abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_111458789

Vrouwen ontmoeten als een levensstijl (voor beginners tot gevorderden)


Origineel TS: Firefly3
Deel 1 linkje: Vrouwen ontmoeten als een levensstijl (voor beginners tot gevorderden)

Een verandering van mindset

Het is mogelijk om steeds meer keuze te krijgen in de vrouwen waarmee je verder gaat in je leven. Vroeger sprak ik hoogstens één of twee vrouwen aan als ik uit ging, verder moesten ze maar op mij afstappen. Met deze verkeerde mindset was er een vertraagde persoonlijke groei. Mijn eigen identiteit koppelde ik aan de laatste interactie die ik gehad heb, hierdoor kon ik me mezelf beter of slechter voelen. Dit was dus enorm fout, je bepaald zelf hoe je je voelt, ongeacht wat andere mensen op dat moment over je denken. Hierbij heb ik eerst inspiratie opgedaan bij vrienden, real social dynamics, en vele andere bronnen om actie te ondernemen en mezelf te verbeteren in meerdere opzichten. Ik was er achter gekomen dat je daadwerkelijk steeds beter beter kunt worden! Zoenen binnen een minuut tot instant dates en het ontmoeten van een hele speciale vrouw voor de lange termijn of meerdere behoren allemaal tot de mogelijkheden. Omdat ik hier pas iets meer dan een jaar mee bezig ben, zie ik mezelf als "beginner". Ik ontmoet wel ongeveer 200 vrouwen per maand en heb door deze levensstijl al dingen meegemaakt die ik eerst niet voor mogelijk hield (vingeren in een danscafé etc totaan gewoon gezellige ontmoetingen met enorme groepen vrouwen). Het grappige is dat iedereen het kan. Het maakt niet uit wat je afkomst is, hoe je eruit ziet en hoe oud je bent. Het is een kwestie van er een gewoonte van te maken. Hiermee probeer ik mensen een stapje verder te helpen, ongeacht wat zijn huidige niveau is. Het advies is overigens net zo zeer toepasbaar op mezelf. De dingen die ik hier bespreek zijn dingen waar ik dagelijks mee te maken krijg en vaak genoeg nog mezelf een schop onder mijn kont moet geven als ik een keertje bijvoorbeeld mijn gevoel niet geheel volg of als een wussy een bepaalde benadering niet wil doen.


Theorie

Er zijn een aantal dingen die je moet weten als basis om meer begrip te krijgen voor vrouwen en hun gedrag. Vrouwen zitten uiteraard biologisch anders in elkaar dan mannen, maar dit is zelfs terug te zien bij het gebruik van de hersenen. Vrouwen voelen emoties veel sterker aan dan mannen en houden ervan om in een emotionele achtbaan te zitten. Ze willen een man die ervoor kan zorgen dat ze het gehele emotionele spectrum beleeft in al zijn glorie. Dit staat voor de massa bekend als "gevoelens krijgen voor iemand". Emoties zijn overdraagbaar, wat jij voelt, voelt zij ook. Ben je nerveus, dan wordt zij ook nerveus. Als je geil bent, (en er is uiteraard een "klik"), dan wordt zij ook geil. Onze hersenen zijn zo geprogrammeerd door miljoenen jaren evolutie. Het is belangrijk om te weten waarom je soms/vaak angst hebt om een vrouw te benaderen, vooral op plekken waar anderen zijn die met je mee kunnen luisteren. Deze angst komt vooral door een oud oerinstinct, waarbij dit soort gedrag zelfs flink gestraft werd waardoor je gedood werdt. Deze gebeurtenissen zijn miljoenen jaren bezig geweest en daardoor zijn deze hersenverbindingen nog bij de meeste mensen intact. Het is nu de taak om de hersenverbindingen aan te passen in nieuwe verbindingen, waardoor deze angsten meer naar de achtergrond verdwijnen en je meer naar je voortplantingsdrang kunt luisteren in plaats van je interne overlevingsmechanismen. Hoe meer je in het moment leef, hoe minder je last zult krijgen van excuusjes in je hoofd die ervoor zorgen dat je een vrouw niet benaderd. Je hersenen gooien dingen naar je toe zoals "maar zij is te lang, maar zij loopt net weg, maar er zit een gast naast haar, maar ik ben moe, maar dat kan haar moeder zijn, maar ze vind me vast blabla" etc.

Praktijk

Alles wat ik hier neer zet is geheel gebaseerd op praktijkervaring. Het proberen van dingen en kijken of het uiteindelijk resultaat oplevert voor mij en bekenden is de enige manier om te kijken of het echt werkt. Er zijn meerdere wetenschappelijke artikels, met soms een kern van waarheid, maar ze leveren in de praktijk geen resultaat op als je niets van sociale situaties af weet. De echte "wetenschappers" zijn de mensen die 7 dagen per week uitgaan en deze levensstijl daadwerkelijk hanteren. Zelf ben ik niet zo extreem, ik ga gemiddeld momenteel twee dagen per week uit. Wel ontmoet ik een paar honderd vrouwen per maand met deze levensstijl, puur omdat ik actie heb ondernomen om ze te ontmoeten. Dat kan dus iedereen doen. Sommige mensen rationaliseren hun passiviteit dat het "vanzelf wel komt". Natuurlijk kan het een keer vanzelf gebeuren, maar heel deze kansberekening kan je flink opvoeren in jouw voordeel. Je leeft maar een x aantal jaar, en als je straks 80 bent heb je spijt dat je x niet hebt geprobeerd te "versieren" etc en niet tot het uiterste hebt geleefd. Ik heb het ook nog vaak genoeg dat ik te veel kansen laat liggen. In principe leer je om steeds harder en verder te gaan. Je zult merken dat je ook dagen/weken/maanden lange mindere periodes kunt hebben, maar dat je gemiddeld wel steeds beter wordt. Je groeid namelijk niet lineair maar meer als een langzaam opwaardse golfbeweging. Met een nadruk op "langzaam", want het kost zeer veel ervaring om hier goed in te worden. Ik zie mezelf nog steeds als "beginner". Vooral als ik mezelf vergelijk met mensen die er al vele jaren mee bezig zijn. (zelf ben ik pas iets meer dan een jaar bezig met zelfontwikkeling). Ik ken iemand die een gesprek met een meid op seksueel niveau bracht midden op straat (binnen 1 minuut). Het is omdat ik er zelf naast stond en met haar vriendin zat te praten, anders had ik er nooit wat over gehoord. Hierdoor geef je jezelf eerder ook toestemming om "hard te gaan" in een soortgelijke situatie. Je wordt het gemiddelde van met wie je omgaat.

Onaantrekkelijk gedrag

Wat onaantrekkelijk is voor een vrouw, is als je reactie vragend bent en wacht op validatie zodat je x kunt zeggen of beter gezegd: je als x kunt gedragen als zij het startsein geeft. Dit toestemmend vragend gedrag dood bijna altijd de aantrekkingskracht in een interactie. Jij bent goed genoeg. Dit kan pas echt geïnternaliseerd worden met behulp van genoeg referentie ervaringen, waarbij je in een recent verleden al in contact bent geweest met een vrouw op een soortgelijk niveau.

Een veel algemener iets, is het foute gedrag van het teveel "scannen" van de omgeving tijdens bijvoorbeeld het uitgaan omdat je jezelf niet kunt vermaken of om andere redenen. Vrouwen "versieren" gaat om wie je bent, niet om wat je doet. Hierbij is het weer van belang om niet gewoon "te stoppen met scannen van de omgeving", maar daadwerkelijk jezelf te vermaken zonder dat je je omgeving nodig hebt om je goed te kunnen voelen. Laat je omgeving niet dicteren hoe je je moet voelen en daarbij wie je bent. Uiteraard is het handig om te weten wat er in je omgeving gebeurd, maar reageer er niet emotioneel op.

Kort samengevat: Laat haar of de omgeving niet dicteren hoe je je voelt.



De natuurlijke benadering

Je hoeft maar één ding te doen om op een natuurlijke manier steeds aantrekkelijker te worden:

Ontmoet zo veel mogelijk vrouwen en ga tot het uiterste. Heb je er 3x meer ontmoet dan ik en meer ervaring opgedaan? Dan ben je veel verder dan ik. Je succes is een momentopname: Hoe je je voelt kan een enorm voordeel opleveren, maar er zijn ook een hoop andere factoren waar je simpelweg geen grip op hebt. Vooral als beginner is het moeilijk om te kijken "of je al beter bent geworden of niet", vanwege de enorme willekeurigheidsfactor die erin zit. Volg het proces, en je zult zien dat je na een half jaar tot een jaar echt gegroeid bent.

Vrouwen straffen je op onnatuurlijk gedrag. Dankzij de feedback die je terug krijgt groei je automatisch en ben je steeds meer jezelf en tegelijk verander je naar een beter persoon. Je zult steeds meer merken dat je vrede hebt met de expressie van je gevoelens. Hierbij kunnen vrouwen steeds meer zien aan de hand van je subcommunicatie dat je authentiek bent.

Openingszinnen

Openingszinnen. Vergeet openingszinnen, het doet helemaal niets. Je kunt een goede openingszin hebben of een slechte, het bepaald helemaal niet of je haar zult krijgen of niet. Het "eerste indruk verhaal" moet de prullenbak in en is slechts een tijdsfragment op het begin in je interactie. Vrouwen kijken alleen naar je subcommunicatie gedurende de gehele interactie. Zodra je dit bewust en onbewust weet, spreek je vrouwen steeds gemakkelijker aan met willekeurige bullshit wat toevallig op dat moment in je hoofd zit. Soms (puur voor mijn eigen lol) open ik een vrouw met een belachelijke zin, puur omdat ik het zelf grappig vind. Vrouwen kijken toch naar je subcommunicatie. Soms hoef je niet eens iets te zeggen.

- Leiden
Als je een interactie niet kunt leiden, zal er meestal weinig gebeuren. Met leiden bedoel ik dat je besluiten kunt nemen en niet als een blad alle kanten op waait. Gaan waarvoor je wilt (haar) en actie ondernemen in die richting, terwijl je een relaxte houding hebt waarbij je niet gebonden bent met een eindresultaat en elk moment ook kunt besluiten om haar links te laten liggen en iets anders te doen. Ga hard voor elke doel die je hebt, zonder te twijfelen, en tegelijk zonder zorgen te maken over het eindresultaat.

Het gaat er dus om wie je bent en niet om wat je doet. Dus vergeet technieken, truukjes etc. Zorg ervoor dat je een persoon wordt die geen moeite heeft met fysiek contact met een vrouw die je pas ontmoet hebt. Uiteraard zal je op het begin als een robot overkomen als je haar begint aan te raken, maar zodra je meer ervaring hebt opgedaan gaat het steeds vloeiender. Je zult vanzelf fysiek handelen naar je eigen gevoelens die opgewekt worden door een chemie tussen haar en jou.

Oneindig veel mogelijkheden

Er zijn oneindig veel mogelijkheden, je kunt vrouwen ontmoeten tijdens het uitgaan, in de supermarkt, op het station, op straat enz. Fysiek gaan met een meid die je buiten ergens ontmoet binnen een korte tijd is ook mogelijk, het zijn allemaal beperkingen die mensen zichzelf opleggen. Hoe gewoner deze levensstijl wordt, hoe makkelijker het gaat. Probeer je eigen grenzen te verleggen door bijvoorbeeld een groep van 7 vrouwen aan te spreken, hierdoor is het daarna een makkie om 5 minuten later een groep van bijvoorbeeld 3 aan te spreken. Hoe gewoner een situatie aan voelt, hoe makkelijker het gaat. Het beter leren omgaan met vrouwen is in principe je hersenen telkens opnieuw trainen zodat al die situaties een gewoonte gaan worden.


Gevoel

Vrouwen beginnen vanzelf dingen te voelen als je onder andere onvoorspelbaar bent wanneer je geheel tot expressie komt van wie je bent als persoon. Dit komt vanzelf tot uiting wanneer je jezelf relaxt en op je gemak voelt. Hierdoor zeg je automatisch de dingen die in je opkomen, met een onderliggende gevoel erachter. Dit verbeterd zichzelf oneindig bij het aantal vrouwen die je ontmoet hebt. Je hebt in principe nooit het eindstation bereikt, want als je je bijvoorbeeld een half jaar lang niet met vrouwen bezig houdt, moeten je hersenen opnieuw geprikkeld worden met het feit dat vrouwen een belangrijk onderdeel zijn van je leven. Je zult het niet verleren, maar als een spier moet het weer getraind worden. Wat jij voelt, voelt zij ook. Maar laat het geen smoes zijn om een vrouw niet te benaderen als je je niet goed voelt. Het kan zijn dat je haar alsnog krijgt, verder is dit weer een ervaring erbij om je hersenen opnieuw te prikkelen voor een eventueel andere meid die je even later bijvoorbeeld tegenkomt. Vrouwen kunnen daadwerkelijk voelen wat jij ook voelt omdat ze veel beter zijn in het herkennen van subcommunicatie dan mannen. Hierbij zijn ze biologisch verder ontwikkeld vanwege evolutionaire redenen. Probeer dus op geen enkele wijze je gevoelens te verbergen, je ware zelf schijnt uiteindelijk toch naar buiten.

Praktische tips samengevat

- Ontmoet zoveel mogelijk vrouwen en breng elke interactie zo ver mogelijk voorwaards.
- Loop direct op haar af, ongeacht de omstandigheden. Stiekem gedoe is creepy. Van moeilijke omstandigheden leer je alleen maar.
- Geniet van het ontmoeten van vrouwen, en zorg ervoor dat zelfvermaak een belangrijk onderdeel van je leven is. Hierdoor word je positieve persoonlijkheid meer naar buiten geprojecteerd, waardoor vrouwen ook deze emoties kunnen voelen als ze bij je zijn.
- Onthou de goede interacties, leer van de goede en negatieve interacties, vergeet daarna de slechte interacties.
- Een perfect balans tussen innergame + outergame. Je wilt geen monnik in een klooster worden, maar je wilt ook wel je gevoelens op orde hebben. Zeg tegen jezelf: Voor elk stukje theorie moet er een x hoeveelheid praktijk aan te pas komen.
- Ga uit met positieve mensen die ook met versieren bezig zijn. Hierdoor heb je eerder de neiging om jezelf toestemming te geven om ook de dingen te doen die zij doen.
- Fysiek contact vanaf het begin is normaal voor een natural. Get used to it of blijf wie je bent. Je moet er helemaal voor gaan. Vrouwen durven aanspreken en een gesprek aangaan is pas het begin.
- Je leert evenveel op een goede avond als op een slechte avond.
- Leer van andere mensen, en denk niet van "oh ik ben nu de beste, ik ga aan de zijlijn staan".
- Stop met het jezelf beperken en het toelaten dat anderen je kunnen beperken, overal kan je vrouwen versieren, wanneer dan ook en bijna op elke manier. (laatst voor het eerst een meid in haar nek gezoent op het damestoilet (binnen een minuut), ondanks negatieve feedback op het forum alsnog weer de damestoilet in gedoken)
- Geduld: jaren training vereist om echt goed te worden. Beter begin je nu dan pas als je 70 bent.
- Je comfortzone tot het einde verbreden -> Hoe extremer en leuker datgene wat je meemaakt, hoe sneller je leert (standaard situaties lijken ineens een stuk eenvoudiger, nieuwe hersenenverbindingen worden sneller aangemaakt).
- Tevreden zijn, ook al heb je een hele rij slechte avonden -> Vertrouw in het proces (ervaring opdoen om je hersenen opnieuw te "rewiren").
- Alles wat je savonds doet kan je overdag ook.

Alles wat ik geschreven heb is hoe ik op dit moment ben en wat ik meemaak, successen maak ik mee, maar ook keiharde afwijzingen en slechte avonden. Hierin groei je langzaam met meer consistente resultaten. Het is grappig hoe een verandering in gedachtegang je leven in een ware achtbaan kan veranderen, waarbij je veel meer meemaakt en een veel vrijer gevoel hebt. Het maakt geen reet uit wat de wereld van je denkt, positieve of negatieve feedback, over een x aantal jaar is je leven toch voorbij. Ik ben blij dat ik begonnen was met self development. Al jaren ben ik misleid dat "versieren" uiterlijk was, geld, gel, lekker ruiken en jezelf netjes kleden. Sinds ik met mijn eigen ogen zag dat ik ver uit het veld werd geslagen door iemand zonder looks, niet boeiend rook en zwerver achtig kleding voel ik me "belazerd" door de commerciële bedrijven. Vrouwen houden echt om JOU en niet om al die fratsen eromheen. Vergeet dat nooit. Feedback hoor ik graag, en ik leer graag nieuwe dingen die in de praktijk getest zijn. Ik wens jullie allemaal veel plezier en succes! firefly3
pi_111458998
Klinkt als een goed topic, even volgen!

Maar is dit niet een beetje hetzelfde idee als wat Neil Strauss je in "the rules of the game" verteld?
pi_111459159
Nuttige info
pi_111459235
Ik heb niet het héle topic doorgelezen (voorgaande) maar vraag het toch hier even: 'jaren training vereist'. En wat ben je dan? Gaat het om veel seks hebben met verschillende vrouwen, gaat het om gewoon omgaan met het andere geslacht of gaat het om een vrouw vinden om mee oud te worden?
pi_111459267
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 14:48 schreef Taurus het volgende:
Ik heb niet het héle topic doorgelezen (voorgaande) maar vraag het toch hier even: 'jaren training vereist'. En wat ben je dan? Gaat het om veel seks hebben met verschillende vrouwen, gaat het om gewoon omgaan met het andere geslacht of gaat het om een vrouw vinden om mee oud te worden?
hoogopgeleide managers in kroegen vingeren.
pi_111459490
quote:
4s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 14:40 schreef gogosweden het volgende:
Klinkt als een goed topic, even volgen!

Maar is dit niet een beetje hetzelfde idee als wat Neil Strauss je in "the rules of the game" verteld?
Wat Neil Strauss verteld is vrij oud, en gaat over wat je moet doen. Ik ben een voorstander van de natuurlijke benadering, waarbij je compleet jezelf bent.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_111459545
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 14:48 schreef Taurus het volgende:
Ik heb niet het héle topic doorgelezen (voorgaande) maar vraag het toch hier even: 'jaren training vereist'. En wat ben je dan? Gaat het om veel seks hebben met verschillende vrouwen, gaat het om gewoon omgaan met het andere geslacht of gaat het om een vrouw vinden om mee oud te worden?
Op alle 3 de gebieden die je opnoemt groei je. Het kost jaren voor een persoon om daadwerkelijk te veranderen, omdat het erg veel energie kost.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_111459676
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 14:58 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Op alle 3 de gebieden die je opnoemt groei je. Het kost jaren voor een persoon om daadwerkelijk te veranderen, omdat het erg veel energie kost.
Ik vind het merkwaardig om daar een soort van 'training' in te geven, en ik kan me niet voorstellen dat iemand die zijn uiterlijk niet mee heeft en verlegen is wat heeft aan jouw ervaring. Lijkt me nogal persoonsgebonden en niet iets wat je kan 'kopieren'.
Als je niet goed bent in de omgang met vrouwen zul je dat volgens mij ook niet zijn op het werk of bij mannen ontmoeten, er is meer voor nodig dan generaliseren en denken te weten hoe vrouwen in elkaar zitten of zelfs hoe zij denken lijkt mij.
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:09:27 #9
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_111459904
Verreekst :s).
pi_111460183
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:02 schreef Taurus het volgende:

[..]

Ik vind het merkwaardig om daar een soort van 'training' in te geven, en ik kan me niet voorstellen dat iemand die zijn uiterlijk niet mee heeft en verlegen is wat heeft aan jouw ervaring. Lijkt me nogal persoonsgebonden en niet iets wat je kan 'kopieren'.
Als je niet goed bent in de omgang met vrouwen zul je dat volgens mij ook niet zijn op het werk of bij mannen ontmoeten, er is meer voor nodig dan generaliseren en denken te weten hoe vrouwen in elkaar zitten of zelfs hoe zij denken lijkt mij.
Mijn stuk is vooral gebaseerd op praktijk werk. Elke gast kan goed worden door het vaak genoeg te doen. Dat kleine beetje theorie is alleen als basis voor een klein opstapje. Het zelf ervaren is van essentieel belang. Er zijn mensen die zeer onzeker zijn en niet eens hoi durfden te zeggen, gegroeid tot mensen die zeer goed met vrouwen om kunnen gaan.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_111460272
Lees Masterflirt!
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:24:06 #12
362100 Comp_Lex
The Doctor
pi_111460378
Ik heb een praktische tip wat stipt op nummer 1 staat:

- werk aan je uiterlijk en uitstraling. Uiterlijk is het allerbelangrijkst.
"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor
pi_111460485
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:18 schreef firefly3 het volgende:

[..]

Mijn stuk is vooral gebaseerd op praktijk werk. Elke gast kan goed worden door het vaak genoeg te doen. Dat kleine beetje theorie is alleen als basis voor een klein opstapje. Het zelf ervaren is van essentieel belang. Er zijn mensen die zeer onzeker zijn en niet eens hoi durfden te zeggen, gegroeid tot mensen die zeer goed met vrouwen om kunnen gaan.
Door wat jij daar schrijft? :? Of gewoon doordat ze volwassen zijn geworden en meer zelfvertrouwen hebben gekregen?

Ik word er gewoon lacherig van, het staat enorm ver van me af. Omdat alle mannen met wie ik 'om ben gegaan' in mijn leven zeer verschillend waren en zodoende ook allen een andere rol hebben gehad. Ik zou daar geen theorie of 'praktijkervaring' op los kunnen laten die ik ook andere vrouwen zou aanraden, met andere woorden, het zegt niet zoveel denk ik. Dat jij met 200 vrouwen per maand contact hebt hoeft voor een ander niet zo te gaan natuurlijk, dat is toch van verschrikkelijk veel factoren afhankelijk?

Als het ook nog eens jaren duurt zou ik van het topic gewoon 'volwassen worden' maken, of 'zelfverzekerd zijn, een andere mindset'. Volgens mij is dat precies hetzelfde als wat jij beschrijft. En dan is het ook nog eens op meerdere mensen van toepassing.
pi_111460487
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:24 schreef Comp_Lex het volgende:
werk aan je uiterlijk en uitstraling. Uiterlijk is het allerbelangrijkst.
Uiterlijk zo goed mogelijk in orde houden/brengen en initiatief nemen om mensen te ontmoeten (en ook initiatief nemen om ze in bed te krijgen als je dat wilt, ze gaan dat niet voor je doen helaas), dat is het belangrijkste.

Daarnaast is het ook wel relevant om een leven te hebben (werk/studie, hobby's/sport/sociaal) zodat je wat te vertellen hebt.

Waarom heeft TS hier zo'n lang verhaal voor nodig?!
pi_111460704
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 me.i 2012 15:24 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik heb een praktische tip wat stipt op nummer 1 staat:

- werk aan je uiterlijk en uitstraling. Uiterlijk is het allerbelangrijkst.
Voor de seks ja.
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:35:56 #16
362100 Comp_Lex
The Doctor
pi_111460758
Tja, dat hoort er ook bij.
"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:36:29 #17
279078 rozecroc
'Dag zijderups,' zei
pi_111460779
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:02 schreef Taurus het volgende:

[..]

Ik vind het merkwaardig om daar een soort van 'training' in te geven, en ik kan me niet voorstellen dat iemand die zijn uiterlijk niet mee heeft en verlegen is wat heeft aan jouw ervaring. Lijkt me nogal persoonsgebonden en niet iets wat je kan 'kopieren'.
Als je niet goed bent in de omgang met vrouwen zul je dat volgens mij ook niet zijn op het werk of bij mannen ontmoeten, er is meer voor nodig dan generaliseren en denken te weten hoe vrouwen in elkaar zitten of zelfs hoe zij denken lijkt mij.
Vanuit mijn ervaring kan ik zeggen dat oefenen met het aanspreken van veel vrouwen je weldegelijk succesvoller maakt op dit gebied.

Was eerst altijd vrij gespannen en "verlegen". Verlegenheid kan eigenlijk vertaald worden als onzekerheid en bang zijn om een blauwtje te lopen omdat je je bewust bent van je onkunde op dit gebied.

Zelf heb ik de stap genomen om mijn kansen te spreiden en dat heeft tot veel afwijzingen en teleurstellingen geleid. Langzamerhand doet een afwijzing je steeds minder en leer je teren op kleine succesjes die je behaalt. Je wordt langzamerhand zelfverzekerder en je ontwikkelt intuïtie door dit leerproces. Met het laatste bedoel ik dat je een gevoel ontwikkelt over wat je wel/niet moet zeggen, welke houding je aan moet nemen waarmee je een beter effect sorteert.

Nu ik meer succes heb, merk ik ook dat ik selectiever word. Je krijgt dus een verschuiving in je houding van "ik hoop dat ik niet faal en dat iemand mij eens ziet zitten" tot "Ik ben benieuwd wat iemand mij te bieden heeft, iets dat mij kan verrassen of laten lachen".

Heel even in het begin, maar daarna heb ik nooit meer gebruik gemaakt van voorgekauwde PUA truckjes. Dit verkrampt mij eerder dan dat ik er mijn voordeel mee doe. Wel heeft zo'n boek mij wel geleerd in wat je NIET moet doen en laten inzien wat ik eerder altijd fout deed (te aardig, veel meeleven/luisteren, te snel behulpzaam zijn). Ook leer zo'n boek je dat het belangrijk is om je accent meer te verleggen naar het opwekken van emoties bij vrouwen. Dit laatste gebeurt eigenlijk vanzelf zolang je niet (meer) verkrampt bent en bijv. een leuke hobby hebt om over te vertellen en goed door te vragen als zij erover vertelt waardoor je dus een boeiende interactie hebt.
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:36:58 #18
279078 rozecroc
'Dag zijderups,' zei
pi_111460799
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:24 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik heb een praktische tip wat stipt op nummer 1 staat:

- werk aan je uiterlijk en uitstraling. Uiterlijk is het allerbelangrijkst.
nee
pi_111460812
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:24 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik heb een praktische tip wat stipt op nummer 1 staat:

- werk aan je uiterlijk en uitstraling. Uiterlijk is het allerbelangrijkst.
Niet waar. Uitstraling.
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:38:19 #20
279078 rozecroc
'Dag zijderups,' zei
pi_111460832
quote:
3s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:37 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Niet waar. Uitstraling.
ja
pi_111460837
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:27 schreef Taurus het volgende:

[..]

Door wat jij daar schrijft? :? Of gewoon doordat ze volwassen zijn geworden en meer zelfvertrouwen hebben gekregen?

Ik word er gewoon lacherig van, het staat enorm ver van me af. Omdat alle mannen met wie ik 'om ben gegaan' in mijn leven zeer verschillend waren en zodoende ook allen een andere rol hebben gehad. Ik zou daar geen theorie of 'praktijkervaring' op los kunnen laten die ik ook andere vrouwen zou aanraden, met andere woorden, het zegt niet zoveel denk ik. Dat jij met 200 vrouwen per maand contact hebt hoeft voor een ander niet zo te gaan natuurlijk, dat is toch van verschrikkelijk veel factoren afhankelijk?

Als het ook nog eens jaren duurt zou ik van het topic gewoon 'volwassen worden' maken, of 'zelfverzekerd zijn, een andere mindset'. Volgens mij is dat precies hetzelfde als wat jij beschrijft. En dan is het ook nog eens op meerdere mensen van toepassing.
Het "volwassen worden" kan je het ook noemen inderdaad. Sommige mensen noemen het "man up". Hoe meer ervaring hoe meer je groeit, en dat geldt voor iedereen. Succes en groei is onvermijdelijk.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
pi_111460896
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:36 schreef rozecroc het volgende:

[..]

Vanuit mijn ervaring kan ik zeggen dat oefenen met het aanspreken van veel vrouwen je weldegelijk succesvoller maakt op dit gebied.

Was eerst altijd vrij gespannen en "verlegen". Verlegenheid kan eigenlijk vertaald worden als onzekerheid en bang zijn om een blauwtje te lopen omdat je je bewust bent van je onkunde op dit gebied.

Zelf heb ik de stap genomen om mijn kansen te spreiden en dat heeft tot veel afwijzingen en teleurstellingen geleid. Langzamerhand doet een afwijzing je steeds minder en leer je teren op kleine succesjes die je behaalt. Je wordt langzamerhand zelfverzekerder en je ontwikkelt intuïtie door dit leerproces. Met het laatste bedoel ik dat je een gevoel ontwikkelt over wat je wel/niet moet zeggen, welke houding je aan moet nemen waarmee je een beter effect sorteert.

Nu ik meer succes heb, merk ik ook dat ik selectiever word. Je krijgt dus een verschuiving in je houding van "ik hoop dat ik niet faal en dat iemand mij eens ziet zitten" tot "Ik ben benieuwd wat iemand mij te bieden heeft, iets dat mij kan verrassen of laten lachen".

Heel even in het begin, maar daarna heb ik nooit meer gebruik gemaakt van voorgekauwde PUA truckjes. Dit verkrampt mij eerder dan dat ik er mijn voordeel mee doe. Wel heeft zo'n boek mij wel geleerd in wat je NIET moet doen en laten inzien wat ik eerder altijd fout deed (te aardig, veel meeleven/luisteren, te snel behulpzaam zijn). Ook leer zo'n boek je dat het belangrijk is om je accent meer te verleggen naar het opwekken van emoties bij vrouwen. Dit laatste gebeurt eigenlijk vanzelf zolang je niet (meer) verkrampt bent en bijv. een leuke hobby hebt om over te vertellen en goed door te vragen als zij erover vertelt waardoor je dus een boeiende interactie hebt.
Leuk om een ander levend voorbeeld te hebben in het topic!
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
  zaterdag 12 mei 2012 @ 15:42:45 #23
362100 Comp_Lex
The Doctor
pi_111460964
Ik vind dat uiterlijk een onderdeel is van uitstraling (het totaalpakket).
"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor
pi_111461001
Jullie vergeten dat er veel vrouwen bestaan die een hekel hebben aan het idee dat een man iets van ze moeten. Ze willen liever met vraagtekens rondlopen waarom een man niet met hun bezig is. Iets met actief en passief. Ik geniet van mannelijke aandacht, maar heb toch iets meer met de man die niet zo'n behoefte heeft aan vrouwelijke aandacht. Andersom lijk ik één van de zoveel.
pi_111461008
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 mei 2012 15:42 schreef Comp_Lex het volgende:
Ik vind dat uiterlijk een onderdeel is van uitstraling (het totaalpakket).
Ik ken iemand die eruit ziet als een zwerver en is beter met vrouwen dan ik.
Exponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')