Jij denkt dat je vriend gek isquote:Op zondag 24 juni 2012 16:03 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
Ik moet ook eerlijk toegeven dat ik mijn collega erg leuk vind, maar mijn gevoelens voor mijn vriend zijn!
Hij kan er normaal over praten, toch? Waarom is de collega wel een probleem en al haar andere mannelijke vrienden niet?quote:
Hoe is ze nu niet open dan? Hij kan het zelf ook allemaal aangeven toch? Hij zou het zelf moeten aangeven, zelfs.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:12 schreef duracellkonijntje het volgende:
Je vriend zit er waarschijnlijk mee omdat jij je collega op een regelmatige basis ziet en de rest van je vrienden wat meer ad hoc. Je moet er gewoon open over zijn, vragen waarom hij het niks vindt.
Dit wil ik ook wel weten.quote:Wat bedoel je precies met dat je hem 'erg leuk' vindt?
Dat klopt, hij moet er ook zelf mee komen, maar zo zit nou eenmaal niet iedereen in elkaar. Ben zelf ook zo'n type die een beetje gepushed moet worden als het om praten gaat en ik werk er dan ook hard aan om zelf steeds meer met dingen die me dwarszitten op de proppen te komen.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:15 schreef zarGon het volgende:
[..]
Hoe is ze nu niet open dan? Hij kan het zelf ook allemaal aangeven toch? Hij zou het zelf moeten aangeven, zelfs.
Ik maak er geen geheim van en ik mag niet in zijn mobiel kijken, maar hij wel in de mijne... ik ben beter te checken dan hij is.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:08 schreef Arriviste het volgende:
En als je de situatie nou eens omdraait? Jij staat in zijn schoenen en hij in die van jou. Hoe zou je er dan tegenaan kijken?
Dat is niet wat ik bedoel.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:23 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Ik maak er geen geheim van en ik mag niet in zijn mobiel kijken, maar hij wel in de mijne... ik ben beter te checken dan hij is.
Idd... Niks aan de hand, maar met zo'n opmerking creeer je gewoon ellende, hoe zeer die er ook niet hoeft te zijnquote:Op zondag 24 juni 2012 16:12 schreef duracellkonijntje het volgende:
Wat bedoel je precies met dat je hem 'erg leuk' vindt?
Ik kan goed met hem opschieten, praten, hij is grappig en we hebben gewoon veel lol samen tijdens werk.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:12 schreef duracellkonijntje het volgende:
Je vriend zit er waarschijnlijk mee omdat jij je collega op een regelmatige basis ziet en de rest van je vrienden wat meer ad hoc. Je moet er gewoon open over zijn, vragen waarom hij het niks vindt.
Wat bedoel je precies met dat je hem 'erg leuk' vindt?
Ik zie het probleem al.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:27 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Ik kan goed met hem opschieten, praten, hij is grappig en we hebben gewoon veel lol samen tijdens werk.
Mensen zeggen zelfs dat ik nu veel meer open ben naar mensen...
Hij neemt zijn mobiel altijd overal mee naartoe, zelfs naar de wc of douche. Maar ik vertrouw hem, dus hij zal vast met andere meiden whatsappen, maar hoef niet te weten wat.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:25 schreef zarGon het volgende:
Waarom mag je niet in zijn mobiel kijken? Ik bedoel, ook niet als je het vraagt?.
Ik heb maar vmbo-t. Naar een ander bedrijf is geen keuze voor mij met zo;n lage opleiding.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:25 schreef RonnieHansen het volgende:
Je kunt zelf een hoop doen door er voor te zorgen dat je vriend het belangrijkste is voor jou. Dit is ook een vreemde situatie. Jullie zijn collega's maar werken niet samen. Indirect heeft hij toch door wat er allemaal gaande is tussen jou en je collega zonder dat er wat gaande is. Omdat je vriend er zo dicht op zit kan hij bepaalde dingen anders gaan zien dan ze in werkelijkheid zijn. Als één van jullie bij een ander bedrijf zou werken zou dat een hoop ellende schelen. Dat is de makkelijkste weg maar jullie moeten er zo ook uit kunnen komen.
Als hij altijd dingen met haar alleen zou gaan doen, zonder mij te betrekken zou ik het ook niet leuk vinden. Maar ik vraag altijd of hij mee gaat... ik zou nooit gaan zonder hem te vragen.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:26 schreef Arriviste het volgende:
[..]
Dat is niet wat ik bedoel.
Hoe zou jij het vinden als hij op regelmatige basis met een vrouwelijke collega omgaat die hij erg leuk vindt? Ik zeg niet dat hij het op een goede manier aanpakt, maar ik kan wel enigszins begrijpen waarom hij het niet leuk vindt.
Maar wat ie wil horen is dat je je collega niet leuk vindt op die manierquote:Op zondag 24 juni 2012 16:33 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Als hij altijd dingen met haar alleen zou gaan doen, zonder mij te betrekken zou ik het ook niet leuk vinden. Maar ik vraag altijd of hij mee gaat... ik zou nooit gaan zonder hem te vragen.
Je kunt je ook afvragen of het wel zo gezellig is met een volstrekt onbekende tussen de werkgrapjes.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:49 schreef aami325 het volgende:
Ik vind hem een zeurpiet. Zeker omdat je hem er bij probeert te betrekken.
Serieus, hoe kan je in godsnaam 'zal' en 'zou' niet uit elkaar houden?!quote:Op zondag 24 juni 2012 18:02 schreef Ro-ald het volgende:
Ik zal het uitmaken Ts, relatie is nu al kut
Wellicht is het een aanbod?quote:Op zondag 24 juni 2012 18:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Serieus, hoe kan je in godsnaam 'zal' en 'zou' niet uit elkaar houden?!
Taalnaziquote:Op zondag 24 juni 2012 18:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Serieus, hoe kan je in godsnaam 'zal' en 'zou' niet uit elkaar houden?!
Denken dat ik 8 benquote:Op zondag 24 juni 2012 18:54 schreef Verbodsbord het volgende:
[..]
Ben je acht ofzo dat je dat soort fouten maakt.
Ik zou hier van alles stoers en verstandigs over willen schrijven, maar ik moet eerlijk zeggen dat ik ook betwijfel of ik zelf daar goed op zou reageren als ik je vriend was. Als je vriend bij andere mannen niet jaloers is, dan zou ik goed nadenken of ie een punt heeft.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:03 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
...
Ik moet ook eerlijk toegeven dat ik mijn collega erg leuk vind, maar mijn gevoelens voor mijn vriend zijn!
...
Ik lees/zie het vaker. Ik snap het ook niet. Gewoon niet hoe het uit hulliese hoofd zo komt.quote:Op zondag 24 juni 2012 18:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Serieus, hoe kan je in godsnaam 'zal' en 'zou' niet uit elkaar houden?!
quote:Op zondag 24 juni 2012 20:14 schreef drijfhout het volgende:
[..]
Ik lees/zie het vaker. Ik snap het ook niet. Gewoon niet hoe het uit hulliese hoofd zo komt.![]()
Maar kom, om het dan serieus te nemen gaat ook weer wat ver.
Je bedoelt in jouw pseudo-psychologie wereldje. Niet in de psychologie.quote:Op zondag 24 juni 2012 21:14 schreef Xenzo het volgende:
In de psychologie werkt het vaak als volgt: degene die jaloers is en raar gedrag laat zien zoals iemand bijvoorbeeld afluisteren, sms-jes lezen en controleren waar diegene is, is vaak zelf degene die vreemd gaat.
Het gros van mijn vriendengroep heb ik leren kennen via mijn werk. (toegegeven, het is een bijbaan bij de supermarkt maar ik denk dat dit redelijk doorgetrokken kan worden naar de fulltime banen).quote:Op zondag 24 juni 2012 22:32 schreef MrGuma het volgende:
[..]
Je bedoelt in jouw pseudo-psychologie wereldje. Niet in de psychologie.
Waarom niet als je overal open en eerlijk over bent ? Ik heb niks te verbergen.quote:
Hmm ja ik praat er ook al niet meer over eigenlijk. Ik ga natuurlijk ook niet tegen hem zeggen dat ik mijn collega leuk vind, maar gewoon dat we goed kunnen samenwerken en lol hebben. Misschien moet ik er wel gewoon over door blijven praten, want deze week weet ik of ik geslaagd ben voor school ( kan niet misgaan met 0,2 punten inhalen ). En dan gaan ik fulltime samenwerken met hem en moeten we ook klantbezoeken doen.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:46 schreef eleusis het volgende:
Klinkt als een jaloezietje van zijn kant inderdaad. Mannen doen vaak wel stoer, maar meestal zijn het gewoon wijven. Alleen doen we liever alsof dat niet zo is. Daarom praat hij er ook zo moeilijk over, want toegeven dat hij jaloers is, dat is natuurlijk eerverlies.
Het klinkt alsof jij er wat relaxter in staat. Wat kan jij doen: het bespreekbaar maken. En als hij gevoelig lijkt voor bepaalde woordkeus ("ik vind m'n collega errrrg leuk"), misschien daar voor nu een beetje voorzichtig mee zijn tot hij wat meer is gewend aan het idee en niet meer zo jaloers is. Want meestal ebt dat ook wel weer weg. Niet al te veel op je tenen gaan lopen, dan word je een soort nepversie van jezelf in de relatie.
Waarom kun je niet met iemand wat gaan drinken als je met elkaar samenwerkt ? Ze gaan hier ook weleens met collega's onder elkaar uit eten ( als de baas erbij is ).quote:Op zondag 24 juni 2012 17:17 schreef Simpel-Zat het volgende:
Tsja, ik snap hem wel. TS zou niet bepaald de eerste zijn die als gebondene in een affaire terecht komt met een collega. Ik vind het ook een beetje overdreven om met een collega waar je al 40 uur per week mee werkt (neem ik aan) na het werk ook nog eens wat te gaan drinken. Ik zou dat ook niet helemaal jofel vinden, maar wie weet is dat volledig onterecht. Moeilijk te zeggen, maar blij zou ik er zeer zeker niet mee zijn, enige argwaan zijnerzijds is misschien wel op zijn plaats.
Ik ben vrijwel niks veranderd, behalve dat ik mij nu beter voel omdat ik die zelfverzekerdheid altijd gemist heb. Alleen hij reageert nu anders op dingen die voorheen nooit een probleem waren zoals met mannen omgaan, omdat ik geen vriendinnen heb.quote:Op zondag 24 juni 2012 17:55 schreef AnnaTralala het volgende:
Als er spanning is tussen jou en je collega, of als je met hem wel een beschuitje zou kunnen eten, merkt je vriend dat.
Gewoon even meer bevestiging geven en hem duidelijker maken waarom je wel iets voor hem voelt en niet voor je collega.
En doe iets aan die ongelijkwaardigheid, anders kan het je gaan irriteren. Of je kijkt beide in elkaars mobiel, of niet. Of het is voor beiden oke om met mensen van het andere geslacht wat te gaan drinken zonder je geliefde, of niet.
Grappig hoe je steeds datgene ontwijkt waar dit allemaal over gaat.quote:Op maandag 25 juni 2012 13:43 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Waarom niet als je overal open en eerlijk over bent ? Ik heb niks te verbergen.
[..]
Hmm ja ik praat er ook al niet meer over eigenlijk. Ik ga natuurlijk ook niet tegen hem zeggen dat ik mijn collega leuk vind, maar gewoon dat we goed kunnen samenwerken en lol hebben. Misschien moet ik er wel gewoon over door blijven praten, want deze week weet ik of ik geslaagd ben voor school ( kan niet misgaan met 0,2 punten inhalen ). En dan gaan ik fulltime samenwerken met hem en moeten we ook klantbezoeken doen.
Een nepversie wil ik sowieso niet worden en dat ben ik ook niet van plan. Ik voel me nu veel zelfverzekerder en meer open, dan ik eerst was. Dit komt ook door het vertrouwen van mijn stiefvader en collega. Ik voel me nu lekker en ik heb het gevoel dat ik nu ergens kom, en ik hoop niet dat dit ten koste van .... gaat.
[..]
Waarom kun je niet met iemand wat gaan drinken als je met elkaar samenwerkt ? Ze gaan hier ook weleens met collega's onder elkaar uit eten ( als de baas erbij is ).
Ik vind dat je na werk veel beter met elkaar kunt praten zonder die kantoorsfeer.
Voor de rest ben ik de (stief)dochter van de baas, dus gunt vrijwel niemand mij die baan.
[..]
Ik ben vrijwel niks veranderd, behalve dat ik mij nu beter voel omdat ik die zelfverzekerdheid altijd gemist heb. Alleen hij reageert nu anders op dingen die voorheen nooit een probleem waren zoals met mannen omgaan, omdat ik geen vriendinnen heb.
Eigenlijk heb ik nooit de behoefte gehad om in zijn telefoon te kijken wat hij allemaal doet, maar ik moet wel toegeven dat het raar is wanneer iemand zelfs zijn tel. naar de douche meeneemt. Ik wil mezelf niet tot dingen gaan beperken en dat hoeft een ander ook niet voor mij, dus misschien zou ik toch wat assertiever/krachtiger moeten zijn in onze relatie voor die ongelijkwaardigheid....
Wat ontwijk ik dan precies ?quote:Op maandag 25 juni 2012 13:47 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Grappig hoe je steeds datgene ontwijkt waar dit allemaal over gaat.
Conclusie: je trollt, of je vind je collega leuker dan goed voor je relatie is en je vriendje heeft alle gelijk van de wereld
Als je tegen je vriendje gewoon duidelijk zegt dat je je collega niet op die manier leuk vindt dan zou dat schelen denk ik, in plaats van te zeggen dat je je collega erg leuk vindtquote:Op maandag 25 juni 2012 13:53 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Wat ontwijk ik dan precies ?
De conclusie is dat ik een lage opleiding heb en dit mijn enige echte kans is. Voordat ik deze kans eerlijk zou krijgen dan ben ik al 6 jaar verder aan studies waarvan het mbo gedeelte zinloos is.
That's what I was thinking.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:27 schreef Silenus het volgende:
Ik denk dat je vriendje zelf ook een verborgen agenda heeft.
Jep... In z'n telefoon wel te verstaan.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:27 schreef Silenus het volgende:
Ik denk dat je vriendje zelf ook een verborgen agenda heeft.
Los van het douchen neem ik mijn mobiel ook altijd overal mee naar toe.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:48 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Jep... In z'n telefoon wel te verstaan.
quote:Op zondag 24 juni 2012 16:03 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
Ik moet ook eerlijk toegeven dat ik mijn collega erg leuk vind, maar mijn gevoelens voor mijn vriend zijn!
Tja, dit zegt toch wel wat. Zelfs de klassieke drie puntjes staan erbij.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:27 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
Ik kan goed met hem opschieten, praten, hij is grappig en we hebben gewoon veel lol samen tijdens werk.
Mensen zeggen zelfs dat ik nu veel meer open ben naar mensen...
Ben jij die vriend?quote:Op zondag 24 juni 2012 18:02 schreef Ro-ald het volgende:
Ik zal het uitmaken Ts, relatie is nu al kut
Daar bedoel ik mee dat ik niet niet mijn baan op kan zeggen voor mijn relatie. Ik heb verder ook vrij weinig collega's die mij iets gunnen of mogen. Vooral omdat ik de dochter en vriendin van.... ben. Ze zijn allemaal aardig tegen me, maar ik weet dat ze achter mijn rug om roddelen. Maar ik probeer me hier sterk onder te houden.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:00 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Als je tegen je vriendje gewoon duidelijk zegt dat je je collega niet op die manier leuk vindt dan zou dat schelen denk ik, in plaats van te zeggen dat je je collega erg leuk vindt
Dat je je omgang met je collega buiten werktijd verbindt aan "dit is mijn enige kans" is ook een vreemde stelling. Beoordeelt die collega jouw functioneren? Hoe moeten we dit zien?
Ik zeg voor het eind van de zomer.quote:Op woensdag 27 juni 2012 11:23 schreef rapelsen het volgende:
Ik zet er geld op dat je over een jaar 'n relatie met je collega hebt.
Eerder inderdaad.quote:Op woensdag 27 juni 2012 11:23 schreef rapelsen het volgende:
Ik zet er geld op dat je over een jaar 'n relatie met je collega hebt.
Maar geef nou gewoon voor jezelf (en voor onsquote:Op woensdag 27 juni 2012 10:34 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Daar bedoel ik mee dat ik niet niet mijn baan op kan zeggen voor mijn relatie. Ik heb verder ook vrij weinig collega's die mij iets gunnen of mogen. Vooral omdat ik de dochter en vriendin van.... ben. Ze zijn allemaal aardig tegen me, maar ik weet dat ze achter mijn rug om roddelen. Maar ik probeer me hier sterk onder te houden.
Daarom ben ik zo blij dat ik toch nog een leuke collega heb en goed mee kan opschieten.
Maargoed ik heb er overnagedacht en mijn teksten hier teruggelezen en het wordt er niet makkelijker op. Ik snap mezelf denk ik ook even niet meer.
Toch bedankt voor de reacties.
Ik zou hem misschien wel beter willen leren kennen ook al schelen we 7 jaar. Alleen als ik dan single geweest zou zijn.quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar geef nou gewoon voor jezelf (en voor ons) eens antwoord op:
- als je single was, zou je dan overwegen je collega te daten?
- als je single was, zou je dan je tong er in stoppen?
Dan weet je genoeg, lijkt me
En ik denk dat het antwoord ja is op beiden, want anders had je hier al lang gezegd 'Nee, ik vind hem alleen aardig, verder totaal niet aantrekkelijk oid op die manier'.
Ook al zou ik die gevoelens hebben en het uitmaken. Wie zegt dat mijn collega mij leuk vindt en verder ken ik hem natuurlijk ook niet zo goed. Ik heb hem 2x gesms'd en kreeg pas een dag later antwoord. Bij interesse zou ik, denk ik, eerder een sms terug krijgen.quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:58 schreef Fera het volgende:
Je vertelt een heel verhaal en tijdens het lezen denk ik: "Wat een jaloers kreng, die vriend", en dan aan het einde van het verhaal staat het zinnetje: "Ik vind mijn collega wel erg leuk". Wait .. whut?
Wees eerlijk tegen jezelf TS, of je eerlijk bent tegen ons maakt me geen zier uit. Maar vind je meneer collega nou echt leuk, of is het gewoon een goede vriend? En het lijkt mij wel vrij duidelijk dat meneer collega jou sowieso wel ziet zitten, ik denk dat je vriend dat ook wel in de gaten heeft. Hij als man zijnde ziet vaak wel heel goed de intenties van een andere man, iets waar wij vrouwen soms blind voor zijn. Dus zijn jaloerse gedrag is enigszins begrijpelijk.
Wat ik zou doen is bij jezelf te rade gaan of er nou gevoelens in het spel zijn of niet. Zijn die er wel, dan zou ik me afvragen of het verstandig is dit spelletje nog langer te spelen. Dan kies je óf voor je vriend, óf voor je collega, waarbij je met de andere dus een puur zakelijke relatie behoudt.
Zijn die gevoelens er niet en is meneer collega gewoon een goede vriend, maak dit je vriend dan duidelijk. Je hoeft heus niet je vriendschap op te geven omdat hij dat zou willen.
Ervaring spreekt, of niet? Hahahaquote:Op zaterdag 30 juni 2012 16:33 schreef GSbrder het volgende:
TS gaat sowieso met haar collega ballen.
Waarschijnlijk escaleert het deze zomer een keer, gaat TS uithuilen bij haar collega, is hij het luisterend oor en de lieve jongen die zoveel begrip toont, van het één komt het ander en ze gaat er met hem vandoor.
Die knakker is waarschijnlijk 25-28, TS en vriend zijn 18-20 en daarom alleen al is die collega veel beter in dit soort dingen en veel interessanter voor zo'n naïef meisje.
Nee, niet eensquote:
Ze wil alleen eerst nog even zeker weten of ze de nieuwe schoenen past voordat ze de ouwe weggooit.quote:Op zondag 1 juli 2012 22:46 schreef bojan het volgende:
Je vriend heeft gelijk denk ik. Ik zou hetzelfde reageren als hem moest ik je vriend zijn. De kans is groot dat je er vroeg of laat mee in bed belandt.
Los de situatie op.
Noem je mij freya?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 16:26 schreef Gamesua het volgende:
Overigens, en dit zeg ik gemeend en is niet seksistisch bedoeld, luister aub niet naar vrouwelijke adviezen zoals freya's. Jullie denken allemaal min of meer op dezelfde golflengte en dan krijg je alleen masr bevestiging dat je zelf niets voor die gast voelt en er dus ergo geen enkel probleem is. Fout. Tenzij jij die gast walgelijk vindt qua uiterlijk is er weldegelijk een probleem en dat is dat jij hem tenminste vriendschappelijk leuk vindt en er dus potentieel meer kan bloeien vanuit zijn kant. Wat jij nu denkt is helaas niet het belangrijkste. De mogelijkheid is dat het heel moeilijk gaat worden voor jullie relatie:
- elke keer als je vriend er wat van zegt maakt hij het erger
- elke keer dat jij closer wordt met je collega ziet hij het als een stap dichterbij om je te veroveren
Voor jou de keuze of je nu voor je relatie te kiezen door contact te verminderen of juist niet en je relatie op spel te zetten. Let wel, het feit dat je vriend dit als een probleem ziet betekent dat hij wel een bedreiging is, mannen voelen dat heel goed aan van andere mannen.
Communicatie gaat niet helpen bij zo'n soort dingen. TS kan wel zeggen dat haar vriend geen bedreiging in hem moet zien en dat hij de enige is waar ze van houdt, maar wanneer TS en haar vriend kwadere dagen tegemoet gaan, wipt TS toch gewoon even met haar collega. Dat staat in de sterren geschreven.quote:
Maar het is nog niet eens duidelijk waarom de vriend van TS zo op hem reageert. Als dat eerst nou eens duidelijk uitgesproken wordt.quote:Op zondag 1 juli 2012 23:42 schreef bojan het volgende:
[..]
Communicatie gaat niet helpen bij zo'n soort dingen. TS kan wel zeggen dat haar vriend geen bedreiging in hem moet zien en dat hij de enige is waar ze van houdt, maar wanneer TS en haar vriend kwadere dagen tegemoet gaan, wipt TS toch gewoon even met haar collega. Dat staat in de sterren geschreven.![]()
Ik beklaag de vriend van TS. TS is een flirtertje lijkt me.
Ik heb hier zelf over nagedacht en misschien kijkt hij op tegen mijn collega....quote:Op zondag 1 juli 2012 23:51 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Maar het is nog niet eens duidelijk waarom de vriend van TS zo op hem reageert. Als dat eerst nou eens duidelijk uitgesproken wordt.
Maar waarom verwacht iedereen dat je automatisch met elkaar in bed belandt ? Hij negeert mij ook wel best vaak, doet nooit een poging tot iets en houd afstand. Hier let ik eigenlijk alleen op door opmerkingen van hier.quote:Op zondag 1 juli 2012 22:46 schreef bojan het volgende:
Je vriend heeft gelijk denk ik. Ik zou hetzelfde reageren als hem moest ik je vriend zijn. De kans is groot dat je er vroeg of laat mee in bed belandt.
Los de situatie op.
Een man en vrouw kunnen dus niets samendoen ?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 16:26 schreef Gamesua het volgende:
Overigens, en dit zeg ik gemeend en is niet seksistisch bedoeld, luister aub niet naar vrouwelijke adviezen zoals freya's. Jullie denken allemaal min of meer op dezelfde golflengte en dan krijg je alleen masr bevestiging dat je zelf niets voor die gast voelt en er dus ergo geen enkel probleem is. Fout. Tenzij jij die gast walgelijk vindt qua uiterlijk is er weldegelijk een probleem en dat is dat jij hem tenminste vriendschappelijk leuk vindt en er dus potentieel meer kan bloeien vanuit zijn kant. Wat jij nu denkt is helaas niet het belangrijkste. De mogelijkheid is dat het heel moeilijk gaat worden voor jullie relatie:
- elke keer als je vriend er wat van zegt maakt hij het erger
- elke keer dat jij closer wordt met je collega ziet hij het als een stap dichterbij om je te veroveren
Voor jou de keuze of je nu voor je relatie te kiezen door contact te verminderen of juist niet en je relatie op spel te zetten. Let wel, het feit dat je vriend dit als een probleem ziet betekent dat hij wel een bedreiging is, mannen voelen dat heel goed aan van andere mannen.
Zou het niet iets simpelers zijn, bv dat hij merkt/aanvoelt (je vriend dus) hoe je op hem (de collega) reageert?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 21:14 schreef Amberly-Fay-Mindy het volgende:
[..]
Ik heb hier zelf over nagedacht en misschien kijkt hij op tegen mijn collega....
Je gaf toe dat als je single was, dat je dan wellicht best je collega zou daten.quote:Maar waarom verwacht iedereen dat je automatisch met elkaar in bed belandt ? Hij negeert mij ook wel best vaak, doet nooit een poging tot iets en houd afstand. Hier let ik eigenlijk alleen op door opmerkingen van hier.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |