GEZELLIG EN KNUS WINKELEN BIJ CASPER DUS.quote:Op maandag 11 juni 2012 14:31 schreef VGA4xZoom het volgende:
Weet iemand ook of die Casper 'supermarkt' in de schildersbuurt een flessenautomaat heeft?
quote:Op maandag 11 juni 2012 14:36 schreef nietzman het volgende:
[..]
GEZELLIG EN KNUS WINKELEN BIJ CASPER DUS.
Hmm, denk het niet? Liep vrijdag vanuit de Gelkinge over de Grote Markt langs de Martinitoren wel naar huis, maar daar was je dus nietquote:Op maandag 11 juni 2012 14:37 schreef Catch22- het volgende:
Dat weer
Mensen die oversteken zonder te kijken in de stad
Vrijdag in de guldenstraat haal ik zon koets met paard in, steekt er iemand over (was jij het toevallig Mrjlyn? Ik zag een flits en dacht o nee), ik moest slippend remmen om niet te botsen. Heel dat paard briesen en whatnot
kijk toch uit
Je hebt dus wel iemand vol in de remmen laten gaan omdat je achter een paardenkoets vandaan kwam?quote:Op maandag 11 juni 2012 15:28 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Hmm, denk het niet? Liep vrijdag vanuit de Gelkinge over de Grote Markt langs de Martinitoren wel naar huis, maar daar was je dus niet
Wie? Catch zeker, ik nietquote:Op maandag 11 juni 2012 15:37 schreef Luco het volgende:
[..]
Je hebt dus wel iemand vol in de remmen laten gaan omdat je achter een paardenkoets vandaan kwam?
Nee hoor, zijn ook wel redelijke fietsen te vinden! Helaas was die vrijdagochtend! Maar ik heb in ieder geval alweer een andere via Marktplaats!quote:Op maandag 11 juni 2012 21:44 schreef S-RS het volgende:
@ fietsloze mensen
Is dit niet wat: http://gemeente.groningen(...)ude-boteringestraat/
Dan heb je wel lekker snel en goedkoop een fiets ipv dat marktplaats gedoe. Of verkopen ze daar alleen maar barrels?
Ik heb daar mijn fiets vandaan. Je moet er wat voor over hebben, s morgens om half 7 in de rij staan, en de prijzen die op internet staan kloppen niet. De weinige fietsen van 40 euro die er staan zijn echt barrels. De mijne kostte 70 euro en is prima, maar het gros dat er stond was boven de 100 euro. Echt belachelijk dat ze dat voor die fietsen durven te vragen terwijl ze die dingen gewoon ophalen uit de stad van plekken waar ze te lang/niet mogen staan.quote:Op maandag 11 juni 2012 21:44 schreef S-RS het volgende:
@ fietsloze mensen
Is dit niet wat: http://gemeente.groningen(...)ude-boteringestraat/
Dan heb je wel lekker snel en goedkoop een fiets ipv dat marktplaats gedoe. Of verkopen ze daar alleen maar barrels?
Ik heb mn fiets liever net als mn vrouwen. Legaal.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 00:09 schreef bhm het volgende:
Voor een fiets kan je ook gewoon in de avond tussen 23.00 en 24.00 door het centrum gaan wandelenVoor een prikkie heb je ze dan.
Homoquote:Op dinsdag 12 juni 2012 00:21 schreef Luco het volgende:
[..]
Ik heb mn fiets liever net als mn vrouwen. Legaal.
Das waar. Maar via Facebook is net zo makkelijk.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 00:09 schreef bhm het volgende:
Voor een fiets kan je ook gewoon in de avond tussen 23.00 en 24.00 door het centrum gaan wandelenVoor een prikkie heb je ze dan.
Tokkie gedrag.quote:Op maandag 11 juni 2012 15:30 schreef Catch22- het volgende:
nee, was daarachter voor de selexyz. Wou bijna gaan schelden, maarja, dan kom je ook een beetje raar over he.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |