Idd.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:20 schreef Nestalgie het volgende:
Altijd wel grappig om die coole menswn te zien die cool doen met hun neppe merkkleding
Als je er high-class wil uitzien moet je gewoon 't echte kopen, betere kwaliteit en je zal zien dat de designers' collectie je niet tokkie maakt, in tegenstelling tot t-shirts waar overal D&G staatquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:20 schreef EenKoudKonijn het volgende:
Depends. De samenleving draait om uiterlijk en status, dus waarom niet? Het punt is alleen dat het er vaak zo ''tokkie'' uitziet in plaats van ''high class''.
Doe ik stoer met m'n merkkleding?quote:
Alleen zo vervelend als je een overhemd koopt van 120 euro en er zit binnen een paar weken een gele vlek op die je er niet meer uit krijgt. Heb je zo je geld in de sloot gegooid, terwijl je dat ook had kunnen investeren om rijk te worden. Daarom fake until you make it.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:21 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Als je er high-class wil uitzien moet je gewoon 't echte kopen, betere kwaliteit en je zal zien dat de designers' collectie je niet tokkie maakt, in tegenstelling tot t-shirts waar overal D&G staat
Die Emporio Armani/EA7 is inderdaad afschuwelijk, maar die neppe gucci-petten bij jongens, en die neppe LV-bags bij meisjes zijn echt hoogtepuntenquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:22 schreef Michielos het volgende:
het punt is dat die merkkleding geeneens nep hoeft te zijn, maar altijd de goedkopere lijn van het merk betreft. Soms zie je natuurlijk wel eens lui lopen met Louis Vuitton petje op, wat nergens op www.louisvuitton.com en collectie te zien is (aka nep!!), maar grotendeels betreft het kleren van Emporio Armani (de goedkope lijn van Armani, aka... eigenlijk reclamemakerij. Je ziet het ook meteen.. logo joekelsgroot erop enz), Gucci goedkopere lijn e.d.
De duurdere lijnen zijn veel duurder, veel duurzamer, veel beter qua kwaliteit en het logo minder sluikreclame achtig erop gedruktKenners en fashionista's zien wel welk merk je duurdere kledij is;)
Waarom zou je 't er niet uit kunnen halen? Wat een onzin ben je aan 't verkondigen...quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:23 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Alleen zo vervelend als je een overhemd koopt van 120 euro en er zit binnen een paar weken een gele vlek op die je er niet meer uit krijgt. Heb je zo je geld in de sloot gegooid, terwijl je dat ook had kunnen investeren om rijk te worden. Daarom fake until you make it.
Gucci heeft ook een goedkope lijn.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:24 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Die Emporio Armani/EA7 is inderdaad afschuwelijk, maar die neppe gucci-petten bij jongens, en die neppe LV-bags bij meisjes zijn echt hoogtepunten
G-Star dure merkkleding noemenquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:25 schreef Jahr00n het volgende:
Sowieso mensen die van die belachelijke merkkleding kopen.Rondlopen met G-Star zo groot mogelijk op je shirt.
Treurig volk.
Bij de meeste echt goede merken en duurdere lijnen van het merk staat het logo er juist niet groot op. Kenners zien het heus wel. Voor de tokkies moet je inderdaad Emporio Armani dragenquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:25 schreef Jahr00n het volgende:
Sowieso mensen die van die belachelijke merkkleding kopen.Rondlopen met G-Star zo groot mogelijk op je shirt.
Treurig volk.
Jij draagt zeker nooit witte overhemden.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:24 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Waarom zou je 't er niet uit kunnen halen? Wat een onzin ben je aan 't verkondigen...
Met die logica kun je ook een auto van 100 euro kopen i.p.v een van normaal prijs. Je kunt immers altijd de auto total loss rijden!quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:27 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Jij draagt zeker nooit witte overhemden.
Tuurlijk wel, maar waarom zou je alleen maar merkkleding moeten kopen dan? Overgroot deel van mijn kleding is gewoon zara/h&m, etc.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:27 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Jij draagt zeker nooit witte overhemden.
Mooi vinden? Ik denk dat 99% de tassen koopt om er duur uit te willen zien, en daarna pas 't mooie aspect komt.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:27 schreef yavanna het volgende:
Best ( heel erg ) begrijpelijk dat met name tieners geen geld willen en/of kunnen uitgeven aan veel te dure merkkleding. En indien ze toch b.v. een LV tas mooi vinden en graag willen kopen, ze kiezen voor een imitatie.
Overigens heb je onder imitatieproducten óók veel verschillende kwaliteit, van bagger tot vrijwel niet te onderscheiden.
eckte eckte.quote:
Neppe modeproducten kopen wordt gedaan door mensen die graag voor een dubbeltje op de eerste rij willen zitten. Meestal zie je van een km. afstand dat het nep is, of kleedt de desbetreffende persoon zich zo modeloos of is hij zo slecht gekleed (LV tas van 900 euro met een adidas trainigsbroek ofzoquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:27 schreef yavanna het volgende:
Best ( heel erg ) begrijpelijk dat met name tieners geen geld willen en/of kunnen uitgeven aan veel te dure merkkleding. En indien ze toch b.v. een LV tas mooi vinden en graag willen kopen, ze kiezen voor een imitatie.
Overigens heb je onder imitatieproducten óók veel verschillende kwaliteit, van bagger tot vrijwel niet te onderscheiden.
Precies, dat zeg ik ook.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:28 schreef finsdefis het volgende:
Meeste duurdere merken laten het logo juist subtieler terugkomen, in plaats van een joekel erop te laten staan.
En wat is er mis met 'normale' kleding dragen? Je wordt serieuzer genomen als je wat van een winkel draagt met een gemiddelde prijs dan wanneer je nepkleding draagt die zogenaamd duur zou moeten zijn. Zo heb ik ook genoeg polo's en overhemden van de V&D naast enkele goede van Hilfiger bijvoorbeeld. Ligt maar aan de omgeving.
QFTquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:28 schreef finsdefis het volgende:
Meeste duurdere merken laten het logo juist subtieler terugkomen, in plaats van een joekel erop te laten staan.
En wat is er mis met 'normale' kleding dragen? Je wordt serieuzer genomen als je wat van een winkel draagt met een gemiddelde prijs dan wanneer je nepkleding draagt die zogenaamd duur zou moeten zijn. Zo heb ik ook genoeg polo's en overhemden van de V&D naast enkele goede van Hilfiger bijvoorbeeld. Ligt maar aan de omgeving.
Dit. Kwaliteitspostquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:29 schreef Michielos het volgende:
[..]
Nep kopen wordt gedaan door mensen die graag voor een dubbeltje op de eerste rij willen zitten. Meestal zie je van een km. afstand dat het nep is, of draagt de desbetreffende persoon zich zoo modeloos of slecht gekleed dat je intuitief al ruikt dat het geen echte kan zijn.
Waarom haat je ze?quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:18 schreef PizzaMizza het volgende:
Wat haat ik die mensen toch, tokkies die er 'duur' willen uitzien en dan neppe gucci/dsquared, etc. gaan kopen!!
En wat dacht je van Ralph Lauren? Zeer prijzig, maar die heeft ook ontzettend grote logo's.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:28 schreef finsdefis het volgende:
Meeste duurdere merken laten het logo juist subtieler terugkomen, in plaats van een joekel erop te laten staan.
En wat is er mis met 'normale' kleding dragen? Je wordt serieuzer genomen als je wat van een winkel draagt met een gemiddelde prijs dan wanneer je nepkleding draagt die zogenaamd duur zou moeten zijn. Zo heb ik ook genoeg polo's en overhemden van de V&D naast enkele goede van Hilfiger bijvoorbeeld. Ligt maar aan de omgeving.
quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:37 schreef Michielos het volgende:
goedkope lijn Armani:
[ afbeelding ]x 101000101
Ze hebben nog steeds het kleine polo-paardje. Die Big Pony's zijn wel lelijk ja.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:34 schreef NooitGenoeg het volgende:
[..]
En wat dacht je van Ralph Lauren? Zeer prijzig, maar die heeft ook ontzettend grote logo's.
Nee, ik zeg dat je daarom juist eerder goedkope kleding neemt. Maar mijn ervaring is niet zo positief met goedkopere kleding, hoewel ik zelf nu ook weinig keuze heb. Het wordt snel vaal, er vallen snel gaten in, het past slechter, het zit minder lekker, er is gewoon een enorm kwaliteitsverschil.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:28 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, maar waarom zou je alleen maar merkkleding moeten kopen dan? Overgroot deel van mijn kleding is gewoon zara/h&m, etc.
[..]
Mooi vinden? Ik denk dat 99% de tassen koopt om er duur uit te willen zien, en daarna pas 't mooie aspect komt.
Ralph Lauren suits zie ik anders niet het polopaardje opquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:39 schreef sthomass het volgende:
[..]
Ze hebben nog steeds het kleine polo-paardje. Die Big Pony's zijn wel lelijk ja.
Ik draag over het algemeen gewoon Tommy Hilfiger.
quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:40 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Nee, ik zeg dat je daarom juist eerder goedkope kleding neemt. Maar mijn ervaring is niet zo positief met goedkopere kleding, hoewel ik zelf nu ook weinig keuze heb. Het wordt snel vaal, er vallen snel gaten in, het past slechter, het zit minder lekker, er is gewoon een enorm kwaliteitsverschil.
Daarnaast heb je nog te maken met het netwerk. [b]Ik denk dat je toch minder serieus wordt genomen op een zakelijke bijeenkomst als je met je H&M-overhemdje ten tonele verschijnt[/b]. Tenzij je zaken doet met de Burger King ofzo.
Het zit ook niet op alles nee, op een aantal truien etc. ook niet. Ik stoor me overigens niet aan die kleine merkjes (zoals het kleine paardje, of het vlaggetje bij tommy).quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:40 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ralph Lauren suits zie ik anders niet het polopaardje op
Gucci duurdere lijnquote:
Ik ook niet hoorquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:42 schreef sthomass het volgende:
[..]
Het zit ook niet op alles nee, op een aantal truien etc. ook niet. Ik stoor me overigens niet aan die kleine merkjes (zoals het kleine paardje, of het vlaggetje bij tommy).
quote:
Voor jullie ook, kom eens met pics.quote:
Je betaalt voor de design, en voor de kwaliteit. Dit is een totaal non-argument, want bijna alles wordt goedkoop 'gemaakt' en voor veel duurder verkocht.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:45 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
[..]
Voor jullie ook, kom eens met pics.
En voor de rest, geil zijn op een merk. (alleen de merknaam betaal je, die zooi wordt ook gemaakt door onderbetaalde en uitbuite kinderen in een Aziatisch land).
Ik hecht niet zo gek veel waarde aan kleding. Als ik voor minder dan 140 euro een spijkerbroek heb en voor minder dan 90 euro een overhemd, is het goed.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:44 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ik ook niet hoorMaar je ziet wel wat de goedkopere lijn is bij de duurdere designermerken. Kun je alsnog beter Acne, Denham, Comme de Garcons, Moncler, PRPS ofzo kopen. Wordt misschien minder nagemaakt ofzo
Dit inderdaad. Kwaliteit en design is nog altijd een verschil.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:46 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Je betaalt voor de design, en voor de kwaliteit. Dit is een totaal non-argument, want bijna alles wordt goedkoop 'gemaakt' en voor veel duurder verkocht.
Lul niet.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:46 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Je betaalt voor de design, en voor de kwaliteit. Dit is een totaal non-argument, want bijna alles wordt goedkoop 'gemaakt' en voor veel duurder verkocht.
Een design is een ontwerp, en kan overal ontwikkeld worden.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:48 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Lul niet.
Elke jan boerenlul kan zich een designer noemen,
Kom maar eens met bewijs dan dat het daadwerkelijk designers zijn, en dat ze in topateliers gemaakt zijn.
quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:48 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Lul niet.
Elke jan boerenlul kan zich een designer noemen,
Kom maar eens met bewijs dan dat het daadwerkelijk designers zijn, en dat ze in topateliers gemaakt zijn.
Wat wil je hiermee zeggen?quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:49 schreef sthomass het volgende:
[..]
Een design is een ontwerp, en kan overal ontwikkeld worden.En ik neem aan dat die mensen er wel verstand van hebben, aangezien ik het niet beter kan.
Goedkopere lijn Gucci?quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:42 schreef Michielos het volgende:
[..]
Gucci duurdere lijn
Gucci goedkopere lijn![]()
Neppe Gucci:x92992929
Jij snapt niet hoe 't werkt, en zal 't waarschijnlijk ook niet snappen als ik 't uitleg. Verspilde moeite dus.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:51 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Goede replay.
Ik ben overtuigd!
![]()
![]()
Waarom kosten Serengeti zonnebrillen 500 euro volgens jou? Niemand kent het merk namelijk.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:45 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
[..]
Voor jullie ook, kom eens met pics.
En voor de rest, geil zijn op een merk. (alleen de merknaam betaal je, die zooi wordt ook gemaakt door onderbetaalde en uitgebuite kinderen in een Aziatisch land).
Als je zo zeker was van je zaak, en je had goede argumenten, dan was deze discussie er niet....quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:51 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Jij snapt niet hoe 't werkt, en zal 't waarschijnlijk ook niet snappen als ik 't uitleg. Verspilde moeite dus.
Volgens mij zegt (gelukkig) ook niemand dat je alleen maar merk moet kopen, vooral ik niet, want ik heb ook gewoon normale kleren, maar ik haat op die nagemaakte zooiquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:50 schreef snakelady het volgende:
Ik zie nooit wanneer iets merk is of niet, ik let daar ook niet op.
Zelf let ik ook niet op merk, ik koop gewoon wat ik leuk vind en soms is dat duur en soms niet.
Louis Vuittonquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:48 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Lul niet.
Elke jan boerenlul kan zich een designer noemen,
Kom maar eens met bewijs dan dat het daadwerkelijk designers zijn, en dat ze in topateliers gemaakt zijn.
Oppassen dat je dadelijk niet met een jas van 2500 bij de kassa pint (,als je het geld er niet voor over hebt dan).quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:50 schreef snakelady het volgende:
Ik zie nooit wanneer iets merk is of niet, ik let daar ook niet op.
Zelf let ik ook niet op merk, ik koop gewoon wat ik leuk vind en soms is dat duur en soms niet.
Neppe lijn , ook goedquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:51 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Hij weet niet beter.
Vergeef het hem.
Nogmaals, verspilde moeite, jij zal mijn argumenten niet accepteren want je snapt niet hoe 't werkt.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:52 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Als je zo zeker was van je zaak, en je had goede argumenten, dan was deze discussie er niet....
Alle Gucci wordt gemaakt in Italië, behalve de horloges die worden in Zwitserland gemaakt, nog zo'n pauper argument wat ik telkens hoor.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:45 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
[..]
Voor jullie ook, kom eens met pics.
En voor de rest, geil zijn op een merk. (alleen de merknaam betaal je, die zooi wordt ook gemaakt door onderbetaalde en uitgebuite kinderen in een Aziatisch land).
Vertel me het!quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:52 schreef Michielos het volgende:
[..]
Waarom kosten Serengeti zonnebrillen 500 euro volgens jou? Niemand kent het merk namelijk.
Omdat de kwaliteit degelijk beter is dan 2 euro brillen van de h&mquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:54 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Vertel me het!
Dan weet ik het ook
Ik heb het dan ook niet over de nagemaakte zooi , het is gewoon een antwoord op je vraagquote:
Dat zeg ik ook niet.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:56 schreef sthomass het volgende:
[..]
Dat betekent niet dat het origineel slecht is.
Dank voor de info meisje.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:57 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ik heb het dan ook niet over de nagemaakte zooi , het is gewoon een antwoord op je vraag
Dan wacht ik nu in spanning je reactie af ok ?quote:
Ah, op die fiets. Nu heb je een antwoord is het nog niet goed. Ik zei toch ?! Verspilde moeite.quote:
Ben je aan het trollen ofzo? Wat een onlogische kutantwoorden geef je.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is goed.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:58 schreef Michielos het volgende:
[..]
Dan wacht ik nu in spanning je reactie af ok ?
Net als dit topic.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:58 schreef PizzaMizza het volgende:
[..]
Ah, op die fiets. Nu heb je een antwoord is het nog niet goed. Ik zei toch ?! Verspilde moeite.
Zinloze discussie ditquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:58 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Is goed.
Wachten is iets wat je wel gewend bent.
Ik verras je wel.
Die 498 euro verschil moet toch ergens in zitten.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:56 schreef Michielos het volgende:
[..]
Omdat de kwaliteit degelijk beter is dan 2 euro brillen van de h&m
Niet in het merk. Niemand kent het merk, behalve de mensen die het geluk hebben ooit zo een zonnebril gekocht te hebben. Nja, natuurlijk OOK in het merk. Maar dat geldt voor allesquote:Op donderdag 7 juni 2012 19:59 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Die 498 euro verschil moet toch ergens in zitten.
Wat bedoel je met, niet in het merk?quote:Op donderdag 7 juni 2012 20:00 schreef Michielos het volgende:
[..]
Niet in het merk. Niemand kent het merk, behalve de mensen die het geluk hebben ooit zo een zonnebril gekocht te hebben. Nja, natuurlijk OOK in het merk. Maar dat geldt voor alles
Wat een onzin. Daar wordt verder niet naar gekeken in de meeste contreien. Nee, je moet inderdaad niet met een H&M overhemd komen, dat zijn namelijk altijd casual overhemden. Maar je kan best een overhemd van de V&D aankomen. Voor speciale gevallen heb je altijd nog de echte merkkleding.quote:Op donderdag 7 juni 2012 19:40 schreef EenKoudKonijn het volgende:
[..]
Daarnaast heb je nog te maken met het netwerk. Ik denk dat je toch minder serieus wordt genomen op een zakelijke bijeenkomst als je met je H&M-overhemdje ten tonele verschijnt. Tenzij je zaken doet met de Burger King ofzo.
Je betaalt niet 498 euro voor het merk en 2 euro voor de bril bij Serengeti zonnebrillen (wat veel lui lijken te denken).quote:Op donderdag 7 juni 2012 20:00 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Wat bedoel je met, niet in het merk?
Ah, ik zie dat je een vrouw bent. Boos omdat je een neppe LV bezit?quote:
QFTquote:Op donderdag 7 juni 2012 20:02 schreef sthomass het volgende:
[..]
Verdwijn gelijk van het forum. Onzin posts hier allemaal van je
Ongetwijfeld is de kwaliteit beter, maar wat rechtvaardigt zo'n groot verschil, ik bedoel kan je er met een vrachtwagen overheen rijden en is dan nog steeds heel? Blokkeert ie alle uv-straling zonder belemmering van het zicht? Waar zit em dat dan in.quote:Op donderdag 7 juni 2012 20:02 schreef Michielos het volgende:
[..]
Je betaalt niet 498 euro voor het merk en 2 euro voor de bril bij Serengeti zonnebrillen (wat veel lui lijken te denken).
De hele stelling: H&m zonnebrillen zijn net zo goed als Ray ban zonnebrillen en Serengeti zonnebrillen , je betaalt enkel voor t merk gaat gewoon niet op. Niemand kent Serengeti zonnebrillen. Je betaalt gewoon niet 490 euro voor het merk alleen..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |