De wat?quote:Op maandag 4 juni 2012 09:40 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Zweckentfremdung
Mooiste Duitse woord.
Ik kan geen goede vertaling vinden!quote:
quote:Op maandag 4 juni 2012 09:44 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik kan geen goede vertaling vinden!
Nein mann, Ich will noch niet gehen, Ich will noch eins bisschen tanzen.
Eigenlijk is het gewoon misbruik!quote:
'Doelontvreemden'. Dus iets gebruiken op een manier waarop het niet bedoeld is.quote:
Ik wilde net vertellen dat ik Duits een hele mooie taal vindquote:Op maandag 4 juni 2012 09:45 schreef Cue_ het volgende:
[..]
het is dat ik duits echt 1 van de meest lelijke talen vind. Droog er gelijk van op zeg maar
Echt!?!quote:Op maandag 4 juni 2012 09:45 schreef Cue_ het volgende:
het is dat ik duits echt 1 van de meest lelijke talen vind. Droog er gelijk van op zeg maar
Dat schijnen mensen idd nogal geinig te vinden. Maar nee, ik echt totaal niet. Vind het niet eens grappig. Heb gelijk zoiets van "rot lekker een eind op met je 'grap' "quote:Op maandag 4 juni 2012 09:46 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Echt!?!
Ik vind het fantastisch, vooral met zo'n extra fout porno accent!
quote:Op maandag 4 juni 2012 09:46 schreef Cue_ het volgende:
Dat schijnen mensen idd nogal geinig te vinden. Maar nee, ik echt totaal niet. Vind het niet eens grappig. Heb gelijk zoiets van "rot lekker een eind op met je 'grap' "
Dat zou heel goed kunnen. Heb het men al eens vaker horen zeggen. Misschien komt het gewoon puur doordat er zovaak grappen mee gemaakt worden... en men de grap nog leuker vindt door zo'n duits accent. Tja ik ga me daartegen afzettenquote:Op maandag 4 juni 2012 09:48 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb taalwetenschappen gestudeerd. Misschien dat ik daarom Duits en Nederlands zo waardeer, je kan hele mooie woorden en zinnen maken in Nederlands en Duits die met Engels of Romaanse talen echt niet mogelijk zijn.
Maar Engels heeft dan weer veel meer woorden en daardoor afwisselendere nuances.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:48 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb taalwetenschappen gestudeerd. Misschien dat ik daarom Duits en Nederlands zo waardeer, je kan hele mooie woorden en zinnen maken in Nederlands en Duits die met Engels of Romaanse talen echt niet mogelijk zijn.
Dat is omdat Engels geen samengestelde woorden kent. In Nederlands en Duits kan je elk woord maken door ze aan elkaar te plakken. Veel creatiever. Dan krijg je woorden als 'pornobaron' en 'weigerambtenaar'. Ik vind dat prachtig.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:49 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Maar Engels heeft dan weer veel meer woorden en daardoor afwisselendere nuances.Als lees/ schrijftaal vind ik Engels eigenlijk mooier.
Klopt, maar verhalenderwijs kies ik toch voor Engels.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:51 schreef Mystikvm het volgende:
Dat is omdat Engels geen samengestelde woorden kent. In Nederlands en Duits kan je elk woord maken door ze aan elkaar te plakken. Veel creatiever. Dan krijg je woorden als 'pornobaron' en 'weigerambtenaar'. Ik vind dat prachtig.
Ik buitenlanders ook!quote:Op maandag 4 juni 2012 09:56 schreef Geester het volgende:
Buitenlanders vinden Nederlands altijd heul raar klinken
Ik heb dat niet snel, behalve met Spaans. Vind het er lelijk uitzien en lelijk klinken.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:57 schreef Cue_ het volgende:
Achja, ben gewoon blij met de nederlandse taal. Vind niet per definitie een andere taal mooier. Hoogstens anders. Vind tot nu toe eerder talen snel lelijker.
Dat heb ik vooral met Frans.quote:Op maandag 4 juni 2012 09:58 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb dat niet snel, behalve met Spaans. Vind het er lelijk uitzien en lelijk klinken.
Frans is pas kutquote:Op maandag 4 juni 2012 09:58 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik heb dat niet snel, behalve met Spaans. Vind het er lelijk uitzien en lelijk klinken.
Dat zou heel goed kunnen ja. Al vind ik Twente best oke, maar het dialectquote:Op maandag 4 juni 2012 10:00 schreef Mystikvm het volgende:
Volgens mij heeft het ook te maken met of je het land überhaupt leuk vindt. Ik vind Spanje ook een lelijk land (uitzonderingen daargelaten) en daarom de taal niet mooi. Ik vind Engeland en Ierland een beetje deprimerend, daarom trekt Brits Engels mij ook niet zo. Duitsland vind ik weer wel, misschien dat ik daarom de taal mooi vind.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I liked it. I was good at it. It made me feel alive.
Ik vind Spanje niet heel groen, omdat het er vaak warm is. Dat vind ik nooit zo mooi. Het noorden van Spanje vind ik nog wel OK, en dat stukje boven Portugal (weet niet meer hoe het heet).quote:Op maandag 4 juni 2012 10:11 schreef Harajuku. het volgende:
Ik vind Duitsers die Nederlanders praten juist zo leuk klinken
En Spanje heeft echt wel mooie plekken als je de toeristenplekken overslaat.
Madeira is stiekem ook wel heel mooi denk ikquote:Op maandag 4 juni 2012 10:12 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik vind Spanje niet heel groen, omdat het er vaak warm is. Dat vind ik nooit zo mooi. Het noorden van Spanje vind ik nog wel OK, en dat stukje boven Portugal (weet niet meer hoe het heet).
Ik moet er nog aan wennen. Volgens mij krijg je het accent er ook gewoon nooit uitquote:Op maandag 4 juni 2012 10:11 schreef Harajuku. het volgende:
Ik vind Duitsers die Nederlanders praten juist zo leuk klinken
En ik lees er overheenquote:Op maandag 4 juni 2012 10:16 schreef Harajuku. het volgende:
Haha wat zeg ik nu, Duitsers die Nederlanders pratenNEDERLANDS DUS GOFFEDOMME. HARA WAZMEJOU
het crutch effectquote:Op maandag 4 juni 2012 10:16 schreef Harajuku. het volgende:
Haha wat zeg ik nu, Duitsers die Nederlanders pratenNEDERLANDS DUS GOFFEDOMME. HARA WAZMEJOU
Zie ook zelden echt spelfouten. Ik lees de strekking van de post en verder boeit het me (hier op fok) niet heel ergquote:
Goeiemiddag!quote:
quote:
ik ben echt stik maar dan ook echt stikjaloers!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:23 schreef MohMi het volgende:
[..]Eigenlijk best schandalig inderdaad hé xD Nog maar even nagenieten van de slechte kwaliteit filmpjes van The D op mijn telefoon
Dat dusquote:Op maandag 4 juni 2012 10:26 schreef Cue_ het volgende:
Zou ook wel willen slapen momenteel
Was gisteravond 2 uur voordat ik sliep en m'n wekker ging gewoon weer om 7.15
quote:Op maandag 4 juni 2012 10:23 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
ik ben echt stik maar dan ook echt stikjaloers!
Het was VETquote:Op maandag 4 juni 2012 10:24 schreef SicSicSics het volgende:
Eigenlijk wel ja, 'tis dat je zo ver weg zit... Anders had ik je een pets op je achterhoofd gegeven!Maar het was mooi dus?
Ow god.. over wie wil jij vertellen?quote:Op maandag 4 juni 2012 10:29 schreef WasMachinator het volgende:
ik was vergeten mijn wekker uit te zetten, dus ik werd om 6 uur wakker..
maar zelfs dat krijgt mijn glimlach niet van mijn gezicht op het moment..
Je bent gewoon te traagquote:Op maandag 4 juni 2012 10:30 schreef Harajuku. het volgende:
Oh, die lange mensen dus hè. Mensen die door mij heen posten
Ik sta altijd heel netjes achteraan. Zo dicht mogelijk bij de bar!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:30 schreef Harajuku. het volgende:
Oh, die lange mensen dus hè. Mensen die door mij heen posten
Ik sta het liefst helemaal vooraanquote:Op maandag 4 juni 2012 10:31 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ik sta altijd heel netjes achteraan. Zo dicht mogelijk bij de bar!
IT really wasquote:
Verliehiefd!!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:29 schreef WasMachinator het volgende:
ik was vergeten mijn wekker uit te zetten, dus ik werd om 6 uur wakker..
maar zelfs dat krijgt mijn glimlach niet van mijn gezicht op het moment..
Dat zullen wij nog wel eens zien, jongedame! Hoe lang bent u?quote:
Die tijd heb ik wel gehad! Ben ik veel te oud voor!quote:
1.69 ongquote:Op maandag 4 juni 2012 10:32 schreef MohMi het volgende:
Dat zullen wij nog wel eens zien, jongedame! Hoe lang bent u?
Heeft voor mij gewoon met beleving van het concert te maken. ik houd niet van afstand. Rij 3 in het theater vind ik al te verquote:Op maandag 4 juni 2012 10:33 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Die tijd heb ik wel gehad! Ben ik veel te oud voor!
quote:Op maandag 4 juni 2012 10:34 schreef MohMi het volgende:
[..]
Eensch! Als je platte schoenen aan doet en je haar heel strak, kan ik net over je heen kijken
En ik! Volgende week dinsdag!quote:
Van de straat man!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:35 schreef Harajuku. het volgende:
Waar heeft Wasmachine ineens een meisje vandaan gehaald?
Fear Factory, vet zeg!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:34 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
En ik! Volgende week dinsdag!Fear Factory!
Melkweg! Beste zaaltje voor zo'n band!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:38 schreef MohMi het volgende:
Fear Factory, vet zeg!Das lang geleden dat ik die heb gezien. Waar komen ze?
quote:
scherpquote:
We hebben elkaar tussendoor niet enorm veel gezien, meestal in groepsverband..quote:Op maandag 4 juni 2012 10:41 schreef Cue_ het volgende:
Maar nu weten jullie het wel van elkaar?
Nooit oogcontact gehad dan waaruit je dat kon afleiden?
Ik zag hem wel!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:44 schreef WasMachinator het volgende:
We hebben elkaar tussendoor niet enorm veel gezien, meestal in groepsverband..
Maar als ik haar aankeek,ja eigenlijk kon ik t toen ook wel afleiden
ja er is een moeilijke factor,quote:
quote:Op maandag 4 juni 2012 10:45 schreef WasMachinator het volgende:
ja er is een moeilijke factor,
het is de ex van een goede vriend
8 maanden dacht ik zoquote:
jupquote:Op maandag 4 juni 2012 10:44 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zag hem wel!
Dan wist je het ook wel![]()
Maar leuk .. Nr's uitgewisseld enzo?
Niet voor mij.quote:
Kijk na een dag zou ik het wat snel vinden, maar 8 maanden! Ik zou zeggen, zeg tegen die vriend dat je ervoor gaat en ga ervoor!quote:
Romantisch!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:47 schreef WasMachinator het volgende:
jup, heb morgen met haar afgesproken de cinnamon challenge te doen
Mooi zo!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:47 schreef WasMachinator het volgende:
jup, heb morgen met haar afgesproken de cinnamon challenge te doen
Punt is dat als het kort geleden is er nog gevoelens, onafgesloten dingen zijn.quote:Op maandag 4 juni 2012 10:48 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Niet voor mij.Ik snap dat ook nooit. Uit is uit enzo! Toedels.
hun hebben 1 jaar met elkaar iets gehad..quote:Op maandag 4 juni 2012 10:49 schreef Harajuku. het volgende:
Uit is uit, dat weet ik zo net nog niet hoorMaar 8 maanden later en hoelang hadden ze wat?
Tuurlijk, klopt. Maar dat krampachtige ze is mijn ex dus je mag er nooit wat mee beginnen!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:49 schreef Murdera het volgende:
Punt is dat als het kort geleden is er nog gevoelens, onafgesloten dingen zijn.
En daar wil je gewoon niet tussen zitten.
Hunquote:Op maandag 4 juni 2012 10:50 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
hun hebben 1 jaar met elkaar iets gehad..
is ook zeker de bedoelingquote:Op maandag 4 juni 2012 10:50 schreef Cue_ het volgende:
Ligt er maar net aan hoe die vriend erin staat. Misschien vind ie het hele idee al kut en boeit het niet of het nu een week uit is of 6 jaar. Zou het toch eens met hem bespreken
Nice!!quote:Op maandag 4 juni 2012 10:40 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Melkweg! Beste zaaltje voor zo'n band!
BilleTJES?quote:Op maandag 4 juni 2012 10:40 schreef Murdera het volgende:
Moh! heb je tenacious hun billetjes betast namens mij?
Oei... maar als het een goede vriend van je is, kun je er iig toch met hem over praten lijkt me?quote:Op maandag 4 juni 2012 10:45 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
ja er is een moeilijke factor,
het is de ex van een goede vriend
Dit.quote:Op maandag 4 juni 2012 10:50 schreef Cue_ het volgende:
Ligt er maar net aan hoe die vriend erin staat. Misschien vind ie het hele idee al kut en boeit het niet of het nu een week uit is of 6 jaar. Zou het toch eens met hem bespreken
Nou hoor Sic, als ik doooooooooooooooooooooooooooooolllll zou zijn op iemand en dat ging om wat voor reden dan ook uit, dan wil ik sowieso geen ander met hem zien, laat staan mijn beste vriendinquote:Op maandag 4 juni 2012 10:50 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Tuurlijk, klopt. Maar dat krampachtige ze is mijn ex dus je mag er nooit wat mee beginnen!Dat zou ik niet accepteren van vrienden. Zeker niet na 8 maanden en als je dat meisje écht leuk vindt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |