Moet ik een man zijn om het vies te vinden?quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:10 schreef Partyboy1991 het volgende:
[..]
Je bent geen man, please zeg niks, waarom is t nog zo licht hier
Uuhm.. tja .. ik.. weet t niet, ik zei niksquote:Op woensdag 30 mei 2012 22:12 schreef ovoxo het volgende:
[..]
Moet ik een man zijn om het vies te vinden?
Hoe gaat het met je nieuwe huisje, al vooruitgang?quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:00 schreef SicSicSics het volgende:
Jullie kunnen je ook geen moment gedragen zonder mij he?
Eerder achteruitgang...quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:02 schreef WasMachinator het volgende:
Hoe gaat het met je nieuwe huisje, al vooruitgang?
ah das kut!quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:06 schreef SicSicSics het volgende:
Er zit namelijk een enorme boete op het oversluiten... Zit in een behoorlijke catch.
Ze willen de hypotheek niet op mijn naam zetten, want ik verdien 'te weinig'. Als ik over ga sluiten moet ik ze een boete betalen die hoger is dan ik kan betalen. Dus misschien moet ik alsnog verkopen, of wachten tot ik genoeg verdien. Best nasty als je er zo over nadenkt.
Klopt en regels zijn regels enzo. Het sucks alleen wel. Want als ik verkoop is er geen boete, alleen als ik over zou sluiten. Dus eigenlijk gaat het fucking nergens over. Maarja, hypotheken en kleine lettertjes jeweets.quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:07 schreef WasMachinator het volgende:
ah das kut!
mja de hypotheek verstrekkers zijn een stuk voorzichtiger geworden.. wat eig ook wel begrijpelijk is.
ja sowieso er nog een beetje achteraan zitten. wie weet wat er nog mogelijk isquote:Op woensdag 30 mei 2012 23:09 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Klopt en regels zijn regels enzo. Het sucks alleen wel. Want als ik verkoop is er geen boete, alleen als ik over zou sluiten. Dus eigenlijk gaat het fucking nergens over. Maarja, hypotheken en kleine lettertjes jeweets.
Vrijdag een gesprek met de adviseur, maar ik ga morgen die lui van de hypotheek nog ff bellen om te vertellen hoe ik over de situatie denk.
Het zal wel niet helpen, maar precies! Een paar keer Kassa, AFM en stekeligheden laten vallen... Misschien zijn ze er gevoelig voorquote:Op woensdag 30 mei 2012 23:10 schreef WasMachinator het volgende:
ja sowieso er nog een beetje achteraan zitten. wie weet wat er nog mogelijk is!
iets van niet geschoten is altijd mis hequote:Op woensdag 30 mei 2012 23:12 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Het zal wel niet helpen, maar precies! Een paar keer Kassa, AFM en stekeligheden laten vallen... Misschien zijn ze er gevoelig voor
mag van mij ook, verjaardagsfeest van een vriend. enige minpunt daarvan is dat mijn ex er ook zal zijn, maar daar drink ik wel eentje extra op ofzoquote:
Want de stoelen zijn dan op?quote:Op woensdag 30 mei 2012 23:22 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
mag van mij ook, verjaardagsfeest van een vriend. enige minpunt daarvan is dat mijn ex er ook zal zijn, maar daar drink ik wel eentje extra op ofzo
Dat je op je ex moet gaan zitten zuipen! Duh!quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |