Nah ik legde het verkeerd uit. Maar door persoonlijk te zijn krijg je een soort emotionele band met de klant. Tis uit onderzoek gebleken dat klanten een persoonlijk advies met emotie meer wordt gewaardeerd wordt. Klanten reageren namelijk sneller uit emotie dan uit verstand, dus als je ze emotioneel benaderd krijg je een persoonlijkere band.quote:Op maandag 14 mei 2012 19:03 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Dat kun je oefenen door voor je gevoel overdreven enthousiast te doen. Maar -en dat zal je manager misschien niet begrijpen- de meeste klanten hechten waarde aan gedegen advies. Niet aan een verkoper die helemaal dolblij is over een product.
Ja en zo zegt men wel meer... Ik denk dat dit extreem cultuur gebonden is. Ongetwijfeld maak je een Amerikaan blij met een MOAB aan gespeelde emotie, maar ik vermoed dat die vlieger op de meeste plekken niet opgaat.quote:Op maandag 14 mei 2012 19:12 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Nah ik legde het verkeerd uit. Maar door persoonlijk te zijn krijg je een soort emotionele band met de klant. Tis uit onderzoek gebleken dat klanten een persoonlijk advies met emotie meer wordt gewaardeerd wordt. Klanten reageren namelijk sneller uit emotie dan uit verstand, dus als je ze emotioneel benaderd krijg je een persoonlijkere band.
En toch wil ik een spontaner en opener mens worden. Gewoon op mensen af durven stappen en een gesprek met emotie kunnen voeren in plaats van het monotonere gedoe wat ik nu heb.quote:Op maandag 14 mei 2012 19:18 schreef Prins_Eerlijk het volgende:
[..]
Ja en zo zegt men wel meer... Ik denk dat dit extreem cultuur gebonden is. Ongetwijfeld maak je een Amerikaan blij met een MOAB aan gespeelde emotie, maar ik vermoed dat die vlieger op de meeste plekken niet opgaat.
Al is het maar om het simpele feit dat we niet allemaal hetzelfde zijn en wat je vriendjes leuk en echt aan je vinden kan de buurman vreselijk en gemaakt vinden.
Kortom: bullshit, zoals sales en marketing wel meer voortbrengen.
Maar dat is iets heel anders, en een nobel strevenquote:Op maandag 14 mei 2012 19:32 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
En toch wil ik een spontaner en opener mens worden. Gewoon op mensen af durven stappen en een gesprek met emotie kunnen voeren in plaats van het monotonere gedoe wat ik nu heb.
Ik haalde het aan omdat mijn manager het me vertelde en ik dus niet alleen met klanten, maar ook daarbuiten een spontaner en leuker gesprek kan voeren.quote:Op maandag 14 mei 2012 19:35 schreef Prins_Eerlijk het volgende:
[..]
Maar dat is iets heel anders, en een nobel streven
Verkoop is verkoop, je leven is je leven.
quote:Op maandag 14 mei 2012 19:07 schreef LookAtMe het volgende:
Even volgen, het is dat ik niet bij een telefoonprovider werk anders had die OP zo van mij kunnen zijn.
Het gaat niet om mijn werk. Dat noemde ik puur, omdat het daar ook voorkomt.quote:Op maandag 14 mei 2012 22:29 schreef Mint_Clansell het volgende:
Wellicht zit je dan op de verkeerde plek. Backoffice niet meer iets voor je?
Het werk wat ik doe interesseert me overigens ook geen moer. Ik ben er goed in en voer het uit naar behoren, maar ik werk alleen voor de poen. Als ik de postcodeloterij zou winnen zou ik gelijk opzeggen en nooit meer gaan werken.
wat interesseert jou in mensen?quote:Op maandag 14 mei 2012 22:59 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Het gaat niet om mijn werk. Dat noemde ik puur, omdat het daar ook voorkomt.
Ik wil gewoon als persoon veranderen en opener zijn.
Ik denk dat je hiermee gehoor geeft aan een heel natuurlijke behoefte en dat is positief, denk dit zo al uit durven spreken een mooie 1e stap isquote:Op maandag 14 mei 2012 19:32 schreef Neo-Mullen het volgende:
En toch wil ik een spontaner en opener mens worden. Gewoon op mensen af durven stappen en een gesprek met emotie kunnen voeren in plaats van het monotonere gedoe wat ik nu heb.
Hier precies hetzelfde. Heb ook geen zin om het te veranderen, dit is gewoon wie ik ben en ik ben daar tevreden mee. Overdreven enthousiast doen of weet ik veel wat voel ik me niet prettig bij omdat ik dan mezelf niet ben. Mij op een verkoopafdeling zetten betekend gegarandeerd een faillissement.quote:Op maandag 14 mei 2012 19:10 schreef Prins_Eerlijk het volgende:
Ik loop ook bijna nergens warm voor. Ik kan prima enthousiast doen. Maar dan moet ik het wel zijn.
Is een lastige. Maar ik en jullie moeten het er mee doen.
Precies. Ik ben een aantal keren op vrouwen afgestapt, en man, wat een afgang maakte ik daar. Maar ja, al doende leert me, en uiteindelijk een leuke vrouw leren kennen.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 01:16 schreef Mishu het volgende:
Het heeft te maken met durf en op je bek durven gaan. Dat is de kern denk ik. Als je dat verandert ben je al op de helft.
Deze realisatie is er intussenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 07:47 schreef Canillas het volgende:
[..]
Ik denk dat je hiermee gehoor geeft aan een heel natuurlijke behoefte en dat is positief, denk dit zo al uit durven spreken een mooie 1e stap is
Wat je kunt gaan leren is je veiliger voelen met het emotioneel uiten van jezelf, dit aan de ene kant door te doen (oefenen dus) en aan de andere kant hier een goede basis voor creëren en dat begint met geloven dat jou emotionele kant er mag zijn, ook in contact met anderen. Dat je een positieve mening hebt over jezelf en die voorop plaatst, dan zijn de reacties van anderen (als dat iets is waar je bang voor bent) een stuk minder eng; jij vind dan dat jij er mag zijn en jezelf mag laten zien.
quote:De meningen van anderen over jou staan niet vast, kunnen om allerlei redenen op allerlei momenten veranderen. Wat wel constant kan zijn en wat dan ook meteen je basis is is je mening over jezelf, dat je jezelf accepteert, ook als een ander jou niks vind, ik bedoel dat kan gebeuren maar dat is niet meer dan een mening, sommigen houden van pizza, anderen vinden het vies; prima.
Als je jezelf pas echt laat zien bij mensen die je beter kent dan komt dat waarschijnlijk omdat je je bij hen vertrouwd voelt, maar dat is een extern vertrouwen en dan bepaalt je gezelschap eigenlijk hoe je je gedraagt en wat je van jezelf laat zien. Zorg je dat je dat vertrouwen in wie jij bent intern maakt dan bepaalt dat
Ratten zijn het...quote:Op maandag 14 mei 2012 19:12 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Nah ik legde het verkeerd uit. Maar door persoonlijk te zijn krijg je een soort emotionele band met de klant. Tis uit onderzoek gebleken dat klanten een persoonlijk advies met emotie meer wordt gewaardeerd wordt. Klanten reageren namelijk sneller uit emotie dan uit verstand, dus als je ze emotioneel benaderd krijg je een persoonlijkere band.
edit: en dit geldt dus niet alleen voor klanten, maar ook in het sociale leven buiten m'n werk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 14% gewijzigd door Gertje-Plongers op 15-05-2012 22:00:53 ]Kreeg ooit sprookjes te horen. Zit nu in therapie.
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 21:55 schreef Gertje-Plongers het volgende:
[..]
Ratten zijn het...Pardon?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wie zijn ratten?Cuz I'm Mr. Brightside
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |