Nu dan maar antwoorden op je vragen?
1. Nee je zult altijd een contract met intentieverklaring (Waardeloze verklaring) of een contract voor onbepaalde tijd moeten hebben om 'soepel' en hypotheekaanvraag te kunnen doen.
2. Nee je ouders kunnen niet garant staan voor een x-bedrag, maar alleen voor het totaal. Dit kunnen ze alleen als ze zelf ook de leenkracht hebben om dit aan te kunnen in het geval van een faillissement van jou en je vriendin.
3. Mogelijkheden om zonder NHG te lenen zijn er altijd, maar waarom zou je NOG meer risico nemen?
4. Je verdient meer dan op je loonstrookje staat? Dit noemen we 'zwart' mijn inziens Forget it, dit telt echt niemand mee die met gezond verstand een hypotheekrecht met jou gaat bespreken. Het zal ook geen hypotheekverstrekker interesseren dat jij dit doet, want dit extra loon bestaat voor hun simpelweg niet in de berekeningen.
Ik denk dat je de adviezen van de mensen hier niet zomaar aan de kant moet schuiven. Een huis voor het leven bestaat niet in de huidige wereld, en al zeker niet in de ideale situatie die jij schetst. Ik heb ook vrij jong een huisje gekocht (in m'n eentje danwel), maar hier heb ik ruim anderhalf jaar aan bezichtigingen aan vooraf laten gaan totdat ik de prijs kreeg die ik wilde met de kwaliteit die ik wilde. Als ik erop terug kijk, ben ik er financieel niet slechter op geworden omdat ik gewoon met mijn verstand heb gekocht. Er is geen kans meer dat huizen in waarde gaan stijgen de komende jaren, onze generatie moet zijn geld verdienen door verstandig af te lossen dus gebruik dat verstand ook gewoon!
Succes met de zoektocht en gebruik je verstand en de adviezen die hier gegeven zijn, want hier zitten over het algemeen wel mensen die enige ervaring hebben in het veld..