Blz 14 en verder:quote:Op donderdag 17 mei 2012 23:09 schreef Rechten_Student het volgende:
Waar kan ik die syllabus vinden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Betekent dat dat we alleen dit hoeven te kennen? Dus hoef ik niet het hele boekje te leren maar is dit stukje ook goed?
Wordt idd onderschat, volgens mij is het echt kei en kei zwaar, ik sluit het dan ook niet uit dat ik een nachtje moet doorhalen woensdag...quote:Op maandag 21 mei 2012 19:26 schreef Elco.. het volgende:
Maatschappijwetenschappen wordt door veel mensen onderschat....Hoe leren jullie voor het examen? Syllabus doorlezen?
quote:Op maandag 21 mei 2012 19:29 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Wordt idd onderschat, volgens mij is het echt kei en kei zwaar, ik sluit het dan ook niet uit dat ik een nachtje moet doorhalen woensdag...
Haha, precies ik hetzelfde...Ik sloot Maatschappijleer met een 8,4 af...Maar eerste toets MAW had ik een 4.5quote:Op maandag 21 mei 2012 19:31 schreef Elco.. het volgende:
[..]Ik deed VWO en heb toen maatschappijleer met een 8 afgesloten, toen ik de eerste toets voor Maatschappijwetenschappen had gemaakt schrok ik wel... Maatschappijwetenschappen is véél moeilijker dan ML
WAT?quote:Op maandag 21 mei 2012 19:46 schreef samenvatting2012 het volgende:
in welk boek staan die dingen over europa? ben het tot nu toe nergens tegengekomen..
en sommige theorien komen ook niet terug in de syllabus (bijvoorbeeld die normatieve en descriptieve, polyarchie enz... moet je dat dus wel of niet kennen)
examen maken om te weten wat je kan krijgen, theorieën en benaderingen etc. leren, oftewel wat je in de examen ongeveer tegenkomt.quote:Op maandag 21 mei 2012 19:26 schreef Elco.. het volgende:
Maatschappijwetenschappen wordt door veel mensen onderschat....Hoe leren jullie voor het examen? Syllabus doorlezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |