Uiteraardquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:23 schreef Stormqueen het volgende:
Bb en ik hebben een keer in juni een groot " wij zijn NIET jarig " feest georganiseerd. En dan nog kadoos krijgen.
en dan geruzie over wie welke zaterdag krijgt?quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:26 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Uiteraard![]()
De meesten in mijn vriendengroep verjaren in juni en juli en iedereen wil het vieren op de dichtstbijzijne zaterdag. Mijn man verjaart ook in juli en dat zou dan dus de 4e zaterdag op rij worden met een feestje met grotendeels dezelfde mensen. Dan ben je dus het zoveelste feestje..![]()
Dus hij viert het meestal in september ergens of zo als iedereen weer terug is van vakantie en elkaar weer ff niet gezien heeft
Jah, ruziequote:Op woensdag 6 juni 2012 11:28 schreef Loqi het volgende:
[..]
en dan geruzie over wie welke zaterdag krijgt?zo gaat dat hier wel met verjaardagen die dicht bij elkaar liggen
![]()
mensen die blijven zeuren wanneer je nou een feestje geeft voor je slagen
En die skip ik altijd, volgens mij herkennen de kindjes in de familie mij niet eensquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:32 schreef Stormqueen het volgende:
In mijn vriendengroep viert niemand ooit iets, lekker makkelijk. Heb alleen de verplichte familieverjaardagen die altijd om de kinderen draaien
whehehquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:32 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Jah, ruzieAl hebben de mensen in juni nu hun verjaardagen gecombineerd tot een groot cocktailfeest, ook handig
![]()
had in februari 'zijn' vrijdagavond-ik-word-30 feestdag al geclaimd want op die dag verjaart hij ook. Vriendin die de dag erna jarig is vond dat niet zo tof want zij had die zaterdag willen claimen voor haar verjaardag en 2 dagen achter elkaar is niet tof als je het 2e feestje bent waar iedereen aan het uitkateren is van de dag ervoor. Dus zij andere datum geprikt. En nu gaan we op
z'n verjaardag op vakantie dus heeft ie gemaild dat het feest niet doorgaat en dat ie het weer ouderwets in september gaat doen
Ik blijf er bij... Doopselfeest van afgelopen zondag was echt episch ! Met frietkar ! En velen velen bier ! En sekspraat !quote:
In de vriendenkring van mijn ouders hadden ze de tafelpoot. Een oude tafelpoot ingepakt in kadopapier en die ging namens de vriendengroep elke verjaardag rond.quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:33 schreef PriemGirl het volgende:
Hier sommigen van de vriendengroep die het wel vieren; maar daar hebben we al lang mee af gesproken nooit meer iets te geven. Dat lukt prima zo
ik heb een keer een kraamfeest meegemaakt, in een oude kantine. Baby op een soort verhoging en je mocht alleen kijken en de ouders een handje geven. En er was alleen frisdrank en snoep. Daar ben ik door verpestquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:34 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Ik blijf er bij... Doopselfeest van afgelopen zondag was echt episch ! Met frietkar ! En velen velen bier ! En sekspraat !![]()
Klinkt als big fat gypsy wedding baby stylequote:Op woensdag 6 juni 2012 11:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb een keer een kraamfeest meegemaakt, in een oude kantine. Baby op een soort verhoging en je mocht alleen kijken en de ouders een handje geven. En er was alleen frisdrank en snoep. Daar ben ik door verpest
quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb een keer een kraamfeest meegemaakt, in een oude kantine. Baby op een soort verhoging en je mocht alleen kijken en de ouders een handje geven. En er was alleen frisdrank en snoep. Daar ben ik door verpest
Geweldigquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
In de vriendenkring van mijn ouders hadden ze de tafelpoot. Een oude tafelpoot ingepakt in kadopapier en die ging namens de vriendengroep elke verjaardag rond.
Nee, klonk als een kinderverjaardag op het kinderdagverblijfquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:37 schreef SpaceInvaders het volgende:
[..]
Klinkt als big fat gypsy wedding baby style
Daar ben ik nooit gedumpt dus geen ideequote:Op woensdag 6 juni 2012 11:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Nee, klonk als een kinderverjaardag op het kinderdagverblijf
Dafuqquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:35 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik heb een keer een kraamfeest meegemaakt, in een oude kantine. Baby op een soort verhoging en je mocht alleen kijken en de ouders een handje geven. En er was alleen frisdrank en snoep. Daar ben ik door verpest
bereid je maar voor op kudt.quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:38 schreef Loqi het volgende:
We gaan het zien, dit jaar wordt de eerste baby in de vriendengroep 1ben benieuwd
Die hebben wij dus overgeslagenquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:38 schreef Loqi het volgende:
We gaan het zien, dit jaar wordt de eerste baby in de vriendengroep 1ben benieuwd
of oorlog.. de moeder zie ik echt wel zo'n belachelijke babyfuif geven, de vader daarentegen is ook anti denk ik, dus het gaat er weer vanaf hangen hoeveel hij goed te maken heeftquote:
vooral, vanaf de dag dat het kind er is zal elke gathering waar die mensen ook komen, alles om de baby draaien. Zo gaat het ALTIJDquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:40 schreef Loqi het volgende:
[..]
of oorlog.. de moeder zie ik echt wel zo'n belachelijke babyfuif geven, de vader daarentegen is ook anti denk ik, dus het gaat er weer vanaf hangen hoeveel hij goed te maken heeft
Bij ons gaat elke gathering ALTIJD over iemand bruiloft. Daar word je naar een tijdje ook wel ziek van hoor... Al 2 fokking jaar niks anders dan bruiloften...quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
vooral, vanaf de dag dat het kind er is zal elke gathering waar die mensen ook komen, alles om de baby draaien. Zo gaat het ALTIJD
ze gaan vanzelf een keer jongenquote:Op woensdag 6 juni 2012 11:44 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Bij ons gaat elke gathering ALTIJD over iemand bruiloft. Daar word je naar een tijdje ook wel ziek van hoor... Al 2 fokking jaar niks anders dan bruiloften...
Mijn man had een vaste vriendengroep op de havo en toen een gedeelte daarvan na het eindexamen doorstroomde naar onze vwo klas ben ik daar samen met een vriendin uit mijn klas ook ingerold. De samenstelling van die groep is in de jaren wel een beetje veranderd (met name de aanhang) maar de basis is nog steeds gelijk. We hebben 11 jaar geleden ook een carnavalsvereniging opgericht (dus dit jaar jubileum, jee!quote:Op woensdag 6 juni 2012 11:47 schreef Stormqueen het volgende:
wij hebben overigens ook totaal geen vriendengroep, zoals jullie dat hebben. De enige vriendengroep zijn de nagelmeisjes. De rest zijn allemaal lossen vrienden. Dus ik heb geen idee hoe dat voelt verder
leuk hoor, zo'n geschiedenis met z'n allenquote:Op woensdag 6 juni 2012 12:03 schreef Miss_Congeniality het volgende:
[..]
Mijn man had een vaste vriendengroep op de havo en toen een gedeelte daarvan na het eindexamen doorstroomde naar onze vwo klas ben ik daar samen met een vriendin uit mijn klas ook ingerold. De samenstelling van die groep is in de jaren wel een beetje veranderd (met name de aanhang) maar de basis is nog steeds gelijk. We hebben 11 jaar geleden ook een carnavalsvereniging opgericht (dus dit jaar jubileum, jee!) en ik denk wel dat dat heeft meegeholpen om het contact te onderhouden. Want ondanks dat mensen hele andere dingen zijn gaan studeren/werken, zien we elkaar dus nog steeds heel regelmatig
![]()
Ben nu bijna 5 jaar samen met mijn man maar ken hem al 12 jaar of zo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |