Optimistquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:10 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Sterkte. Laatst 2 weken last van gehad.![]()
Ik heb een heeeeeel voorzichtige poging gedaan, maar grosste mezelf teveel uit dus toen durfde ik niet meerquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:27 schreef V1z0R het volgende:
Mja, dan hadden ze er niets aan gedaanMisschien wanneer je een ouderwetse HA hebt, had hij je trekzalf meegegeven maar meer ook niet...
Oh! En niet zelf uitdrukken!Voor als dat niet al vrij duidelijk was
Ai. Dat wil je niet googlen neequote:
Nou, eigenlijk ben ik normaal best gefascineerd van vieze dingenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:28 schreef ElDinosaur het volgende:
moet je even op youtube zoeken ter voorbereiding.
zijn mooie filmpjes van.
Oi, dan is het wel heel erg badquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:38 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik heb een heeeeeel voorzichtige poging gedaan, maar grosste mezelf teveel uit dus toen durfde ik niet meer
Ooit last gehad van een Sinus Pilonidalis, assistente die nog vrij nieuw was bleef niet lang in de kamer toen dat ding besloot te knappen toen ik op de onderzoekstafel ging liggenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:28 schreef ElDinosaur het volgende:
moet je even op youtube zoeken ter voorbereiding.
zijn mooie filmpjes van.
Ik moest lachen en tegelijk keek ik vertwijfeld naar mijn boterham met kaasquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:42 schreef V1z0R het volgende:
Cococakes, zo kun je de infectie je bloedstroom indrukken, moet erg slecht zijn heb ik gehoord
Regelmatig even deppen met koud/nat doekje, trekt de roodheid weg en krimpt 'ie iets
[..]
Ooit last gehad van een Sinus Pilonidalis, assistente die nog vrij nieuw was bleef niet lang in de kamer toen dat ding besloot te knappen toen ik op de onderzoekstafel ging liggen
Die stank
Mocht wel dezelfde dag nog op de operatietafel
Bahaha, nicequote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:42 schreef V1z0R het volgende:
Cococakes, zo kun je de infectie je bloedstroom indrukken, moet erg slecht zijn heb ik gehoord
Regelmatig even deppen met koud/nat doekje, trekt de roodheid weg en krimpt 'ie iets
[..]
Ooit last gehad van een Sinus Pilonidalis, assistente die nog vrij nieuw was bleef niet lang in de kamer toen dat ding besloot te knappen toen ik op de onderzoekstafel ging liggen
Die stank
Mocht wel dezelfde dag nog op de operatietafel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Auw gatverdamme zeg, dat klinkt wel alsof het een doktersbezoek waard is inderdaad..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:25 schreef Cocotrimonium het volgende:
Donderagochtend ga ik naar de dokter. Heb een (denk ik althans) abces in mijn okselTwee weken terug (misschien langer) begonnen als een klein, rood, geïrriteerd pukkelachtig dingetje. Dus uiteraard heb ik 'm genegeerd. Ook toen 'ie groter werd.
Maar sinds gisteren laat hij (zij?) zich niet meer negerenDing is echt groot (als ik het moet vergelijken met iets dan zit er een middelgrote aardbei in mijn oksel
) en ik kan mijn arm niet meer recht langs mn lijf houden zonder dat 't pijn doet. Dus. Goed bezig weer
![]()
En nu ben ik bang dat de dokter 'm gaat opensnijdenWat me vrij reëel lijkt eerlijk gezegd. Maar ik vind het geen prettig idee ofzo.
Naja. Volgende keer toch maar eerder gaan ofzo![]()
Succes met het opeten van je boterham!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:44 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ik moest lachen en tegelijk keek ik vertwijfeld naar mijn boterham met kaas![]()
G'luck @ zeh dokteur, Cocoface! Begone, aardbei!
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:45 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Bahaha, nice
Ik heb alleen een behoorlijk groot abces in mijn keel gehad.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In je keel?! Wut!? Lekker ook natuurlijk die ranzige geur en smaak zo in je mond
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh, en plak er gewoon even een pleister overheen, irriteert het veel minder!Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
Filmpjes?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:58 schreef anna82 het volgende:
Ik kijk geen spoilers, ik zoek geen plaatjes! *mantra
Dat dusquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:58 schreef anna82 het volgende:
Ik kijk geen spoilers, ik zoek geen plaatjes! *mantra
Kwestie van gewenning. Na verloop van tijd is niets meer shockerend.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:09 schreef the85mc het volgende:
What has been seen cannot be unseen. Onder dit motto klik ik nergens meer op in dit topic..
Ja. Geen vet, geen koolhydraten, niet te veel eiwit en ze vullen geweldig. Ik heb alleen geen idee waar ze wel uit bestaanquote:
Van deze website het recept:quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:57 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ja. Geen vet, geen koolhydraten, niet te veel eiwit en ze vullen geweldig. Ik heb alleen geen idee waar ze wel uit bestaan
quote:• 1 Kilogramm Magerquark
• 30 Gramm Salz
• wer es mag 1 TL Kümmel
Je vergeet de doeken met azijnquote:
Fijn dat je zo snel weer resultaat merkt.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:25 schreef Tinkepink het volgende:
Overigens begint mijn strengere trainingsregime dat ik nu een week of 3 aanhoud zijn resultaten af te werpen: mijn buik is weer strakker, mijn benen gespierder en ik zie mijn schouderbotjes weer in plaats van een vetlaagje![]()
En zoveel doe ik niet eens: 2 - 3 x per week jillian, 2 - 3 x per week kwartiertje hardlopen, 1x per week sport (= vergelijkbaar met ongeveer een uur lang jillian op een iets lager niveau) en soms een rondje om. En minder ijs eten natuurlijk.
Ja, al geprobeerd, helpt nietquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:27 schreef V1z0R het volgende:
Bij de opties er van staat volgens mij een knop met Opnieuw controleren o.i.d...
Alles kopiëren naar nieuw bestand? Of wat loveli zei...quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:43 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, al geprobeerd, helpt niet. Maar heb nu een bestand waarbij alles weer normaal is, dus miss wat het bestand in kwestie corrupt ofzo.
Vleesloosquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:34 schreef conleche het volgende:
Gisteren
O: gebakken rijst/groenten/ei
T: stroopwafel
L: 1x geroosterd volkoren met pindakaas/sambal/komkommer
T: verse ananas met wat volle kwark
T: glas mandarijnsap
T: wodka, katjanggerookte makreel
D: vegetarische lasagne
T: verse ananas
T: 1 blokje witte kitkat
Vandaag:
O: gekookt eitje, 2 rozemarijncrackers met mayo en tomaat en 1 beschuitje met boter en xtra pure hagelslag
L: 3 wasa roggecrackers, 1 met een gekookt ei, 1 met mayo, sambal, komkommer en zoete paprika en 1 met pindakaas, sambal, komkommer
T: stroopwafel
T: witte druiven
T: wodka, katjang
D: Die hartige kaneeltaart van Minilot, maar dan met groenten ipv kip. Even het recept terugzoeken.
De logé eet geen vlees, alleen vis, dus ik heb ook nauwelijks vlees gegeten de afgelopen weken en ik mis het niet moet ik zeggen. De groentenlasagne van gisteren bv, vond ik lekkerder en lichter dan de variant met gehakt. Dus ik ga nog wat meer minderen met vlees in de toekomst. (Behalve als ik moet lowcarben, maar ik hoop nog steeds dat dat dit jaar niet nodig is.)
Ook al gedaanquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:46 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Alles kopiëren naar nieuw bestand? Of wat loveli zei...
Nee, foto/linkje?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Vleesloos.
Hebben jullie trouwens die poster van Wakker Dier gezien? Over de plofkip? Aangrijpend!
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:54 schreef _aurum_ het volgende:
En ik heb mij. Goede daad weer gedaan, puber geholpen uit zijn over de kop geslagen auto te klimmen. Kijken of ik mijn pumps kan reanimeren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |