Waarom zou de gemiddelde bandbreedte alleen worden bepaald door mensen met verstand van PC's die veel downloaden? Alsof die laatste twee groepen trouwens hetzelfde zijn. Er zijn ontzettend veel mensen die downloaden, veel meer dan er verstand hebben van computers.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:15 schreef mschol het volgende:
[..]
je snapt hopelijk dat die statistieken alleen maatgevend zijn voor mensen met enig verstand van pc's en die veel downloaden?
Vrijwel iedereen in Nederland heeft 8 Mbit of hoger (anders was het gemiddeld geen 25 Mbit). Ruim voldoende om een paar gigabyte vlot te downloaden.quote:mensen die niet downloaden hebben zeer waarschijnlijk geen 40-50mbit lijn liggen, en komen tevens nooit op dat soort sites terecht...
Als je wil, graag.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:30 schreef LompeHork het volgende:
Misschien tijd voor een mooie OP?ik ga er even een reeksje van maken in ieder geval.
Ik zie het probleem niet. Als Microsoft zorgt voor een goed systeem zoals bijv de iPad/iPhone. Met bijvoorbeeld een iDeal/PayPal/Giftcard functie, komen mensen er echt wel uit. Kijk maar naar de iPhone dat werkt zo makkelijk met aankopen, dat kan mijn oma zelfs. Programma's illegaal downloaden is moeilijker...quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:15 schreef mschol het volgende:
[..]
je snapt hopelijk dat die statistieken alleen maatgevend zijn voor mensen met enig verstand van pc's en die veel downloaden?
mensen die niet downloaden hebben zeer waarschijnlijk geen 40-50mbit lijn liggen, en komen tevens nooit op dat soort sites terecht...
Precies. En iPad games zijn vaak ook honderden MB's of zelfs meerdere gigabytes. Toch worden ze massaal gedownload. Ik zou niet weten waarom dat voor Windows niet zou kunnen werken.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:33 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Ik zie het probleem niet. Als Microsoft zorgt voor een goed systeem zoals bijv de iPad/iPhone. Met bijvoorbeeld een iDeal/PayPal/Giftcard functie, komen mensen er echt wel uit. Kijk maar naar de iPhone dat werkt zo makkelijk met aankopen, dat kan mijn oma zelfs. Programma's illegaal downloaden is moeilijker...
de test bestaat grotendeels uit ziggo/UPC klanten... die zullen flink een aandeel hebben, maar 40-50mbit gemiddeld in nederland? nee helaas.. imho niet representatief als ik zie wat de mensen om mij heen (kennisen, familie, buren, klanten e.d.) aan verbindingen hebben liggen...quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:33 schreef Tijn het volgende:
[..]
Waarom zou de gemiddelde bandbreedte alleen worden bepaald door mensen met verstand van PC's die veel downloaden? Alsof die laatste twee groepen trouwens hetzelfde zijn. Er zijn ontzettend veel mensen die downloaden, veel meer dan er verstand hebben van computers.
[..]
Vrijwel iedereen in Nederland heeft 8 Mbit of hoger (anders was het gemiddeld geen 25 Mbit). Ruim voldoende om een paar gigabyte vlot te downloaden.
Natuurlijk bestaat er een groep mensen die dat niet doen en ook niet gaan doen. Maar ik betwijfel of die mensen nu wel software in de winkel kopen. Ik denk het niet.
Hoe kom je toch steeds bij die 40-50 Mbit? De gemiddelde bandbreedte in Nederland is 25,6 Mbit/s. Dat blijkt uit de data. En dat is meer dan genoeg om een paar gigabyte snel te downloaden.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 17:29 schreef mschol het volgende:
[..]
de test bestaat grotendeels uit ziggo/UPC klanten... die zullen flink een aandeel hebben, maar 40-50mbit gemiddeld in nederland? nee helaas.. imho niet representatief als ik zie wat de mensen om mij heen (kennisen, familie, buren, klanten e.d.) aan verbindingen hebben liggen...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 | [img]http://www.imgdumper.nl/uploads5/4fc8d56671569/4fc8d5666ea7d-windows8.jpg[/img] De nieuwste telg in de Windows familie. Wordt dit een waardige opvolger voor Windows 7 of zal Microsoft opnieuw falen zoals ze deden met Vista? We kunnen het alleen maar afwachten. [b]Metro interface[/b] [img=600]http://www.imgdumper.nl/uploads5/4fc8ec0bd8d1c/4fc8ec0bd3331-1140-windows-8.jpg[/img] [b]Windows klassieke interface[/b] [img=600]http://www.imgdumper.nl/uploads5/4fc8ec29b512c/4fc8ec29b12ad-windows-8-release-preview.jpg[/img] [b]Wat filmpjes[/b] http://youtu.be/aebfjzdLxJA http://youtu.be/ag-StAfqJiU [b]Waar kan ik de release preview downloaden?[/b] Hierzo: [url=http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=251533]32 bit[/url] of [url=http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=251532]64 bit[/url] |
dat denkt dat onderzoek ja.. maar in de praktijk valt dat echt anders uit...quote:Op vrijdag 1 juni 2012 18:22 schreef Tijn het volgende:
[..]
Hoe kom je toch steeds bij die 40-50 Mbit? De gemiddelde bandbreedte in Nederland is 25,6 Mbit/s. Dat blijkt uit de data. En dat is meer dan genoeg om een paar gigabyte snel te downloaden.
De tijden dat de meeste mensen met een 4 Mbit/s ADSL-lijntje zaten hebben wel een paar jaar achter ons gelaten.
ik heb geen problemen met win8 in virtualboxquote:Op vrijdag 1 juni 2012 20:36 schreef MarkoAlmelo het volgende:
De preview werkt niet in Virtualbox en VMware?
Die is handig, hopen dat ie niet te duur wordtquote:Op maandag 4 juni 2012 12:36 schreef andreas612 het volgende:
deze:
http://www.engadget.com/2012/06/04/asus-taichi-notebook-tablet/
even dichtklappen en doorgaan op het scherm op de achterkant van het scherm
Weet niet wat voor CPU je hebt, maar vanaf Core (Duo) en Athlon64 hebben ze (praktisch) allemaal SSE2, PAE en NX bit aan boord, de eisen die Win8 voor je proc stelt. Zeker weten dat je het vinkje bij "enable PAE/NX" in Vbox aangezet hebt?quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:24 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[ afbeelding ]
Ik denk dat mijn processor niet compatible is om W8 (virtueel) te draaien.
Probleem is alleen dat het ook voor desktops bedoeld is.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 20:25 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Ik snap alle tumult niet rond Windows 8.
Volgens mij is Windows 8 gemaakt voor tablets. En daar heb je (lijkt mij) geen aero en startknop nodig....
Klopt, en op een PC hebben we Metro niet nodig. Iets gaat er dus mis bij Microsoftquote:Op vrijdag 15 juni 2012 20:25 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Ik snap alle tumult niet rond Windows 8.
Volgens mij is Windows 8 gemaakt voor tablets. En daar heb je (lijkt mij) geen aero en startknop nodig....
naja we zullen wel zien hoe W8 eruit komt te zienquote:Op vrijdag 15 juni 2012 21:30 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Klopt, en op een PC hebben we Metro niet nodig. Iets gaat er dus mis bij MicrosoftWindows 8 werkt verder prima hoor en is retesnel maar aan Metro en al die Metro apps heb je gewoon geen klote. Daarnaast zijn de opties in die programma zo minimaal en moet je alles op een omslachtige manier doen.
( Iemand die weet hoe je de FN knoppen op een Sony Vaio aan de praat krijgt onder windows 8? )
Drivers installeren met Win 7 compatibiliteit?quote:Op vrijdag 15 juni 2012 21:30 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Klopt, en op een PC hebben we Metro niet nodig. Iets gaat er dus mis bij MicrosoftWindows 8 werkt verder prima hoor en is retesnel maar aan Metro en al die Metro apps heb je gewoon geen klote. Daarnaast zijn de opties in die programma zo minimaal en moet je alles op een omslachtige manier doen.
( Iemand die weet hoe je de FN knoppen op een Sony Vaio aan de praat krijgt onder windows 8? )
Het rare is dat ik het volume wel uit kan zetten maar alle andere functies werken niet.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 10:22 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Drivers installeren met Win 7 compatibiliteit?
Tof dingquote:
Nee had ik ook met van die tiptoetsen. Ik moet blijkbaar het programma opstarten als administrator en dan werkten ze wel.quote:Op zaterdag 16 juni 2012 12:55 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Het rare is dat ik het volume wel uit kan zetten maar alle andere functies werken niet.
quote:Op dinsdag 19 juni 2012 10:49 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Tof ding
Ben benieuwd hoeveel dat ding gaat kosten
Die prijs is met toetsenbord? Dan kan het nog wel eens een vervanger zijn voor m'n huidige laptop namelijk.quote:
Het verschil met W8 (pro) is dat ik bij de Pro versie ook andere programma's (niet uit de Windows Store) kan installeren ?quote:Windows RT, known during development as Windows on ARM, will be a version of the Windows 8 operating system for ARM devices such as tablets. It will officially only run software available through the Windows Store or included in Windows RT including Microsoft Word, Excel, PowerPoint, and OneNote as standard. Microsoft will only be selling the operating system to device manufacturers directly, and not as a stand-alone product to consumers.
Wut? Anders is het niet mogelijk om externe programma's te installeren waar je zelf thuis al een licensie oid voor hebt?quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:35 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Dankje!
maar wat is Windows RT? het enige wat ik kon vinden is:
[..]
Het verschil met W8 (pro) is dat ik bij de Pro versie ook andere programma's (niet uit de Windows Store) kan installeren ?
RT is puur de tablet lay-out.. dus alleen dat raamwerk, en ben je dus gebonden aan windows apps. De pro versie kan ook switchen tussen normale desktop versie en het raamwerk, zo kan je dus ook volledige programma's draaien en ben je niet gebonden aan de apps. Zo kan je bijv. volledige lightroom versie draaien en kan je gewoon naar 'computer' gaan en door je mappen bladeren..quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:35 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Dankje!
maar wat is Windows RT? het enige wat ik kon vinden is:
[..]
Het verschil met W8 (pro) is dat ik bij de Pro versie ook andere programma's (niet uit de Windows Store) kan installeren ?
werkt prima.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:14 schreef -Datdus- het volgende:
Werkt dat nou een beetje lekker dat nieuwe startscherm?
Nee bagger.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:14 schreef -Datdus- het volgende:
Werkt dat nou een beetje lekker dat nieuwe startscherm?
Er bestaan geen programma's buiten de Microsoft Store om die kunnen draaien op Windows 8 RT.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:51 schreef ArnosL het volgende:
[..]
Wut? Anders is het niet mogelijk om externe programma's te installeren waar je zelf thuis al een licensie oid voor hebt?
Het lijkt me niet aannemelijk dat Windows 8 enigszins draait met zo weinig geheugen. Ik zou zeggen, stel op z'n minst 2 GB in (dat is volgens MS ook het minste wat je nodig hebt voor de 64-bit versie). Maar ik denk eigenlijk dat het vanaf 4 GB pas echt lekker werkt.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 17:50 schreef vaagjunior het volgende:
alleen je zou zeggen dat hij toch wel moet kunnen draaien op 1 GB of 1,5 GB in virtualbox?
1 GB is minimaal volgens de microsoft sitequote:Op zaterdag 23 juni 2012 18:23 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het lijkt me niet aannemelijk dat Windows 8 enigszins draait met zo weinig geheugen. Ik zou zeggen, stel op z'n minst 2 GB in (dat is volgens MS ook het minste wat je nodig hebt voor de 64-bit versie). Maar ik denk eigenlijk dat het vanaf 4 GB pas echt lekker werkt.
Alles is een kwestie van wennenquote:Op maandag 9 juli 2012 17:55 schreef VanishedEntity het volgende:
Voor degenen die niet zonder de klassieke start knop en interface kunnen...
http://classicshell.sourceforge.net
Nee. Ik word er helemaal gek van dat elke keer mijn hele scherm veranderd als ik de windows knop in druk.quote:Op maandag 9 juli 2012 21:54 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Alles is een kwestie van wennen
Ik ben wel enorm benieuwd naar de Surface tablet
Ja ik moet het ook nog zien op een normale desktop pc hoor. Maar op een tablet zal het wel donders fijn werken zijnquote:Op maandag 9 juli 2012 22:23 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
Nee. Ik word er helemaal gek van dat elke keer mijn hele scherm veranderd als ik de windows knop in druk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |