Ik bedoel dat je wel het beeld maar niet de ervaring van de oorspronkelijke film kan reconstrueren.quote:
Vandaar dat er uiteindelijk besloten is ook qua naam af te wijken, hoewel het zich duidelijk binnen hetzelfde universum afspeelt.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 14:02 schreef LavenderTown het volgende:
[..]
Ik bedoel dat je wel het beeld maar niet de ervaring van de oorspronkelijke film kan reconstrueren.
Ik val als ik even niet op let in slaap bij Alien 1, maar wat er te zien is snijdt allemaal wel hout. Zelfde bij Blade Runner overigens...quote:Op zondag 20 mei 2012 15:57 schreef Karstman het volgende:
Net Alien 1 herkeken. De tering wat is ie traag zeg
Het is geen verkeerde film, zeker niet. Maar het tempo, neem alleen al die openingcredits en de openingscene, de vriend met wie ik keek zei terecht: als de film nu was gemaakt waren er al zeker drie lijken gevallen anders waren alle kijkers al afgehaakt.quote:Op zondag 20 mei 2012 17:33 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik val als ik even niet op let in slaap bij Alien 1, maar wat er te zien is snijdt allemaal wel hout. Zelfde bij Blade Runner overigens...
Bill Paxton is door zowel de Aliens, de terminator als de predator vermoord...quote:Op dinsdag 22 mei 2012 11:42 schreef Armageddon het volgende:
Heb laatst de Terminator zitten kijken nog een keer. Daar zitten een hoop acteurs in die in ALIENS spelen. Was me nooit opgevallen.
Ook nog!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 12:54 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Bill Paxton is door zowel de Aliens, de terminator als de predator vermoord...
Nee, OV, 3D, Imax 3Dquote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:47 schreef Karstman het volgende:
Slaat OV niet gewoon op het feit dat dat ding in het engels is en niet nagesynchroniseerd?
Naar wat ik heb begrepen is hij in 3D geschoten en is de 2D versie dus een nabewerking.
Nee natuurlijk vertonen ze die niet in 2D! Een kaartje voor de 3D voorstelling is immers duurder, plus het brilletje dat je er bij moet kopen. Extra inkomsten van de bioscoop die ze anders mislopen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 13:34 schreef Estolan het volgende:
Mailtje van Pathe Spuimarkt:
"Het is nog niet helemaal zeker, maar hoogstwaarschijnlijk zal de film alleen in 3D te zien zijn bij Pathe."
+1quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:05 schreef Weakling het volgende:
[..]
Nee natuurlijk vertonen ze die niet in 2D! Een kaartje voor de 3D voorstelling is immers duurder, plus het brilletje dat je er bij moet kopen. Extra inkomsten van de bioscoop die ze anders mislopen.
Hij is in 3D geschoten dus de OV zal iig 3D zijn.... OV Staat overigens bij elke Amerikaanse film bij Pathe. OV slaat naar mijn idee alleen op de taal.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:01 schreef Estolan het volgende:
[..]
Nee, OV, 3D, Imax 3D
Dus OV slaat op 2D, aangezien deze film niet in NL taal komt, en volgens de trailers ook in 2D komt
Dat zegt meer over de domheid en oppervlakkigheid van het publiek van tegenwoordig dan de kwaliteit van het origineel.quote:Op zondag 20 mei 2012 22:43 schreef Karstman het volgende:
[..]
Het is geen verkeerde film, zeker niet. Maar het tempo, neem alleen al die openingcredits en de openingscene, de vriend met wie ik keek zei terecht: als de film nu was gemaakt waren er al zeker drie lijken gevallen anders waren alle kijkers al afgehaakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |