Ja, we gaan weer. Die admins en moderators wekken nu wel de indruk nog jonger te zijn dan ik. Het zijn denk ik gewoon kleuters van 5 ofzo.quote:
Die had ik gisteren, ben je op een onbewoond eiland ofzo? Jullie zijn nu wel diep gezonken en zetten jezelf voor schut met dit lage niveau. Mijn nichtje van 5 staat hier nog ver boven.quote:
Kan je nagaan, als zelfs kids van 5 al hoger dan jij in de voedselketen staan. Trek daar een les uit, een wijze het liefst maar dat zal wel niet gebeuren dunkt mequote:Op donderdag 28 juni 2012 10:41 schreef Knaagbeest het volgende:
[..]
Ja, we gaan weer. Die admins en moderators wekken nu wel de indruk nog jonger te zijn dan ik. Het zijn denk ik gewoon kleuters van 5 ofzo.
Vriend, je snapt dat ik bedoel dat ze zich gedragen als kinderen van 5.quote:Op donderdag 28 juni 2012 10:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Kan je nagaan, als zelfs kids van 5 al hoger dan jij in de voedselketen staan. Trek daar een les uit, een wijze het liefst maar dat zal wel niet gebeuren dunkt me
Niet specialer dan een dertiger die zoiets kinderachtigs doet en die zich zo kinderachtig gedraagt.quote:
Ja, daar ben ik het wel mee eens, gelukkig ben ik nog geen dertiger.quote:Op donderdag 28 juni 2012 10:45 schreef Knaagbeest het volgende:
[..]
Niet specialer dan een dertiger die zoiets kinderachtigs doet en die zich zo kinderachtig gedraagt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |