Bij ons zitten er Turken/Marokkanen op de opleiding (uni). Sommige zien er netjes uit, zoals jij beschrijft, maar sommige zien er uit alsof ze rechtstreeks uit de Bijlmer komen.quote:Op woensdag 13 juni 2012 01:29 schreef kingtoppie het volgende:
Als jij een turk bent die op de uni zit, heb ik het vooroordeel dat jij er degelijk en net uit ziet en dus niet gezien wordt als een of andere straatturk die naar meisjes sist.
Juist nietquote:Op donderdag 21 juni 2012 12:06 schreef Problemm het volgende:
Problem?
Nederlandse dames houden over het algemeen wel van (nette) Turkse jongens heb ik begrepen.
Erg beschermd opgevoed, Dieter-Jan-Joris?quote:Op woensdag 13 juni 2012 12:33 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Bij ons zitten er Turken/Marokkanen op de opleiding (uni). Sommige zien er netjes uit, zoals jij beschrijft, maar sommige zien er uit alsof ze rechtstreeks uit de Bijlmer komen.
Veel Nederlanders zijn wat dat aangaat inderdaad een enorm zielig stel bij elkaar ja.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:53 schreef AgLarrr het volgende:
Robert Vuisje weet in zijn boek "Alleen maar nette mensen" de vinger aardig op de zere onderbuik te leggen:
"Als een Hollander thuis komt met een nieuwe verkering die hoort bij mensen die ze allochtonen noemen, weet iedereen: die kon niet beter krijgen."
Ik vrees dat veel mensen er zo over denken.
quote:Op zaterdag 23 juni 2012 13:59 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Veel Nederlanders zijn wat dat aangaat inderdaad een enorm zielig stel bij elkaar ja.
Reden te meer je er niets van aan te trekken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |