quote:
Zeg die koeien melken zich niet zelf hè....melkrobot is hier nog niet aangekomen.quote:
Mozartlaan en schapen....zo vreemd is dat nou ook weer niet.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 12:41 schreef Anno1982 het volgende:
Ok, ik zie hier altijd alleen maar schapen.
Zijn er hier trouwens al mensen die de nieuwe streep in de Mozartlaan gespot hebben? En weet iemand waarom de gemeente op het onzalige idee gekomen is om dit soort werk 's nachts uit te laten voeren? Ik heb dinsdagnacht geen oog dichtgedaan, en het resultaat na 1 nacht 'zwoegen': 1 streep.
Betekent dit dat mij nu nog 3 van dit soort nachten te wachten staan?
Is toch niet normaal, ik wil 's nachts rust in het dorp!![]()
Prima, hier komt het:quote:Op zaterdag 16 juni 2012 10:05 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik wil iets verwensen, maar dat mag niet meer nu ik blauw ben, dus ik laat het aan beelz over.
Bron: http://www.zwolle.nl/actu(...)t-van-Zwolle-uit.htmquote:Dagblad Trouw verdiepte zich in de krant van dinsdag 26 juni 2012 in een groot artikel in 'het geheim van Zwolle'. Onder de kop 'Zwolle is nu populair bij iedereen' wordt de bloeiperiode toegelicht die de stad beleeft: 'Zwolle is een succesvolle regiometropool'.
Heb je het artikel zelf wel gelezen? Zwolle wordt daarin vaker stad dan regiometropool genoemd...quote:Op woensdag 27 juni 2012 14:38 schreef Boldface het volgende:
Zwolle is geen stad, Zwolle is een regiometropool. Kijk, het staat er echt:
[..]
Bron: http://www.zwolle.nl/actu(...)t-van-Zwolle-uit.htm
Via bovenstaande link is een PDF te vinden naar het artikel in kwestie.
Ja hoor, heb het volledig gelezen. Maar ik vond het wel humor om "regiometropool" eruit te lichten.quote:Op woensdag 27 juni 2012 18:33 schreef slenderhose het volgende:
[..]
Heb je het artikel zelf wel gelezen? Zwolle wordt daarin vaker stad dan regiometropool genoemd...
Zwolle is inderdaad de tofste stad van Nederland. Ik kon vorig jaar een baan krijgen met een belachelijk hoog salaris. Baan was in Amsterdam maar 1 van de eisen van werkgever was dat ik zou verhuizen naar Amsterdam. Ik heb de baan geweigerd, ik wil niet uit Zwolle weg.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 14:26 schreef Mijtthas het volgende:
Zwolle, heerlijk! Ik woon er nu bijna een jaar (binnenstad) en wil er nog lang niet weg.
Het voelt inderdaad een beetje als een dorp. Het is er nog persoonlijk. Qua ligging in het land is het ook een superplek. Helemaal met een OV-kaart, je zit op een mooi kruispunt!
Voor het echte 'ons kent ons'-gevoel moet je naar kleinere dorpen van pakweg 3.000-4.000 inwoners, zoals Heeten of Lemelerveld. Dorpen als Wijhe en Heino tellen het dubbele aantal inwoners; daar kent lang niet iedereen elkaar.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 18:49 schreef Loll het volgende:
Ik snap niet wat mensen met het persoonlijke bedoelen? ik vind dat je dat alleen nog maar vind in wijhe raalte heino en dat soort dorpen.
In plaats van iedereen te laten raden wat je dan wel bedoelde, zou je ook gewoon kunnen melden wat je bedoelt.quote:Op maandag 2 juli 2012 15:07 schreef Loll het volgende:
Maar het op het ons kent ons gevoel doelde ik helemaal niet
Ligt ook gewoon aan de winkel, ik heb soms hele gesprekken in bepaalde winkels.quote:Op maandag 2 juli 2012 20:24 schreef Loll het volgende:
Strak plan ik bedoelde dat het je persoonlijke zoals gegroet worden in een winkel een praatje bij de kassa en dat soort dingen. Alleen nog maar vind in dorpen als Wijhe. In Zwolle moet alles snel snel snel bij ons in de c1000 mogen de cassieres geen eens meer een praatje maken met de klanten.
Jep, het ruikt hier helaas niet zo fris als in een dorp. En de V&D zit op fietsafstand. Maar verder? Neuh, niet echt. En ik kom uit een dorp, dus ik weet waar ik het over hebquote:Op maandag 2 juli 2012 20:42 schreef Loll het volgende:
Dan nietmensen je merkt het verschil echt wel in een stad en in een dorp
Mmmh, een kennis die altijd in het Westelijke deel van Nederland heft gewoond is een andere mening toegedaan....Zwollenaren willen je nog wel eens raar aankijken als je ze aanspreekt, zelf merk ik dat ook nogal eens....net of je ze een oneerbaar voorstel doet en morgen voor hun deur staat om op de koffie te komen.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 09:25 schreef Elfletterig het volgende:
Zwolle ligt in Oost-Nederland. De sfeer is daar sowieso gemoedelijker dan in het westen. Dus Zwolle komt dichter bij dat persoonlijke van de dorpen in de buurt dan steden in het westen.
Ik denk dat dat meer bij hem/jou ligt.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 11:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Mmmh, een kennis die altijd in het Westelijke deel van Nederland heft gewoond is een andere mening toegedaan....Zwollenaren willen je nog wel eens raar aankijken als je ze aanspreekt, zelf merk ik dat ook nogal eens....net of je ze een oneerbaar voorstel doet en morgen voor hun deur staat om op de koffie te komen.Iemand spreekt me aan
....gewoon stug niet reageren en doen of er iets engs gebeurt....verdomd, zouden alle Zwollenaren op FOK! zitten?.
Je zegt dat ik te sociaal ben?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 11:25 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik denk dat dat meer bij hem/jou ligt.
In Zwolle kijken mensen elkaar tenminste nog aan en spreken ze elkaar nog aan. In het westen zijn mensen vooral met zichzelf bezig...quote:Op dinsdag 3 juli 2012 11:18 schreef trovey het volgende:
[..]
Mmmh, een kennis die altijd in het Westelijke deel van Nederland heft gewoond is een andere mening toegedaan....Zwollenaren willen je nog wel eens raar aankijken als je ze aanspreekt, zelf merk ik dat ook nogal eens....net of je ze een oneerbaar voorstel doet en morgen voor hun deur staat om op de koffie te komen.Iemand spreekt me aan
....gewoon stug niet reageren en doen of er iets engs gebeurt....verdomd, zouden alle Zwollenaren op FOK! zitten?.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |