Ik ben klaar om kapot te gaan doch vermoed ik dat jullie al reeds kapot zijnquote:Op vrijdag 25 mei 2012 21:43 schreef MohMi het volgende:
[..]
Muhahaha, als we aan het einde van de avond Malibu over hebben wil je ik spammen. Ben je dan nog hier te vinden of moet ik gewoon heel hard roepen hier op Zuid? xD
Wij leven nog, enigszinsquote:Op zaterdag 26 mei 2012 01:50 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik ben klaar om kapot te gaan doch vermoed ik dat jullie al reeds kapot zijn
quote:
ik heb maar rustig aan gedaan met drank vandaagquote:Op zaterdag 26 mei 2012 02:24 schreef MohMi het volgende:
[..]![]()
niet meer nuchter though
Als dit FB of msn was, zou je kunnen zien hoe lang het duurt om een bericht te typen
Mooi begin van de vakantie iig!quote:Op zaterdag 26 mei 2012 02:26 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
ik heb maar rustig aan gedaan met drank vandaag..
maar geslaagde avond dus?
Erg johquote:Op zaterdag 26 mei 2012 05:22 schreef Skv het volgende:
Ik heb per ongeluk een meisje gezoend die niet in de bekende selectie viel.
quote:Op zaterdag 26 mei 2012 05:40 schreef Skv het volgende:
mneu. Maar dat wijf flipte als een gek
ik ga slapen
Volgens mij heb jij stiekem keihard gescoord.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 05:41 schreef shifto het volgende:
[..]
Truste
Ik twijfel nog of ik ga slapen of doorhalen
Ik ben je post echt op een paar minuten misgelopenquote:
Behoorlijk jaquote:
Nee, heb heerlijk geslapen en ga zo maar eens m'n kamer helemaal opruimen. Ben benieuwd wat voor zooi ik allemaal tegenkom.quote:
Ik heb ook heerlijk 4 uur geslapen.Koppijnnnn.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 08:51 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Ik ben je post echt op een paar minuten misgelopen. Gelukkig was ik weer vroeg wakker zodat ik me ontzettend brak voel
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |