Same. :pquote:Op vrijdag 11 mei 2012 10:32 schreef PH-KCD het volgende:
Nu nog lekker in bed
Gepost vanaf mijn iPhone
Op stap geweest?quote:
Ah sorry, ik interpreteer brak altijd als in brak van alcoholquote:
Bij een groot bedrijf bij het stationquote:Op vrijdag 11 mei 2012 21:24 schreef princess-a het volgende:
[..]
Ah sorry, ik interpreteer brak altijd als in brak van alcohol
Waar heb je gesolliciteerd en hoe ging het?
Och. Big chance dat ik de hele zomer werk.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:00 schreef Mrjolyn_ het volgende:
Ik hoor morgen of ik in de zomer bij mijn oude baantje bij de Gamma (waar ik in september na 4,5 jaar ben gestopt) weer aan het werk kan! Hoop het zo, want ik zie het niet zitten om bij SNT 40 uur te maken. Dus dan kan ik het mooi combineren
Juist lekker toch? Ik hou niet van niets doen als je geen school hebt!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:04 schreef Renesite het volgende:
[..]
Och. Big chance dat ik de hele zomer werk.
Ach, voordeel: de Swirlz is om de hoek.
quote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:07 schreef Mrjolyn_ het volgende:
[..]
Juist lekker toch? Ik hou niet van niets doen als je geen school hebt!
Oh, en Swirl! Die zou ook in het centrum moeten zitten.
Ontspannen gesprekken zijn vaak een goed teken toch?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 22:04 schreef Renesite het volgende:
[..]
Och. Big chance dat ik de hele zomer werk.
Ach, voordeel: de Swirlz is om de hoek.
Mag het hopen jaquote:Op zaterdag 12 mei 2012 00:07 schreef princess-a het volgende:
[..]
Ontspannen gesprekken zijn vaak een goed teken toch?
Oh en SwirlsMorgen maar even naar het station lopen daarvoor
Wanneer mijn bankrekening een _normaal_ maandelijkse opbrengst verwezenlijktquote:Op zaterdag 12 mei 2012 10:04 schreef nietzman het volgende:
Wanneer gaan wij eens op een shoppingspree?
Wat dan?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:10 schreef ShiningStar het volgende:
Die kermis mag van mij wel weer opbokken
Nee sollyquote:
Ik heb gewoon een gruwelijke hekel aan kermis, met of zonder muziekquote:Op zaterdag 12 mei 2012 13:54 schreef princess-a het volgende:
[..]
Wat dan?het valt mij deze keer mee dat ik de muziek ervan niet hoor thuis
Alvast gefeliciteerd, komt vast wel goed als ze e voor 2de gesprek vragenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:00 schreef Mrjolyn_ het volgende:
Eindelijk telefoon gehad. Maandag op 2e gesprek om wat dingen vast te leggen, dus ik denk dat ik wel weer wordt aangenomen. Maar ik moet maar niet teveel hoop hebben![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |