Ik heb er geen last van. Als het alle computers zijn zou ik het probleem ergens anders zoeken.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 14:56 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ja, het rare is dat het elke computer is hier met Windows 8, terwijl al deze computers onder de Consumer Preview totaal geen problemen hadden met traag internet.
En dat is ook erg moeilijk aan te lerenquote:Op donderdag 30 augustus 2012 08:20 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Klopt. Het is een obscure toets, een van de 104(!) toetsen op het toetsenbord. Simpele computergebruikers weten niet dat dat ding bestaat of wat het doet.
Bij mij ook trager in de preview in vergelijk met office 2010. Maar inderdaad, het is preview...quote:Op zaterdag 1 september 2012 09:37 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Uuh de preview versie werkt ook traag op mijn pc. Ik neem aan dat de vertraging bij de release wel is opgelost?
Dat hoop je wel. Maar bij de release van Windows RT moet je het doen met een previewversie van Office RT.quote:Op zaterdag 1 september 2012 09:37 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Uuh de preview versie werkt ook traag op mijn pc. Ik neem aan dat de vertraging bij de release wel is opgelost?
Hij is inmiddels ook al enige tijd via het Volume Licensing Center te downloaden voor zowel KMS als MAK.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 22:37 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
GA is op 26 oktober ja. Hij is al ruim twee weken te downloaden via TechNet/MSDN.
Het was gewoon heel toevallig en het werd pas trager bij Windows 8. Maar het probleemlijkt nu opgelost na alle routers een nieuwe firmware te hebben gegeven ( daar zat ergens een probleem denk..oververhit van het downloaden?quote:Op zaterdag 1 september 2012 10:48 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Ik heb er geen last van. Als het alle computers zijn zou ik het probleem ergens anders zoeken.
Ik heb het geprobeerd maar ik mis gewoon alle uitgebreide en simpele functies wat begrijpelijk is op een tablet maar bij een computer toch wel broodnodig is in mijn ogen. Apps zoals Trein, /berichten, webradio enz. kunnen mij wel bekoren in Metro die bruikbaar zijn voor iets snel te vinden of te draaien naast de desktop ( die ik het meest gebruik ).quote:Op zondag 2 september 2012 21:06 schreef Revolution-NL het volgende:
Windows 8 Pro NL nu geinstalleerd op twee systemen. Het upgraden van Win7 naar Win8 ging feilloos. Voorheen draaide ik Win8 in een VM. Maar ik ben absoluut verbaasd over de snelheid en soepelheid van het OS op een fysieke machine.
Het draait het echt briljant snel op mijn 5 jaar oude HP NC6320.
Verder ben ik helemaal verknocht aan de metro interface. Het werkt echt heerlijk.
Moet zeggen dat ik met Windows 8 ook veel meer gebruik maak van Bing ipv Google.
IE10 is overigens ook heerlijk, internetten via de IE metro browser prefereer ik boven de ouderwetse browser.
Jammer dat er in de metro IE geen flash ondersteuning is.
Ik kan nu al niet wachten op een Windows 8 tablet & Windows 8 Phone, wat een geweldige combi heb je dan!
Wat mis je dan precies? Het is even wennen met de verschillende plekken waar je kan klikken om diverse vensters en functies aan te roepen maar als je daar aan gewent bent werkt dat juist enorm fijn en sneller, sneller dan in de traditionele desktop.quote:Op zondag 2 september 2012 22:46 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ik heb het geprobeerd maar ik mis gewoon alle uitgebreide en simpele functies wat begrijpelijk is op een tablet maar bij een computer toch wel broodnodig is in mijn ogen. Apps zoals Trein, /berichten, webradio enz. kunnen mij wel bekoren in Metro die bruikbaar zijn voor iets snel te vinden of te draaien naast de desktop ( die ik het meest gebruik ).
Na een upgrade blijft je licentie op office gewoon geldig.quote:Op woensdag 5 september 2012 21:27 schreef ArnosL het volgende:
Als ik ga upgraden van Windows 7 naar Windows 8, moet ik dan ook opnieuw Office 2010 installeren en opnieuw activeren? Ik heb eergisteren namelijk een Office licentie besteld en die kan maar 3 keer gebruikt worden. Zou een beetje jammer zijn als ik dan na één maand gebruik alweer opnieuw zou moeten activeren.
Sowieso irritant dat je zo'n gekochte licentie maar 3 maal mag gebruiken, ik koop zo'n ding omdat ik hem zo vaak als ik wil wil kunnen gebruiken, ook op nieuwe pc's
Nice! Bedanktquote:Op donderdag 6 september 2012 09:06 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
Na een upgrade blijft je licentie op office gewoon geldig.
Lenovo ondersteund geen windows 8.quote:Op zondag 2 september 2012 10:42 schreef DutchErrorist het volgende:
Windows 8 geinstalleerd op mijn laptop, zie ik nu alleen een zwart/grijs beeld met een muis, gebeurd verder niets. Iemand een idee wat er aan de hand kan zijn? Heb alle boot opties al geprobeerd en ook resetten werkt niet.
Heb een Intel HD3000 en Nvidia GT555M videokaart.
Ik had er eerst mijn twijfels over. Ik had de CP eens getest via een virtuele machine, maar die kon mij echt niet overtuigen. En na de CP was ik bijna overtuigd om bijna nog eens een versie van Windows over te slaan.quote:Op vrijdag 7 september 2012 19:46 schreef Proliner het volgende:
Wat zijn de ervaringen tot nu van W8?
Bedankt!quote:Op vrijdag 7 september 2012 20:33 schreef Jump het volgende:
[..]
Ik had er eerst mijn twijfels over. Ik had de CP eens getest via een virtuele machine, maar die kon mij echt niet overtuigen. En na de CP was ik bijna overtuigd om bijna nog eens een versie van Windows over te slaan.
Vorig weekend mijn Win 7 installatie om zeep geholpen, en toen het toch maar eens geprobeerd.
Na ongeveer een weekje thuisgebruik bevalt het in feite toch wel, al is dat vernieuwde Start scherm met de apps toch een grote aanpassing. Een aanpassing die niet iedereen wil of kan maken denk ik (niks staat nog op dezelfde plaats).
Daar moet ik mijn draai nog wat in terugvinden, en loop ik soms nog tegen wat eigenaardigheden, maar dat kan ook aan mij liggen die nog niet 100% weg ben met de nieuwe layout.
Voor professioneel vak ga ik hem nog even overslaan, daarvoor wil ik er eerst nog wat meer ervaring voor hebben.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:23 schreef editoor het volgende:
[..]
Lenovo ondersteund geen windows 8.
Het enige wat ik ook nog gewoon moet worden is het volgende: als ik een full screen programma draai op mijn linkse display had ik altijd de gewoonte om de muis in de linkerbovenhoek te gooien en te dubbelklikken om het programma te sluiten. Maar nu mag ik net niet ind e hoek komen, of die app switcher komt te voorschijnquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |