Ja en dan word je eruit gekicked..quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:34 schreef totalvamp het volgende:
Ik zit er ook gewoon inMiss een tip xD zet sochtends je pc aan met diablo en laat hem gewoon aan staan de hele dag
Goed, misschien moet ik wat ik hier zei toch ff weer intrekken. Ik heb geen zin om weer 30 euro in die bodemloze put genaamd bliztards te mikken als deze epic failure met diablo 3 blijft. Daar betaal je verdomme toch geen 45 euro voor.....quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:22 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
En idd, bij MoP zal het idd wel weer stijgen. Ben zelf ook wel van plan een kijkje te nemen dan. Maar hardcore raiden dat ga ik niet meer doen.
nee hoorquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:42 schreef Hidefinition het volgende:
[..]
Ja en dan word je eruit gekicked..
ik ben er net uit gekicked..quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:44 schreef totalvamp het volgende:
[..]
nee hoorals ik hem zo aanzet blijft hij bij mij online. Als ik terug kom van me werk ben ik nog ingelogd
ik wil klikken!quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:49 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Just Cause 2 is ook geen goed alternatief, ik wil Diablo
What happend?quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:53 schreef Afwazig het volgende:
En ik was net level 7 geworden op mijn Demon Hunter op HC. Wtf man, nu staat hij daar helemaal alleen op een graveyard.
Oh, omdat je zij dat hij op de graveyard staat.quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:57 schreef Afwazig het volgende:
Nee joh, niet gekilled. Althans, dat hoop ik niet. Gewoon gekicked en nu kan ik er niet meer in.
Doet je friends list het gewoon? Bij mij doet die het niet goed namelijk...quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:58 schreef totalvamp het volgende:
ik heb nergens last vanNet voor het eerst het pony level gedaan ^^
Ja op een graveyard in Act 1quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:58 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Oh, omdat je zij dat hij op de graveyard staat.
Ja, maar mijn vrienden spelen op het moment nietquote:Op woensdag 30 mei 2012 20:00 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Doet je friends list het gewoon? Bij mij doet die het niet goed namelijk...
Hier wel... 37 en 73. Maar volgens mij krijg je na een aantal keer 37 gewoon 73. Draai de getallen maar om dan hebben de mensen nog het idee dat er iets aan de hand isquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |