Waar meer meeuwen/duiven zijn zullen meer meeuwen/duiven schijten, en of er (veel) meeuwen/duiven zijn hangt vooral af van de hoeveelheid voedsel die ze op een locatie kunnen vinden.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We hebben het over het feit dat beesten schijten. En dat dit zou komen door Marokkaanse buurmannen. Daar hebben we het over. Daarnaast hadden we het over meeuwen.
Ik gooi hier altijd hele broden in de sloot. Daar zijn de welse eenden dol op.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:45 schreef Wokkel het volgende:
Het wordt tijd dat er gewoon stevige boetes worden uitgedeeld aan mensen die voedsel op straat gooien. Geloven doe je maar achter je eigen voordeur.
Klopt, dat wordt nergens betwist.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Waar meer meeuwen/duiven zijn zullen meer meeuwen/duiven schijten, en of er (veel) meeuwen/duiven zijn hangt vooral af van de hoeveelheid voedsel die ze op een locatie kunnen vinden.
In een sloot is wat anders dan op de stoep voor je portiekdeur.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:45 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik gooi hier altijd hele broden in de sloot. Daar zijn de welse eenden dol op.²
Als niemand die beesten voert blijven de beesten niet in de buurt van het voerquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
We hebben het over het feit dat beesten schijten. En dat dit zou komen door Marokkaanse buurmannen. Daar hebben we het over. Daarnaast hadden we het over meeuwen.
Maar ik bergijp het wel. Die vogels zijn kieskeurig, ze eten liever Marokkaans/Turks brood met wat heerlijke (gemarineerd) vleesvocht dan die witte boterhammen ZONDER beleg.quote:
Klopt, maar ik kan je garanderen dat die beesten schijten. Ongeacht of ze bij de buurman van X-Ray zijn geweest of niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:47 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Als niemand die beesten voert blijven de beesten niet in de buurt van het voer
geen voer is geen schijtende duiven
Als de vogels er eenmaal achter zijn dat de buurman daar voer neergooit dan blijven die beesten daar rondhangen.
En nu beste mensen, nu worden we dus geconfronteerd met het Westerse individualisme. Dat die eenden en prachtige duiven van de honger overlijden is irrelevant, als ik mijn dikke bolide maar op mijn schone oprit kan parkeren.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:47 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Als niemand die beesten voert blijven de beesten niet in de buurt van het voer
geen voer is geen schijtende duiven
Als de vogels er eenmaal achter zijn dat de buurman daar voer neergooit dan blijven die beesten daar rondhangen.
Mierzoete troep met kilos suiker als lekkernij zien.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:43 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik zit nu naar Herman den Blijker te kijken. Als jullie dat soort zooi toch dagelijks naar binnen manoeuvreren moet je toch onderhand wel klinisch dood zijn?
Peper en zout als specerij zien.²
het hele punt is dat ze dan ergens anders gaan schijtenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Klopt, maar ik kan je garanderen dat die beesten schijten. Ongeacht of ze bij de buurman van X-Ray zijn geweest of niet.
Als je het gratis aanbiedt komen er zelfs Sjonnies op af.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Mierzoete troep met kilos suiker als lekkernij zien.
Dat punt stond helemaal niet ter discussie.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:50 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
het hele punt is dat ze dan ergens anders gaan schijten
of niet meer schijten als ze helemaal geen eten kunnen vinden
die prachtige duiven zijn feitelijk ziekte overbrengend ongedierte, net als ratten.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En nu beste mensen, nu worden we dus geconfronteerd met het Westerse individualisme. Dat die eenden en prachtige duiven van de honger overlijden is irrelevant, als ik mijn dikke bolide maar op mijn schone oprit kan parkeren.²
Man, ik moet mijn collega's van mij af slaan na de Ramadan.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:50 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Als je het gratis aanbiedt komen er zelfs Sjonnies op af.²
Hoe meer je die beesten voert, hoe meer ze reproduceren. Hoe meer van die beesten, hoe meer poep.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Klopt, maar ik kan je garanderen dat die beesten schijten. Ongeacht of ze bij de buurman van X-Ray zijn geweest of niet.
Ik ook op mijn werk. Je legt een groot bord met homemade lekkernijen neer en het is voor de middah al weggewerkt.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Man, ik moet mijn collega's van mij af slaan na de Ramadan.
Dat klopt. Open deur lijkt mij.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:51 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Hoe meer je die beesten voert, hoe meer ze reproduceren. Hoe meer van die beesten, hoe meer poep.
als dat punt niet ter discussie staat is er dus een verband tussen een brood strooiende buurman en schijtende duivenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat punt stond helemaal niet ter discussie.
Nee.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:52 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
als dat punt niet ter discussie staat is er dus een verband tussen een brood strooiende buurman en schijtende duiven
Jullie kennen echt geen hygiëne hè? 5 x per dag je handen wassen moet door goddelijke wetten afgedwongen worden terwijl ieder normaal mens dat een veelvoud doet en zorgen dat ongedierte beperkt wordt is al teveel gevraagd. Bah viespeuken.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
En nu beste mensen, nu worden we dus geconfronteerd met het Westerse individualisme. Dat die eenden en prachtige duiven van de honger overlijden is irrelevant, als ik mijn dikke bolide maar op mijn schone oprit kan parkeren.²
Geen beschaving in Marokko? Man, daar grillen ze al lopende heerlijke koteletjes. Gewoon omdat het kan.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:52 schreef Scorpie het volgende:
Ook wel weer een typisch barbaarse oplossing; we mogen het niet weggooien, dus gooien we het op straat. Geen wonder dat er nog geen beschaving is in het land van herkomst.
Nee, dat stel ik niet. Jouw verband klopt alleen niet.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:54 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
[..]
Dus duiven komen niet op dat brood af?
Moet je eens vragen hoe ze hun reet afvegen.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Jullie kennen echt geen hygiëne hè? 5 x per dag je handen wassen moet door goddelijke wetten afgedwongen worden terwijl ieder normaal mens dat een veelvoud doet en zorgen dat ongedierte beperkt wordt is al teveel gevraagd. Bah viespeuken.
Ja, ieder mens hoort dat te doen. Daarentegen: als jij ben wezen plassen laat je je tool lekker uitdruppelen in je underpants.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Jullie kennen echt geen hygiëne hè? 5 x per dag je handen wassen moet door goddelijke wetten afgedwongen worden terwijl ieder normaal mens dat een veelvoud doet en zorgen dat ongedierte beperkt wordt is al teveel gevraagd. Bah viespeuken.
Ik leg alleen het verband tussen gestrooid brood, duiven die eropaf komen en de stront die ze achterlaten.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, dat stel ik niet. Jouw verband klopt alleen niet.
quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ieder mens hoort dat te doen. Daarentegen: als jij ben wezen plassen laat je je tool lekker uitdruppelen in je underpants.
Terwijl wij de knul lekker cleanen met degelijke osmose.²
Je zei:quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:56 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Ik leg alleen het verband tussen gestrooid brood, duiven die eropaf komen en de stront die ze achterlaten.
Duiven schijten sowieso. Tenzij ze een of andere darmziekte hebben.quote:als dat punt niet ter discussie staat is er dus een verband tussen een brood strooiende buurman en schijtende duiven
In de Akbarstraat staan ook containers, alleen verdommen sommige bewoners het om het vuilnis erin te gooien en zetten ze het ernaast.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:56 schreef kijkmij het volgende:
Dan moet in die wijk toch ook wel een enorme bende zijn. In een nette buurt waar geen voedsel voor die beesten te vinden is tref je geen ratten aan. Nou ja een enkeling misschien. In Groningen hebben we allemaal ondergrondse containers. Kun je ieder moment van de dag/nacht je huisvuil kwijt. Voordat we die dingen hadden en het nog "gewoon" werd opgehaald zetten mensen soms ene avond van te voren hun vuilniszakken al langs de straat. Gevolg was dat er al allemaal kraaien en meeuwen die zakken hadden stuk gemaakt voordat ze werrden opgehaald. Wat ook weer zwerfvuil tot gevolg had. Sinds die ondergrondse bakken er zijn hebben we nauwelijk zwerfvuil en zie ik ook bijna nooit meer meeuwen. Ze weten gewoon dat er toch geen voedsel meer voor ze is. Hetzelfde geld voor ratten.
Duiven zijn vliegende rattenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je zei:
[..]
Duiven schijten sowieso. Tenzij ze een of andere darmziekte hebben.
http://www.gemeentelijkeo(...)ke_rat_zijn_contractquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:59 schreef Wokkel het volgende:
[..]
In de Akbarstraat staan ook containers, alleen verdommen sommige bewoners het om het vuilnis erin te gooien en zetten ze het ernaast.
Slechte zaak. Maar het zorgt wel voor wat gemoedelijkheid in de wijk.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:59 schreef Wokkel het volgende:
[..]
In de Akbarstraat staan ook containers, alleen verdommen sommige bewoners het om het vuilnis erin te gooien en zetten ze het ernaast.
natuurlijk schijten duivenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:57 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je zei:
[..]
Duiven schijten sowieso. Tenzij ze een of andere darmziekte hebben.
Wie zegt dat het marokkanen zijn? Die >90% allochtonen in die straat kunnen ook een andere nationaliteit hebben.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:59 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
http://www.gemeentelijkeo(...)ke_rat_zijn_contract
Er hoeven echt geen Marokkanen aan te pas te komen in Amsterdam.
Lekker je linkerhand nog even over den aars halen.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:55 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, ieder mens hoort dat te doen. Daarentegen: als jij ben wezen plassen laat je je tool lekker uitdruppelen in je underpants.
Terwijl wij de knul lekker cleanen met degelijke osmose.²
Of niet, het hoeven niet eens allochtonen te zijn. Ooit eens aan gedacht? De GGD faalt gewoon hard in de bestrijding van rattenplagen, dat mag best wel geconcludeerd worden. Of dat nu in West of Zuid is.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:02 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Wie zegt dat het marokkanen zijn? Die >90% allochtonen in die straat kunnen ook een andere nationaliteit hebben.
Wat mij betreft komen ze uit viespeukistan.
Rotzooi en ratten vind je gemoedelijk?quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:59 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Slechte zaak. Maar het zorgt wel voor wat gemoedelijkheid in de wijk.²
Ik zie, ik zie wat jij niet niet en het is wit en rond!quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:58 schreef Green1 het volgende:
Lekker buurtje, als ik er zo eens doorheen rij met streetview..
[ afbeelding ]
Ja het stikt van de autochtone tokkies daar.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:59 schreef wikwakka2 het volgende:
Allemaal de schuld van de moslims (en de Rabobank). Pa & ma Tokkie staan er namelijk om bekend dat ze uiterst goed voor hun leefomgeving zorgen.
quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Of niet, het hoeven niet eens allochtonen te zijn. Ooit eens aan gedacht? De GGD faalt gewoon hard in de bestrijding van rattenplagen. Of dat nu in West of Zuid is.
Er valt weinig te bestrijden als er aan de andere kant hordes islamieten elke dag brood naar buiten gooien en het vuilnis weigeren normaal weg te gooien.quote:De islamitische achtergrond van veel buurtbewoners zorgt ervoor dat zij eten niet weggooien. Moslims mogen geen eten weggooien, schrijft de islam voor. Etensresten, meestal brood, worden ‘gevoerd’ aan de vogels.
Gezellig, net als thuis.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:04 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Rotzooi en ratten vind je gemoedelijk?
Wees blij dat ze condooms gebruikenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:05 schreef BansheeBoy het volgende:
Weet je wat pas erg is? En dat is zo smerig dat zelfs honden het laten liggen. Gebruikte en vaak goedgevulde preservatieven. Zie je voornamelijk in de allochtoonvrije vinexwijken.²
Dan ben ik benieuwd op basis van welke Islamitische traditie de krant zich beroept. Of denk jij dat moslims het normaal vinden om hun vuilnis op straat te gooien? Wonen toevallig alleen in Amsterdam de moslims die zo denken, dat daar nu zo'n rattenplaag is ontstaan? Toevallig die straat ook?quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:05 schreef Wokkel het volgende:
Er valt weinig te bestrijden als er aan de andere kant hordes islamieten elke dag brood naar buiten gooien en het vuilnis weigeren normaal weg te gooien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |