Jaja je denkt leuk te zijn met je getroll, maar ik vind je vandaag gewoon gruwelijk irritant. Nokke ermee. Het is dat ik weet dat je buiten internet om wel een toffe kerel bent, maar anders had ik je echt een sneue knul gevonden.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 15:59 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Och, ik lul niet uit mijn nek hoor, dat jij dat nou denkt dat geeft alleen maar aan dat je je dus absoluut niet goed ingelezen hebt.
Maar ik heb het idee dat je het maar gewoon ontkent omdat je geen zin hebt om er meer voorwerk voor te verrichten dan jij zelf nodig acht.
Ik had niet gedacht dat jij lui was Niels, maar blijkbaar toch wel.
Beter als minecraft.quote:
http://www.buildwithchrome.com/static/mapquote:
Hoi Jitske,quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:08 schreef SoldMayor het volgende:
PADi is dat een iPAD van de aldi ofzow?
gr gr Jitske C.
Maar daarom zeg ik dus ook, ga je brevet halen bij een duikschool die bij een landelijke bond zit, in plaats van bij beunhazen internationale bond PADI, die veel te groot zijn om al die controles uit te voeren.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:09 schreef Rossdale het volgende:
Je moet ook niet naar een el-cheapo budget toelie duikschool gaan natuurlijk.
Daarom dat we uiteraard ook bij een Nederlandse duikschool gaan met nederlandse instructeurs en niet een random aziaat die je lastig valt op het strand.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:12 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Maar daarom zeg ik dus ook, ga je brevet halen bij een duikschool die bij een landelijke bond zit, in plaats van bij beunhazen internationale bond PADI, die veel te groot zijn om al die controles uit te voeren.
Als je dat doet dan heb je een stuk grotere kans dat die controles er wel zijn en dat die zaak dus gewoon op orde is.
Want die lui in dat soort landen proberen je op te lichten waar je bij staat, "je hebt er toch geen verstand van" denken ze. Dat zou jij toch onderhand wel moeten weten.
Hoi Tochtige Theaquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:11 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Hoi Jitske,
Een PAD is een soort kikker, een PADI is een kikker dit ook onder water leeft.
Gr gr Tochtige Thea
Beste Jitske,quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:08 schreef SoldMayor het volgende:
PADi is dat een iPAD van de aldi ofzow?
gr gr Jitske C.
Hoi Jitsiebitchie,quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:14 schreef SoldMayor het volgende:
[..]
Hoi Tochtige Thea
Luek om te weten. Ik dagt egt dat het een tablet waz van de Aldi ofzow hahaHAh.
Zijn die kikkers dan ook groot ofzow? Ik be n nog al ban voor grote beetsjes.
Jitske C.
Pfoe, dat is toch nogal wat. Het was fijn je gekend te hebben Rossquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:07 schreef Kutstudent het volgende:
Ik ben niet eens aan het trollen man._!
Ik zal je er een voorbeeldje van geven, toen ik in Egypte op vakantie was ging ik daar duiken, en huurde ik dus spullen, want die had ik uiteraard niet mee, voorzover ik ze al had. Ik kreeg van die gast mee:
Een half gevulde fles, met een half kapotte O-ring erin.
Een breather zonder reserve.![]()
Een vest wat je niet met de hand kon opblazen.![]()
Die duikschool was ook van padi, en werd zogenaamd regelmatig gecontroleerd.Ik heb die spullen gewoon teruggegeven en geëist dat ik zelf spullen mocht uitzoeken, nou dat mocht uiteindelijk.
En nee, dat is niet PADI zelf, maar PADI is daar dus wel schuldig aan, want ze verzaken gewoon keihard.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als het Nederlands is dan heb ik niks gezegd. Die waarborgen hun kwaliteit meestal wel. Maar kijk dan ook ff of ze NOB certified zijn. Die houden in de zomer namelijk sowieso bij al hun duikscholen controle. Dan weet je 100 % zeker dat je goed zit. Dan maakt het verder geen reet uit of je daar je PADI brevet of NOB brevet wil gaan halen, maar als dat tegen ongeveer dezelfde prijs kan dan zou ik sowieso voor NOB gaan.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:14 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Daarom dat we uiteraard ook bij een Nederlandse duikschool gaan met nederlandse instructeurs en niet een random aziaat die je lastig valt op het strand.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:19 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Pfoe, dat is toch nogal wat. Het was fijn je gekend te hebben RossZiehier iemand die overduidelijk geen verstand van zaken heeft. Zou je me een plezier kunnen doen Tauch, en ergens anders gaan trollen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil ik er overigens bij vermelden dat het inderdaad nogal wat is ja, die kapotte O-ring, daar kan je namelijk niet mee duiken, dan loopt namelijk je fles leeg, en dat terwijl die al half leeg was om mee te beginnen. Maar succes ermee hoor.You can call me scarface, snortin' mountains of cocaine.
Ik twijfel niet aan jouw verstand van zaken. Maar het is toch overduidelijk dat het gaat om de kwaliteit van de duikschool en de instructeur. Dat jij het hebt over dat "PADI binnen de duikwereld bekend staat als een stel beunhazen" omdat jij een slechte ervaring had, getuigt van ieder gebrek aan nuance. Voor de rest bemoei ik me er niet mee.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:22 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Ziehier iemand die overduidelijk geen verstand van zaken heeft. Zou je me een plezier kunnen doen Tauch, en ergens anders gaan trollen?
Wil ik er overigens bij vermelden dat het inderdaad nogal wat is ja, die kapotte O-ring, daar kan je namelijk niet mee duiken, dan loopt namelijk je fles leeg, en dat terwijl die al half leeg was om mee te beginnen. Maar succes ermee hoor.
Hihahoquote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:22 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Ziehier iemand die overduidelijk geen verstand van zaken heeft. Zou je me een plezier kunnen doen Tauch, en ergens anders gaan trollen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |