Gaat moeilijk als ik je 06 niet heb.quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:42 schreef Juminelle het volgende:
[..]
[..]
Maak samen een foto en app die naar mij. xx
het is je vergeven. Bitches gaan vanavond genieten van mijn behaarde benen.quote:
Gewoon Noord-Afrikaanse swag.quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:45 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
het is je vergeven. Bitches gaan vanavond genieten van mijn behaarde benen.
Wil jij mijn beenhaar vlechten vanavond?quote:
Puur professioneel ons contact.quote:
iemand nog op zoek naar een schaap?quote:15-05 Ik heb gratis voor de liefhebber:
Een klein zwart schaapje, ooi, ras Ouessant, ongeveer 10 jaar oud.
quote:
te makkelijkquote:
Ik ben na jaar en dag nog steeds niet klaar met de mijne.quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:47 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Wil jij mijn beenhaar vlechten vanavond?
[..]
Puur professioneel ons contact.
quote:
haha ben best benieuwd hoe dat voeltquote:
Glenn, van dork naar gladde rakker.quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:51 schreef Chai het volgende:
Ik kijk nu loverboys. Die glenn, net een kleutertje dat door Dennis mee naar binnen wordt genomen in dat huis.
Die chick die met hem mee naar de film gaat omdat het voor tv is en hem daarna keihard gaat dissenquote:Op woensdag 16 mei 2012 15:51 schreef Chai het volgende:
Ik kijk nu loverboys. Die glenn, net een kleutertje dat door Dennis mee naar binnen wordt genomen in dat huis.
Ik ziet het probleem niet? Terugfietsen na het uitgaan en de volgende ochtend geen flauw idee hebben hoe je in hemelsnaam in bed bent belandquote:Op woensdag 16 mei 2012 15:51 schreef o.us het volgende:
Dilemma: Maassilo is 15 minuten fietsen maar wil wel kapot kunnen gaan. Keuzes
quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:52 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Die chick die met hem mee naar de film gaat omdat het voor tv is en hem daarna keihard gaat dissen
Nee, dat is mijn verwachting. Alsof zij serieus geïnteresseerd is in die gastquote:Op woensdag 16 mei 2012 15:54 schreef Sinosappel het volgende:
[..]! Ik heb gemist dat ze hem ging dissen
Of komt dat pas volgende week?
Glenn maakt haar zwanger, let maar op.quote:Op woensdag 16 mei 2012 15:55 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Nee, dat is mijn verwachting. Alsof zij serieus geïnteresseerd is in die gast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |