SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb je een nieuwere versie dan kun je met AOEconfig hem terugzetten naar 1.0C
Heb je een oudere versie, download dan de patch via de officiële microsoft pagina
Stap 2: Download gameranger, daarop zie je vanzelf rond 8 uur de servername FOK!match verschijnen
password: FOK!
http://www.gameranger.com/
Stap 3: Join the game!
Durf jij het aan?
Zorg dat je vooraf alles hebt gecontroleerd en kijk of het werkt en je de juiste versie hebt!!
laat even weten of je meedoet, dan zet ik je in de OP
huidige spelers:
• AldoTheApache
• MAHL (onzeker)
• tech4u (onzeker)
• Pizza_Boom
• reinbertio
• AdoraBelle
• xminator
• Ahmad1nejad
• remi1986
• Bilge
[ Bericht 0% gewijzigd door AldoTheApache op 18-05-2012 12:47:06 ]Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
quote:Op vrijdag 18 mei 2012 10:43 schreef Ahmad1nejad het volgende:
werkt ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb m al gevonden, compleet met dubbelzijdig boekwerk en bekraste cd'squote:
versie CD1.0bquote:Op vrijdag 18 mei 2012 11:51 schreef Pizza_Boom het volgende:
Spel openen, Multiplayer LAN game maken (create) en dan bij je eigen naam kijken. Daar moet 1.0 ofzo staan.
fixedquote:Op vrijdag 18 mei 2012 11:51 schreef Pizza_Boom het volgende:
Spel openen, Multiplayer LAN game maken (create) en dan bij je eigen naam kijken. Daar moet 1.0 1.0C ofzo staan.
geen regicidequote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:25 schreef MAHL het volgende:
Keiharde FFA oorlog, met Regicide en eilanden?
Juist wel manquote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:28 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
geen regicide
liever geen eilanden das kut , met die kutbootjes
en daarom is het dus kutquote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:31 schreef MAHL het volgende:
[..]
Juist wel manKeihard vloeken als je transportschepen met complete legers aan boord één voor één gekelderd worden. En op het laatst op zoek naar die kutkoning die hem smeerde nadat zijn basis werd vernietigd.
Volgens mij heb jij gister al genoeg gevloekt...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:31 schreef MAHL het volgende:
[..]
Juist wel manKeihard vloeken als je transportschepen met complete legers aan boord één voor één gekelderd worden. En op het laatst op zoek naar die kutkoning die hem smeerde nadat zijn basis werd vernietigd.
Gister ging het kut ja... Meteen al aan het begin 2 tegenstanders op mijn dak, en nadat het over was en ik weer op wilde bouwen had jij al mijn goldmines ingepiktquote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:37 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij gister al genoeg gevloekt...
Ik ben wel weer voor Black forest, no rush 45 min (als iemand dat klokje kan vinden), resources low, conquest.
Nee, dat was je buurman...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:43 schreef MAHL het volgende:
[..]
Gister ging het kut ja... Meteen al aan het begin 2 tegenstanders op mijn dak, en nadat het over was en ik weer op wilde bouwen had jij al mijn goldmines ingepikt
Wollen sie den totalen krieg?!!!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:55 schreef AldoTheApache het volgende:
Zo, net even nieuwe batterijen gehaald
be ner helemaal klaar voor
Ik vind alles best! Onder alle omstandigheden win ik toch.quote:
Heb jij een goede verbinding?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:14 schreef Pizza_Boom het volgende:
Mijn match staat open: Fok! AoE match. Voel je welkom. Username op GR: Pizza_Boom (wat een verrassing...)
Nu nog zien hoe het komt dat Italic erin komt en, nog belangrijker, hoe we het eruit halen.quote:
UPnP op router is geactiveerd, firewall laat hem door, dus ik snap het niet.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:15 schreef xminator het volgende:
Firewall/router fixxen.
Wij hebben in het verleden ook gewoon met 8 fokkers probleemloos kunnen spelen via gameranger
en je in mijn kamp kon vluchtenquote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:26 schreef AdoraBelle het volgende:
Nou leuk, game crashte weer, net terwijl ik massaal door 2 van de 3 tegenstanders belaagd werd.
Nou dat werkte ook niet echt want ik kon geen nieuwe town center bouwen en mijn mannetjes werden bij jou alsnog door die blauwe afgemaaktquote:
Count me in!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:27 schreef AldoTheApache het volgende:
ik zie 4 spelers voor een nieuw potje
de laatste van de avond?
kom er weer in danquote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:29 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Oja ik heb dat programma afgesloten omdat jullie niet meer reageerden.
Oh, hihi!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:39 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nee hoor, maar heeft een dubbele betekenis.
quote:
Best kort, 2,5 uur. Ik speel tegen computers wel eens 5 of 6 uur.quote:
ik had er 3quote:Op vrijdag 18 mei 2012 23:08 schreef MAHL het volgende:
Toch nog als laatste volgehouden. Waarom moest ik nou weer aan het begin steeds met jou battlen Tech, om één of andere kutgoldmineDie hele strijd heeft me meer gold in manschappen gekost dan dat het me uiteindelijk via de mine opleverde
Wie had de relics nou uiteindelijk? Ik had er 1, maar waar waren de andere 4?
Mijn goud was bijna op :p En mijn oog viel op dat goudmijntje. Heeft me toch aardig wat goud opgeleverd.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 23:08 schreef MAHL het volgende:
Toch nog als laatste volgehouden. Waarom moest ik nou weer aan het begin steeds met jou battlen Tech, om één of andere kutgoldmineDie hele strijd heeft me meer gold in manschappen gekost dan dat het me uiteindelijk via de mine opleverde
Wie had de relics nou uiteindelijk? Ik had er 1, maar waar waren de andere 4?
jaquote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:45 schreef reinbertio het volgende:
Morgenavond (vanavond eigenlijk dus) weer? :p
Was mooi potjequote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:47 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ja
dan ga ik even mijn routerinstellingen fixen (weet alleen niet hoe)
hij timed out na 1,5 uur
Ja al mijn goud was op, en die bergjes goud bij jou zagen er verleidelijk uit.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:49 schreef AdoraBelle het volgende:
En ik was nog wel zo mooi bezig met het bouwen van van alles.
Terwijl jullie twee elkaar afmaakten spaarde ik rustig door.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:49 schreef tech4u het volgende:
[..]
Netjes gedaan. Jij had aardig wat goud ofniet.
Dat dacht ik al.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:50 schreef Bilge het volgende:
[..]
Terwijl jullie twee elkaar afmaakten spaarde ik rustig door.
Nog een protip, op de molen kun je die velden in de wachtrij zetten. Hoef je neit telkens te kliken als er weer 1 leeg is.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:53 schreef Bilge het volgende:
Ik heb vandaag wel wat handige dingetjes geleerd. Voorheen dacht ik dat je maar 5 boerderijen per stad mocht, maar dat blijkt oneindig te zijn. Daarnaast is de muur die jullie bouwen in smalle doorgangen ook heel slim.
@Aldo:
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:53 schreef Bilge het volgende:
Ik heb vandaag wel wat handige dingetjes geleerd. Voorheen dacht ik dat je maar 5 boerderijen per stad mocht, maar dat blijkt oneindig te zijn. Daarnaast is de muur die jullie bouwen in smalle doorgangen ook heel slim.
@Aldo:
Waarom onderhandel je dan niet gewoon, had ik je goud kunnen sturenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:50 schreef tech4u het volgende:
[..]
Ja al mijn goud was op, en die bergjes goud bij jou zagen er verleidelijk uit.
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:01 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Waarom onderhandel je dan niet gewoon, had ik je goud kunnen sturen.
Ik heb wel goud over voor bescherming hoor.
met bosjes tegelijk vielen zequote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:06 schreef tech4u het volgende:
Die katapult dingen zijn trouwens wel heel erg baas tegen die paarden van aldo.
Had gekund maar ik ben meer vanquote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:01 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Waarom onderhandel je dan niet gewoon, had ik je goud kunnen sturen.
Ik heb wel goud over voor bescherming hoor.
als ik de router fix ga je kapotquote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:12 schreef Maisnon het volgende:
tegen katapulten moet je gewoon je groepen in box formation zetten of in ieder geval verspreiden en proberen een groepje mensen zsm bij die katapulten te krijgen.
of met een paar mannetjes rondrennen en door de verschrikkelijk knullige AI van age of empires, de vijand onder zn eigen katapult kogels laten lopen
Net als gisteren zekerquote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:13 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
als ik de router fix ga je kapot
wacht evenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:16 schreef tech4u het volgende:
Iemand maakte potje daarvoor alleen halberdiers tegen mijn paarden. Maar ik had archery paarden, gewoon schieten, stukje wegrennen, weer schieten enz enz .
Idem, truste.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:20 schreef tech4u het volgende:
nee ik sla over. Ga zo slapen. Miss morgen weer.
met pizza erbij?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 01:27 schreef AdoraBelle het volgende:
Ik wil wel maar ik moet eigenlijk ook op bed. En 1 tegen 1 is ook niet zo veel aan natuurlijk.
Nee, ik heb de hele CL gevolgd. Zou ik zeker de finale half volgenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 20:03 schreef MAHL het volgende:
Zet die dan op de achtergrond aan. Doe ik ook. Zal toch een saaie betonvoetbal wedstrijd worden
is goed ik doe ook wel potje meequote:Op zaterdag 19 mei 2012 20:45 schreef reinbertio het volgende:
[..]
Nee, we wachten op meer mensen, dus als je mee wil doen: graag!
Morgen weerquote:
Ik dacht dat ik jou en Reinbertio had opgeruimd maar jij kwam nog héél sterk terug. Mijn base was vrijwel defensieloos omdat ik geel (Ahmadinejad?) probeerde te pakken. Ik schrok me een hoedje toen ik ineens jouw legers zag oprukken.quote:Op zondag 20 mei 2012 00:35 schreef MAHL het volgende:
[..]
Morgen weer
Spel sloot net af bij mij... Bilge, je had me tot twee keer toe bijna verslagen. Was net bezig om voor de derde keer mijn basis terug te nemen toen het spel afsloot
Kun je nagaan hoe belangrijk relics zijn, zat end-game echt helemaal zonder gold.
Thnx, ook voor de relic!quote:Op zondag 20 mei 2012 00:45 schreef reinbertio het volgende:
Jep... jammer. Ik had me al teruggetrokken ver weg met enkel nog een berg wood en food over.... wat archers gemaakt en that's it. Vooral Bilge was heel goed.
Jouw poppetjes waren bijzonder sterk. Ik had me net bedacht om al mijn food en hout stock (allebei boven de 50k) in goud om te zetten en met sterke soldaten op je af te gaan, toen de game crashte....quote:Op zondag 20 mei 2012 00:46 schreef Ahmad1nejad het volgende:
ik was anders net sterk aan het terugkomen
Als de game niet was gecrasht waren we nu nog bezig.quote:Op zondag 20 mei 2012 00:48 schreef AdoraBelle het volgende:
Zijn jullie serieus zo lang bezig geweest??
Mm mn hele basis stond nog vol met die mannetjes, plus ik had nog mooie stack goud want ik had 4 of 5 relics. Was nog wel spannend geweest :pquote:Op zondag 20 mei 2012 00:52 schreef Bilge het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik jou en Reinbertio had opgeruimd maar jij kwam nog héél sterk terug. Mijn base was vrijwel defensieloos omdat ik geel (Ahmadinejad?) probeerde te pakken. Ik schrok me een hoedje toen ik ineens jouw legers zag oprukken.
[..]
Thnx, ook voor de relic!
[..]
Jouw poppetjes waren bijzonder sterk. Ik had me net bedacht om al mijn food en hout stock (allebei boven de 50k) in goud om te zetten en met sterke soldaten op je af te gaan, toen de game crashte....
[..]
Als de game niet was gecrasht waren we nu nog bezig.
Tof dat je meedoet, maar we zullen zien wiens kont geschopt wordt. Wij hebben weer aardig wat ervaring opgedaan.quote:Op zondag 20 mei 2012 00:56 schreef tech4u het volgende:
Morgen doe ik ook weer mee. Ga ik jullie ass even goed kicken.
Dat verklaart een hoop.quote:Op zondag 20 mei 2012 00:59 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Mm mn hele basis stond nog vol met die mannetjes, plus ik had nog mooie stack goud want ik had 4 of 5 relics. Was nog wel spannend geweest :p
Leer voor de volgende keer, dat als je iemand afmaakt het ook echt helemaal goed doetquote:Op zondag 20 mei 2012 00:52 schreef Bilge het volgende:
[..]
Ik dacht dat ik jou en Reinbertio had opgeruimd maar jij kwam nog héél sterk terug. Mijn base was vrijwel defensieloos omdat ik geel (Ahmadinejad?) probeerde te pakken. Ik schrok me een hoedje toen ik ineens jouw legers zag oprukken.
Waren die Teuton knights van jou? Toen ik voor de tweede keer mijn basis terug wilde pakken stonden die in de weg, ze hadden een heel legertje hussars ingemaaktquote:Op zondag 20 mei 2012 00:59 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Mm mn hele basis stond nog vol met die mannetjes, plus ik had nog mooie stack goud want ik had 4 of 5 relics. Was nog wel spannend geweest :p
MAHL is niet van het opgeven. Sws kun je in een ffa als er nog meerdere spelers zijn nog wel gemakkelijk terug komen als de game nog lang genoeg duurt.quote:Op zondag 20 mei 2012 01:18 schreef MAHL het volgende:
[..]
Leer voor de volgende keer, dat als je iemand afmaakt het ook echt helemaal goed doetDie eerste keer had ik enkel nog helemaal achteraf snel nog ff een town center gebouwd
[..]
Waren die Teuton knights van jou? Toen ik voor de tweede keer mijn basis terug wilde pakken stonden die in de weg, ze hadden een heel legertje hussars ingemaakt
Ik was dus net van plan je aan te gaan vallenquote:Op zondag 20 mei 2012 01:09 schreef Bilge het volgende:
[..]
Tof dat je meedoet, maar we zullen zien wiens kont geschopt wordt. Wij hebben weer aardig wat ervaring opgedaan.
[..]
Dat verklaart een hoop.Ik had lange tijd 1 relic, later kwamen er 2 van reinbertio bij.
Ik snap niet waarom jij mij amper aanviel en vrijwel alleen verdedigde, het is toch zonde om je units in de basis te laten? Vooral als ze zo sterk zijn. Welke fractie had je ookalweer?
----
Het was leuk. Ik ga maar eens slapen.![]()
Hey, je moet wat als je geen gold meer hebt en snel wat legertjes moet spammen om je basis te verdedigenquote:
Klopt die mannetjes waren ziek sterk, daarmee was ik constant de legers van bilge mee aan t killen.quote:Op zondag 20 mei 2012 01:18 schreef MAHL het volgende:
[..]
Leer voor de volgende keer, dat als je iemand afmaakt het ook echt helemaal goed doetDie eerste keer had ik enkel nog helemaal achteraf snel nog ff een town center gebouwd
[..]
Waren die Teuton knights van jou? Toen ik voor de tweede keer mijn basis terug wilde pakken stonden die in de weg, ze hadden een heel legertje hussars ingemaakt
truequote:Op zondag 20 mei 2012 01:28 schreef MAHL het volgende:
[..]
Hey, je moet wat als je geen gold meer hebt en snel wat legertjes moet spammen om je basis te verdedigen80 food, goedkoper krijg je het niet.
Oh dan sla ik over want jij bent niet om te kopenquote:Op zondag 20 mei 2012 00:56 schreef tech4u het volgende:
Morgen doe ik ook weer mee. Ga ik jullie ass even goed kicken.
En dan durven ze nog te beweren dat games je ontwikkeling remmen.quote:Op zondag 20 mei 2012 16:42 schreef MAHL het volgende:
Ook leuk om de history in het spel te lezen. Geschiedenis
Heb zeer veel van Age of Empires geleerd. De campaigns ook, historisch zeer accuraatquote:Op zondag 20 mei 2012 17:14 schreef Bilge het volgende:
[..]
En dan durven ze nog te beweren dat games je ontwikkeling remmen.
quote:Op zondag 20 mei 2012 19:29 schreef AdoraBelle het volgende:
Ik ben er vanavond niet bij, vanavond film kijken bij een vriend.
jij doet gewoon mee tochquote:Op zondag 20 mei 2012 19:36 schreef Maisnon het volgende:
Ik ben in principe thuis maar ik denk dat ik bezoek krijg en dat zou dan wel rond half 9 zijn en dan zijn we nog niet klaar
Het bezoek zal AoE2 ook wel waarderen. Anders heeft het sowieso niets te zoeken daar.quote:Op zondag 20 mei 2012 19:36 schreef Maisnon het volgende:
Ik ben in principe thuis maar ik denk dat ik bezoek krijg en dat zou dan wel rond half 9 zijn en dan zijn we nog niet klaar
Dat kloptquote:Op zondag 20 mei 2012 19:38 schreef MAHL het volgende:
[..]
Het bezoek zal AoE2 ook wel waarderen. Anders heeft het sowieso niets te zoeken daar.
Samen een spelletje spelen it is. Jij in een team met je vriendquote:Op zondag 20 mei 2012 19:40 schreef Maisnon het volgende:
[..]
Dat kloptmaar we wilden samen een film kijken of spelletje spelen en als ik dan nog 2 uur aan dat potje vast zit is het niet leuk
Hoe verloopt het daar verder, want ik neem aan dat jullie zonder mij zijn begonnen, vanwege die problemen?quote:Op zondag 20 mei 2012 20:54 schreef AldoTheApache het volgende:
ik denk dat daar het probleem ligt
nu even fixen
Had jij Maisnon afgemaakt?quote:Op zondag 20 mei 2012 21:52 schreef MAHL het volgende:
Een snel potje dan nog?Ga ik eerst ff wat te eten en drinken halen.
het is zo'n kleine notebook maar ok als het werktquote:
Speel op je laptop dan, doe ik ookquote:Op zondag 20 mei 2012 22:03 schreef AldoTheApache het volgende:
6000 sent 92000 received hier
geen ipv 6
wtf is er met mijn verbindinglaptop doet het wel prima, dus het zijn de settings ergens op de pc
Andersom, ik viel in het begin Maisnon aan met een klein legertje paladins, maar Maisnon had precies de juiste counter-kamelenquote:
Aahhhh ja als je dan toch moet kiezen.quote:
USB muis is je vriendquote:Op zondag 20 mei 2012 22:13 schreef AldoTheApache het volgende:
wacht even, ik moet nog installeren
waarschijnlijk ben ik heel slecht want ik heb geen muis
Hihi, dealquote:Op maandag 21 mei 2012 17:55 schreef MAHL het volgende:
Vanavond weer strijden om werelddominatie en een pijpbeurt van Adora? Uurtje of 8? Dan ga ik eerst ffkes fitnessen
Ik was ff weg!quote:Op maandag 21 mei 2012 20:13 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Kon je dat niet op GameRanger zeggen? Tssss...
Sneller techenquote:Op maandag 21 mei 2012 21:50 schreef MAHL het volgende:
Waardeloos... Was ik net begonnen met het bouwen van een legertje, komt tech naar binnenwalsen met zijn riddertjes
Nietes, ik had eerst niet eens genoeg goud om überhaupt iets sterks te makenquote:Op maandag 21 mei 2012 21:54 schreef tech4u het volgende:
[..], we hadden je tijd zat gegeven om een monsterleger te maken
Je had jezelf ook behoorlijk ingemetseld.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:56 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nietes, ik had eerst niet eens genoeg goud om überhaupt iets sterks te maken.
Ik was al farms aan het bouwen maar daarvoor heb je hout nodig en alles kost hout in het begin dus ik was de hele tijd aan het wachten tot ik weer hout had. En ik had al behoorlijk wat houthakkers maar dan nog schoot het voor geen meter opquote:Op maandag 21 mei 2012 22:06 schreef MAHL het volgende:
Je had nog wel een paar goudmijnen in je kamp AdoraMeer villagers maken en aan het werk zetten. Je had ook veel te weinig farms
Je moet de hele game constant villagers maken. Nooit stoppen met villagers maken totdat je ergens in de imperial age zit.quote:Op maandag 21 mei 2012 22:20 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Ik was al farms aan het bouwen maar daarvoor heb je hout nodig en alles kost hout in het begin dus ik was de hele tijd aan het wachten tot ik weer hout had. En ik had al behoorlijk wat houthakkers maar dan nog schoot het voor geen meter op.
Hoe?quote:Op maandag 21 mei 2012 22:16 schreef tech4u het volgende:
Ik had 200/200 population, dan ga ik niet meer wachten.
Kan je uitleggen waarom jouw verhouding soldaat-arbeider beter is?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 23:00 schreef tech4u het volgende:
150 is echt overkill en waardeloos. Weet zeker dat ik met 100 villagers en 100 leger iemand versla met 150 villagers en 50 leger.
Omdat tegen de tijd dat je 150 villagers hebt steen sowieso al op is, en goud ook bijna. Dan heb je een leger van 50 in de imperial age, dat totaal wordt weggevaagd door 100 man leger. En 50 villagers die extra op eten en hout zitten waar je dan toch niet zo veel aan hebt want dat krijg je met 100 villagers ook niet op.quote:Op woensdag 23 mei 2012 00:12 schreef Bilge het volgende:
[..]
Kan je uitleggen waarom jouw verhouding soldaat-arbeider beter is?
Hout en voedsel kan je omzetten in goud. Je krijgt er wel weinigvoor, maar dat is juist een reden om veel arbeiders te hebben.quote:Omdat tegen de tijd dat je 150 villagers hebt steen sowieso al op is, en goud ook bijna. Dan heb je een leger van 50 in de imperial age, dat totaal wordt weggevaagd door 100 man leger. En 50 villagers die extra op eten en hout zitten waar je dan toch niet zo veel aan hebt want dat krijg je met 100 villagers ook niet op.
Niet met jou in bed spelen?quote:Op woensdag 23 mei 2012 21:54 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Ik ga zo slapen dus als je met mij wilt spelen dan wordt dat niet eerder dan morgen.
Laptop met cam, en een mooi lingeriesetjequote:Op woensdag 23 mei 2012 21:55 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Mag ook.
Moet ik dan m'n laptop erbij pakken?
mag ik dan mee gluren?quote:Op woensdag 23 mei 2012 21:57 schreef MAHL het volgende:
[..]
Laptop met cam, en een mooi lingeriesetje
Heb ik, en ik zal ik voor je aan doen danquote:Op woensdag 23 mei 2012 21:57 schreef MAHL het volgende:
[..]
Laptop met cam, en een mooi lingeriesetje
Gluren? Je mag mee doen. Triootjequote:
Pics ter beoordeling?quote:Op woensdag 23 mei 2012 21:58 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Heb ik, en ik zal ik voor je aan doen dan.
2 vs 1, no hommoquote:Op woensdag 23 mei 2012 21:59 schreef MAHL het volgende:
[..]
Gluren? Je mag mee doen. Triootje2v1 of FFA?
Tinychat?quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:01 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nee, ik ga nu niet uit bed komen om voor jou foto's te maken.
BF of Arabia?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Foto's in bed?quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:01 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nee, ik ga nu niet uit bed komen om voor jou foto's te maken.
Nee, sorry... geen zinquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:03 schreef AldoTheApache het volgende:
http://tinychat.com/til1r
en daar je cam aandoen
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:03 schreef MAHL het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Foto's in bed?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet ik eerst m'n camera opzoeken... sorry, teveel werk.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:03 schreef MAHL het volgende:
[..]
BF of Arabia?trimSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Foto's in bed?
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:05 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nee, sorry... geen zin.
[..]ander keertje danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet ik eerst m'n camera opzoeken... sorry, teveel werk.
Wǒ shì dá hóng, of the Eggman, of the Walrus
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:05 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Nee, sorry... geen zin.
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Moet ik eerst m'n camera opzoeken... sorry, teveel werk.
Laptop + tinychat?![]()
Maar ik ben ook opgewondenquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:10 schreef AdoraBelle het volgende:
Sorry dat ik jullie lastig val enzo... dat ik opgewonden ben wil niet zeggen dat ik jullie daar deel van moet maken... ik ga wel slapen nu. Sorry.
slaap lekkerquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:10 schreef AdoraBelle het volgende:
Sorry dat ik jullie lastig val enzo... dat ik opgewonden ben wil niet zeggen dat ik jullie daar deel van moet maken... ik ga wel slapen nu. Sorry.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 21:59 schreef MAHL het volgende:
[..]
Gluren? Je mag mee doen. Triootje2v1 of FFA?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |