Ik ben bij meer dan een psycholoog geweest en stond wel degelijk open voor hulp. Des al niet tem in hadden ze me gewoon niets te bieden. En ik hoor dezelfde verhalen van andere mensen die bij een psycholoog geweest zijn. Ze stellen gewoon bitter weinig tot niets voor.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:06 schreef Chai het volgende:
Want alle psychologen zijn hetzelfde.
En een psycholoog kan idd niets doen als je zelf niet ontvankelijk bent voor hulp.
FOK! is een autisteninstelling inderdaad.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:08 schreef Piye het volgende:
Ik liep ooit bij een psycholoog en die heeft me doorverwezen naar FOK!.
Ja, doe dat.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:10 schreef GZ1000 het volgende:
Praat er anders eens met een psycholoog over.
Dan hebben wij dezelfde.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:08 schreef Piye het volgende:
Ik liep ooit bij een psycholoog en die heeft me doorverwezen naar FOK!.
Die willen alleen kleine jongetjes.quote:
Slecht advies omdatquote:
quote:Op zondag 1 juli 2012 16:12 schreef OnweersComplex het volgende:
[..]
Die willen alleen kleine jongetjes.
Maar ze verdienen wel lekker.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:09 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ik ben bij meer dan een psycholoog geweest en stond wel degelijk open voor hulp. Des al niet tem in hadden ze me gewoon niets te bieden. En ik hoor dezelfde verhalen van andere mensen die bij een psycholoog geweest zijn. Ze stellen gewoon bitter weinig tot niets voor.
Zeker niet met de manier waarop hun praten. ''Wat voel je daarbij?'', ''Wat denk je zelf?''quote:Op zondag 1 juli 2012 16:17 schreef Black-beauty-babe het volgende:
Met alleen maar praten los je geen problemen op
Hoe voel je jezelf nu bij het openen van een topic in KLB op forum.fok.nl TS?quote:Op zondag 1 juli 2012 16:19 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Zeker niet met de manier waarop hun praten. ''Wat voel je daarbij?'', ''Wat denk je zelf?''
''Als ik dat wist was ik hier niet''
Daar zit absoluut iets in.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:29 schreef GZ1000 het volgende:
De meeste psychologen lijken dat beroep te hebben gekozen om er achter te komen wat ze zelf precies hebben.
Gaan we weer katten vandaag rosepetalsquote:Op zondag 1 juli 2012 16:30 schreef rosepetals het volgende:
Maar ik heb me recentelijk laten vertellen door een psycholoog dat er wel redelijke intelligentie aanwezig moet zijn, anders werkt het niet nee..
Dus...
Op een forum kun je misschien nog mensen vinden die in dezelfde situatie zitten of hebben gezeten.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:31 schreef iphoontje het volgende:
Nee, afgaan op het advies van onbekenden op een forum is goed?
Een psycholoog kan ook niets voor je doen, je moet het zelf doen (en willen). De psycholoog adviseert je daarin.
Daar zul je bij jezelf voor te raden moeten gaan, normaal is ze altijd heel vriendelijk tegen iedereen.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:33 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Gaan we weer katten vandaag rosepetals
Pff, had ik jou iets gevraagdquote:Op zondag 1 juli 2012 16:34 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Daar zul je bij jezelf voor te raden moeten gaan, normaal is ze altijd heel vriendelijk tegen iedereen.
Nou nee, zo schijnt het nou eenmaal te werken. Als therapie niet werkt voor je is het wel makkelijk de therapeut de schuld te geven, maar je kan ook best bij jezelf zoeken waarom het niet ging.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:33 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Gaan we weer katten vandaag rosepetals
Jongen, wat een boosheid allemaal, heb je daar wel eens met een psycholoog over gesproken?quote:Op zondag 1 juli 2012 16:35 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Pff, had ik jou iets gevraagd
Waarom moet jij altijd overal je snuit door steken?
Klopt, Rosepetals is wel lief. Tenminste op het forum, geen idee hoe ze in het echt is.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:34 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Daar zul je bij jezelf voor te raden moeten gaan, normaal is ze altijd heel vriendelijk tegen iedereen.
Door steken? Lijkt me niet gezond.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:35 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Pff, had ik jou iets gevraagd
Waarom moet jij altijd overal je snuit door steken?
Dankjewelquote:Op zondag 1 juli 2012 16:38 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Klopt, Rosepetals is wel lief. Tenminste op het forum, geen idee hoe ze in het echt is.
Ik heb een paar A4tjes vol getypt met problemen die ik had en een gebeurtenis die me dwars zat. Mijn psycholoog reageerde daarop met dat ik echt heel goed kon schrijven en dat hij dat wel echt een talent vond.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:37 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Nou nee, zo schijnt het nou eenmaal te werken. Als therapie niet werkt voor je is het wel makkelijk de therapeut de schuld te geven, maar je kan ook best bij jezelf zoeken waarom het niet ging.
Ik heb er zelf heel veel aan gehad.
Ja, vind je dat geen goede reactie? Je moet ook wel een therapeut zoeken met wie je klikt natuurlijk.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:40 schreef Moofasah het volgende:
[..]
Ik heb een paar A4tjes vol getypt met problemen die ik had en een gebeurtenis die me dwars zat. Mijn psycholoog reageerde daarop met dat ik echt heel goed kon schrijven en dat hij dat wel echt een talent vond.
Dus qua intelligentie heeft het echt niet aan mij gelegen. Ook al weet ik dat velen op dit forum mij bestempelen als een oppervlakkige, domme, ijdele, onsympathieke...
De therapeut die ik voor hem had stelde ook al niets voor. Ik had het daarna dus wel gezien.quote:Op zondag 1 juli 2012 16:43 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Ja, vind je dat geen goede reactie? Je moet ook wel een therapeut zoeken met wie je klikt natuurlijk.
En wat verwacht je van een therapeut? Wat is het probleem? Het is geen magie nee, maar je kan wel een stuk verder komen.
Omdat ik niet tegen diefstal ben, of omdat ik autistisch ben? Of allebeiquote:Ja erg sympathiek kom je niet over, dat vind ik dan ook wel weer
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |