kan ik ook doen !quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:47 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Hmmm, je bedoelde die hamblokjes natuurlijkIk zat met die burger in m´n hoofd. Misschien even contact met ze opnemen?
Volgens mij zit er geen Coop bij mij in de buurtquote:Op woensdag 4 juli 2012 20:57 schreef Vlierbloesem het volgende:
Ik heb wel eens Vivera-producten gezien bij de Coop. Zit er één bij jou in de buurt? Ik weet alleen niet zeker of ze ook de hamblokjes hebben.
Wie weet liggen ze ergens bij je in de buurt op je te wachten...quote:Op woensdag 4 juli 2012 20:49 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
kan ik ook doen !
Ik was hier al achter
http://www.vivera.com/76/(...)krijgbaar-bij-jumbo/
Dus bij de Jumbo verkopen ze in ieder geval de soja drankjes
http://www.vivera.com/duurzaamheid/
edit: mail is onderweg![]()
en nog een edit:![]()
Geachte heer/mevrouw X,
Wij hebben uw vraag/opmerking ontvangen.
Wij streven ernaar uw vraag zo snel mogelijk te beantwoorden.
Heeft u een klacht over een product, bewaar het product dan tot dat wij contact met u hebben opgenomen.
Met vriendelijke groet,
Vivera Consumentenservice
Je mist er weinig aan wat mij betreft!quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:00 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Volgens mij zit er geen Coop bij mij in de buurtik ken die hele naam niet
dus
dan zal het wel niet.
Ik hoop op
D. v.d. Broek
AH
C1000
Aldi
Lidl
Ik ga daar ook wel vast speuren natuurlijk
zou mooi zijn toch?quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:00 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Wie weet liggen ze ergens bij je in de buurt op je te wachten...
ik zie er ééntje en nog wel op zeer bekend terreinquote:Op woensdag 4 juli 2012 21:02 schreef Vlierbloesem het volgende:
[..]
Je mist er weinig aan wat mij betreft!Behalve dus wellicht de Vivera-producten
. Je kunt hier even kijken: http://www.coop.nl/winkels/
Ze kunnen het anders waarschijnlijk ook wel bestellen voor jequote:Op woensdag 4 juli 2012 21:02 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
zou mooi zijn toch?![]()
maar het is al goed nieuws dat de chocomelk in ieder geval nieuw is bij D. v.d. Broek,
dus je hebt zomaar kans dat die nog meer van dat merk hebben.
(Hoop ik !)
Fijn! Hopelijk hebben ze het daar ook!quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:05 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ik zie er ééntje en nog wel op zeer bekend terrein![]()
Niet heel erg in de buurt, maar daar kom ik wel eens![]()
Bedankt !!!
Ik wip eerst wel even de Coop inquote:Op woensdag 4 juli 2012 21:05 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Ze kunnen het anders waarschijnlijk ook wel bestellen voor je
en anders loop ik effe door naar de Vegetarische slager voor de spekkiesquote:Op woensdag 4 juli 2012 21:06 schreef Vlierbloesem het volgende:
[..]
Fijn! Hopelijk hebben ze het daar ook!
Ik zie net op de site van Coop dat sommige winkels producten hebben van de Vegetarische slager!quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:07 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
en anders loop ik effe door naar de Vegetarische slager voor de spekkies
quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:09 schreef Vlierbloesem het volgende:
[..]
Ik zie net op de site van Coop dat sommige winkels producten hebben van de Vegetarische slager!![]()
http://www.coop.nl/assortiment/nieuw/lees-meer
quote:Beste X,
Goed om te horen dat u zo enthousiast bent over Vivera.
Ik kan u niet specifiek zeggen bij welke winkels in Amsterdam onze producten te koop zijn.
Wel kan ik u vertellen dat wij onze Vivera vleesvervangers verkopen aan de volgende supermarkten:
Boni supermarkt
C1000
Coop
Deen
Dekamarkt
Dirk van de Broek
EM-TÉ
Golff
Hoogvliet
Jan Linders
Jumbo
MCD
Nettorama
PLUS
Poiesz
Spar
Supercoop
Vomar voordeelmarkt
Elke supermarkt kan haar eigen assortiment samenstellen.
Dit kan soms betekenen dat een filiaal niet alle Vivera producten in het assortiment heeft
opgenomen.
Je kunt dan het beste zelf contact opnemen met een medewerker van de supermarkt en vragen
of ze het desbetreffende producten voor je willen bestellen.
Onze Vivera Soja drinks zijn verkrijgbaar bij Plus, Coop, Dirk vd Broek, DekaMarkt, Hoogvliet
en Jumbo.
Fijne dag!
Met vriendelijke groet,
Vivera Consumentenservice
Richard Jansen
Geen kaasquote:Op donderdag 5 juli 2012 19:20 schreef TechXP het volgende:
nieuwe webshop vol met 100% plantaardige producten
http://www.veganfoodforyou.nl
Bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
Er komt wel strooikaas. Maar op dit moment kan er nog geen gekoelde producten verkocht worden helaas. Misschien later nog.quote:
Erg Duits assortiment, remoulade en schnetzels!quote:Op donderdag 5 juli 2012 19:20 schreef TechXP het volgende:
nieuwe webshop vol met 100% plantaardige producten
http://www.veganfoodforyou.nl
Bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
Jammer.quote:Op vrijdag 6 juli 2012 11:29 schreef TechXP het volgende:
[..]
Er komt wel strooikaas. Maar op dit moment kan er nog geen gekoelde producten verkocht worden helaas. Misschien later nog.
Ja daar ben ik echt verslaafd aan inmiddelsquote:Op maandag 9 juli 2012 10:41 schreef Selestha het volgende:
[ afbeelding ]
Lekker nieuw smaakje van Alpro drinks: gele vruchten
Dat is goed nieuwsquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:53 schreef TechXP het volgende:
Ik hoor dat de Alpro Slagroom verkrijgbaar is bij de Jumbo vanaf vandaag.
Wauw. Besparing op lactasetablettenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 14:53 schreef TechXP het volgende:
Ik hoor dat de Alpro Slagroom verkrijgbaar is bij de Jumbo vanaf vandaag.
quote:Op zondag 8 juli 2012 23:14 schreef Elinious het volgende:
Een paar producten die ik erg lekker vind:
[ afbeelding ]
Lekker, maar niet teveel achter elkaar eten want dan ligt je gehemelte helemaal open :/
En hier een holy grail wat mij betreft:
[ afbeelding ]
Perfekt hazelnootpasta. Geheel plantaardige Nutella! Perfekt is het huismerk van de Hoogvliet (supermarkt).
Verder in de categorie broodbeleg:
[ afbeelding ]
Speculoos...
[ afbeelding ]
Deze Fry's Vegetarian Chicken Style Burgers zijn vegan en te koop bij De Vegetarische Slager in Den Haag. Nou, ik heb dan al maanden geen Valess meer op, maar deze burgers zijn toch echt stukken beter! Valess vond ik altijd echt lekker, maar kocht het toch niet vaak. Nu al maanden niet gehad, omdat het zeker niet plantaardig is (ze adverteren juist trots met 'bereid uit zuivel'.
Goed, echt een aanrader deze! Ik ga zeker meer van Fry's uitproberen! Was 3,75 voor 4 stuks. Volgens mij zelfs goedkoper dan 4 kant en klare kipschnitzels dus om prijs hoeven mensen het niet te laten.
Ook de kipstukjes van de Vegetarische Slager geprobeerd, echt heel lekker. Petje af! Zal het zeker weer eten, maar niet zo vaak want het is wel prijzig... maar voor een traktatie heel lekker. In de winkel vertelde hij ook over de gedroogde mulberries e.d. die ze verkopen. Ken die alleen van internet! Maar niet meegenomen, want 8,50 voor een bak en het geld groeit me op dit moment gewoon niet op de rug. Maar maakt me toch wel nieuwsgierig.
[ afbeelding ]
Van Rijsingen Diepvriesspecialist Soja-IJs.
Bij de Jumbo hier hebben ze het in vanille en chocolade (allebei met het ontwerp zoals de voorste pot hier). Best lekker, alhoewel ik af en toe wel een 'speciaal' ijsje mis zoals al die lekkere hertog smaken enzo. Je kan ook niet effe makkelijk zelf choco dessertsaus erover kieperen want dat bevat vaak dierlijke ingredienten. Overigens wel een tip: dump wat van dat diepvries zomerfruit in een steelpannetje en kook dat effe door als warme saus over het ijs.
Bij de albert heijn hier helaas alleen vanille, zelfs in het grootste filiaal hier in de omgeving :/ spijtig.
Edit:
ik vergeet nog deze
[ afbeelding ]
Rijstmelk chocolade van Maitre Mathis. Gekocht bij de Albert Heijn bij de glutenvrije producten enzo. Niet eens zo duur, vergelijkbaar met 'normaal' chocola. Best lekker! Ben best tevreden met alleen puur hoor, maar dacht probeer deze eens uit.
Vind van wel. Erg lekker. Proeft als echte slagroom m.i. maar dat heb ik wel 10+ jaar niet meer gehad, dus kan ook niet kloppenquote:Op dinsdag 10 juli 2012 15:21 schreef Feeeeble het volgende:
Dat is goed nieuws![]()
Is het lekker eigenlijk?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik weet ook nog niet hoe ze smaken, ik ben wel benieuwd en of ze 100% plantaardige spekjesquote:Op dinsdag 10 juli 2012 18:20 schreef TechXP het volgende:
Geen idee hoe spekjes smaken. Er zijn volgens mij wel ook plantaardige spekjes op de markt. Weet alleen niet of die in NL te vinden zijn.
Hihiquote:Op dinsdag 10 juli 2012 17:46 schreef TechXP het volgende:
[..]
Vind van wel. Erg lekker. Proeft als echte slagroom m.i. maar dat heb ik wel 10+ jaar niet meer gehad, dus kan ook niet kloppen
Die hazelnootpasta is echt een aanrader!quote:Op dinsdag 10 juli 2012 16:39 schreef jerney het volgende:
[..]
Ik ga mjn moeder eens vragen die perfect hazelnootpasta voor me mee te nemen
Waar zijn die snoepjes te koop? Da's wel wat voor mijn lief, die was vorig jaar helemaal enthousiast toen we in Schotland waren en ze daar vegan fruitella hadden.
Van Fry's moet je zeker ook eens de worstjes een wokreepjes proberen!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ow...quote:Op donderdag 12 juli 2012 22:26 schreef TechXP het volgende:
Uh... zit gelatine in he.. dus niet 100% plantaardig.
Ik vind dat wel errug streng hoorquote:Op vrijdag 13 juli 2012 00:46 schreef TechXP het volgende:
Ik heb nog geen kokosbrood gevonden die 100% plantaardig is. In supermarkt zit er gelatine in en bij de natuurwinkel gooien ze er honing door. De fabrikant wilde wel zonder honing maken als er een hoop mensen het wilde gaan afnemen.
Het is niet plantaardig hequote:Op vrijdag 13 juli 2012 17:56 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik vind dat wel errug streng hoor![]()
Honing is toch niet echt dat je een dier eet? of zie ik dat verkeerd?
Nee da's waarquote:Op vrijdag 13 juli 2012 19:01 schreef jerney het volgende:
En melk is ook niet echt een dier wat je eet he
Iedereen trekt z'n grens ook ergens anders he. Het is niet per se goed of fout. Maar dat je nadenkt over de dingen die je in je bakkes steekt, is nooit slecht natuurlijk.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:09 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee da's waar, maar ik ben er ook wel van overtuigd dat het eigenlijk niet ''natuurlijk'' is dat
mensen hun hele leven lang aan de melk blijven, die eigenlijk voor de kalfjes bedoeld is.
En dat die koeien zoveel melk geven komt omdat ze selectief worden gefokt en bijgevoerd worden dus daar is niets natuurlijks meer aan eigenlijk![]()
Dus melk heb ik tot een minimum beperkt, maar Honing had ik altijd het idee van dat
het toch een soort van ''plantaardig'' was omdat die bijen dat uit nectar uit bloemen maken
toch?![]()
Nah.. ja ik heb al eerder gezegd, voorlopig zweef ik er nog even tussenin, tussen
Vegetariër en Veganist danen ik moet dus ook nog overal bij nadenken merk ik
Tja, dat is dan ook weer niet zo tof als je dat leest, maar dat kan je dan wel ergquote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:46 schreef TechXP het volgende:
Dan moet je dit mss eens lezen: http://www.vegetus.org/honey/honey.htm
NL honingsector is wel vrij klein en meer hobbymatig, dus niet al die praktijken komen er voor. Maar honing weghalen en vervangen met iets met minder voedingswaarde voor de bijen zelf.. ik vind het niet gek dat imkers problemen hebben met bijenvolken die verdwijnen en sterven.
Overigens is de honingbij een exoot en hoort hier niet echt thuis. Door de aanwezigheid worden wilde bijen benadeeld.
Ik ben van een consequente lijn, dus dat kan je streng noemen, maar ik vind het wel handigIs gewoon lekker duidelijk
Ik heb vroeger sowieso nooit honing gegeten, dus waarom nu wel.
Beetje jammer alleen dat ze honing in al die bio-dynamische producten gooien. Heeft niets met receptuur te maken, maar vooral met een soort religie.
Ik denk altijd goed na voordat ik iets in mijn waffel stopquote:Op vrijdag 13 juli 2012 20:49 schreef jerney het volgende:
[..]
Iedereen trekt z'n grens ook ergens anders he. Het is niet per se goed of fout. Maar dat je nadenkt over de dingen die je in je bakkes steekt, is nooit slecht natuurlijk.
Er zijn een hoop dilemma's. Je ontkomt niet aan keuzes die op welke manier dan ook schadelijk zijn voor mens, dier of natuur. Soms best wel lastig, zeker als je een stap wilt zetten tot een betere keuze en dan tegenwerking hebt van hoe de maatschappij in elkaar zit.quote:Op vrijdag 13 juli 2012 22:45 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Tja, dat is dan ook weer niet zo tof als je dat leest, maar dat kan je dan wel erg
ver doortrekken![]()
Als je rijst koopt weet je ook dat de mensen op de rijstvelden eigenlijk een soort
''slavenbestaan'' leiden en zelfs al zou je álles Fair Trade kopen dan nog hebben
de mensen het weer iets beter misschien, maar daar worden dan weer buffels gebruikt.
http://www.wereldwinkel-capelleaandenijssel.nl/rijst.html
quote:Op zaterdag 14 juli 2012 00:06 schreef TechXP het volgende:
[..]
Er zijn een hoop dilemma's. Je ontkomt niet aan keuzes die op welke manier dan ook schadelijk zijn voor mens, dier of natuur. Soms best wel lastig, zeker als je een stap wilt zetten tot een betere keuze en dan tegenwerking hebt van hoe de maatschappij in elkaar zit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |