FOK!forum / Onzin voor je leven! / De Girlz! Brievenbus
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 20:52
In opvolging van de klassieke knaller 'Oom Donalds Brievenbus' :)

Hoi,

Om te weten hoe sex voelt dus pakte ik een bevroren frikadel om mezelf te ontmaagden. Het ging wel bloeden dus spoelde ik de frikadel af en wilde hem weg gooien. Maar toen kwam mijn broer thuis en omdat ik niets durfde te zeggen ging ik hem frituren, en hij wilde ook een stukje! Ik durf echt niets te zeggen. Kan hij nu een soa krijgen? Wat moet ik doen?

xxx een wanhopig meisje
error_404woensdag 27 juni 2012 @ 20:53
gr gr je broertje
Rezaniawoensdag 27 juni 2012 @ 20:58
Dan ben je wel heel wanhopig. :')
Sanddrwoensdag 27 juni 2012 @ 20:59
hihi
chuddybongwoensdag 27 juni 2012 @ 21:00
je broertje heeft nu hiv
GekkePoeswoensdag 27 juni 2012 @ 21:00
Je had hem eerst moeten frituren en een beetje laten afkoelen
chuddybongwoensdag 27 juni 2012 @ 21:01
Met een frikandel _O- .
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 21:01
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 21:00 schreef GekkePoes het volgende:
Je had hem eerst moeten frituren en een beetje laten afkoelen
Breekt ie af als hij erin zit :')
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 21:46
Vorige week had ik voor het eerst mijn vriendje gepijpt. Maar sinds gisteren heb ik last van buikpijn. Ben ik nu zwanger?

Liselot (14 jaar)
Expressionwoensdag 27 juni 2012 @ 21:49
Als er een jongen klaarkomt in het zwembad, en jij zwemt in dat water kun je dan zwanger worden?

Amy (11 jaar)
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 22:15
Kun je een soa krijgen van zoenen?

Rita (34 jaar)
chuddybongwoensdag 27 juni 2012 @ 22:31
Ik ben nu 14 jaar en ik heb een platte neus, zoals een baby. Ik kan geen bril dragen, want die zakt steeds af.

Anoniem
Mr_Belvederewoensdag 27 juni 2012 @ 22:32
Cora: "Mijn vent eist dat ik hem pijp. Moet ik dat slikken?"
chuddybongwoensdag 27 juni 2012 @ 22:33
Ik ben een meisje van 13 en ik ben nog niet ongesteld. Nu wil ik mezelf graag vingeren, maar kan dat wel als je nog nooit ongesteld bent geweest?

Anoniem
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 22:34
Soms draai ik om mijn as rondjes om de vibraties van de kosmos op te vangen. Maar andere meisjes zeggen dat ik gek in mijn hoofd ben als ik ze dat vertel. Wat nu?

Een Indigomeisje

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 22:34:42 ]
Wekawoensdag 27 juni 2012 @ 22:35
Ik heb nu tien piemels tegelijk geprobeerd, maar nog voel ik niks. Wat moet ik doen?

Gr. gr. Patty B.
smitjewwoensdag 27 juni 2012 @ 22:46
Kan beffen ook zonder condoom ?

cheyenne (14jaar)
Dragantawoensdag 27 juni 2012 @ 23:14
Dit is niet oke :{w
rulerofdeathwoensdag 27 juni 2012 @ 23:19
kan ik zwanger worden van mijn papa?

Lisa (13 jaar)
#ANONIEMwoensdag 27 juni 2012 @ 23:51
Hoi Marjolein,

Ik ben een meisje van 16 en ben al een paar keer met mijn vriendje naar bed geweest. Ik heb geen voorbehoedsmiddelen gebruikt want mijn vriendje zei dat het niet hoefde want hij slikte de jongenspil. Maar nu ben ik al 3 maanden over datum en heb last van buikpijn en misselijkheid. Ben ik nu toch zwanger?

Groetjes een wanhopig meisje

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-06-2012 23:51:45 ]
Little_Dollswoensdag 27 juni 2012 @ 23:55
:') _O-
#ANONIEMdonderdag 28 juni 2012 @ 00:07
Lieve Fancy

En vriendin van mij (niet ik hoor) bevredigd zichzelf altijd met een rookworst.
wel van de hema natuurlijk.
Nu was zij dat de laatste keer aan het doen en toen ze em eruit trok was ie maar voor de helft.Ik denk dat hij is afgebroken door haar wilde gedrag.
ze kan hem nu nergens vinden

is dit normaal?
Wekadonderdag 28 juni 2012 @ 00:08
Ik heb mijn zoontje gepijpt, maar hij vond het niet eens lekker. Wat doe ik fout?

Janice (12 jr.)
Skitzofrenixdonderdag 28 juni 2012 @ 00:16
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 00:07 schreef MAHL het volgende:
Lieve Fancy

En vriendin van mij (niet ik hoor) bevredigd zichzelf altijd met een rookworst.
wel van de hema natuurlijk.
Nu was zij dat de laatste keer aan het doen en toen ze em eruit trok was ie maar voor de helft.Ik denk dat hij is afgebroken door haar wilde gedrag.
ze kan hem nu nergens vinden

is dit normaal?
Het gaat over brieven voor de Girlz!, niet voor de Fancy, dat blad bestaat niet eens meer!
Ramkrakerdonderdag 28 juni 2012 @ 00:21
hahaha zo geniaal dit :')
GekkePoesdonderdag 28 juni 2012 @ 00:24
Lieve Girlz,

mijn broertje(13) en ik (12) hebben al 3 maanden elke dag sex, het lukt me niet om zwanger te worden, moet ik misschien bij de dokter langs?


anoniempje.
Little_Dollsdonderdag 28 juni 2012 @ 00:27
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 00:24 schreef GekkePoes het volgende:
Lieve Girlz,

mijn broertje(13) en ik (12) hebben al 3 maanden elke dag sex, het lukt me niet om zwanger te worden, moet ik misschien bij de dokter langs?

anoniempje.
_O-
Superthomasdonderdag 28 juni 2012 @ 00:28
TVP
Little_Dollsdonderdag 28 juni 2012 @ 00:34
dag lievertjez

my BF ziet me niet meer staan sins die nieuwe bitch in de klas
ik zou haar wille vermoorden is dat geen idee??
wat denken julie liefe meiden??

kesha (13)
#ANONIEMdonderdag 28 juni 2012 @ 00:55
quote:
Ik ben een meisje van 13 en ik ben nog niet ongesteld. Nu wil ik mezelf graag vingeren, maar kan dat wel als je nog nooit ongesteld bent geweest?

Kan ik dan iets beschadigen of zo? Het is misschien een rare vraag, maar ik weet het antwoord niet. Anoniem
_O- :')
#ANONIEMdonderdag 28 juni 2012 @ 01:01
Oh mijn fucking god.

quote:
Ik ben 14 en al twee maanden heel gelukkig met M. Hij is wel zes jaar ouder en ik heb het mijn ouders nog niet durven vertellen. Als ik met hem wegga of bij hem ga logeren, zeg ik dat bij een vriendin ben.

Ik ben helemaal dol op hem, alleen is hij meer ervaren en zo en hij wil meer dan handje vasthouden en zoenen. Hij wil vrijen dus. Ik heb hem al verteld dat ik al ontmaagd ben door mijn vorige vriendje omdat hij mij anders een seut zou vinden. Dus wilde ik me vast wat voorbereiden in de hoop dat het geen pijn meer zou doen. Mijn vriendin had me aangeraden om het eens met een kaars te proberen. Ze zei dat dat erg lekker aanvoelde en dat het in de buurt kwam van, nou ja, een jongen. Maar toen was ik dus bezig en het ging wel, maar toen ging plots mijn mobieltje en ik schrok me echt rot. Ik sprong op en de kaars brak af. Dat is nou twee dagen geleden en er zit nog een groot stuk in. Ik krijg het er niet uit en het doet pijn! Gisteren ben ik bij M geweest en hij wou dus heel graag vrijen, maar ik durfde niet want ik was bang dat hij het zou voelen en dan moest ik alles bekennen. Ik zei dat ik ongesteld was, maar ik kan dat natuurlijk niet altijd blijven doen en het doet echt pijn. Naar een dokter gaan durf ik niet want ik overleef die schande niet en dan moet ik het mijn ouders vertellen. Help me alsjeblieft! L


[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 28-06-2012 01:04:57 ]
GekkePoesdonderdag 28 juni 2012 @ 01:29
Lieve Girlz!

Sinds een half jaar geleden ben ik ongesteld, ik heb een tampon gegregen van me zusje, hoelang moet ik die nog laten zitten?

geets Anoniempje
johannes_vermeerdonderdag 28 juni 2012 @ 01:57
Lieve Girlz,

Ik heb een vraag die niet over seks gaat.
Kan ik alsnog brief van de week worden?

gr gr priscilla
SawItdonderdag 28 juni 2012 @ 02:58
Lieve Girlz,

Ik heb dus al een paar maanden een vriendje, uit de antillen. Het was altijd heel leuk met hem maar nu ineens moet ik savonds in een auto met hem rondrijden en mannnen pijpen.
Als ik dat niet doe gaat tegen mn ouders zeggen dat ik vreemde mannen pijp
Ik vind hem echt cute, en wil bij hem blijven
Is dit normaal?

Grtz Maria M.
smitjewdonderdag 28 juni 2012 @ 03:03
Mijn vriend slikt nu de pil voor mij , voor wat hoort wat

x chantal
SawItdonderdag 28 juni 2012 @ 03:05
Hoort er bloed in je poep te zitten na anale seks?

xxxx margriet
smitjewdonderdag 28 juni 2012 @ 03:08
Hoort de pil te bruisen als je hem inbrengt ?

Groet , wanda
Little_Dollsdonderdag 28 juni 2012 @ 09:39
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 01:01 schreef robin007bond het volgende:
Oh mijn fucking god.

[..]

Is dit echt?
sinepedraapdonderdag 28 juni 2012 @ 09:49
Hallo ik ben Celine en ik ben 15 jaar. Sinds kort gebruik ik de pil maar hij valt er elke keer uit. Dan zie ik hem liggen in mijn onderbroek als ik me omkleed en dan heb ik hem dus gemist. Hoe zorg ik ervoor dat de pil er niet uitvalt?

xx
Little_Dollsdonderdag 28 juni 2012 @ 10:12
quote:
0s.gif Op donderdag 28 juni 2012 09:49 schreef sinepedraap het volgende:
Hallo ik ben Celine en ik ben 15 jaar. Sinds kort gebruik ik de pil maar hij valt er elke keer uit. Dan zie ik hem liggen in mijn onderbroek als ik me omkleed en dan heb ik hem dus gemist. Hoe zorg ik ervoor dat de pil er niet uitvalt?

xx
_O_ _O-
werkman1donderdag 28 juni 2012 @ 10:19
Hallo,

Als ik bij mijn vriendje kom, flirt zijn broertje de hele tijd met mij.
Zijn broers normalewijs vies van elkaar?
En omdat zijn broertje nog al jong is (9), zal hij genot hehbben als we het in mijn neusgat proberen?

X Jodie (15 jaar)
DSS24donderdag 28 juni 2012 @ 11:04
Hi liefe gIrLSZ,

Ik ben al een tijdje chronisch ziek en daardoor moet mijn temperatuur goed in de gaten gehouden worden. Mijn papa neemt elke avond de temperatuur op via mijn achteringang.

Weten jullie of er ook een andere manier is om dit te doen? Dat apparaat is namelijk veel te groot en het doet enorm pijn.

GrOetJes en KUSssiess Annelies
Jachtgeweerdonderdag 28 juni 2012 @ 11:11
Hall0 G1rlZ!,

Sins k0rt heb ik verkeringh met Aziz, hij is 6 jaar ouder dan ik maar wel heel lief. Laatst zijn we bij vrienden van hem geweest en kre3g ik h33l veel komplimentjs. Hji heeft me al veel leuke kadootjes gegeven en ik ben smoorverliefd op hem. Nu kwam hij gisteren naar mij toe en zij dat hei niet veel geld meer had en vr0eg of ik even met een vriend van hem naar de z0lder wilden. Hei zou dan veel geld betalen, d it heb ik hgedaan. Ik moest met mijn ogen dicht aan een lolly zuigen, het was best lekker en er kwam ook wat zoetigs uit.

Weten jullie toevallig welke lolly dat is?

Liefs xoxoxoxoxo Shanita.

SPOILER
mgw.PNG


[ Bericht 18% gewijzigd door Jachtgeweer op 28-06-2012 11:17:52 ]
Jachtgeweerdonderdag 28 juni 2012 @ 11:15
quote:
0s.gif Op woensdag 27 juni 2012 22:34 schreef MAHL het volgende:
Soms draai ik om mijn as rondjes om de vibraties van de kosmos op te vangen. Maar andere meisjes zeggen dat ik gek in mijn hoofd ben als ik ze dat vertel. Wat nu?

Een Indigomeisje
:') _O-
Little_Dollsdonderdag 28 juni 2012 @ 11:40
he sgatties

ik heb mij door meest poppie girlz van de klas laten overhalen om een kort pittig kapsel te nemen dat is hip zijde ze dan hoor d'r bij dan pesten we je niet meer
nou wel ik heb dat dus gedaan maar toen ik op school kwam zijde ze hey vies vijf denk je nou egt dat wij dat mooi vinde ofsow hahahahaha tering wijf
nou pesten ze mij nog meer dus
wat moet ik nu doen ben egt te einde raad help!!!!

anoniempjuh (12)
werkman1donderdag 28 juni 2012 @ 17:17
Hoi ben vandaag verder gegaan met mijn vriend. Hebben nu ook elkaar naakt gezien en hebben gevoeld.
Heb nu wel een vraagje waarom beweegt een stijve? En dat doorzichtige is dat nou glijmiddel?
#ANONIEMdonderdag 12 juli 2012 @ 18:47
Ik zit hier met een enorm dilema.­

Het zit namelijk zo, ze zeggen dat je van masturberen witte vlekjes op je nagels krijgt, (die ik ook heb) kan dat? Zo ja is er iets om van die vlekjes aftekomen want ik wil niet dat iedereen weet dat ik met mezelf speel!­

Een stoute Kreeft
Akkerrdonderdag 12 juli 2012 @ 19:04
Jullie vergeten allemaal te vermelden dat: 'Ik wil even zeggen dat jullie een geweldig blad zijn'.. :') Dat wat tegenwoordig vooraan in elk verhaaltje staat :')
Little_Dollsdonderdag 12 juli 2012 @ 19:09
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juli 2012 19:04 schreef Akkerr het volgende:
Jullie vergeten allemaal te vermelden dat: 'Ik wil even zeggen dat jullie een geweldig blad zijn'.. :') Dat wat tegenwoordig vooraan in elk verhaaltje staat :')
oh shit ik wist datik iets vergete was!1
Gummiebeerdonderdag 12 juli 2012 @ 19:10
Lieve Girlz!

Gisteren deden mijn pappa en mamma heel raar. Ze maakten allerlei vreemde geluiden.
Opeens werd het stil en kwam pappa naar mij toe. Hij tilde mij op uit bed en begon mijn teletubbie pyama uit te trekken. Ook had hij iets raars overeind staan. Mijn broertje moest ook wakker worden en ook zonder pyama voor mijn pappa staan. Daarna moest ik met mijn broertje spelen en ging pappa toekijken. Mamma heb ik nooit meer gezien.

Is dat raar?

Liefs Angel (8 jaar)
Gummiebeerdonderdag 12 juli 2012 @ 19:11
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 19:10 schreef Gummiebeer het volgende:
Lieve Girlz!

Gisteren deden mijn pappa en mamma heel raar. Ze maakten allerlei vreemde geluiden.
Opeens werd het stil en kwam pappa naar mij toe. Hij tilde mij op uit bed en begon mijn teletubbie pyama uit te trekken. Ook had hij iets raars overeind staan. Mijn broertje moest ook wakker worden en ook zonder pyama voor mijn pappa staan. Daarna moest ik met mijn broertje spelen en ging pappa toekijken. Mamma heb ik nooit meer gezien.

Is dat raar?

Liefs Angel (8 jaar)
Oja, jullie zijn een keigaaf blad
Little_Dollsdonderdag 12 juli 2012 @ 19:14
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 19:10 schreef Gummiebeer het volgende:
Lieve Girlz!

Gisteren deden mijn pappa en mamma heel raar. Ze maakten allerlei vreemde geluiden.
Opeens werd het stil en kwam pappa naar mij toe. Hij tilde mij op uit bed en begon mijn teletubbie pyama uit te trekken. Ook had hij iets raars overeind staan. Mijn broertje moest ook wakker worden en ook zonder pyama voor mijn pappa staan. Daarna moest ik met mijn broertje spelen en ging pappa toekijken. Mamma heb ik nooit meer gezien.

Is dat raar?

Liefs Angel (8 jaar)
Wel erg deze _O-
Gummiebeerdonderdag 12 juli 2012 @ 19:16
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 19:14 schreef Little_Dolls het volgende:

[..]

Wel erg deze _O-
Mischien een bitje te :@
ejiraMdonderdag 12 juli 2012 @ 19:18
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 18:47 schreef MAHL het volgende:
Ik zit hier met een enorm dilema.­

Het zit namelijk zo, ze zeggen dat je van masturberen witte vlekjes op je nagels krijgt, (die ik ook heb) kan dat? Zo ja is er iets om van die vlekjes aftekomen want ik wil niet dat iedereen weet dat ik met mezelf speel!­

Een stoute Kreeft
Lieve kreeft,

Waarom denk je dat de nagellak is uitgevonden? Niemand vindt dat mooi hoor :')
Bedank voor je brief!

Groetjes,
Girlz
Little_Dollsdonderdag 12 juli 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 19:18 schreef ejiraM het volgende:

[..]

Lieve kreeft,

Waarom denk je dat de nagellak is uitgevonden? Niemand vindt dat mooi hoor :')
Bedank voor je brief!

Groetjes,
Girlz
PS: probeer eens zwarte, dat is al mooier. Dan zul je waarschijnlijk wel gothic of emo genoemd worden, maar dat moet je je niet aantrekken; want de personen die dat zeggen zijn eigenlijk heel ongelukkig hoor!
Wooninckdonderdag 12 juli 2012 @ 19:37
TVP :D
-trutje-donderdag 12 juli 2012 @ 21:47
Lieve Girlz!

Ik heb een vraag.
Ik ben 15 en nog maagd maar wil sex met mijn vriend.
Omdat hij met zijn vrouw samen al drie kinderen heeft wil hij niet dat ik zwanger raak.
Waar kan ik de pil gaan halen, en moet mijn vriend dan mee?

Anoniempje

Oh ja, ik vind jullie blad geweldig.

Beste Anoniempje, als je nog geen 16 bent moeten je vader of moeder met je mee om de pil te gaan halen.

Groetjes, Girlz!

Oke, dus toch, mijn vriend zei al dat hij mee moest omdat ik nog geen 16 ben.

Liefs Anoniempje

Oh, ik vind jullie blad geweldig.
nerdylittlesecretsdonderdag 12 juli 2012 @ 21:58
:') :') _O-
Hoigastdonderdag 12 juli 2012 @ 23:03
Hallo Girlz

Ik had het laatst met een jongetje (12) gedaan.
Maar ik kom nu niet meer in mijn periode, ben ik nu zwanger?

Groetjes Annelies (64)
bang_brosdonderdag 12 juli 2012 @ 23:04
Tijdschrift Girlz verzint zelf verhaaltjes

:')
Little_Dollszaterdag 14 juli 2012 @ 17:29
quote:
*Verbazing alom*