Moet eerlijk toegeven dat ik tot een paar weken geleden nog nooit van Rufus gehoord had, en moest in het begin ook wel even wennen. Vind het nu echt helemaal geweldig.quote:
Ik kan ook niet wachten! Leaving for Paris is ook prachtig al, heb ik een live-opname van.quote:Op donderdag 22 februari 2007 16:36 schreef Michiel72 het volgende:
15 mei is het weer feest! Dan verschijnt het nieuwe album van Rufus, Release the Stars.
Neil Tennant (Pet Shop Boys) is de executive producer en Marius DeVries heeft de mix gedaan.
Gastrollen zijn weggelegd voor Richard Thompson, Joan Wasser (Joan As A Policewoman; Antony and the Johnsons) en actrice Siân Phillip.
Tracks:
01 Do I Disappoint You
02 Going to a Town
03 Tiergarten
04 Nobody's Off the Hook
05 Between My Legs (kennen we nog van zijn Paradiso-concert)
06 Rules and Regulations
07 I'm Not Ready to Love
08 Slideshow
09 Tulsa
10 Leaving for Paris
11 Sanssouci
12 Release the Stars
bron
...Ben de dagen al aan het aftellen!
Uiteraard!quote:Op zaterdag 28 april 2007 19:45 schreef Michiel72 het volgende:
Wow! Zou graag ook gaan!
Ik kan helaas niet naar het Vic. Baal er erg van...
Laat je ons weten hoe het was in HMV en in Old Vic?
Mee ensch. Maar voeg daar ook maar Going to a Town aan toe.quote:Op donderdag 10 mei 2007 15:45 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik was op het begin niet zo'n fan van Release The Stars, maar hoe vaker ik 'm hoor, hoe beter ik 'm ga vinden. Hij staat nu ongeveer op gelijke voet met Want Two, denk ik. Een beter album dan Want One zal hij waarschijnlijk nooit meer maken.
Favoriete nummers zijn Do I Disappoint You, Nobody's Off The Hook, Between My Legs, Slideshow en Release The Stars.
Je moet wel de goede Want Two, met de DVD, kopen. Want die DVD is heel tof.quote:Op donderdag 10 mei 2007 22:15 schreef MadGuy het volgende:
Mee ensch. Maar voeg daar ook maar Going to a Town aan toe.
Hm, wel leuk dat die onder mijn huid is gekropen hoor, maar nu moet ik van mezelf al zijn albums gaan kopen, 56 euro hatsjee.
De versie van Want Two bevat inderdaad de dvd. All I Want valt ook mee qua prijs, maar ik denk dat ik het toch gefaseerd ga doen. Al dat geld.quote:Op vrijdag 11 mei 2007 13:54 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Je moet wel de goede Want Two, met de DVD, kopen. Want die DVD is heel tof.
En de All I Want documentaire.
Hmm, ja.. 22:30 gaat de laatste. Gelukkig kun je ook goed uitgaan in Groningen, en de eerste trein gaat al om 5:20quote:Op vrijdag 11 mei 2007 18:40 schreef lushfemke het volgende:
Probleem is dat de laatste trein vanuit Groningen richting het zuiden om een uur of 10 gaat, of zo.
Mooie uitvoering van Going to a Townquote:Op zaterdag 12 mei 2007 00:18 schreef Man_in_a_Shed het volgende:
Wufus Wainwight en Jonathan Woss zouden samen een opera moeten zingen.
1. Een geweldige avond van zeer hoge kwaliteit, slechte impromptu grappen van de zanger die dan ook wel weer leuk zijn, overdadige kostuums van Rufus (Gay Massiah, iemand???) en de standaard voor alle volgende live-concerten die je ooit nog in je leven gaat zien (in mijn geval in ieder geval)quote:Op maandag 21 mei 2007 23:03 schreef Pendri het volgende:
Even ter voorbereiding;
1) Wat mag ik live van Rufus verwachten?
2) De Oosterpoort? Mooie zaal, goede sfeer, goed geluid enz?
Ja nee, de randstad, das leuk...vorige maand waren er 3 bands die ik wilde zien in 3 dagen tijd in amsterdam, erg handig als je in t hoge noorden of t zuiden woont. Plus het is er ook zo uitverkocht.quote:Op dinsdag 22 mei 2007 11:42 schreef Doodmetaal het volgende:
waarom groningen? wat een eikel, kan hij niet gewoon even ook naar de randstad komen?
http://www.mojo.nl/zoeken/index.asp?cc=1&searchkey=rufus&date=&month=quote:Op zondag 17 juni 2007 12:35 schreef wyccie het volgende:
Wanneer is het? Zie het niet op zijn site staan.
Ja, ik ga uiteindelijk toch maar...quote:Op zondag 17 juni 2007 12:31 schreef Doodmetaal het volgende:
Gaat iemand naar Groningen? Ik weet nog niet of ik ga, want dan moet ik waarschijnlijk alleen.
Vrees dat ik net op tijd was en jij net te laat.quote:Op maandag 18 juni 2007 13:56 schreef Doodmetaal het volgende:
Hmja alleen gaan zou ik wel okay vinden als het in Amsterdam is ofzo, maar het is ook nog in Groningen nu, dus ik twijfel nog.
Ze hadden het beter andersom kunnen doen. Groningen raakt niet zo snel uitverkocht omdat het in Gróningen is, helemaal in het Noorden.quote:Op woensdag 20 juni 2007 23:37 schreef Michiel72 het volgende:
Het duurde te lang om Groningen uit te verkopen om nog een last-minute Paradiso-show toe te voegen...
Ze zijn overal bijzonderquote:Op donderdag 21 juni 2007 09:13 schreef Michiel72 het volgende:
Lullig voor Groningen, maar het is voor de meeste mensen echt een tering eind weg. In ons land kennen we de cultuur niet om uren te rijden en een hotel te pakken als er iets te doen is. Voor Amerika is dat heel normaal...
Vind het echt heel jammer dat Mojo dat niet beseft. Als iemand maar één concert geeft, programmeer je dat niet in Groningen.
En het is een gemiste kans, omdat Rufus gewoon thuishoort in Paradiso. Zijn concerten daar zijn altijd heel bijzonder...
Ik hoop het, ik baal echt van zo'n concert in Groningen, ik bedoel, kom op, Groningen.quote:Op maandag 25 juni 2007 19:19 schreef Michiel72 het volgende:
Zie overigens net een nieuw bericht op de site van Rufus. In oktober zal hij nog eens in de UK touren:
October 2007
13th Gateshead, The Sage
14th Glasgow, Clyde Auditorium
17th, Liverpool, Philharmonic Hall
18th, Manchester, Apollo
19th, Sheffield, City Hall
21st, Cambridge, Corn Exchange
22nd, Cardiff, Millenium Centre
25th, Birmingham, Symphony Hall
27th, Harrogate, International Centre
30th, London, Hammersmith Apollo
Hopelijk komt hij ook aan het vasteland om op te treden (Paradiso??)!
Wat een onzin, dus mensen in het Noorden mogen wel dat teringeind reizen voor elk groot concert maar andersom lui uit de grote steden niet?quote:Op donderdag 21 juni 2007 09:13 schreef Michiel72 het volgende:
Lullig voor Groningen, maar het is voor de meeste mensen echt een tering eind weg. In ons land kennen we de cultuur niet om uren te rijden en een hotel te pakken als er iets te doen is. Voor Amerika is dat heel normaal...
Vind het echt heel jammer dat Mojo dat niet beseft. Als iemand maar één concert geeft, programmeer je dat niet in Groningen.
En het is een gemiste kans, omdat Rufus gewoon thuishoort in Paradiso. Zijn concerten daar zijn altijd heel bijzonder...
Je bent er nu wel van verzekerd dat de echte fans er zijn, mensen die het er voor over hebben om te reizen om hun idool te zien.quote:Op woensdag 27 juni 2007 14:42 schreef Michiel72 het volgende:
Neuh, is geen onzin. Als iemand éénmalig een concert geeft, programmer je dat niet in een uithoek van het land. Dat doe je centraal.
Ik woon ook niet in de randstad, ben ook een provinciaaltje. Daar ligt het dus niet aan.
Maar Utrecht of Amsterdam is centraal gelegen en daar kan iedereen (van noord en zuid) naar toe gaan. Als je meer shows wilt boeken, dan ga je "de provincie" in. Dan is De Oosterpoort, 013 of De Effenaar natuurlijk een prima locatie.
Die anti-Westen reacties zijn een beetje belachelijk aangezien dat niet het punt is. Het gaat erom dat hij beter ergens centraal kan zitten, want het is maar 1 concert en dit is gewoon een belachelijk verre plaats voor veel Nederlanders.quote:Op donderdag 28 juni 2007 15:05 schreef Riches het volgende:
[..]
Je bent er nu wel van verzekerd dat de echte fans er zijn, mensen die het er voor over hebben om te reizen om hun idool te zien.
Mensen in het zuiden kunnen em in Belgie zien en mensen in het Westen moeten nu een keer een tyfuseind rijden, vind het niet onredelijk ofzo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |