' heb, maar dat ze niet kan duiden wat. Een andere werkgever liet zonder het te zeggen merken dat ik 'iets' heb. En laatst praatte ik met iemand die zei van weet je, je moet dit niet opvatten als belediging ofzo, maar je doet me denken aan mijn neefje met Asperger.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:12 schreef kingtoppie het volgende:
Konijn, je lijkt me eigenlijk best wel een zelfbewust persoon.. Heb jij bepaalde psychische problemen die je niet kunt oplossen / waar je mee zit?
Misschien wel, maar dat is niet het grootste probleem denk ik. De laatste tijd kom ik steeds moeilijker uit mijn woorden en spring ik van hak op de tak. Stel dat ik niet zeker weet hoe het printen werkt en ik zie een printer naast de kamer staan, dan zeg ik iets in de trant van: hey die printer, die hier naast staat, ik wil zeg maar dat bestand uit printen maar verstuurt de computer het wel daar naar toe of moet ik een ander nummer hebben?quote:
Misschien wel.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:34 schreef kingtoppie het volgende:
Wachten op het juiste moment en het probleem aankaarten alsof je niet geobsedeerd bezig bent met die printer maar dat je er spontaan aan moet denken dus eigenlijk
Er is hier ook al iemand op het forum geweest die uitgelachen werd in zo'n dergelijke groep. Vind het dus niet echt een aanrader...quote:Op maandag 2 juli 2012 20:33 schreef Pulzzar het volgende:
Voor de problemen die jij hier beschrijft, denk ik niet dat een psycholoog over psychotherapeut gaat helpen nee. Ik kan je op een briefje geven dat dat verspilde moeite is.
Wat misschien wel helpt, is een klinische of dagklinische groepstherapie. Dat ga jij niet leuk vinden! Je kan je onmogelijk van mensen afzonderen, want ze zijn elke dag altijd om je heen. Bovendien, als jij je daar net zo opstelt als hier, zal je een stortvloed van kritiek van de anderen over je heenkrijgen. Buiten therapie om zullen ze zich echter zo weinig mogelijk met jou bemoeien; ze vinden jou namelijk niet aardig. Dus je zal merken dat je buitengesloten wordt, maar je zal wel jaloers worden, omdat ze onderling wel leuk met elkaar omgaan. Ook moet je op vaste tijden verschillende therapieën doen en je moet klusjes doen zoals boodschappen en afwassen. Daar heb jij dan uiteraard geen zin in, met als gevolg dat je nog meer kritiek en ruzie van zowel je behandelaars als je mede-groepsgenoten krijgt.
Op den duur kan jij dat allemaal niet meer verdragen. Dan ga jij je bedenken dat je misschien beter mee kan werken en je iets meer open moet stellen.
En dan pas kom je ergens!
Nee, natuurlijk doe ik dat niet. Ik loop gewoon even naar de leidinggevende die mij net die opdracht heeft gegeven.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:37 schreef kingtoppie het volgende:
Als je vrienden lekker een biertje drinken en praten over een blonde pornoster uit rusland en jij zegt uit het niets, EY GASTEN HOE WERKT DIE PRINTER DAN?
Dat is toch wel vaag
Ah, dan is het normaal i quess.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:57 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk doe ik dat niet. Ik loop gewoon even naar de leidinggevende die mij net die opdracht heeft gegeven.
Ik zeg toch dat het niet leuk is?quote:Op maandag 2 juli 2012 20:51 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Er is hier ook al iemand op het forum geweest die uitgelachen werd in zo'n dergelijke groep. Vind het dus niet echt een aanrader...
Bij de betreffende persoon ging de psycholoog er ook nog in mee.quote:Op maandag 2 juli 2012 21:12 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Ik zeg toch dat het niet leuk is?
Je moet in het leven sommige dingen voor lief nemen om iets te krijgen wat je graag wilt. Je moet voor de dingen die je graag wilt moeite doen.
En stel je komt in zo'n groep en je wordt uitgelachen: dan zijn de psychologen heel erg nuttig! Want die vragen aan jou wat het met je doet. Jij zegt dat je er verdrietig van wordt.
Maar ook degenen die jou hebben uitgelachen, worden onder vuur gezet. De psycholoog vraagt aan hen welk gevoel ze erbij krijgen om jou uit te lachen. Maar ze vragen ook wat het met hen doet als ze horen dat jij er verdrietig van raakt.
Vooral escalaties binnen de groep, worden onder de loop genomen.
Wat levert het jou op?
Zelfinzicht, inzicht in anderen, inzicht in waardoor je problemen zijn ontstaan, inzicht in hoe je met moeilijke gevoelens en spanning om moet gaan.
Wat bereik je ermee?
Waarschijnlijk dat je meer zelfvertrouwen hebt, volwassener bent en positiever in het leven staat.
En by the way: de behandelaars van dat soort instellingen hebben meer ervaring en zijn ontzettend veel minder zeverig dan zo'n psych die je meestal krijgt bij de plaatselijke GGZ
Dat wil ik nietquote:Op maandag 2 juli 2012 21:24 schreef Pulzzar het volgende:
By the way, je hebt een goed lijf en je bent contactgestoord?
Ga eens kijken op bullchat. Allemaal homo's die minstens zo contactgestoord zijn als jij. Ze willen niet eens praten. Ze willen alleen je pikmaat weten en bij welke parkeerplaats je wilt afspreken.
Meestal zijn het bejaarden met een bierbuik en slechte hygiëne, maar soms zit er wel een knappe gast bij met een goed lijf. En wat ik al zei: zo contactgestoord als het maar zijn kan, dus je hoeft er geen woord mee te communiceren.
Je kan je dus helemaal suf neuken als je dat wilt!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |