Tien tien tien!quote:
Iedereen zit toch short? Of verderf ik nou je avond?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 21:33 schreef RemcoDelft het volgende:
Geen mooier vermaak dan leedvermaak!
Kunnen we nergens huilende speculanten live volgen o.i.d.?
Ik denk het niet, maar dat zou wel een bazenstand zijn natuurlijk.quote:
Zou je dan kopen?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:58 schreef JimmyJames het volgende:
Ik hoop het. Zou echt een koopje zijn voor die prijs.
Dit gaat dus niet eens over het aandeel, maar echt over Facebook als website zelf. Mensen die al wat langer een account hebben, maken steeds minder gebruik van de site.quote:
Dit was te verwachten natuurlijk.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dit gaat dus niet eens over het aandeel, maar echt over Facebook als website zelf. Mensen die al wat langer een account hebben, maken steeds minder gebruik van de site.
Maar juist op de hoeveelheid gebruikers is de bubble prijs gebaseerd, als het aantal gebruikers nu ook al in verval geraakt is dan ben ik benieuwd waar dit aandeel zijn bodem gaat hebben.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:52 schreef kibo het volgende:
[..]
Dit was te verwachten natuurlijk.
Alleen pubers en manische narcisten blijven er mee doorgaan.
Logisch toch, op een gegeven moment heb je het wel wat gezien. de meeste mensen hebben helemaal niet zo'n lange interesse spanne, die zijn snel verveeld en gaan op zoek naar iets anders. Daarom was het bij voorbaat al kansloos om in facebook te investeren. Straks wordt er iets nieuws gevonden door enkele trendsetters en dan is iedereen ook weer even snel daarheen, waardoor facebook achterblijft met een boel profielen waar weinig meer mee gebeurt.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:32 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dit gaat dus niet eens over het aandeel, maar echt over Facebook als website zelf. Mensen die al wat langer een account hebben, maken steeds minder gebruik van de site.
Een daling op zo'n enorm aantal leidt niet snel tot een wezenlijke verandering, zou je zeggen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 10:56 schreef Basp1 het volgende:
Maar juist op de hoeveelheid gebruikers is de bubble prijs gebaseerd, als het aantal gebruikers nu ook al in verval geraakt is dan ben ik benieuwd waar dit aandeel zijn bodem gaat hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |