quote:
Ja. Deze jongen schopte het zelfs tot achter het tralies.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:50 schreef Muis006 het volgende:
Was Brace niet een of andere gare rapper?
Ik moet daar steeds aan denken.
quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:43 schreef oh-oh het volgende:
Tis wel fijn dat van al die gekken die hier bellen er dan een is waarbij ik me echt kan laten gaan en me niet in hoef te houden.
Is het al bijna maandag?
Dankje, ik ga regelmatig naar de sportschoolquote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Goed in vorm Muis! En dat op een vrijdag.
12quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:51 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
OhArme Boeboe. Hoe oud is Boe, Qwea?
Lekker strak!quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:53 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Dankje, ik ga regelmatig naar de sportschool
quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:54 schreef Qwea het volgende:
Ik wilde Yolande Krooshof = orthopeed der gezelschapsdieren bellen, in Hilversum, voor een check-up of een anabolen injectie, is ze gestopt en met pensioen![]()
![]()
Ja, echt kutquote:
Tering zeg wat een regenquote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:55 schreef Pisces29 het volgende:
oh-oh, je nieuwe zwarte laarzen komen straks wel van pas
Ik ga volgende week ook ff wat scoren als ik in de stad ben.
Dat is echt klotequote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, echt kutDat was een geniale orthopeed. Nu moet ik op zoek naar een andere
Dat is zeker niet dat met die eendjes?quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:56 schreef Qwea het volgende:
[..]
Tering zeg wat een regen
Ga je nog te jpop?
Nou, omdat moederdag zo een verplicht zwaarbeladen nummer werd dankzij het loeder, en vaderdag van haar natuurlijk gewoon stilletjes voorbij mag gaan omdat ze een egocentrisch kutsekreet is, had ik al bedacht dat ik uit principe daar wel even werk van moest maken natuurlijk.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Ik vind het wel nobel dat je langs gaat Zondag, nooit verwacht
Wat jammer is datquote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:57 schreef oh-oh het volgende:
Maar ik heb spijt, ik geef het toe, ze heeft het hele gebeuren nu al naar zich toe weten te trekken en weten te verneuken
www.julianapop.nlquote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:57 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is zeker niet dat met die eendjes?![]()
Ff GOOGLEN HEA!
jaquote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:56 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dat is echt kloteEen goeie vinden is al moeilijk zat...
quote:Op vrijdag 15 juni 2012 09:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou, omdat moederdag zo een verplicht zwaarbeladen nummer werd dankzij het loeder, en vaderdag van haar natuurlijk gewoon stilletjes voorbij mag gaan omdat ze een egocentrisch kutsekreet is, had ik al bedacht dat ik uit principe daar wel even werk van moest maken natuurlijk.
Maar ik heb spijt, ik geef het toe, ze heeft het hele gebeuren nu al naar zich toe weten te trekken en weten te verneuken
Ik denk al, waarom ken ik het niet, maar je bedoelt bij jou, hea. Nee man.quote:
we zouden zussen kenne wezen heaquote:
De kleine en de grotequote:
Heb je iemand aan de lijn?quote:
Nou, de tyfusquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |