De mensen die hebben gekocht bij $35 en uit wanhoop verkocht bij $27, die slaan zichzelf nu hartstikke om de oren.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 18:38 schreef WammesWaggel het volgende:
32.72, up up up
Dat had ik niet verwacht.
Inmiddels 33 en is 33.5 geweest vrijdag.... Dus tsja waarschijnlijk blijft 'ie hier zo'n beetje om schommelen.quote:Op vrijdag 22 juni 2012 21:37 schreef VeX- het volgende:
De schrik is nu een beetje weg en het vertrouwen neemt af. Ik geloof er nog steeds geen snars van dat Facebook ook maar de helft ervan waard is. Zal binnenkort weer dalen als een baksteen.
Wat denk je? Vast wel, initieel.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 12:23 schreef Kaas- het volgende:
Lol, de komst van die app werd nog vrij uitgebreid bericht op nu.nl. Mag overigens aannemen dat we niet de kant op gaan dat iedereen dat van iedereen kan zien (elkaars locatie) zonder benodigde toestemming.
"Hadden ze het nu maar voor minder naar de Nasdaq gebracht.”quote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:07 schreef VeX- het volgende:
Grootste verlies voor Facebook sinds IPO
Hij staat nu iets boven $27
Klopt, maar hierdoor hebben mensen wel hun bedenkingen gekregen over 'de beleggingswereld'.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:15 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
"Hadden ze het nu maar voor minder naar de Nasdaq gebracht.”
Rare conclusie, dan hadden ze minder geld verdiend, en daar ging het tenslotte om.
Maar 26 juli is dus de dag dat er serieus nieuws komt, 11 cent per aandeel is de verwachting...
Ja, van vorige Bubble's hebben we immers ook zoveel geleerd,..quote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:39 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Klopt, maar hierdoor hebben mensen wel hun bedenkingen gekregen over 'de beleggingswereld'.
Bij volgende IPOs zal er minder snel gekocht worden.
Draai het om: juist door voorgaande "successen" zijn IPO's nu zo gehypt. Als de koers snel stijgt, is-ie te goedkoop verkocht!quote:Op dinsdag 17 juli 2012 20:39 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Klopt, maar hierdoor hebben mensen wel hun bedenkingen gekregen over 'de beleggingswereld'.
Bij volgende IPOs zal er minder snel gekocht worden.
Slot nog lager:quote:Op donderdag 26 juli 2012 19:57 schreef Arcee het volgende:
27.37 -1.97 (-6.71%)
Vandaag even weer klink omlaag.
After Hours nog weer 8% eraf: 24.67 -2.17 (-8.10%)quote:
Worldonline 2.0quote:Shares fell 11% in after-hours trade in New York to a record low of $23.94.
In May, investors had queued to snap up Facebook shares for $38 each.
Hoe laag moet 't aandeel staan wil jij instappen?quote:
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)e-kwartaal-facebook/quote:Solide kwartaal voor Facebook na beursgang
Facebook presenteerde vanavond kwartaalcijfers die iets beter waren dan verwacht. De totale inkomsten van het internetbedrijf kwamen uit op 1,18 miljard dollar, een stijging van 32 procent vergeleken met vorig jaar.
Wel werd er een verlies geleden van 157 miljoen dollar. Dat werd voornamelijk veroorzaakt doordat het bedrijf vroege investeerders moest uitkopen na de beursgang in mei.
Zonder bijzondere posten zoals de kosten van de beursgang komt de winst uit op 12 cent per aandeel. Dat komt precies overeen met de voorspelling van analisten. Toch overtuigden de stabiele cijfers van Facebook de beleggers niet en dook de koers verder naar beneden.
Het aantal gebruikers van Facebook gaat richting het miljard. Eind juni had het bedrijf 955 miljoen actieve, maandelijkse gebruikers. Dat is 29 procent meer in vergelijking met een jaar eerder.
Beursgang niet echt een succes
Facebook ging eind mei naar de beurs en haalde zo zestien miljard dollar op. De beursgang van Facebook was daarmee de grootste van een internetbedrijf ooit. Het grootste deel van opbrengst, ongeveer zestig procent, vloeide rechtstreeks in de zakken van Facebook-oprichter Mark Zuckerberg en enkele van zijn medebestuurders. De rest kwam ten goede aan Facebook zelf.
Behalve voor Zuckerberg, zijn medebestuurders en een groep geprivilegieerden zoals U2-zanger Bono, die al voor de beursgang de kans kregen aandelen te kopen met een flinke korting op de introductieprijs, viel de beursgang niet bepaald een succes te noemen. Direct na de opening zakte de koers in elkaar, waardoor beleggers miljoenen verloren.
Een groep aandeelhouders van Facebook begon daarop een rechtszaak tegen de site en de bank JPMorgan, die de beursgang van Facebook begeleidde. Volgens de aanklacht bevatte de prospectus onjuiste beweringen en ontbraken belangrijke feiten. De laatste tijd schommelt de koers van Facebook rond de dertig dollar. Vandaag kelderde de koers, vooruitlopend op de publicatie van de winstcijfers, zelfs met zeven procent naar iets meer dan 27 dollar. Dat is bijna elf dollar minder dan de introductiekoers van 38 dollar, schrijft persbureau Novum.
Die vroege investeerders zijn de winnaarsquote:Wel werd er een verlies geleden van 157 miljoen dollar. Dat werd voornamelijk veroorzaakt doordat het bedrijf vroege investeerders moest uitkopen na de beursgang in mei.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |