Dan staat hij waarschijnlijk hier wel ergens tussen: http://www.imdb.com/title/tt0758758/soundtrackquote:Op woensdag 27 juni 2012 08:13 schreef Impect het volgende:
Help, ik zoek!
Hoorde net een reclame op de radio, dat ging over vervangend vervoer (weet niet of dit van de wegenwacht was).
Het liedje wat er achter zat, komt ook voor in de film "Into the wild" maar is niet van Eddy Vedder.
Wie kan mij helpen
Vast wel, zit nu op mn werk maar ga vanavond zeker even luisteren!quote:Op woensdag 27 juni 2012 08:19 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
Dan staat hij waarschijnlijk hier wel ergens tussen: http://www.imdb.com/title/tt0758758/soundtrack
Deze?quote:Op woensdag 27 juni 2012 13:41 schreef ch0c0l0c0 het volgende:
Help ik zoek een nummer! Het is volgens mij beeetje techno,hardstyle achtig. Ik weet het niet zeker gewoon chill nummer met volgens mij heel vaak de zin everyone can be a dj of iets wat erop lijkt, deze zin wordt door een man gezegd in het nummer! Sorry voor de slechte omschrijving maar wie weet weet toch iemand welk nummer dit is. Ik zag hem gister op een youtube filmpje over runescape flip merchanting 2012 als achtergrond muziek. Maar k had zovbeel filmpjes gekeken dat ik m niet ff snel terug kon zoeken, weet iemand misschien welk nummer ik bedoel? Mvg
Moest hier aan denken, alhoewel de tekst niet echt klopt:quote:Op woensdag 27 juni 2012 18:29 schreef --Sophia het volgende:
Ben al heul heul lang op zoek naar een klassieker! Het is een soul stem, maar weet niet of het door een blanke of donkere artiest wordt gezongen. Het is een bekend nummer en vaak gebruikt in reclame (autoreclame als ik het me goed herinner). Vrolijk, uptempo nummer met trompetten in refrein.
Ik weet de lyrics niet meer... maar gaat zoiets... whole of all my life wordt vaak herhaalt in refrein.
Geen idee wat het is, luister het niet. Je kan dit wel zelf opzoeken, pak er wat top 40 lijsten bij van de afgelopen jaren.quote:Op donderdag 28 juni 2012 11:42 schreef Strugglemaster het volgende:
Vorige zomer was er zo'n nummer dat veel werd gedraaid, komt uit de eerste helft van 2011 vermoed ik dus. Was echt zo'n r 'n b liedje. Met een zanger die zwaar geautotuned was en een rapper af en toe ertussen. Catchy line zat erin, die werd vaak herhaald en heb ik gedeeltelijk onthouden. Ging ongeveer als volgt:
'I like the way you [...], why you [...] like that'
Dat werd gezongen door die autotunegast, en die rapper begon er zijn gedeelte ook mee. Iemand?
Mohombi - Bumpy Ride?quote:Op donderdag 28 juni 2012 11:42 schreef Strugglemaster het volgende:
Vorige zomer was er zo'n nummer dat veel werd gedraaid, komt uit de eerste helft van 2011 vermoed ik dus. Was echt zo'n r 'n b liedje. Met een zanger die zwaar geautotuned was en een rapper af en toe ertussen. Catchy line zat erin, die werd vaak herhaald en heb ik gedeeltelijk onthouden. Ging ongeveer als volgt:
'I like the way you [...], why you [...] like that'
Dat werd gezongen door die autotunegast, en die rapper begon er zijn gedeelte ook mee. Iemand?
Deze?quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:20 schreef spierbal het volgende:
Ik hoorde een gister een nummerop de radio maar ik kan hem maar niet vinden.
In het refrein hoorde je vooral: cause when i goooo just let me goooo. Het was een uptempo nummer nog een beetje in de disco sfeer dat laatste weet ik miet zeker.
Iemand enig idee ?
Deze?quote:Op donderdag 28 juni 2012 20:00 schreef sanneyentl het volgende:
Iemand die ik kende heeft jaren geleden een cd gehad van Era Outentikowaar onder andere het nummer: mi angel. op stond. Deze persoon zie of spreek ik niet meer en ik kan echt nergens online deze cd of dit nummer vinden. Verder stonden er bijv ook de nummers op: bo ta mi tur kos en ora bo ta bon.
Iemand die mij kan helpen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |