Grappig ook dat ze hier niet op de inhoud ingaan.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:01 schreef Craptacular het volgende:
Ik vind het stiekem wel humor dat de vrouwen exact gedragen zoals verwacht volgens sommige van de "guru's".
/fokvrouwen mode aanquote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:36 schreef Craptacular het volgende:
Yes een man die met vrouwen uit is heeft veel meer succes bv.
Wat op zijn beurt onze hypothese bevestigd in de zin dat vrouwen voorspelbaar zijn op een basaal niveau en onze vieze trucjes, manipulatietechnieken en nep-verhaaltjes dus werken!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:01 schreef Craptacular het volgende:
Ik vind het stiekem wel humor dat de vrouwen exact gedragen zoals verwacht volgens sommige van de "guru's".
Ten eerste zouden deze vrouwen onmogelijk slecht geinformeerd moeten zijn willen ze een pittig kapsel, gecombineerd met vaute jaren-60 kleding en overgewicht en een tramp stamp als aantrekkelijk beschouwen. Ik ga ervanuit dat niet alle mannen hier weten wat stijl is, maar dat ze toch wel (hopelijk) voorbeeld nemen aan aantrekkelijke mannen om in ieder geval er qua stijl niet helemaal af te vallen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:57 schreef Anyanka het volgende:
[..]
Oh god de man met ernstige spatieziekte. En ook nog eens moeite met het geven van een inhoudelijke reactie.
Maar stel je nou even voor dat het andersom is, dat minder aantrekkelijke vrouwen elkaar zo opjutten op een forum. Het gehate korte pittige kapsel, 20-30 kilo teveel, tramp stamp, kortom: de vrouwelijke equivalent van de minder succesvolle man. Misschien gescheiden, 2 kinderen ofzo. In elk geval niet wat de gemiddelde man een catch zou vinden. Hoeft natuurlijk niet te betekenen dat het geen leuke vrouwen zijn hè, misschien hartstikke sympathiek, loyaal en een beest in bed.
Goed, dat soort vrouwen zitten dan te bespreken hoe ze meer mannen kunnen versieren. "Vroeger sprak ik hooguit 1 vent aan op een avond, maar nu wel 20! En ook echt lekkere en jonge! Nooit denken dat iemand out of your league is!" "Je kan direct overgaan op fysiek contact, dan worden ze vanzelf opgewonden." "Openingszin doet er niet doe, je kan bij wijze van spreke over de Viva beginnen, het gaat om de subcommunicatie". "Wees vooral jezelf meid, en stap uit die comfortzone!" "Uiterlijk is niet belangrijk, het gaat om uitstraling."
Zitten mannen dan echt te wachten op dat soort onaantrekkelijke vrouwen die, vol zelfvertrouwen want opgejut door soortgenoten, al hun versierkunsten op je loslaten? En die van geen ophouden weten, telkens blijven proberen hun 'game' te verbeteren? En niet alleen in de kroeg hè, maar ook op straat, in de trein, etc.
Is dat geen verschrikkelijk schrikbeeld? Of onderschat ik de mannelijke behoefte aan seks?
Ik heb het vermoeden dat de vrouwen hier niet zo vaak de deur uit gaan in de avond...quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:38 schreef Toolshed het volgende:
Ok als iedereen hier zo zeker van z'n zaak is spreek dan af in een kroeg! Als de vrouwen gelijk hebben pikken ze de players in opleiding er zo uit. Als ik sommige mannen moet geloven wordt er binnen een half uur gevingerd
Misschien alleen om de nieuwe Opzij te halen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:45 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik heb het vermoeden dat de vrouwen hier niet zo vaak de deur uit gaan in de avond...
Dat zie ik in de praktijk wel, niet op een forum waar meestal minder leuke vrouwen zijnquote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:49 schreef Kogeltje het volgende:
[..]
Misschien alleen om de nieuwe Opzij te halen.![]()
Maar bekijk het eens aan de andere kant, deze vrouwen houden ons juist scherp. Het is nooit verkeerd om je eigen materieop de proef te stellen.
Don't forget, act out of compassion.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Dat zie ik in de praktijk wel, niet op een forum waar meestal minder leuke vrouwen zijn
Als het in de buurt is ga ik wel voor de uitdaging hoor. Maar vraag me af of ze daadwerkelijk wel uit gaan in het weekend enzo.quote:
Heey Firefly3 ouwe player nog steeds hiermee bezig? Oh boy, ga opzoek naar een vriendin en bespreek dan is hoe het in vaste relatie eraan toe gaat inplaats van bimbo's te scoren in de kroeg.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 17:50 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als het in de buurt is ga ik wel voor de uitdaging hoor. Maar vraag me af of ze daadwerkelijk wel uit gaan in het weekend enzo.
Beetje jammer dit. Eerst leek het nog ergens op, maar je maakt je er erg makkelijk vanaf. Het was voortdurend inhoudelijk, alleen sloot dat niet aan op je mening of op waar jij dit topic voor bedoeld had. Tsja, je kan niet overal succesvol in zijn.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 17:50 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Als het in de buurt is ga ik wel voor de uitdaging hoor. Maar vraag me af of ze daadwerkelijk wel uit gaan in het weekend enzo.
Het is een serieuze vraag. Ben je een type dat weleens uitgaat of ben je meestal in de weekenden thuis? Het kan zijn dat je niet gewend bent wat er tijdens het uitgaansleven gebeurd. Vandaar mijn vraag.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:01 schreef Taurus het volgende:
[..]
Beetje jammer dit. Eerst leek het nog ergens op, maar je maakt je er erg makkelijk vanaf. Het was voortdurend inhoudelijk, alleen sloot dat niet aan op je mening of op waar jij dit topic voor bedoeld had. Tsja, je kan niet overal succesvol in zijn.Debatteren is in ieder geval niet je sterkste punt. Een zwaktebod laat je zien, wat eerlijk gezegd mijn vermoeden alleen maar bevestigt.
Prima, maar 'grappig ook dat ze hier niet op de inhoud ingaan' is natuurlijk niet terecht. Het gaat wel degelijk over de inhoud, het gaat alleen over de hele aanpak an sich in plaats van vragen naar tips en het delen van ervaringen. Dat had je kunnen verwachten op een forum.quote:Op woensdag 23 mei 2012 11:21 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Het is een serieuze vraag. Ben je een type dat weleens uitgaat of ben je meestal in de weekenden thuis? Het kan zijn dat je niet gewend bent wat er tijdens het uitgaansleven gebeurd. Vandaar mijn vraag.
Zelf was ik kritisch of je wel uitging omdat er een hoop fok vrouwen niet zo actief zijn zoals jij. Terwijl je precies hetzelfde bij mij doet (omdat het ook amper voor komt dat er mensen zijn die zich inlezen in sociale dingen terwijl ze al succes hebben op dat gebied). Het is niets meer dan logisch. Ik ben overigens zelfs een keer uit geweest terwijl ik verhoging had, dus ik ben vrij die-hard. Alsnog een leuke/mooie meid ontmoet die de wereld afreist.quote:Op woensdag 23 mei 2012 12:10 schreef Taurus het volgende:
[..]
Prima, maar 'grappig ook dat ze hier niet op de inhoud ingaan' is natuurlijk niet terecht. Het gaat wel degelijk over de inhoud, het gaat alleen over de hele aanpak an sich in plaats van vragen naar tips en het delen van ervaringen. Dat had je kunnen verwachten op een forum.
--
Ik ben geen 'type' wat 'weleens uitgaat', ik ga (veel te) vaak uit. En zoals ik al eerder heb gezegd, wat je ook niet verwachtte blijkbaar, heb ik in Amsterdam en Utrecht gewoond de afgelopen jaren en niet in een klein gehucht.
Je draait het nu om.Jullie zijn het cliché hier, je weet toch wel wat voor negatief (voor)oordeel er hangt rondom PUA en afgeleiden? Beetje raar om de critici in dit topic opeens af te doen als het cliché 'sociaal niet capabel' of thuiszitters, terwijl er toch veel meer aanwijzingen zijn dat jullie tot die groep behoren. (Omdat je les neemt/traint in sociaal zijn)
Het is helemaal niet logisch, hoe weet jij dat vrouwen die op fok posten niet uitgaan? Ik zie uitgaan overigens niet als iets wat je 'die hard' kan doen, of althans, zo denk ik er niet over na. Ik heb gewoon een sociaal leven waarbij ik regelmatig in de kroeg te vinden ben of naar feestjes ga. Maar met vrienden. Als ik daar mannen ontmoet, worden er nummers uitgewisseld en spreek ik met hem af. De laatste keer dat ik iemand 'geregeld' heb voor diezelfde avond of dat ik binnen een paar minuten stond te zoenen met een man die ik niet ken is toch echt wel wat jaartjes geleden. In mijn tienerjaren/puberjaren, denk ik. Onder de twintig. Sindsdien is het gewoon daten met mannen. Gevingerd worden op de dansvloer heb ik nooit toegelaten, sorry, maar dat vind ik gewoon ordinair, ziet er niet uit.quote:Op woensdag 23 mei 2012 12:25 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Zelf was ik kritisch of je wel uitging omdat er een hoop fok vrouwen niet zo actief zijn zoals jij. Terwijl je precies hetzelfde bij mij doet (omdat het ook amper voor komt dat er mensen zijn die zich inlezen in sociale dingen terwijl ze al succes hebben op dat gebied). Het is niets meer dan logisch. Ik ben overigens zelfs een keer uit geweest terwijl ik verhoging had, dus ik ben vrij die-hard. Alsnog een leuke/mooie meid ontmoet die de wereld afreist.
Dit is overigens wat ik denk. (Een stuk tekst wat erin voorkomt: "you don't need to be a slave to what you read in a fucking ebook"). Het laat "de natuurlijke wijze" zien tegenover de truukjesdoos.
Mag je raar vinden, toch is het zo.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:24 schreef Taurus het volgende:
[..]
En over dat 'whatever you feel, she feels'; ook dat vind ik maar een rare theorie.
Omdat ik best een redelijk aantal vrouwen heb gekend op fok. Steekproef gewijs dus eigenlijk.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:24 schreef Taurus het volgende:
[..]
Het is helemaal niet logisch, hoe weet jij dat vrouwen die op fok posten niet uitgaan? Ik zie uitgaan overigens niet als iets wat je 'die hard' kan doen, of althans, zo denk ik er niet over na. Ik heb gewoon een sociaal leven waarbij ik regelmatig in de kroeg te vinden ben of naar feestjes ga. Maar met vrienden. Als ik daar mannen ontmoet, worden er nummers uitgewisseld en spreek ik met hem af. De laatste keer dat ik iemand 'geregeld' heb voor diezelfde avond of dat ik binnen een paar minuten stond te zoenen met een man die ik niet ken is toch echt wel wat jaartjes geleden. In mijn tienerjaren/puberjaren, denk ik. Onder de twintig. Sindsdien is het gewoon daten met mannen. Gevingerd worden op de dansvloer heb ik nooit toegelaten, sorry, maar dat vind ik gewoon ordinair, ziet er niet uit.
Als ik je zo lees, vind ik het moeilijk te geloven dat je achter in de twintig bent. Ook omdat het niet echt als een volwassen uitgaansleven klinkt (omdat je hier gaat zeggen dat je met 'verhoging' (koorts, griep dus?) ook uitgaat, en dat je best wel een 'die hard' bent). Maar dat kan ook persoonlijk zijn natuurlijk, verschilt ook per vriendengroep/milieu.
En over dat 'whatever you feel, she feels'; ook dat vind ik maar een rare theorie. Doet er verder ook niet toe, als het voor jou werkt, werkt het voor jou. En wens ik je daar veel plezier mee/succes in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |