Ben bang dat die het weer op snelheid moet afleggen. Als zo'n speler het op zijn heupen heeft doe je daar vrijwel niks aan. Zelfde voor James natuurlijk.quote:Op woensdag 13 juni 2012 15:09 schreef Doublepain het volgende:
Kan Miami niet beter Bosh op Durant zetten? Aangezien hij bijna de enige is die het dichstbij komt als Durant gaat schieten. De rest komt niet zo hoog, lieten ze gisteren mooi zien
Nou, vertaal jij m'n post dan maar eens zonder engelse termen, benieuwd hoe het eruit zal zijnquote:
Leonard is een bruut.quote:Op woensdag 13 juni 2012 15:44 schreef TheGOAT het volgende:
Lol, Bosh op Durant? Dan zal Durant er elke keer langs gaan, die speelt hem helemaal zoek. Durant is niet te stoppen, de beste kans die je hebt tegen hem is een lang iemand met quickness, dus een Leonard of een LeBron James. PF zijn veel te sloom voor hem. Maar zelfs dan schiet hij over de top van je omdat hij zo'n hoog release-point heeft waar JvG het over had. Beste wat je IMO kan doen is hem dubbelen of de kant van het veld waar hij staat overloaden om hem te weerhouden om te driven.. Je kan vanaf Westbrook af 'saggen' omdat hij geen goede spot-up 3-point shooter is.
Haat maar weer op het engels
quote:Op woensdag 13 juni 2012 15:58 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Wat heeft dit nou te maken met dat mijn post te engels is?
Dat was sarcastisch.quote:Op woensdag 13 juni 2012 16:01 schreef TheGOAT het volgende:
Jaaa, logisch, whatever man... Zeg dan ook niet dat niet engels moet praten
Lol no...quote:Op woensdag 13 juni 2012 15:09 schreef Doublepain het volgende:
Kan Miami niet beter Bosh op Durant zetten?
Dit is gewoon het beste team ooit. En dan praat ik niet eens over alleen basketbal maar over alle sporten gezien.quote:
Ditquote:Op donderdag 14 juni 2012 15:49 schreef popolon het volgende:
[..]
Dit is gewoon het beste team ooit. En dan praat ik niet eens over alleen basketbal maar over alle sporten gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |