quote:Op vrijdag 1 juni 2012 01:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik ben een boekenlezer:Je bent in de warSPOILER: over de Hound, niet klikken als je de boeken niet hebt gelezen!!!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Conscience do cost.
Het is sowieso al duidelijk dat Davos minder roekeloos is dan Stannis, ook uit andere scenes. Ik kan me voorstellen dat ze dat niet steeds willen herhalen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 01:03 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Ook jammer dat ze de rol van Davos hebben aangepast. In de boeken wilde hij juist een paar schepen vooruit sturen omdat hij de situatie niet vertrouwde, maar werd hij overruled. Nu vaart hij nietsvermoedend in een val
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 01:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik ben een boekenlezer:SPOILER: over de Hound, niet klikken als je de boeken niet hebt gelezen!!!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: zelfde niveau spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!
quote:Op vrijdag 1 juni 2012 08:44 schreef Zith het volgende:
[..]SPOILER: zelfde niveau spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.
ah thxquote:Op vrijdag 1 juni 2012 01:07 schreef Onufriev het volgende:
Splod, je kan zowaar rijk worden door een app/site te maken waarbij ieder zijn favoriete personages kan kiezen en dan zijn custom wallpaper eruit komt rollen, iedereen hier heeft zijn eigen verzoekje
Maar bedankt nogmaals, ik vind die #3 ook iets mooier dus die is alweer vervangen.
[..]
Deze komen uit een download van een vorig topic, ik meende gepost door Wihakayda. Indien nodig kan ik het wel even opzoeken?
Misschien is het leuk om de linkjes naar de wallpapers in de OP te zetten?quote:Op vrijdag 1 juni 2012 09:06 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
ah thxnah thx dat zal ik dan zelf maar een keer moeten doen
Spoiler!quote:
Heb je het stukje gemist waarin Davos hem adviseerde Melisandre thuis te laten, om iets te bewijzen aan zijn manschappen? Dat hij niet afhankelijk van haar is?quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:49 schreef ser het volgende:
Mooie aflevering. Cool dat de Hound bang is voor vuur (logisch ook) maar dat niemand dat door lijkt te hebben. Cersei en Joffrey weer lekker bezig.
Wel raar dat Sansa niet vlucht nu ze de kans had. In alle chaos met de Hound mee gaan lijkt me niet verkeerd. Hij lijkt haar wel te mogen op een of andere rare manier.
Waarom heeft Stannis Melisandre eigenlijk niet meegenomen/gebruikt om Kings Landing in te nemen? Lijkt me toch wel een handig hulpmiddel in de strijd.
Als je je broer laat afmaken door haar magie kun je die best gebruiken om koning te worden.
zoiets dacht ik al te herinneren. Maar wel een slecht adviesquote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:54 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Heb je het stukje gemist waarin Davos hem adviseerde Melisandre thuis te laten, om iets te bewijzen aan zijn manschappen? Dat hij niet afhankelijk van haar is?
Nice!quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:56 schreef benx het volgende:
Zojuist een zelfgetekent kado gekregen van mijn zusje
[ afbeelding ]
Precies want waarom red de Kingsguard Tyrion eerst, om hem daarna zelf proberen dood te maken. Hij had Tyrion beter gewoon door die man van Stannis laten vermoorden, dan was het ook nooit uitgekomen dat Cersei (??) een plan had om Tyrion dood te maken. Dat soort dingen zijn er om het verhaal beter en spannender te makenquote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:03 schreef ser het volgende:
[..]
zoiets dacht ik al te herinneren. Maar wel een slecht adviesen ook wel logisch anders zou het verhaal zo klaar zijn natuurlijk.
Hij heeft haar tenslotte nodig en als je je iegen broer niet zelf kan doden waarom zou je jezelf dan willen bewijzen om heel Kings Landing op de moeilijke manier in te nemen? En zoals hierboven al gezged dit advies neemt Stannis wel aan en laten ze zien maar dat Davos voorzichtiger wil aanvallen komt er dan niet in voor. Ook logisch want dan kan je meer bootjes opblazen met koudvuur wat spectaculairder is.
Dit houd je toch met dit soort boeken en verfilmingen. Als alles ''logisch'' zou gaan waren ze zo klaar geweest.....En dat willen we uiteraard niet!
Dat wordt ook uitgelegd; De manschappen fluisteren al dat Stannis zijn overwinningen te danken heeft aan Melisandre. Stannis heeft een "eigen victorie" nodig om te laten zien dat hij een echte koning is. Niet het speeldingetje van de machtige sorceress.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:03 schreef ser het volgende:
[..]
zoiets dacht ik al te herinneren. Maar wel een slecht adviesen ook wel logisch anders zou het verhaal zo klaar zijn natuurlijk.
Hij heeft haar tenslotte nodig en als je je iegen broer niet zelf kan doden waarom zou je jezelf dan willen bewijzen om heel Kings Landing op de moeilijke manier in te nemen?
Ik vind het nogal logisch en ik zou Stannis hetzelfde advies hebben gegevenquote:Dit houd je toch met dit soort boeken en verfilmingen. Als alles ''logisch'' zou gaan waren ze zo klaar geweest.....En dat willen we uiteraard niet!
De kingsguard dude redt hem helemaal niet. Dat is iemand anders.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:21 schreef Omega het volgende:
[..]
Precies want waarom red de Kingsguard Tyrion eerst, om hem daarna zelf proberen dood te maken. Hij had Tyrion beter gewoon door die man van Stannis laten vermoorden, dan was het ook nooit uitgekomen dat Cersei (??) een plan had om Tyrion dood te maken. Dat soort dingen zijn er om het verhaal beter en spannender te maken
De vorige keer werd Renly toch ook gewoon van afstand door Mellisandre gedood. Waarom deed hij nu niet een zelfde sneak attack, om daarna met zijn schepen Kings Landing binnen te vallen. Hoeven zijn mannen niks van te merken.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 11:54 schreef Kloonhommel het volgende:
[..]
Heb je het stukje gemist waarin Davos hem adviseerde Melisandre thuis te laten, om iets te bewijzen aan zijn manschappen? Dat hij niet afhankelijk van haar is?
Maar niet door de kingsguard. Iemand anders onderschept zijn aanvaller en dan verschijnt die kingsguardquote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:30 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Nadat die kingsguard hem heeft geraakt ja. Maar daarvoor werd hij toch ook aangevallen?
Geen idee eigenlijkquote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:30 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Nadat die kingsguard hem heeft geraakt ja. Maar daarvoor werd hij toch ook aangevallen?
Net terug gekeken, je hebt gelijkquote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:31 schreef ems. het volgende:
[..]
Maar niet door de kingsguard. Iemand anders onderschept zijn aanvaller en dan verschijnt die kingsguard
ok blijkt dus iemand anders te zijn.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 12:23 schreef ems. het volgende:
[..]
De kingsguard dude redt hem helemaal niet. Dat is iemand anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |