Hahaha, dan heb je wel een hele grote tuin of niet?quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:57 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Naja, er speelt een band en het is zowat in mijn achtertuin
Ik zal eens kijken of ik een (duidelijke) foto kan makenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:59 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hahaha, dan heb je wel een hele grote tuin of niet?
Dat inderdaadquote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:58 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Wat als een droom en fantasie begint, kan met die instelling dat je je dromen volgt nog altijd werkelijkheid worden.
Quote du jour. Confucius of Seinfeld?quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:58 schreef MsMessy het volgende:
[..]
Wat als een droom en fantasie begint, kan met die instelling dat je je dromen volgt nog altijd werkelijkheid worden.
Geen idee, ik schrijf 'm net op. Zal 'm best ergens gehoord hebben, maar dan weet ik niet waar.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:09 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Quote du jour. Confucius of Seinfeld?
stagediven!!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:57 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Naja, er speelt een band en het is zowat in mijn achtertuin
Ok, ben benieuwd!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 22:59 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik zal eens kijken of ik een (duidelijke) foto kan maken
Edit; Te donker!Doe het morgen eventjes
* sylvesterrr haat spinnen.quote:
Ooit eens gezien, maar durfde hem niet eens af te kijkenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:34 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
* sylvesterrr haat spinnen.
Arachnophobia (1990) is één van de weinige films die ik liever niet nogmaals zie.
Ik heb die film gezien toen ik een jaar of 14 (2000) was, toen durfde ik wel naar dat soort films te kijken. Nu niet meer.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:35 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ooit eens gezien, maar durfde hem niet eens af te kijken
De film It was toch nooit eng?? Lees het boek van Grootmeester Stephen King zou ik je aanraden. Sheer genius!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:41 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Ik heb die film gezien toen ik een jaar of 14 (2000) was, toen durfde ik wel naar dat soort films te kijken. Nu niet meer.
Ik herinner me trouwens dat ik bijna twee decennia geleden (toen ik een jaar of 6-7) naar It heb gekeken. Ik schijn die film best eng gevonden te hebben. Zo'n jaar of 8 geleden heb ik weer naar die film gekeken: waar is het enge gedeelte????
Itquote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:42 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
De film It was toch nooit eng?? Lees het boek van Grootmeester Stephen King zou ik je aanraden. Sheer genius!
En dan vooral dat bezopen einde met die spin. Het boek-einde daarentegen was redelijk onverfilmbaar in die dagen denk ik. Nu heb je CGI, toen rubberen outfits...quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:43 schreef Pien85 het volgende:
[..]
ItHet boek ja, de film vond ik eh... minder
Volgens mij vond ik op 6-7 jarige leeftijd die clown niet zo lief.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:42 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
De film It was toch nooit eng?? Lees het boek van Grootmeester Stephen King zou ik je aanraden. Sheer genius!
Tim Curry wel in een hele briljante rol!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:46 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Volgens mij vond ik op 6-7 jarige leeftijd die clown niet zo lief.
Grootmeester is Golden Years heb ik begrepen... Ik heb de film (mini-serie) gezien, ik vond 'm best goed.
Tussen 2004-2006 heb ik volgens mij zo'n beetje alle films gebaseerd op de boeken van Stephen King gezien.
Golden Years, dat is volgens mij het enige van hem dat ik niet in romanvorm in de kast heb staan...quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:46 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Volgens mij vond ik op 6-7 jarige leeftijd die clown niet zo lief.
Grootmeester is Golden Years heb ik begrepen... Ik heb de film (mini-serie) gezien, ik vond 'm best goed.
Tussen 2004-2006 heb ik volgens mij zo'n beetje alle films gebaseerd op de boeken van Stephen King gezien.
The Green Milequote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:51 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Golden Years, dat is volgens mij het enige van hem dat ik niet in romanvorm in de kast heb staan...
De meeste King-verfilmingen zuigen golfballen door een tuinslang trouwens. Er zijn er twee beter dan het boek, Shawshank Redemption en The Green Mile. Terwijl dat - frappant genoeg - nu juist weer géén typische King-horrorverhalen zijn.
Heb jij die liggen, toevallig?quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:55 schreef Hungry_Joe het volgende:
Daarnaast, na zijn ongeluk eind jaren negentig waarbij hij bijna het loodje legde heb ik hem echt nooit meer in zijn oude vorm terug gezien. Zijn piek zat ergens in de jaren 80.
Ik kan je wel ''Under The Dome'' van ganser harte aanbevelen trouwens. Paar jaar geleden uitgebracht, maar het leeuwendeel schreef hij al in die periode. Vuistdik boek, maar het leest in sneltreinvaart.
Waanzinnig hoe hij die spanningsboog weet vast te houden uitgesmeerd over al die pagina's...
Ja. En als je belooft die niet aan stukken te trekken zoals met Catch-22 kun je 'm lenen.quote:
Dat was niet mijn schuldquote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:56 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Ja. En als je belooft die niet aan stukken te trekken zoals met Catch-22 kun je 'm lenen.
Romero is de enige zombie-flick director die de moeite van het noemen waard is. De meeste remakes zijn nog altijd overbodig wat mij betreft.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:53 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik keek toen ik 12 was naar de Dead films van Romero
*ril*
Jups, onregelmatige diensten FTW, je weet zelf!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:11 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Jups, onregelmatige diensten FTW, je weet zelf!Wat voor werk doe je?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En ze leefde nog lang en... Nou gewoon met ups en downs.
Woonbegeleider voor mensen met autisme spectrum stoornis (van klassiek tot asperger), schizofrenie, DIS, borderline... Heerlijk werk.quote:
Ah, ik heb ook zoiets gedaanquote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:14 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Woonbegeleider voor mensen met autisme spectrum stoornis (van klassiek tot asperger), schizofrenie, DIS, borderline... Heerlijk werk.
Wel zwaar soms, veel van de bewoners zitten met dingen waar ik zelf ook mee worstel, ik kom daardoor snel en makkelijk dicht bij knelpunten, maar trekt achteraf wel een wissel op me. Een bewoner is sprekend mijn vader qua persoon, al kan ik hem prima als eigen persoon zien. En over en weer kan ik daar wat mee.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:15 schreef Pien85 het volgende:
[..]
Ah, ik heb ook zoiets gedaanFantastisch werk inderdaad!
moet ik dan denken aan opvang voor mensen zoals in deze docu: http://www.human.nl/programma-44730-holland-doc:-jeroen-jeroen (overigens een erg goede docu)?quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:14 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Woonbegeleider voor mensen met autisme spectrum stoornis (van klassiek tot asperger), schizofrenie, DIS, borderline... Heerlijk werk.
Ik gok dat onze bewoners een flinke stap zelfstandiger zijn, maar ja, verder wel. Het benaderen van bewoners als mensen met toevallig een label vind ik prettig, laat de bewoners ook veel meer doen dan wanneer je ze als label met een mens eraan vast benaderd.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:20 schreef NaRRaToR het volgende:
[..]
moet ik dan denken aan opvang voor mensen zoals in deze docu: http://www.human.nl/programma-44730-holland-doc:-jeroen-jeroen (overigens een erg goede docu)?
Hoi trouwens
quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:11 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Jups, onregelmatige diensten FTW, je weet zelf!Ja... Ik vond ze altijd heerlijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En helemaaaal laat-slaap
"It's good to be open-minded, but not so open that your brains fall out."
quote:Op vrijdag 8 juni 2012 23:51 schreef Hungry_Joe het volgende:
[..]
Golden Years, dat is volgens mij het enige van hem dat ik niet in romanvorm in de kast heb staan...
De meeste King-verfilmingen zuigen golfballen door een tuinslang trouwens. Er zijn er twee beter dan het boek, Shawshank Redemption en The Green Mile. Terwijl dat - frappant genoeg - nu juist weer géén typische King-horrorverhalen zijn.
Groot gelijkquote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:25 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ja, voorgesteld in het andere topic dus nu de SC maar eens onveilig maken
Die docu gaat inderdaad over een jongen die een redelijk zware vorm van autisme heeft. Bij jullie zijn de bewoners dus redelijk zelfstandig. en eensch betreffende je uitspraak. denk in mogelijkheden niet in beperkingenquote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:23 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik gok dat onze bewoners een flinke stap zelfstandiger zijn, maar ja, verder wel. Het benaderen van bewoners als mensen met toevallig een label vind ik prettig, laat de bewoners ook veel meer doen dan wanneer je ze als label met een mens eraan vast benaderd.
Ik ben een laat-slaper... begint me wel een beetje de keel uit te hangen, vooral aangezien ik broodnodig een sociaal leven moet zoekenquote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:24 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ja... Ik vond ze altijd heerlijk
En helemaaaal laat-slaap
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |